Hoşgeldiniz!

parazit

İç Açıcı Parazitli Böcekler 03:42
İç Açıcı Parazitli Böcekler 5.597 izlenme - 3 yıl önce İzlerken içim içime geçti, bir garip hissettim kendimi ve sonrasında buraya içerik eklerken buluverdim tabisi. Çok gerekliymiş gibi bir de logo. Yine çok güzel cümle kurmaktayım kahretsin.
Kediciklerimiz Ponçik Ve Alinaya Dış Parazit Aşısı Yaptık.kedi Otu Hazırlıyoruz. 11:27
Kediciklerimiz Ponçik Ve Alinaya Dış Parazit Aşısı Yaptık.kedi Otu Hazırlıyoruz. 613 izlenme - 2 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Kızın Dudağında Besiye Çeken Yaratık 01:31
Kızın Dudağında Besiye Çeken Yaratık 8.215 izlenme - 3 yıl önce Biraz daha orada dursa küçükken izlediğimiz yeraltı canavarı film serisindekini aratmayacak cinsten olacakmış. Ama ben besiye çekmiş olma ihitmali üzerinde duruyorum.
Ed Yong - Parazit Hikayeleri 12:51
Ed Yong - Parazit Hikayeleri 3.020 izlenme - 2 yıl önce Ed Yong amcamız parazitler üzerine araştırmalar yapan bir bilim yazarı. Mart 2014'te kayıta alınan bu konuşmasında, parazitlerin başka organizmalar üzerinde nasıl ve neden hakimiyet kurarak yaşadıklarını anlatıyor. Son olarak ta birkaç enterasan soru sorarak aklımızı karman çorman ederek sunumunu bitiriyor. İyi Seyirler.
Bağırsak Parazitinin Eşcinselliğe Sebep Olması 01:10
Bağırsak Parazitinin Eşcinselliğe Sebep Olması 2.885 izlenme - 2 yıl önce Literatürde böyle çok hasta varmış. Ben hiç denk gelemedim nedense ayrıca arkada efekt olarak parazit görüntüsü kullanma fikri acaba hangi zeki arkadaştan çıktı.
Asıldıkça Gelen Parazit Operasyonu 03:08
Asıldıkça Gelen Parazit Operasyonu 1.981 izlenme - 3 yıl önce Ben doktorun solucanı nasıl anladığına şaşırdım. Aynı damara benziyor. Bu ramazan gününde pek de iç açıcı olmadığını biliyorum.
Parazit 06:27
Parazit 3.814 izlenme - 9 yıl önce banned
Parazit Solucan 00:26
Parazit Solucan 1.008 izlenme - 3 yıl önce Parazit Solucan
Yüzümüzdeki Ülkü Ocakları 03:23
Yüzümüzdeki Ülkü Ocakları 1.146 izlenme - 3 yıl önce Youtube'ta dolaşırken rast geldiğim bir video, böyle birşeyin varlığını bile videoyu izleyince öğrendim, Ne diyelim Allah sağlık şifa versin.
Zombi Karınca 03:03
Zombi Karınca 1.559 izlenme - 3 yıl önce Ophiocordyceps unilateralis adlı parazit tarafından ele geçirilen karıncanın beyin hükmü kaybolur ve parazit kontrolü ele geçirir. Karıncayı yükseklere tırmandırarak başka bir çeşidin, Camponotus leonardi, bünyeye alınmasını sağlar. Ardından olanlarsa biraz tatsız. İçten yenen karıncanın geriye kalan dış iskeleti, içerideki mantarların büyüyüp gelişmesine ev sahipliği yapıyor ve mantar karıncanın kafasından dışarıya doğru büyümeye başlıyor. The Last of Us oyununu oynayan varsa oradaki mantar budur ve bu mantarın insanlara bulaşmasını konu alarak en gerçekçi zombi konusunu işlemiştir.
