Hoşgeldiniz!

pet şişe

Şişe Çevirmece 04:03
Şişe Çevirmece 75.999 izlenme - 3 yıl önce Aynı evde yaşayan dört arkadaş canları sıkılınca akılarına şişe çevirmece oynama gelir lakin cam şişe bulamadıkları için pet şişeyle oynarlar bu arada oyun esnasında ses gidince oyunun nerelere kaydığını da anlıyoruz bu arada pet şişe de bulunan sıvı nedir sirke mi yağ mı
Pet Şişe Şakasını Kocasına Yapan Yaşlı Teyze 01:02
Pet Şişe Şakasını Kocasına Yapan Yaşlı Teyze 13.996 izlenme - 2 yıl önce Son dönemin güzide şakası pet şişe ile yapılan sulu şakayı yaşlı teyze kocasına yapmış ve oldukça eğlenmiş.
Babanın Göbeği 00:52
Babanın Göbeği 20.253 izlenme - 2 yıl önce Büyük kas motor gelişimi desteklemek için bağlayın babanın göbeğine 5 litrelik su şişesi, o kaçsın, siz yakalayıp şişesine top doldurmaya çalışın. Böylece belki göbekler de erir :))
Pet Şişeyi Sektirerek Muhteşem Bir Şova İmza Atan Eleman 00:15
Pet Şişeyi Sektirerek Muhteşem Bir Şova İmza Atan Eleman 3.487 izlenme - 4 ay önce Trabzon'da bulunan bir işyeri personeli yerdeki pet şişeyi muhteşem hareketlerle sektirerek geri dönüşüm kutusuna göndermiş.
Almanya'daki Pet Şişe Otomatı 01:53
Almanya'daki Pet Şişe Otomatı 2.753 izlenme - 5 ay önce Almanyada Gerçekleştirilen Projede Atık pet şişeleri geridönüşüme kazandırmak adına hayata geçirilen uygulama başarılı bir şekilde devam ediyor.
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 01:57
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 17.296 izlenme - 2 yıl önce Bu oyunu da Neşe Hanım'dan öğrendim. Bu sefeer içine küçük toplar ve sürpriz yumurtalar doldurduğumuz su şişelerini sırtımıza ters olarak taktık. Sonraa zıplaaa, salllaaaa, toplar düşsün. Nerede hareket orada bereket felsefesini benimseyen çocuklarımız için harika bir oyun. Büyük kasların gelişimi desteklensin o haldeee zıplaaa! Aslında bir de içine geri doldurmak isterken toplar döküldüğü için problem çözme becerisi, zihinsel akıl yürütme gibi becerilerin gelişimi desteklenecekti ki babadan süper bir öneri geldi "amuda kalkın!!!" Oldu canım gel sen amuda kalk diyor buradan kendisine en kalbi duygularımla sevgilerimi yolluyorum! Ben amuda kalkamadığım için bütün lise hayatım kabusa dönmüştü yaa! Beden eğitimi dersinden neredeyse kalıyordum. Bir de kasadan takla vardı off ya düşününce bile içim daraldı. Şu anda hiç bir sporla uğraşmıyorsam nedeni beni amuda kaldırmak isteyip, zayıf not verenlerdir diyorum. İşte bakın öğretmen tutumu nasıl önemli rezil de yapıyor vezir de. Bu paylaşım sonunda sorulabilecek olası sorulara da cevap vereyim. O sürpriz yumurtalar yılların birikimi. Yıllarca yedim onları sırf biriktirip oyunlar yapmak için. Ben Demir'e yedirmiyorum ama yedirene de laf etmem. Hiç çikolata yemiyor mu, arada yiyor ama çok değil. İki minik kare yiyebilir diyor doktoru. Her gün değil tabi. Alt komşu rahatsız olmuyor defalarca sordum. Hatta hiç sesiniz gelmiyor bile dedi. Onun da Demir'le yaşıt kızı var hepimiz kendi gürültümüzde kayboluyoruz sanırım. Sehpaya gelince Demir için tehlikeli değil. Evde onun için