Hoşgeldiniz!

parman

Sevtap Parman 02:52
Sevtap Parman 139.615 izlenme - 11 yıl önce
Sevtap Parman ' 'ben O Paraya Beş Dakikamı Vermem'' 00:50
Sevtap Parman ' 'ben O Paraya Beş Dakikamı Vermem'' 2.597 izlenme - 5 ay önce Sevtap Parman ''Ben o paraya beş dakikamı vermem''Sevtap Parman ''Ben o paraya beş dakikamı vermem''Sevtap Parman ''Ben o paraya beş dakikamı vermem''Sevtap Parman ''Ben o paraya beş dakikamı vermem''Sevtap Parman ''Ben o paraya beş dakikamı vermem''
Sevtap Parman  Kırmızı Gece 03:40
Sevtap Parman Kırmızı Gece 16.683 izlenme - 7 yıl önce sevtap parman kırmızı gece
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 02:52
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 3.586 izlenme - 3 yıl önce Top 10 Yapsak İlk Sırayı Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2. Sıraya Sevtap Parman - I Asked My Mother Adlı Şarkı Gelirdi Sanırım.
Ben O Paraya Beş Dakikamı Vermem 00:50
Ben O Paraya Beş Dakikamı Vermem 1.511 izlenme - 3 yıl önce İbret adlı filmden bir kesit.büyük konuşan bacımızın sözünü nasıl yuttuğunu izliyoruz.
Sevtap Parman Que Sera Sera (İngilizce Şarkı) 02:52
Sevtap Parman Que Sera Sera (İngilizce Şarkı) 2.090 izlenme - 6 yıl önce
Bir Halkın İngilizce İle İmtihanı 02:43
Bir Halkın İngilizce İle İmtihanı 2.180 izlenme - 3 yıl önce Tarihi şanlı savaşlarla dolu bir halkın ingilizceyle olan dramını izleyeceğiz. İngilizce ingilizce olalı böyle zulüm görmedi, efendim.
Süper Kahraman Tolga Savacı 04:52
Süper Kahraman Tolga Savacı 1.037 izlenme - 3 yıl önce Artık geceleri rahat uyuyabiliriz dostlarım. Çünkü, kumarbazların, sapıkların, dolandırıcıların cemiyet düşmanlarının korkulu rüyası Süper Tolga var. Zor durumda kaldığınızda üç kere "Tolga" diye bağırmanız yeterli olacaktır. Tolga ve adamları hasımlarınızı tokat içinde bırakır,merak etmeyin. Bonus:Yılışık muhabbet tellalı Zafer'in hazin sonunu videomuzun sonunda izleyebilirsiniz.
Yılışık Muhabbet Tellalı Zafer ve Aşk Dansı 03:52
Yılışık Muhabbet Tellalı Zafer ve Aşk Dansı 945 izlenme - 3 yıl önce Umut Sarıkaya modeli kazak giymiş zevzek bir muhabbet tellalı olmanız,fantastik aşk dansları yapmanıza engel değildir dostlarım.İşten arta kalan zamanlarda kazağı fora edip çeşitli figürlerle iş arkadaşlarınızı eğlendirmenizde bir beis yoktur.
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 'key Sera Sera' 02:52
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 'key Sera Sera' 1.457 izlenme - 6 yıl önce
Roket Takımı - İbrahim Tatlıses & Sevtap Parman 01:27
Roket Takımı - İbrahim Tatlıses & Sevtap Parman 824 izlenme - 3 yıl önce Belaya hazır olun! Hem de çifte belaya! Dünyayı yozlaşmaktan kurtarmak için, İnsanları bir çatı altında toplamak için, Sevgi ve belasını kınamak için, Yıldızların ötesine ulaşmak için... şeklinde giden roket takımı sloganını hatırlatan, Yeşilçam'ın en sempatik ikililerinden İbrahim Tatlıses ve Sevtap Parman ikilisiniz izliyoruz...
Yangın Ayşe - Jenerik 2 03:14
Yangın Ayşe - Jenerik 2 951 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18404/yangin-ayse 1.Jenerik Müziği... Oğuz Yalçın'ın 1997 de yönettiği Serdar Ortaç'ın jenerik müziğini hazırladığı unutulmaz dizilerdendir. Aydan Burhan, Ragıp Savaş, Hakan Yılmaz, Suzan Aksoy, Atilla Olgaç, gibi bilindik oyuncular dizide rol almıştır.
sevtap parman 02:52
sevtap parman 516 izlenme - 7 yıl önce
Yabancı Şarkıların Türk Şarkıcılarla İmtihanı 02:45
Yabancı Şarkıların Türk Şarkıcılarla İmtihanı 352 izlenme - 3 yıl önce Tek suçu yabancı bir şarkı olmaktı onların... Bir köşede mutlu mesut yaşıyorlardı. Ta ki bizim şarkıcılarımızla tanışana kadar. Burhan Çaçan'dan Sevtap Parman'a kadar birçok isimden oluşan kısa bir derlemedir.
Demirdöküm Radyatör Reklamı 00:33
Demirdöküm Radyatör Reklamı 234 izlenme - 3 yıl önce Demirdöküm'ün reklam politikası içinde kedilerin ne kadar önemli bir yer tuttuğuna tekrar tanık olduğumuz nostaljik bir reklam filmimizdir kendisi. Soba reklamımızda sobanın kenarında mayışmış olan kedi figürümüz; radyatör reklamımızda panellerin üzerinde zıplar bir hal almıştır. Çağın gereklerine ayak uydurup sobayı kötülemenin, radyatörü övmenin vakti gelmiştir artık Bunu yaparken bize kabarık saçlarıyla kevser ağanın kankası Sevtap Parman eşlik etmektedir. Panel radyatör incedir az yer kaplar, sade, şık ,3 ayrı boyda ve de her uzunluktadır efenim.