İnsan Vücudunda Yaşayabilen 7 Şeytani Parazit Türü 04:10
İnsan Vücudunda Yaşayabilen 7 Şeytani Parazit Türü 1.569 izlenme - 3 yıl önce ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... "İnsan Vücudunda Yaşayabilen 7 Korkunç Parazit" isimli videonun metnini aşağıdan okuyabilirsiniz: Bu parazit türleri yaşam döngüsüne katkıda bulunsalar da bulaştıkları canlıları sömürerek yok etmekten başka bir şey yapmıyorlar. 7 Onchocerca Volvulus Siyah sivrisineklerin ısırmasıyla bulaşabilen ve insan vücudunda 15 yıla kadar yaşayabilen bir parazittir. Kurbanını içten içe yiyerek 50 cm uzunluğa kadar büyüyen ve bu esnada deri altında serbestçe dolaşarak dayanılmaz ağrılara sebep olan bu parazitin doğurduğu yavrular kısa bir süre içinde gözde keratite ve bunun sonucunda da körlüğe neden olurlar. 6 Wuchereria Bancrofti Sivrisinekler yoluyla bulaşan ve kişinin vücudunda yaklaşık bir yıl gezindikten sonra yeterli olgunluğa erişen bu parazit lenf damarlarında iltihaba, tıkanmalara ve felce sebep olur. Damarlarındaki kan akışı bozulan insanların vücutlarında anormal büyümeler ve korkunç fil hastalığı görülür. 5 Trichuris Trichiura (Kamçı Kurdu) Ortalama 5 cm uzunluğunda olan bu parazit kurbanının kalın bağırsaklarında parazitlenerek başlangıçta; ishal, kusma ve kansızlığa, daha sonralarıysa ağır enfeksiyonlar eşliğinde "rektum prolapsusu"na (kalın bağırsağın anüsten dışarı fırlaması olayı) yol açar. 4 Loa Loa Taşıyıcı sineğin ısırmasıyla yerleştiği insanın derisinin altında hareket etmeye başlar ve şiddetli şişliklere yol açar. Yeteri kadar olgunlaştığında insan yüzüne de ulaşmış olur ve göz sıvısına girdikten sonra korneaya yerleşir. Yıllar boyunca ciddi hasarlara sebep olan bu korkunç parazit bu aşamada dışarıdan görülebilir hale gelir. 3 Ascaris Lumbricoides (Bağırsak Solucanı) Kirli sular veya temizlenmemiş yiyecekler yoluyla kurbanlarının bağırsaklarına yerleşirler. Kişilerin yedikleriyle beslenerek 35 cm'ye kadar büyüyebilirler ve zayıflığa, kansızlığa ve şiddetli karın ağrılarına yol açarlar. Bu parazite uzun süreli maruz kalınınca akciğer iltihabı gibi enfeksiyonlar ve ağır organ hasarları görülebilir. 2 Trypanosoma Brucei Çeçe sineklerinin sokmasıyla bulaşan bu parazit türü kana karıştığı ilk zamanlarda; ateş, eklem ağrısı, baş ağrısı, şaşkınlık ve dalgınlığa sebep olur. Aradan geçen birkaç ay içinde sinir sistemine zarar verir ve tedavisi olmayan ölümcül uyku hastalığına yol açar. 1 Dermatobia Hominis - (Human Botfly) Başkalaşım geçirecek olan larvalarını insanların derisinin altına yerleştirir. Hayvanların vücutlarına da bulaşabilen bu larvalar canlıların etleriyle, kaslarıyla ve beyinleriyle beslenirler. Kurban bu durumu hisseder ve hatta vücudunda gezinen kurtçukları işitebilir, ama ölüm kaçınılmazdır.
Parazit İkizi Olan Genç Kız 00:59
Parazit İkizi Olan Genç Kız 1.100 izlenme - 3 yıl önce Workitu Debebet normal bir genç kıza benziyor ama videoyu izleyince farklılığını anlayacaksınız.
Çekirgeden Çıkan Parazit 02:34
Çekirgeden Çıkan Parazit 1.337 izlenme - 3 yıl önce Kore kaynaklı bu videoda çekirge mi yoksa peygamberdevesi mi olduğunu anlayamadığım böceği gördüğümde önce babasının zenci bir böcek olma ihtimalini düşündüm fakat daha sonra olayın farklı bir boyutu olduğunu anladım.
Marketten Aldığı Balığın İçinden Parazitler Çıktı 00:43
Marketten Aldığı Balığın İçinden Parazitler Çıktı 395 izlenme - 2 yıl önce Marcin Dobas isimli adam Polonya'nın Lomianki kasabasında bulunan marketten aldığı balığı pişirmek için hazırlamaya başladığında şoke edici manzarayla karşılaştı.
İnsan Vücudunda Yaşayabilen 8 Canlı 02:19
İnsan Vücudunda Yaşayabilen 8 Canlı 615 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere insan vücudunda yaşayabilen canlıları aktaracağım. Parazitler ve böcekler insanın içinde yaşayabiliyorlarmış. İyi seyirler. Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Resmi Web Sitesi https://www.hakankaan.com Facebook: https://www.facebook.com/hhakankaan Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: https://www.instagram.com/hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için info@hakankaan.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv 1. Avustralyalı Bir Adam Sabah Uyandığında Korkunç Bir Kulak Ağrısıyla Uyandı. Doktorlar Kulağından Bu Hamamböceğini Çıkarttı 2. ingiliz Bir Adam Üç Gün Boyunca Kulağındaki Seslerden Şikayet Edip durdu. Kulağındaki Kelebek Doktorlar Tarafından Çıkartıldı 3. İskoçyalı Bu Kadın Nepal'den Evine Döndüğünde Baş ve Burun Ağrısıyla Kıvranmaya Başladı. Doktorlar Burnundan Bu koca Sülüğü Çıkarttı 4. Kulak Ağrısı Yaşayan başka Bir Adam. Hindistanlı Adamın Kulağından Çekirge Çıkartıldı 5. Belize Tatilinden Evine Dönen Adam da Uzun süren Baş Ağrıları Sonucu doktora Göründü. Ağrının Sebebi Bu Kurtçuktu 6. Hindistanlı Bir Adam Günler Boyu Bu 19 cm'lik Kurtun gözünde Yaşadığını Fark Edemedi 7. Belki de En İğrenci. Bir Afrika Sineği Bu Adamı Sadece Isırmakla Kalmadı. Aynı Zamanda Vücuduna Larvalarını da Bıraktı. 8. Arabistanda yaşayan bir sahte arap koynunda 1 yıl boyunca yılan besledi. Ve acılar içerisinde kıvranarak can verdi.