yeterince özgür alan var. 4 yaşına geldi artık çevresine dikkat ederek hareket etmeyi öğrenmeli. Bu beden farkındalığını da geliştiriyor sonuçta. Yeni yürümeye başladığında sivri köşeler için önlem almıştık ama çok şükür artık büyüdü... Hıııı bir de sürekli benimle oynamıyor. Akşamdan akşama 1-1,5 saat oynuyoruz. Ama birlikte çok eğleniyoruz. Sevgiyle, neşeyle kovalarımızı dolduruyoruz. Sanırım tüm olası sorulara cevap verdim. O zamaaan gidip ayaklarımı uzatayııım, biraz keyif yapayım :D
Adama Pet Şişeli Eşek Şakası Yapan Arkadaşları 00:50
Adama Pet Şişeli Eşek Şakası Yapan Arkadaşları 1.988 izlenme - 3 ay önce Arkadaşları tarafından pet şişe ile tatsız şakaya maruz kalan adam. Ağızlarıyla tuttukları pet şişeler ile birbirlerinin kafasına vururken arkadan başka birisi büyük şişeyle allah ne verdiyse kafasına vuran arkadaşı.
Otomobilden Yola Atılan Pet Şişenin Geri İadesi (Bayan Versiyon) 00:11
Otomobilden Yola Atılan Pet Şişenin Geri İadesi (Bayan Versiyon) 3.913 izlenme - 7 ay önce Seyir halindeki arabadan yola atılan pet şişeyi Ronaldo ustalığı ile arabanın camından içeri sokan kadının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı 05:15
Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı 23.675 izlenme - 5 yıl önce Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı
Otomobilden Yola Atılan Pet Şişenin Geri İadesi 00:19
Otomobilden Yola Atılan Pet Şişenin Geri İadesi 2.656 izlenme - 7 ay önce Seyir halindeki arabadan yola atılan pet şişeyi Ronaldo ustalığı ile arabanın camından içeri sokan duyarlı kişinin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Volkan Babacanin Basında Pet Şişe Patlatılması 00:06
Volkan Babacanin Basında Pet Şişe Patlatılması 5.681 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahce taraftarinin Basaksehir ve milli takim kalecisine yaptigi cirkin hareket. Boylesine davranislara cok kez sahit olduk, 5 mac seyircisiz cezalarini gorduk. Merak ediyorum bakalim ceza gelecekmi? Belki olmasi gerekenin beste te biri kadar. Fenerasyon kollar!
Pet Şişe'den Havalı Tüfek Yapmak 03:02
Pet Şişe'den Havalı Tüfek Yapmak 11.684 izlenme - 5 yıl önce Pet Şişe'den Havalı Tüfek Yapımı
Oha Diyorum Kanalından Etkilenip Bomba Yapan Çocuklar 01:01
Oha Diyorum Kanalından Etkilenip Bomba Yapan Çocuklar 8.599 izlenme - 3 yıl önce Efendim youtube da oldukça popüler olan OHA DİYORUM kanalı var malumunuz bu kanalın yaş kitleside oldukça küçük ne yazik ki bu kanalda bi patlayıcı yapma videosu yapılmış bunu gören küçük çocuklarda bunu okulun bahçesinde denemiş,izliyoruz.
evde nargile nasıl yapılır?? 01:43
evde nargile nasıl yapılır?? 29.562 izlenme - 10 yıl önce pet şişe-pipet-sigara ve çakmakla evde yapabileceğiniz normal sigara aromasında çakma nargile yapımı
Çevre Gönüllüsü Atık Pet Şişelerden Sandal Yaptı 01:55
Çevre Gönüllüsü Atık Pet Şişelerden Sandal Yaptı 1.392 izlenme - 8 ay önce Muğla’nın Fethiye ilçesinde çevre kirliliğine dikkat çekmek için bir vatandaş iki ay boyunca sokak ve plajlardan topladığı yaklaşık 950 pet şişeden tekne yaparak denize indirdi.
