Hoşgeldiniz!

pazarcı

Çürük Üzümleri Sprey Boya İle Boyayan Sahtekar Pazarcı 01:56
Çürük Üzümleri Sprey Boya İle Boyayan Sahtekar Pazarcı 28.580 izlenme - 4 yıl önce Pakistan'da bir pazarcının çürümüş beyaz üzümleri sprey boya ile kırmızıya boyadıktan sonra sattığı amatör bir kameraya yansımış. Ürünleri satın alan müşteriler tarafından kameraya çekilen satıcı, yaptığından hiç pişmanlık duymadığını ifade ederken, bölgede çok sayıda turistin ishal olduğu belirtilmiş.
Sosyal Medyayı Sesiyle Sallayan Mandalinacı! 00:28
Sosyal Medyayı Sesiyle Sallayan Mandalinacı! 42.632 izlenme - 5 yıl önce Bursa'da 10 yıldır pazarcılık yapan Veysel Mutlu, tezgahın başında söylediği şarkı ve türküler ile sosyal medyada fenomen olmuş efendim.
Pazarcı Veysel - Beyaz Show (15 Aralık 2017) 04:37
Pazarcı Veysel - Beyaz Show (15 Aralık 2017) 11.531 izlenme - 5 yıl önce Pazarcı Veysel - Beyaz Show (15 Aralık 2017) Bursa'da 10 yıldır pazarcılık yapan Veysel Mutlu (21), tezgâhın başında söylediği şarkı ve türküler ile sosyal medyada fenomen oldu. Videoları 2 milyonun üzerinde izlenen ve 135 bin takipçisi bulunan Mutlu'nun en büyük hayali ise pop müzik şarkıcısı Murat Boz ile aynı sahnede düet yapmak.
Sanat Eseri Gibi Peynir Tenekesi Açan Pazarcı 01:34
Sanat Eseri Gibi Peynir Tenekesi Açan Pazarcı 10.146 izlenme - 4 yıl önce Pazar yeri kurulmak üzere iken tezgahını hazırlamak için uğraşan peynirci pazarcı abi peynir tenekesini açarken adeta bir sanat eseri ortaya çıkarmış.
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 07:06
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 16.298 izlenme - 8 yıl önce Zamanında korcan karar şok adlı proğramında hem ironi olsun hem de komiklik olsun diye yalan bile sayılamayacak absürd ve hayal gücü yüksek haberleri ciddiye alanlar çıktı da kimse inanmamıştı, kim bilirdi ki bu kadar basit ve niteliksiz bir tiyatralın milyonlar tarafından gerçek görüleceği hatta milyonların onunla yatıp kalkacağı ağlayıp üzüleceğini (Meriç total de 2.6 milyon dolar kaldırmış bu şamatadan! ahu ne kadardır bilen yok) hatta öyle ki yıllar sonra Meriç her yerde düzmece demesine rağmen kimseyi inandıramadığını güle güle anlatmaktaydı. İzleyelim, ibret alalım, dumur olalım geçmişimizi mu kıtasına iteliyelim.
Şantör Edasında Satış Yapan Pazarcı 00:26
Şantör Edasında Satış Yapan Pazarcı 5.043 izlenme - 4 yıl önce Satışları arttırmak için artık pazarcılar da teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor. Pazarlarda kıyafet üzerine satış yapan bu genç kurduğu ses sistemi ile şarkı söyleyerek satış yapıyor.
Pazarcının Pes Dedirten Hilesi 00:47
Pazarcının Pes Dedirten Hilesi 5.895 izlenme - 4 yıl önce Semt pazarında kayısı satan pazarcı, arkasında sakladığı çürük meyveleri müşterinin seçmiş olduğu meyvelerle değiştirmesi kameralara böyle yansımış.
Kadın Taklidi ile Pazarı Trolleyen Pazarcı Genç 00:14
Kadın Taklidi ile Pazarı Trolleyen Pazarcı Genç 4.565 izlenme - 3 yıl önce Pazarcı genç başarılı yeteneği ile bütün pazarın bir anda dikkatini çekmiş. Bir anda kadın sesi ile bağırıp herkesi kendine baktırmış.