Akyuvarların Parazitlerle Savaşı 00:11
Akyuvarların Parazitlerle Savaşı 508 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan savaşçı bir millet olduğumuzun kanıtı. Akyuvarların vücudumuzdaki mikroplarla nasıl savaştığını ve tam bir katliam havasında gerçekleşen zafer...
Peygamber Devesinin İçinden Parazit Çıktı 01:46
Peygamber Devesinin İçinden Parazit Çıktı 545 izlenme - 4 yıl önce Kendisinin 3 katı parazit çıkaran peygamber devesinin görüntüleri kameraya an be an yansıdı. Organik tarımda büyük rol alan, haşere ve parazit yiyen peygamber devesinin içinden kendisinin 3 katı kadar parazit çıkması izleyenleri hayrete düşürüyor.
çapa solucanı kancalı kurt larnea 01:03
çapa solucanı kancalı kurt larnea 758 izlenme - 7 yıl önce akvaryumu yeni kurduğumda gördüm balıkları henüz almamış olmam büyük şans..
Akvaryuma Kabul Etmediğim Çapa Solucanı Kancalı Kurt 00:19
Akvaryuma Kabul Etmediğim Çapa Solucanı Kancalı Kurt 926 izlenme - 7 yıl önce kancalı kurt çapa solucanı..
Taze Balıkta Cirit Atan Parazitler 00:42
Taze Balıkta Cirit Atan Parazitler 202 izlenme - 2 yıl önce Taze Balıkta Cirit Atan Parazitler Marcin Dobas Auchan Lomianki dükkanından aldığı taze balıkların içinde parazit bulmuş.
 Asıldıkça Gelen Parazit Operasyonu 03:08
Asıldıkça Gelen Parazit Operasyonu 278 izlenme - 4 yıl önce Ben doktorun solucanı nasıl anladığına şaşırdım. Aynı damara benziyor. Bu ramazan gününde pek de iç açıcı olmadığını biliyorum.
Parazit Sarmaşık 01:45
Parazit Sarmaşık 263 izlenme - 3 yıl önce PARAZİT SARMAŞIK
Böcekten Çıkan inanılmaz Parazit 02:34
Böcekten Çıkan inanılmaz Parazit 346 izlenme - 5 yıl önce Böcekten Çıkan inanılmaz Parazit
Parazit Mc - Elveda 2oo9 01:55
Parazit Mc - Elveda 2oo9 384 izlenme - 9 yıl önce elveda
Parazit Feat Erşad (Aradım Durdum) 03:18
Parazit Feat Erşad (Aradım Durdum) 1.010 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bir arabeskrap şarkı sizlerle erşad feat parazit (aradım durdum)
Bağırsak Parazitleri Ve Karın Ağrısı 00:54
Bağırsak Parazitleri Ve Karın Ağrısı 215 izlenme - 5 yıl önce Bağırsak Parazitleri ve Karın Ağrısı
Herbal Tea 01:34
Herbal Tea 13 izlenme - 4 ay önce http://zayiflamahapii.pro/Herbal-tea-anti-parazit-cayi Sipariş: 0551 152 69 42
Ed Yong - Parazit Hikayeleri 12:54
Ed Yong - Parazit Hikayeleri 99 izlenme - 2 yıl önce Ed Yong amcamız parazitler üzerine araştırmalar yapan bir bilim yazarı. Mart 2014'te kayıta alınan bu konuşmasında, parazitlerin başka organizmalar üzerinde nasıl ve neden hakimiyet kurarak yaşadıklarını anlatıyor. Finalde ise birkaç enterasan öngörüde bulunuyor, aklımızı karman çorman ederek sunumunu bitiriyor. İyi Seyirler.
Soner Arıca - Parazit Var 04:29
Soner Arıca - Parazit Var 100 izlenme - 3 yıl önce Üç boyutlu bir alemin Neresindeyim nesinde Sesim kime kimler benim Ben kimim kimlerdenim Sormayın ahret sualleri Cevapları, üzmeyin Gelmeyin üstüme, üstüme Yeter yeter tüketmeyin Parazit var, ses gelmiyor, istasyonlar karıştı Filmmi koptu makinist, artistlermi kapıştı Yangın yok yetişmeyin, hiçkimseler tutuşmuyor Sevişsenize savaşmayın, zaman uçup gidiyor
Örümcekten Parazit Çıktı 00:40
Örümcekten Parazit Çıktı 110 izlenme - 4 yıl önce Ölü Örümcekten Solucana Benzer Bir Parazit Çıktı.