Hoşgeldiniz!

perihan

Kerhanede Aradığı Kadını Bulmak - 1985 Restorasyonlu 01:50
Kerhanede Aradığı Kadını Bulmak - 1985 Restorasyonlu 3.559 izlenme - 4 gün önce Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği başrollerini rahmetli Kemal Sunal, Halit Akçatepe, İhsan Yüce, Ali Şen, Perihan Savaş gibi oyuncuların yer aldığı 1985 yapımı 'Keriz' filminden komik bir sahne.
Murat'a Yapılan Hain Tuzak - Süphe 09:52
Murat'a Yapılan Hain Tuzak - Süphe 87.006 izlenme - 5 ay önce 1973 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiği Şüphe filminden bir sahne.
Perihan Savaş Sevişme Sahnesi 01:35
Perihan Savaş Sevişme Sahnesi 336.674 izlenme - 4 yıl önce Perihan Savaş Sevişme Sahnesi
Sapık Kadın Filminin TV'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 03:41
Sapık Kadın Filminin TV'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 22.688 izlenme - 7 ay önce 1988 yapımı Orhan Elmas'ın yönettiği,Perihan Savaş ve Tarık Tarcan'ın oynadığı Sapık Kadın filminin bu sahnesi TV'lerde gösterilmez.
SAPIK KADIN 02:56
SAPIK KADIN 72.792 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Sapık Kadın Filminin Tv'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 2 02:18
Sapık Kadın Filminin Tv'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 2 10.618 izlenme - 7 ay önce 1988 yapımı Sapık Kadın filminin TV'lerde gösterilmeyen sahnesidir.
Perihan Savaş Tarık Tarcan 03:38
Perihan Savaş Tarık Tarcan 52.963 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
İbrahim Tatlıses Komik Dublaj 00:56
İbrahim Tatlıses Komik Dublaj 119.374 izlenme - 10 yıl önce İbrahim tatlıses komik dublaj
Yalnız Hayaller Kaldı (2018) Fragman #3 01:55
Yalnız Hayaller Kaldı (2018) Fragman #3 151 izlenme - 3 gün önce 9 Mart 2018'de gösterime girecek Yalnız Hayaller Kaldı filminin fragmanı. Filmde Perihan Savaş ve Mahmut Cevher oynuyor.
Perihan Savaş Sapık Kadın Filmi 03:38
Perihan Savaş Sapık Kadın Filmi 18.538 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Ferdi Tayfur - Anlami Olmaz ((Perihan Savaş)) 04:27
Ferdi Tayfur - Anlami Olmaz ((Perihan Savaş)) 49.547 izlenme - 10 yıl önce keyİflİ İzlemeler...
Sevgili Oğlum - Cüneyt Arkın & Perihan Savaş (1977 - 67 Dk) 01:07:08
Sevgili Oğlum - Cüneyt Arkın & Perihan Savaş (1977 - 67 Dk) 1.190 izlenme - 3 ay önce Film, oğlu yasadışı işlere bulaşan bir adamın dramını konu alır. İskender, üç oğlu ve bir kızıyla bir köyde yaşamaktadır. Köy hayatının rutin sorunlarıyla didişen aile buna rağmen mutludur. İskender’in tek arzusu çocuklarını evlendirip aile sahibi olmalarını sağlamaktır. Ancak ailenin küçük oğlu Ahmet bu rutin hayattan huzursuzdur. Şehre yaptığı yolculuklar Ahmet’i her defasında çok etkiler. Şehrin ışıltılı dünyasına kendisini kaptıran Ahmet, günün birinde babasına köyü terk etmek istediğini söyler. İskender önceleri dirense de oğlunun kararına boyun eğmek zorunda kalır. Ahmet, önceleri mektuplarında rahatının yerinde olduğunu söyler. Ancak bir süre sonra mektupların ardı kesilir. Durumdan şüphelenen İskender şehre gittiğinde, Ahmet’in öldüğünü öğrenir. Ancak Ahmet’in ölümü İskender için pek çok sırrı da barındırmaktadır. Yönetmen:Cüneyt Arkın Senaryo:Safa Önal Yapımcı:Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni:Orhan Kapkı Oyuncular:Cüneyt Arkın,Perihan Savaş,Tuğrul Meteer,Kudret Yenici,Simini Gaffari,Mahmut Terhani,İsmail Hakkı Şen,Osman Alyanak,Berhan Şimşek,İlhan Hemşeri,Renan Fosforoğlu,Sera Sekitmen,Aydın Haberdar,Mustafa Doğan,İhsan Gedik,Yusuf Sezer,Cihan Alp
