Hoşgeldiniz!

pazarcı

Pazarcı Teyzeyi Rahatsız Eden Röportajcı 00:58
Pazarcı Teyzeyi Rahatsız Eden Röportajcı 5.231 izlenme - 11 ay önce Sokak röportajları bazen insanı çileden çıkartabiliyor. Bir şeyler atıştıran ve kameraya çıkmak istemeyen yaşlı teyzemizi rahatsız edişine şahit oluyoruz. İzliyoruz efendim
Domates Kurusunu Dağ Çileği Diye Satan Pazarcı 03:20
Domates Kurusunu Dağ Çileği Diye Satan Pazarcı 6.145 izlenme - 1 yıl önce Halk sağlığını tehlikeye sokacak gıda satışlarına yönelik denetimlerini sıklaştıran Karşıyaka Belediyesi zabıta ekipleri, Bostanlı pazar yerindeki 5 tezgahta ‘dağ çileği’ etiketiyle ‘domates kurusu’ satıldığını tespit etti. Aşırı şekerle tatlandırılan ürünün kaçak ve sağlığa zararlı olarak satışa sunulduğu ve sorumlular hakkında yasal işlem başlatıldığı belirtildi.
Pazarcı Orço - Pis Yedili 57. Bölüm 01:46
Pazarcı Orço - Pis Yedili 57. Bölüm 15.969 izlenme - 4 yıl önce orço, pazarda iç çamaşırı satar.
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 07:06
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 3.982 izlenme - 2 yıl önce Zamanında korcan karar şok adlı proğramında hem ironi olsun hem de komiklik olsun diye yalan bile sayılamayacak absürd ve hayal gücü yüksek haberleri ciddiye alanlar çıktı da kimse inanmamıştı, kim bilirdi ki bu kadar basit ve niteliksiz bir tiyatralın milyonlar tarafından gerçek görüleceği hatta milyonların onunla yatıp kalkacağı ağlayıp üzüleceğini (Meriç total de 2.6 milyon dolar kaldırmış bu şamatadan! ahu ne kadardır bilen yok) hatta öyle ki yıllar sonra Meriç her yerde düzmece demesine rağmen kimseyi inandıramadığını güle güle anlatmaktaydı. İzleyelim, ibret alalım, dumur olalım geçmişimizi mu kıtasına iteliyelim.
Ersan Erdura - Pazarcı 03:46
Ersan Erdura - Pazarcı 4.887 izlenme - 4 yıl önce Ersan Erdura - Pazarcı - Bir Gece Yetmez -
Seyyar Kavuncunun Hezeyanı (küfürlü) 01:01
Seyyar Kavuncunun Hezeyanı (küfürlü) 855 izlenme - 1 yıl önce Günlerdir satamadığı çürüyen kavunları son bir çaba ile 1 ytlden vermeye çalışan kavuncunun, çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batırmak için giriştiği çaba sonucu içine düştüğü vahamet
Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 04:51
Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 636 izlenme - 12 ay önce Pazarcı babasının yanında çalışırken Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın 2008 yılında yönlendirmesiyle spora başlayan ve şimdiye kadar birçok başarıya imza atan milli sporcu Yusuf Açık, son olarak Dünya Ağır Sıklet Kick Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanma başarısı gösterdi.
pazarcı iyi taktik bulmuş 01:03
pazarcı iyi taktik bulmuş 2.048 izlenme - 6 yıl önce pazarcı iyi taktik bulmuş
Pazarcıdan Kadınlar Sorusuna Güldüren Cevap 00:30
Pazarcıdan Kadınlar Sorusuna Güldüren Cevap 281 izlenme - 11 ay önce Sokakta pazarcı abimizle yapılan röportaj kadınlar sorusuna verdiği ilginç güldüren cevap Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çıplak Pazarcı Kız!! 01:04
Çıplak Pazarcı Kız!! 1.900 izlenme - 7 yıl önce pazarda böyle yarı çıplak bir pazarcıyla karşılaşsanız)))
Pazarcı Mehmet  Vizyon Film 16:49
Pazarcı Mehmet Vizyon Film 696 izlenme - 6 yıl önce pazarcı mehmet 5359616698 vizyon film
Şairin Pazarcı Arkadaşı - Şanslı Masa 10:23
Şairin Pazarcı Arkadaşı - Şanslı Masa 276 izlenme - 2 yıl önce Arşivlerimizde muhakkak bulunması gereken bir bölüm. Adanalı halk şairinin, yeteneksiz olduğu için sadece espri yapabilen pazarcı arkadaşını kandırma çabalarını izleyeceğiz. Halkımızın içten alkışlarıyla, buyrun efendim.
Ya Nasip 09:20
Ya Nasip 531 izlenme - 2 yıl önce Dublaj işinin küfürsüz ne kadar mükemmel ve daha komik yapılacağını herkese gösteren Dalga Dublaj Takımı'nın sanatının zirve noktası. Her bir cümlesi dillere pelesenk olacak, otobüste "bacanak salyan akmış" lafı aklınıza geldikçe deli gibi kendi kendinize gülmenize sebebiyet verecek sanat eseri. Alkışlar Ağırbaşlı Biraderlere.