Kurtlar Vadisi Melodisi İle Muz Satan Pazarcı 00:10
Kurtlar Vadisi Melodisi İle Muz Satan Pazarcı 7.677 izlenme - 5 yıl önce Yurdum insanı her zaman her alanda yaratıcılıkta sınır tanımamıştır tıpkı Kurtlar Vadisi melodisi ile muz satan bu pazarcı gibi.
Milleti Trolleyen Pazarcı 00:14
Milleti Trolleyen Pazarcı 1.820 izlenme - 3 yıl önce Pazar tezgahında mandalina satan pazarcı tezgahına yakın geçen dayıları düştü diyerek fena trollemiş. Düşen aslında mandalinanın fiyatıymış.
Pazarda Hileli Satış 04:27
Pazarda Hileli Satış 4.443 izlenme - 5 yıl önce İzmir'de pazarda yapılan hileleri ortaya çıkaran bir video izleyeceğiz.
Ya Nasip 09:20
Ya Nasip 15.549 izlenme - 8 yıl önce Dublaj işinin küfürsüz ne kadar mükemmel ve daha komik yapılacağını herkese gösteren Dalga Dublaj Takımı'nın sanatının zirve noktası. Her bir cümlesi dillere pelesenk olacak, otobüste "bacanak salyan akmış" lafı aklınıza geldikçe deli gibi kendi kendinize gülmenize sebebiyet verecek sanat eseri. Alkışlar Ağırbaşlı Biraderlere.
Kadın Sesi Çıkaran Pazarcı Genç 00:12
Kadın Sesi Çıkaran Pazarcı Genç 1.445 izlenme - 3 yıl önce Pazarda ürünlerini satmak için farklı bir yöntem kullanan genç , kadın sesi çıkararak farklılık yaratmış.
Uçan Pazarcı 00:31
Uçan Pazarcı 2.049 izlenme - 3 yıl önce Şiddetli rüzgar nedeniyle havalanan çadırın ipini bırakamayan pazarcı metrelerce yükselmiş. O anlar cep telefonu kamerasına yansımış.
Pazarı Survivor'a Çeviren Pazarcılar 00:59
Pazarı Survivor'a Çeviren Pazarcılar 1.066 izlenme - 2 yıl önce Pazarcılık yapan esnaf, yayınlandığı ilk günden bu yana oyunları ve yarışmacılarıyla sık sık gündeme gelen Survivor'daki parkurları canlandırmış.
Pazarcı Kadınların Elma, Armut Atmalı Kavgası - Bursa 00:59
Pazarcı Kadınların Elma, Armut Atmalı Kavgası - Bursa 3.539 izlenme - 5 yıl önce Bursa’da iki pazarcı kadının müşteri paylaşımı yüzünden tartışmalarının ardından birbirlerine elma ve armut atmaları güvenlik kamerasına yansıdı.
Evde Yağ Bitmiş 00:19
Evde Yağ Bitmiş 722 izlenme - 2 yıl önce Son dönemde sosyal medyada paylaştığı videolar ile fenomen olan pazarcılardan biri, şimdi de yağ bitti videosu ile karşımızda....
Kim Milyoner Olmak İster - Pazarcı Teyze 20:21
Kim Milyoner Olmak İster - Pazarcı Teyze 2.762 izlenme - 7 yıl önce Çok okuyanmı bilir? çok gezenmi? çok yaşayanmı? tahsil bilgi için yeterlimidir? Profesorlerin, Doçentlerin,Odtülü Boğaziçili,Hacettepeli öğrencilerin henüz ilk soruda elendiği Yarışmada Pazarcılık yapan Ümmiye Gürbüz, hiç bir joker hakkını kullanmadan 8'inci soruya kadar geldi. 8'inci soruda ise 3 joker hakkını birden kullanan Ümmiye Gürbüz, 30 bin lira alarak yarışmadan çekildi Kesinlikle Alkışlarla yaşamayı hakediyor.. İyi seyirler
Üç Tane Bir Milyon 00:07
Üç Tane Bir Milyon 377 izlenme - 2 yıl önce Son dönemde inşaatçılar ve pazarcılar sık sık sosyal medyada komik paylaşımları ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer de bir pazarcı ince esprisi ile karşımızda...