Bitirimler Sınıfı - İmrendiren Fasulye Yeme Sahnesi 02:33
Bitirimler Sınıfı - İmrendiren Fasulye Yeme Sahnesi 16.151 izlenme - 3 yıl önce Her izleyende inanılmaz bir fasulye yeme isteği uyandırdığına inandığım(böyle salak sapık şeylere inandığım olur) Facebook denen arkadaş koleksiyonculuğu zımbırığında grubu olan(ama videoları yok. canım yaa kıyamam) Bitirimler Sınıfı adlı filmden unutulmaz fasulye yeme sahnesi. Bir fasulye ne kadar iştahlı, ne kadar, can çektirici şekilde yenilebilirse bu o şekilin bir kaç katıdır, kübüdür. İsviçreli bilim adamlarının araştırmaları sonucunda ise; fasulye sevmeyen insan da bile fasulye yeme istediği uyandırdığı doğrulanmıştır. Bir de konuyla şöyle yarı ilintili bir şey vardır ki(okumamak serbet, bundan öncekiler mecburiydi ama); Belki de her kanalın 5-10 kere yayınladığı bir film olan Bitirimler Sınıfı'nın bulunamaması... Öyle ki, bulunması üzerine ödül koyduğum, iddialara girdiğim bir film. Site eşrafına bulamadığımı bağır çağırda duyurduğum ve bulan olursa göt olduğumu kabul edeceğimi söylediğim, tatlı telaş yaşamamı sağlamış film. İnternet ortamında bulamayınca işi sokağa döküp cd'ci cd'ci gezmemi sağlamış, abi Bitirimler Sınıfı yok ama çok güzel asyalı, zencili var muadili diyaloglar yaşamamı sağlamış film(asyalıyla zenci de hımm, neyse) O kadar ısrarla arayınca filmin kutusunu kıçıma sokacağımı sandıklarından mıdır, nedir, sırf kutusunun bilmem kaç liraya satılmaya çalışıldığı film. Şimdi izninizle taze fasulyemi yerken iddalardan kazandıklarımı havaya atacağım ve hiçbirinize, hem de hiçbirinize fasulyenin suyunu bile vermeyeceğim. Aaa nasıl bulamazsın malın evladı, şurda vardı burda vardı, bende vardı, lalala diyeceklere de ben kendimi parçalarken nerdeydin olm ha nerdeydin, tamam gel koca budala diyip ağlaşırken, yazdığım şeyle alaksız, konuyla alakalı bonus: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1556/
Nuri Alço  Hülya Avşar'a Malı Denemeden Almam....... 00:48
Nuri Alço Hülya Avşar'a Malı Denemeden Almam....... 1.214 izlenme - 3 ay önce Şahin (Tarık Akan) kadın tacirlerinin peşinde yürekli, atak bir polis komiseridir. Yıllar boyunca peşinde olduğu beyaz kadın ticareti yapan çetelerin korkulu rüyasıdır adeta. Toplum vicdanını yaralayan yasadışı suç şebekelerinin en azılı haydutlarından biri olan Yusuf (Nuri Alço) saf genç kızları yakışıklılığı ile tuzağa düşürüp satmaktadır. Şahin araştırması sırasında bir telekızla (Hülya Avşar) yakınlaşmayı da ihmal etmez. Filmin Adı: Tele Kızlar Yönetmen: Osman Seden Oyuncular: Tarık akan, Perihan Savaş, Hülya Avşar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1985
Sezercik Küçük Mücahit - Sezer İnanoğlu & Perihan Savaş (1974 - 81 Dk) 01:20:37