Pet Sişeyi Telefon Sanıp Konuşan Sarhoş Dayı (Küfür İçerir) 01:18
Pet Sişeyi Telefon Sanıp Konuşan Sarhoş Dayı (Küfür İçerir) 3.386 izlenme - 1 yıl önce Elindeki su şişesini cep telefonu sanan sarhoş, tekel bayinden şarap alırken kameralara böyle yakalanmış.Şişede durduğu gibi durmuyor dedikleri bu olsa gerek.
Hurda Pet Şişeler Ne Oluyor 04:06
Hurda Pet Şişeler Ne Oluyor 19.295 izlenme - 9 yıl önce pet şişe geri dönüşümü
Pet Şişe İle Yapılan İcatlar 00:52
Pet Şişe İle Yapılan İcatlar 2.927 izlenme - 2 yıl önce Pet şişenin tutacağından bile buluş yapılıyor arkadaşlar şaşırıyoruz ve izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pet Şişeden Kuş Yemliği Yapımı 00:50
Pet Şişeden Kuş Yemliği Yapımı 8.488 izlenme - 5 yıl önce http://www.migrostv.com/pet-siseden-kus-yemligi-yapimi/ "Evsel Atıklarınızı Değerlendirmenin Pratik Yolları Migrostv‘de! Daha Önce Konserve Kutusundan Bahçe Süsü Ve Dekoratif Saksı Yapmıştık Hatırlarsanız. Şimdi De Pet Şişeden Kuş Yemliği Yapıyor Ve Hayvan Dostlarımızı Sevindiriyoruz. Doğamızı Koruyalım! " "pet Şişe 2 Adet Tahta Kaşık kuş Yemi bıçak" "pet Şişeye Bir Üstten Bir Alttan, Bıçak Yardımıyla İki Adet Küçük Kesik Yapın. Tahta Kaşıkların Saplarını Bu Deliklerden Geçirin. Pet Şişeyi Kuş Yemi İle Doldurun. "
Pet Şişe ile İsabetin Dibine Vuran Adam 03:20
Pet Şişe ile İsabetin Dibine Vuran Adam 2.986 izlenme - 3 yıl önce Küçük su petleri ile olmucak yerlerde olmucak isabetlerde bulunan elaman çeşitli görüntüleri derleyerek sosyal medya hesaplarında paylaştı. Yaptığı atışların kaç deneme sonrası isabet ettiği ise muamma.
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 04:52
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 8.139 izlenme - 6 yıl önce Her gün içtikten sonra buruşturup attığımız şişelerin yapım hikayesini konu alan bu videomuz günümüzde otomasyonun ne denli önemli haline geldiğini bize göstermektedir. Tek bir fabrikada günlük üretilen su miktarını öğrenince yok artık lebron james diyeceksiniz.
Pet Şişeden Fare Kapanı Yapmak 00:53
Pet Şişeden Fare Kapanı Yapmak 4.265 izlenme - 4 yıl önce Pet şişe ile yapılan basit fare kapanı düzeneği fazla sinsi...
Bisiklet İçin Egzoz Sistemi 01:54
Bisiklet İçin Egzoz Sistemi 3.000 izlenme - 3 yıl önce Bizim bisikletten ses çıkması için arka tekere pet şişe sıkıştırmamız olayını daha geliştirerek çıkan sesin daha yüksek olması ve farklı şekilde çıkması için sistem tasarlamışlar.
Şehit Cenazesinde Yalçın Akdoğan’a Pet Şişeli Protesto 00:59
Şehit Cenazesinde Yalçın Akdoğan’a Pet Şişeli Protesto 4.637 izlenme - 3 yıl önce Kars'ta şehit olan Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk'ün cenazesine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bir grup vatandaş tarafından protesto edildi.
