Hoşgeldiniz!

Penguen Dansı

Hande Erçel'in Olay Yaratan Dansı 00:52
Hande Erçel'in Olay Yaratan Dansı 24.516 izlenme - 6 yıl önce Hande Erçel, yeni yaşını dün akşam bir parti ile kutladı. Genç oyuncunun dansı sosyal medyada büyük ses getirdi.
Penguen Dansı 03:09
Penguen Dansı 152.968 izlenme - 9 yıl önce Penguen Dansı
Penguen Dansı 02:42
Penguen Dansı 69.936 izlenme - 9 yıl önce Okuma Bayramı 23 Nisan Gibi Günlerde Bu Dansı Öğrencilere Yaptırabilirsiniz
Penguen Dansından Komik Görüntüler 03:26
Penguen Dansından Komik Görüntüler 3.284 izlenme - 6 yıl önce İşte Bütün Dünyayı kasıp kavuran Penguen dansı Amerika'dan Arabistan'a her yere yayılan Penguen dansı tabii Türkiye'ye uğramayı da ihmal etmedi işte birbirinden güzel komik görüntüler sizlerle...
Ayşe Dinçer  - Penguen Dansı | Ayşe Kız 04:29
Ayşe Dinçer - Penguen Dansı | Ayşe Kız 368.784 izlenme - 8 yıl önce Ankaralı Ayşe Dinçer - Ayşe Kız (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri: Kız Ayşe gidiyom gidiyom Hele vay hele vay Geli-geliver bana Dönü-dönüver bana Dönelim bizim köye Gelemem gelemem hele vay hele hele vay Sen geliver bana sen dönüver bana Gidelim bizim köye Kız Ayşe kız Ayşe hele vay hele hele vay Geli-geliver bana Mor fistan alırım sana Sarı gülü takarım sana Gideriz bizim köye Geliyom geliyom hele geliyom vay hele hele vay Mor fistal al bana Kollarını dola boynuma Gidelim sizin köye
Yeni Moda Penguen Dansı 03:19
Yeni Moda Penguen Dansı 143.701 izlenme - 11 yıl önce avrupa düğünlerinin vazgeçilmez dansı...
Penguen Dansı - Fransa (1956) 03:24
Penguen Dansı - Fransa (1956) 3.707 izlenme - 7 yıl önce Her ne kadar bu dansı araplar çıkardı dense bile, bu video da gördüğümüz gibi aslında öyle değil. fransa da 1956'da alınmış bir kayıt. Müzik biraz değişik ama figürler aynı. Dans Amerika'nın San Francisco eyaletince Balboa Lisesinde bulundu ve ilk defa yapıldı. Orjinal adı "Bunny Dance" tavşan dansı'dır. http://en.wikipedia.org/wiki/Bunny_hop_(dance)
Fırında Penguen Dansı 01:00
Fırında Penguen Dansı 6.164 izlenme - 6 yıl önce Penguen Dansı önce Suudi Arabistan'da başladı sonra diğer ülkelere yayıldı.Tokat'ın Turhal ilçesinde bir fırında 5 kafadar sıkılınca ortaya da ortaya bu görüntüler çıkmış..
Entarisi Dım Dım Yar - Penguen Dansı Versiyon 00:54
Entarisi Dım Dım Yar - Penguen Dansı Versiyon 412.547 izlenme - 9 yıl önce Entarisi Dım Dım Yar (Penguen dansı versiyon)
Hülya Koçyiğit Penguen Dansı (Yasemin'in Tatlı Aşkı - 1968) 00:44
Hülya Koçyiğit Penguen Dansı (Yasemin'in Tatlı Aşkı - 1968) 1.083 izlenme - 8 yıl önce Hülya Koçyiğit Penguen Dansı - Yasemin'in Tatlı Aşkı (1968)Hülya Koçyiğit ve Erol Büyükburç'un başrollerini oynadığı Yasemin'in Tatlı Aşkı filminden bir sahne.Erol Büyükburç şarkı söylüyor, Hülya Koçyiğit'te penguen dansı yapıyor.
Gençlerden Plajda Penguen Halayı 06:34
Gençlerden Plajda Penguen Halayı 809 izlenme - 7 yıl önce Çoğunluğu bikinili hatunların oluşan gençler toplanmışlar ve plajda uzun bir penguen halayı kurmuşlar. Oldukça da eğleniyor görünüyorlar. Bizim plajlarımızda da yaygınlaşır mı,yaygınlaşırsa ne gibi hadiseler çıkar bilinmez tabi ama güzel gözüktüğü bir gerçek.
Mehmet Tan - Dalgana Bak / Penguen Dansı (fotograf çekiminden) 03:50
Mehmet Tan - Dalgana Bak / Penguen Dansı (fotograf çekiminden) 239 izlenme - 7 yıl önce Mehmet Tan "Dalgana Bak (Penguen Dansı)" (2015 / DOKUZSEKİZ MÜZİK) iTunes:https://itunes.apple.com/tr/album/dal... TurkcellMuzik:http://bit.ly/penguendansiturkcellmuzik http://www.twitter.com/MehmetTanOnline http://www.facebook.com/dokuzsekizmuzik http://www.twitter.com/dokuzsekizmuzik "Penguen Dansı" Müziğine Modern Dokunuş Uzun süredir eğlence hayatında, düğünde, okulda, plajda her yaştan insanın ritüeli haline gelen "Penguen Dansı" müziğine Mehmet Tan 'dan modern dokunuş. Penguen Dansı olarak bilinen Balkan ezgisini, kendi söz ve melodileri ile zenginleştiren Mehmet Tan'ın, eğlenceli şarkısı "DALGANA BAK" DokuzSekiz Müzik/Ahmet Çelenk yapımcılığında yayında. Prodüktör Temel Zümrüt ile birlikte kendi bestelerinden oluşan albümünün kayıtlarını sürdüren genç şarkıcı, albümden önce ilk single çalışması "Dalgana Bak" ile müzikseverlerle buluşuyor. İmaj fotoğrafları için fotoğrafçı Arda Aytan ile çalışan Mehmet Tan, enerjik görüntüleri ile dikkat çekmekte. Şarkısının video klibi de önümüzdeki günlerde yayında olacak. Mehmet Tan - Dalgana Bak Geldi geçiyor bak yine Bu hayat böyle Alavere dalavere dolu bu dünya Yaşıyoruz yine de Aklın ermez, dilin varmaz Bu düzen böyle Konuyu komşuyu topla aman İçiyoruz bu gece Bi' oyana bi' bu yana deli gibi salla Dertleri bi' kenara at-at-at! İpe sapa gelmez, keşkeye değmez Sonra deme bana vah-vah-vah! Bi' oyana bi' bu yana deli gibi salla Dertleri bi' kenara at-at-at! Bu dünyaya kazık mı çakacaksın, e boşver dalgana bak-bak-bak!