Sezercik Küçük Mücahit - Sezer İnanoğlu & Perihan Savaş (1974 - 81 Dk) 873 izlenme - 3 ay önce Film, sıkıntılı günlerin yaşandığı Kıbrıs’ta, Sezer ve çevresindekilerin başından geçenleri anlatır. Lale, eşi Murat’ın beklenmedik ölümüyle derinden sarsılır. Bir okulda öğretmenlik yapan Lale ile pilot subay Murat evlenirler. Ancak Murat bir uçak kazasında ölür. Bu sırada hamile olan Lale, Murat’ın Kıbrıs’ta yaşayan kız kardeşi Aynur’un yanına yerleşir. Lale bir gün kısa bir süre için Türkiye’ye döner. Bu sırada Kıbrıs’ta Aynur’un evi EOKA örgütüne mensup bir grup komitacı tarafından basılır. Aynur ve eşi öldürülür. Lale’nin küçük oğlu Sezer ise olay yerinde bulunan bir adam tarafından kurtarılır. Sezer yıllar sonraki bir EOKA saldırısı sonucu geçmişine dair gerçekleri öğrenir. Annesini bulmak ve mücahitleri yaşananlardan haberdar edebilmek için elinden geleni yapacaktır. Yönetmen:Ertem Göreç Senaryo:Erdoğan Tünaş Yapımcı:Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni:Orhan Kapkı Oyuncular:Sezer İnanoğlu,Perihan Savaş,Orçun Sonat,Şükriye Atav,Nedret Güvenç,Turgut Özatay,Serpil Gül,İsmail Hakkı Şen,İhsan Baysal,Ekrem Dümer,Turgut Boralı,Cemil Yağmur,Atıf Kaptan,Hasan Ceylan,Nezihe Güler,Diler Saraç,Selahattin Güçlü,Muzaffer Yenen,Mustafa Yavuz,Ata Saka,Hakkı Kurt
Yalnız Hayaller Kaldı (2018) Fragman #2 01:15
Yalnız Hayaller Kaldı (2018) Fragman #2 72 izlenme - 3 gün önce 9 Mart 2018'de gösterime girecek Yalnız Hayaller Kaldı filminin fragmanı. Filmde Perihan Savaş ve Mahmut Cevher oynuyor.
Günleri Ayları Yılları Saydım 04:31
Günleri Ayları Yılları Saydım 13.492 izlenme - 8 yıl önce
Yalnız Hayaller Kaldı (2018) Fragman #1 00:53
Yalnız Hayaller Kaldı (2018) Fragman #1 68 izlenme - 3 gün önce 9 Mart 2018'de gösterime girecek Yalnız Hayaller Kaldı filminin fragmanı. Filmde Perihan Savaş ve Mahmut Cevher oynuyor.
Sevmek - Serdar Gökhan & Perihan Savaş (1974 - 79 Dk) 01:18:33
Sevmek - Serdar Gökhan & Perihan Savaş (1974 - 79 Dk) 154 izlenme - 3 hafta önce Film, Leyla ile onu büyüten Şahin arasındaki ilişki etrafında yaşananları anlatır. Şahin, yeraltı dünyasının önemli isimlerinden biridir. Bir gün arkadaşı Bekir’den bir mektup alır. İdam cezasına çarptırılan Bekir, kızı Leyla’yı Şahin’e emanet eder. Leyla’yı iyi şartlarda yetiştirmesini vasiyet eder. Şahin, vasiyeti yerine getirerek Leyla’nın iyi bir eğitim almasını sağlar. Aradan geçen zamanda Leyla genç ve güzel bir kız olur. Leyla, Şahin’i babası olarak görmektedir. Ancak Şahin’in ona karşı farklı duyguları vardır. Bu sırada Leyla, Erol ile tanışır ve birbirlerine âşık olurlar. Ancak Şahin, ikilinin birlikteliği için en büyük engel olacaktır. Yönetmen:Ertem Göreç Senaryo:Erdoğan Tünaş Yapımcı:Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni:Orhan Kapkı Oyuncular:Serdar Gökhan,Perihan Savaş,Mesut Engin,Ceyhan Cem,Turgut Özatay,Yeşim Tan,Nevin Nuray,İhsan Baysal,Yavuz Karakaş,Hamit Has,Murat Sümer,Uğur Atakan,Yasemin Esmergül,Nubar Terziyan,Ekrem Gökkaya,Hakkı Kurt,Hasan Ceylan
Fikret Hakan Anısına - Alkol 07:06
Fikret Hakan Anısına - Alkol 883 izlenme - 8 ay önce Fikret Hakan'ın oynadığı muhteşem bir film.