Gerçek Milliyetçi, Gerçek Sosyalist 02:22
Gerçek Milliyetçi, Gerçek Sosyalist 226 izlenme - 2 yıl önce Milliyetçilik nedir sosyalist kimdir gibi kavramlara girmeden önce izlenmesi gereken geçmişde yanan canımızın kısa bir anlatım. Ders niteliğindedir. Tüm vatanseverlere selam olsun.
Pazarcı Mehmet Mut Vizyon 16:46
Pazarcı Mehmet Mut Vizyon 524 izlenme - 6 yıl önce pazarcı mehmet mut vizyon
ünlü pazarcı horon depiyo koptummm yha 02:22
ünlü pazarcı horon depiyo koptummm yha 207 izlenme - 5 yıl önce bu benim amcam evde canı sıkılınca horon depmeye başlamışşş d
Kadın Elbiseleri Giyerek Satış Yapmak 01:03
Kadın Elbiseleri Giyerek Satış Yapmak 117 izlenme - 1 yıl önce Pazarda kadın elbiseleri satan amcamız satışı daha etkili hale getirebilmek için sattığı kadın elbiselerinden bir takım oluşturup giymiştir bununla da yetinmeyen pazarcımız müşterilerine bir de kendi yazıp yönettiği skeç oynamıştır.
Kim Milyoner Olmak İster - Pazarcı Teyze 20:21
Kim Milyoner Olmak İster - Pazarcı Teyze 186 izlenme - 1 yıl önce Çok okuyanmı bilir? çok gezenmi? çok yaşayanmı? tahsil bilgi için yeterlimidir? Profesorlerin, Doçentlerin,Odtülü Boğaziçili,Hacettepeli öğrencilerin henüz ilk soruda elendiği Yarışmada Pazarcılık yapan Ümmiye Gürbüz, hiç bir joker hakkını kullanmadan 8'inci soruya kadar geldi. 8'inci soruda ise 3 joker hakkını birden kullanan Ümmiye Gürbüz, 30 bin lira alarak yarışmadan çekildi Kesinlikle Alkışlarla yaşamayı hakediyor.. İyi seyirler
çanakkale de kar yaşamı etkiledi 01:08
çanakkale de kar yaşamı etkiledi 465 izlenme - 7 yıl önce çanakkale de yoğun kar yağışı pazarcıları dondurdu
Uygulamalı Manavgat Dil ve Edebiyatı 03:26
Uygulamalı Manavgat Dil ve Edebiyatı 257 izlenme - 2 yıl önce Pazarda ürününü satmak için Manavgat yöresinin aksanını bu kadar ustalıkla konuşan abimiz, spikerin de dediği gibi taş çıkartan cinsten. Sadece Manavgat değil, bir çok yörenin tekniğini içinde barındırıyor. Şaşmaz vallahi.
Pazarcı İbo 00:40
Pazarcı İbo 267 izlenme - 4 yıl önce Urfalı İbonun Pazardaki İsyanı Görülmeye Deger :)
pazarcı ali dayı..... 00:56
pazarcı ali dayı..... 312 izlenme - 6 yıl önce seçim konuşması böyle olur...
Gem&fragment Kırdırma 01:14
Gem&fragment Kırdırma 205 izlenme - 5 yıl önce pazarcının emekleri ve oyunu bırakmasi
kuzey güney sunday man pazarcı esprisi 00:50
kuzey güney sunday man pazarcı esprisi 184 izlenme - 5 yıl önce
Begüm Ece Pazarcı Yak Gel 03:05
Begüm Ece Pazarcı Yak Gel 204 izlenme - 6 yıl önce begüm ece pazarcı yak gel
Pazarcı 02:12
Pazarcı 201 izlenme - 6 yıl önce Eşarplı adam!!!!!
Pazarcı 00:04
Pazarcı 184 izlenme - 8 yıl önce
Yılmaz Morgül Pazarcı Olursa 04:35
Yılmaz Morgül Pazarcı Olursa 1 izlenme - 6 gün önce Yılmaz Morgül'le Mutlu Günler Türkiye programının 'içimizden biri' köşesinde Yılmaz Morgül bu kez pazarcı olup halkın arasına katıldı.
Zabıtalar Pazarda Tezgah Açarsa 01:07
Zabıtalar Pazarda Tezgah Açarsa 80 izlenme - 2 yıl önce Isparta'da pazarcılar zarar ettikleri gerekçesi ile tezgah açmayınca, belediye ilginç bir çözüm buldu. Vatandaş mağdur olmasın diye pazar tezgahlarının başına belediye görevlileri geçti.
Başbakan Davutoğlu Pazarcı Oldu 03:48
Başbakan Davutoğlu Pazarcı Oldu 19 izlenme - 1 yıl önce İstanbul’un Fatih ilçesindeki Çarşamba Pazarını ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, pazarcı önlüğü giyerek protokol üyeleri ve vatandaşlara sebze-meyve sattı. Başbakan Davutoğlu’yla esnaf arasında renkli diyaloglar yaşandı.