Dünya'nın En Hızlı Su İçen Adamı 00:31
Dünya'nın En Hızlı Su İçen Adamı 3.967 izlenme - 3 yıl önce Memleketimin güzide öğrenci yurtlarından birinden sıcak, sıcacık, bizden yani içimizden bir öğrenci anısı paylaşıyorum sizinle. Çocuğun biri bir gün ne kadar hızlı su içtiğinin farkına varmış ve bunu arkadaşlarıyla paylaşmış. Değerli bir anı olmalı ki onlar için, bir de bunu vidyoya almışlar. Bir hilesi, hurdası var mıdır bilemem ama gerçekten "wuayy ciğerini sikiyim" diyecek kadar var. Reha Muhtar'dan geliyor; Vay ayı vay!
Terlikten Sonra Pet Şişe De Silah Sayıldı 01:45
Terlikten Sonra Pet Şişe De Silah Sayıldı 1.651 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakırlı İbrahim Kaçan isimli baba, 18 yaşındaki oğluna içinde az miktarda su bulunan 500 mililitrelik pet şişe fırlattığı için 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. CNN'de yer alan habere göre 4 çocuk babası İbrahim Kaçan, geçtiğimiz yıl Sur ilçesinde çıkan olaylardan çocuklarını korumak için ilçeden göç etti. Evini Bağlar ilçesine taşıyan İbrahim Kaçan, akşam saatlerinde eşini arayarak çocuklarını sordu. 18 yaşındaki oğlu Umut'un ekmek almak için dışarı çıktığını öğrenen baba, bir müddet sonra eve geldi. Aradan yarım saat geçmesine rağmen eve gelmeyen oğlunu merak eden baba İbrahim Kaçan, oğlunu arayarak nerede olduğunu sordu. Umut'un arkadaşlarının yanında olduğunu öğrenen baba, dışarda yaşanan olaylar nedeni ile Umut'a taksiye binip eve gelmesini söyledi. Eve geldikten sonra oğlu ile tartışan baba İbrahim Kaçan, yemek yediği esnada içinde az miktarda su bulunan 500 mililitrelik pet şişeyi oğluna fırlattı. Şikayetinden vazgeçmesine rağmen ceza geldi Umut, babasının kendisine pet şişe fırlatmasına sinirlenerek ertesi gün soluğu mahkemede aldı. Babası hakkında ilk başta şikayetçi olan Umut, bir süre sonra babasından şikayetçi olmadığını söyledi. Babasından şikayetçi olmamasına rağmen yaklaşık 1 yıldır Diyarbakır 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen dava, geçtiğimiz günlerde karar bağlandı. Pet şişenin silah sayıldığı davada baba İbrahim Kaçan, 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 01:25
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 1.792 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede pet şişeden yapılan fare kapanı videosu izlemiştik. Bu da değişik bir versiyon olmuş. Kolayca yakalanan fare el değmeden bahçeye postalanabiliyor.
Plastik Pet Şişeden Serçe Tuzağı 01:53
Plastik Pet Şişeden Serçe Tuzağı 295 izlenme - 7 ay önce Basit bir düzenekle plastik pet şişeden tuzak yapan abimiz, Yakalanan serçeyi daha sonra doğaya salıyor.
Pet Şişeden Nasıl Kaşık Yapılır? 03:18
Pet Şişeden Nasıl Kaşık Yapılır? 1.931 izlenme - 4 yıl önce Daha önce pet şişeden bardak yapmayı öğrenmiştik. Bu videoda ise pet şişeden kaşık yapmayı gösteriyorum. Pet şişeden yemek takımını adım adım tamamlıyoruz. :) Pet şişeden bardak yapma videosu şurada: https://www.youtube.com/watch?v=aeFS4... Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Plastik Şişe Yutan Kobra Yılanı 00:46
Plastik Şişe Yutan Kobra Yılanı 1.190 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'nın Goa eyaletinde pet şişe yutan bir kobranın şişeyi çıkarma anı böyle kaydedildi.