Perihan Abla - 1.Bölüm 40:08
Perihan Abla - 1.Bölüm 4.089 izlenme - 2 yıl önce 1986-1988 yılları arasında TRT'de yayınlanan Perran Kutman' ve Şevket Altuğ’un başrollerinde oynadığı, Türk dizi tarihinin öncü dizilerden birisidir. Kuzguncuk’ta gelişen sağlam ve sımsıcak dostlukları, Şakir'in sürekli Perihan'ın peşinden koşmaları, başı sıkışan insanlara yardım için Perihan abla'nın planlar kurup, kılıktan kılığa girmeleri, Şakir'in patronunu delirtmeleri, hepsi daha dün gibi aklımızda. Elimde bulunan bölümleri istek gelirse yükleyeceğim.,çarşamba günleri de Perihan Abla günü olur. Keyifli seyirler..
Perran Kutman Eski Trt Dizilerini Anlatıyor 03:52
Perran Kutman Eski Trt Dizilerini Anlatıyor 961 izlenme - 7 ay önce Kıymetli sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusu Perran Kutman, TRT'de çekmiş olduğu "Perihan Abla" ve "Üzgünüm Leyla" dizilerini anlatıyor.
Kadir İnanır'ın Kadınına Sahip Çıkması 01:22
Kadir İnanır'ın Kadınına Sahip Çıkması 3.531 izlenme - 3 yıl önce Cemal (Kadir İnanır), işlediği bir suçtan gözetim cezası almıştır. Sevimli bir sahil kasabası olan Hoşköy'de balıkçılık yapmaktadır. Kurallar gereği de hergün karakola gidip imza vermektedir. Bir gün Cemal şehre iner, gece gittiği pavyonda konsomatris olarak çalışan İnci (Perihan Savaş) ile tanışır. İnci Cemal'i yıllar önce yitirdiği bir gence benzetmiş ve ona karşı bir yakınlık duymuştur. Filmin Adı: Yarınsız Adam Yönetmen: Ümit Efekan Oyuncular: Kadir İnanır, Perihan Savaş Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1988
  Fotoğraf tutkunu genç kızın feci sonu 01:01
Fotoğraf tutkunu genç kızın feci sonu 7.233 izlenme - 4 yıl önce Antalya park halindeki bir otomobilin kapısına çarpan motosiklette yolcu olarak bulunan 22 yaşındaki genç kız TIR’ın altında kalarak can verdi. Antalya’nın Alanya ilçesinde park halindeki bir otomobilin kapısına çarpan motosiklette yolcu olarak bulunan 22 yaşındaki genç kız önce metrelerce yolda sürüklendi, ardından kazayı fark edemeyen bir TIR’ın altında kalarak can verdi. Edinilen bilgiye göre kaza, Cumhuriyet Mahallesi Keykubat Bulvarı üzeri Tespo Kavşağı’nda meydana geldi. Alanya’dan Mahmutlar yönüne seyir halinde olan F.K. idaresindeki 07 NVA 31 plakalı motosiklet, yol kenarında park halinde olan ve plakası ile sürücüsü tespit edilemeyen bir otomobilin o sırada açılan kapısına çarptı. Çarpma sonucu kontrolden çıkan motosiklette yolcu olarak bulunan 22 yaşındaki genç fotoğrafçı Perihan Y. yola savrulup yaklaşık 15 metre sürüklendi. Aynı güzergahta ilerleyen ve kazayı fark etmeyen M.Ö.’nün kullandığı tüp yüklü 07 HCN 81 plakalı ve 07 HIA 82 dorse plakalı TIR da yerde yatan genç kızın üzerinden geçti.Gazipaşa yönüne seyir eden TIR, görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda Gazipaşa ilçesi girişinde polis ekipleri tarafından durduruldu. TIR’ın tampon ve lastiklerinde yapılan incelemede kan, saç ve deri parçaları tespit edilmesi üzerine sürücü M.Ö. gözaltına alındı. Perihan Y.’in cesedi olay yerinde polis ve savcılık tarafından yapılan incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Alanya Belediyesi Mezarlığı morguna kaldırılırken, kaza sonrası gözaltına alınan motosiklet sürücüsü F.K. ve TIR sürücüsü M.Ö., ifadeleri alınmak üzere Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürüldü.Kazada hayatını kaybeden Perihan Y.’in otel ve düğünlerde fotoğrafçılık yaptığı belirtilirken, talihsiz genç kızın cenazesi otopsinin ardından Dim Uzunöz köyünde toprağa verildi.