Kırıkkale Genelinde Billboard ve Dijital Ekranlarda Reklamlarını Sergileyen Pazarcı 00:59
Kırıkkale Genelinde Billboard ve Dijital Ekranlarda Reklamlarını Sergileyen Pazarcı 189 izlenme - 1 yıl önce Kırıkkaleli Pazar Esnafı Emre Göynük, yaptığı reklam çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Göynük, Kırıkkale’deki bir çok halk pazarında her hafta yerini alırken, diğer yandan da reklamdan geri kalmıyor. Kırıkkale genelinde billboard ve dijital ekranlarda reklamlarını sergileyen Göynük, bu gösterdiği reklam strateji ile görenleri hayrete düşürüyor.
Seyyar Kavuncunun Hezeyanı (küfürlü) 01:01
Seyyar Kavuncunun Hezeyanı (küfürlü) 1.345 izlenme - 7 yıl önce Günlerdir satamadığı çürüyen kavunları son bir çaba ile 1 ytlden vermeye çalışan kavuncunun, çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batırmak için giriştiği çaba sonucu içine düştüğü vahamet
Kadın Elbiseleri Giyerek Satış Yapmak 01:03
Kadın Elbiseleri Giyerek Satış Yapmak 730 izlenme - 7 yıl önce Pazarda kadın elbiseleri satan amcamız satışı daha etkili hale getirebilmek için sattığı kadın elbiselerinden bir takım oluşturup giymiştir bununla da yetinmeyen pazarcımız müşterilerine bir de kendi yazıp yönettiği skeç oynamıştır.
Her Şey 5 Lira Diyerek Çıldıran Pazarcı 00:30
Her Şey 5 Lira Diyerek Çıldıran Pazarcı 429 izlenme - 4 yıl önce Pazara gittiğimizde pazarcıların ilgi çekip satış yapabilmek için söylediği enteresan laflar ve hareketleri vardır. Çılgın pazarcı yeni pazarlama taktiği kullanarak alışveriş yapan insanların ilgisini çekmeyi başarmış.
Şairin Pazarcı Arkadaşı - Şanslı Masa 10:23
Şairin Pazarcı Arkadaşı - Şanslı Masa 396 izlenme - 7 yıl önce Arşivlerimizde muhakkak bulunması gereken bir bölüm. Adanalı halk şairinin, yeteneksiz olduğu için sadece espri yapabilen pazarcı arkadaşını kandırma çabalarını izleyeceğiz. Halkımızın içten alkışlarıyla, buyrun efendim.
Uygulamalı Manavgat Dil ve Edebiyatı 03:26
Uygulamalı Manavgat Dil ve Edebiyatı 426 izlenme - 8 yıl önce Pazarda ürününü satmak için Manavgat yöresinin aksanını bu kadar ustalıkla konuşan abimiz, spikerin de dediği gibi taş çıkartan cinsten. Sadece Manavgat değil, bir çok yörenin tekniğini içinde barındırıyor. Şaşmaz vallahi.
Begüm Ece Pazarcı Yak Gel 03:05
Begüm Ece Pazarcı Yak Gel 349 izlenme - 11 yıl önce begüm ece pazarcı yak gel
Zabıtalar Pazarda Tezgah Açarsa 01:07
Zabıtalar Pazarda Tezgah Açarsa 128 izlenme - 8 yıl önce Isparta'da pazarcılar zarar ettikleri gerekçesi ile tezgah açmayınca, belediye ilginç bir çözüm buldu. Vatandaş mağdur olmasın diye pazar tezgahlarının başına belediye görevlileri geçti.