Perihan Altındağ Sözeri - Taş Plak Yılları (Full Albüm) 43:45
Perihan Altındağ Sözeri - Taş Plak Yılları (Full Albüm) 130 izlenme - 3 hafta önce PERİHAN ALTINDAĞ SÖZERİ - TAŞ PLAK YILLARI (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK) Şarkı Listesi: 1. Ne Çok Çektim Hasretini 00:00 2. Sen Arzu Ettin 03:14 3. Aman Cana Beni 06:39 4. Sine-i Suzanıma 10:14 5. Bülbül Ne Gezersin 13:32 6. Şu Dağların Karı Var 17:03 7. Gannili Suwayya 20:24 8. Ne Bahar Kaldı Ne Gül 23:48 9. Öyle Hazin Durma Kız 26:41 10. Aman Avcı Vurma Beni 29:59 11. Sokulun Turnalar 33:17 12. Ayrılık 36:37 13. Sevmediklerinle Gönül Avutma 40:19 Download Linkleri: Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/EwmgXd iTunes: https://goo.gl/jdfpN9
Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu 04:24
Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu 8.346 izlenme - 8 yıl önce bu yıl benim yeşil bağım kurudu perihan zorlusoy
Alkol - Fikret Hakan & Perihan Savaş (1985 - 88 Dk) 01:28:23
Alkol - Fikret Hakan & Perihan Savaş (1985 - 88 Dk) 272 izlenme - 3 ay önce Film, alkol batağına saplanan bir adamla onu kurtarmaya çalışan karısının öyküsünü konu edinir. Tahir, henüz çocukken babasının baskısı yüzünden alkolle tanışır. Yıllar geçtikçe alışkanlık halini alan bu durum Tahir’in hayatını yaşanmaz hâle getirir. Karısını ve iki çocuğunu da kendisiyle birlikte felakete sürüklemek üzeredir. Ancak karısı her seferinde bir yolunu bulup Tahir’in tedavi için hastaneye yatmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte her seferinde tekrar alkol kullanmaya başlayan Tahir, son defa çaba göstererek hastaneye yatar. Tedavi sonrası Tahir hayatını düzene sokmaya kararlıdır. Ancak bu kararını uygulaması sandığından zor olacaktır. Yönetmen:Yavuz Figenli Senaryo:Necati Er Yapımcı:Sabri Demirdöğen Görüntü Yönetmeni:Serdar Servidal Oyuncular:Fikret Hakan,Perihan Savaş,Süleyman Turan,Kazım Kartal,Atilla Ergün,Turgut Özatay,Mustafa Suphi,Baykal Kent,Hakkı Kıvanç,Vahit Terlemez,Beher Petek
Kadınlar Sevilmeye Layıktır - İbrahim Tatlıses 01:40
Kadınlar Sevilmeye Layıktır - İbrahim Tatlıses 1.746 izlenme - 2 yıl önce Sevgili İbrahim Tatlıses'in yanılmıyorsam 1992 yılında katıldığı bir programda kadınlar hakkında söylediği sözlerdir. İyi nostaljiler.
Tecavüzcü Coşkun ve Süper Dans Eden Çetesi 00:55
Tecavüzcü Coşkun ve Süper Dans Eden Çetesi 3.830 izlenme - 3 yıl önce Sınır kapılarından yurda giriş yapan Alamancıları dolandıran Coşkun Göğen ve çetesi ilginç dans figürleri eşliğinde, cinayet fantezilerini tartışır. İzliyoruz...
Sosyete Şaban - Anonslu Fragman (1985) 03:37
Sosyete Şaban - Anonslu Fragman (1985) 2.353 izlenme - 1 yıl önce Değerli yönetmen Kartal Tibet, şirin ve sevecen Perihan Savaş ve Şaban oğlu Şaban şey yani şöhreti avrupa sınırlarını aşan iftihar vesilemiz Kemal Sunal. Sosyete Şaban (1985)