Hoşgeldiniz!

pet şişe

Pet Şişe Şakasını Kocasına Yapan Yaşlı Teyze 01:02
Pet Şişe Şakasını Kocasına Yapan Yaşlı Teyze 19.208 izlenme - 4 yıl önce Son dönemin güzide şakası pet şişe ile yapılan sulu şakayı yaşlı teyze kocasına yapmış ve oldukça eğlenmiş.
Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı 05:15
Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı 23.928 izlenme - 8 yıl önce Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı
Babanın Göbeği 00:52
Babanın Göbeği 20.599 izlenme - 5 yıl önce Büyük kas motor gelişimi desteklemek için bağlayın babanın göbeğine 5 litrelik su şişesi, o kaçsın, siz yakalayıp şişesine top doldurmaya çalışın. Böylece belki göbekler de erir :))
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 01:57
Sürpriz Yumurtlayan Tavuklar 18.003 izlenme - 4 yıl önce Bu oyunu da Neşe Hanım'dan öğrendim. Bu sefeer içine küçük toplar ve sürpriz yumurtalar doldurduğumuz su şişelerini sırtımıza ters olarak taktık. Sonraa zıplaaa, salllaaaa, toplar düşsün. Nerede hareket orada bereket felsefesini benimseyen çocuklarımız için harika bir oyun. Büyük kasların gelişimi desteklensin o haldeee zıplaaa! Aslında bir de içine geri doldurmak isterken toplar döküldüğü için problem çözme becerisi, zihinsel akıl yürütme gibi becerilerin gelişimi desteklenecekti ki babadan süper bir öneri geldi "amuda kalkın!!!" Oldu canım gel sen amuda kalk diyor buradan kendisine en kalbi duygularımla sevgilerimi yolluyorum! Ben amuda kalkamadığım için bütün lise hayatım kabusa dönmüştü yaa! Beden eğitimi dersinden neredeyse kalıyordum. Bir de kasadan takla vardı off ya düşününce bile içim daraldı. Şu anda hiç bir sporla uğraşmıyorsam nedeni beni amuda kaldırmak isteyip, zayıf not verenlerdir diyorum. İşte bakın öğretmen tutumu nasıl önemli rezil de yapıyor vezir de. Bu paylaşım sonunda sorulabilecek olası sorulara da cevap vereyim. O sürpriz yumurtalar yılların birikimi. Yıllarca yedim onları sırf biriktirip oyunlar yapmak için. Ben Demir'e yedirmiyorum ama yedirene de laf etmem. Hiç çikolata yemiyor mu, arada yiyor ama çok değil. İki minik kare yiyebilir diyor doktoru. Her gün değil tabi. Alt komşu rahatsız olmuyor defalarca sordum. Hatta hiç sesiniz gelmiyor bile dedi. Onun da Demir'le yaşıt kızı var hepimiz kendi gürültümüzde kayboluyoruz sanırım. Sehpaya gelince Demir için tehlikeli değil. Evde onun için yeterince özgür alan var. 4 yaşına geldi artık çevresine dikkat ederek hareket etmeyi öğrenmeli. Bu beden farkındalığını da geliştiriyor sonuçta. Yeni yürümeye başladığında sivri köşeler için önlem almıştık ama çok şükür artık büyüdü... Hıııı bir de sürekli benimle oynamıyor. Akşamdan akşama 1-1,5 saat oynuyoruz. Ama birlikte çok eğleniyoruz. Sevgiyle, neşeyle kovalarımızı dolduruyoruz. Sanırım tüm olası sorulara cevap verdim. O zamaaan gidip ayaklarımı uzatayııım, biraz keyif yapayım :D
evde nargile nasıl yapılır?? 01:43
evde nargile nasıl yapılır?? 30.426 izlenme - 13 yıl önce pet şişe-pipet-sigara ve çakmakla evde yapabileceğiniz normal sigara aromasında çakma nargile yapımı
Oha Diyorum Kanalından Etkilenip Bomba Yapan Çocuklar 01:01
Oha Diyorum Kanalından Etkilenip Bomba Yapan Çocuklar 8.876 izlenme - 6 yıl önce Efendim youtube da oldukça popüler olan OHA DİYORUM kanalı var malumunuz bu kanalın yaş kitleside oldukça küçük ne yazik ki bu kanalda bi patlayıcı yapma videosu yapılmış bunu gören küçük çocuklarda bunu okulun bahçesinde denemiş,izliyoruz.
Pet Şişe ile Işık Kapatmak 00:06
Pet Şişe ile Işık Kapatmak 1.213 izlenme - 8 ay önce Odada oturan gençlerin uyku zamanı gelince ikisi de kalkıp ışığı kapatmaya üşenmiş. Ancak bir tanesinden beklenmedik hareket gelmiş.
Pet Şişe İle Yapılan İcatlar 00:52
Pet Şişe İle Yapılan İcatlar 5.311 izlenme - 5 yıl önce Pet şişenin tutacağından bile buluş yapılıyor arkadaşlar şaşırıyoruz ve izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Volkan Babacanin Basında Pet Şişe Patlatılması 00:06
Volkan Babacanin Basında Pet Şişe Patlatılması 5.691 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahce taraftarinin Basaksehir ve milli takim kalecisine yaptigi cirkin hareket. Boylesine davranislara cok kez sahit olduk, 5 mac seyircisiz cezalarini gorduk. Merak ediyorum bakalim ceza gelecekmi? Belki olmasi gerekenin beste te biri kadar. Fenerasyon kollar!
Pet Şişeden Kuş Yemliği Yapımı 00:50
Pet Şişeden Kuş Yemliği Yapımı 9.700 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/pet-siseden-kus-yemligi-yapimi/ "Evsel Atıklarınızı Değerlendirmenin Pratik Yolları Migrostv‘de! Daha Önce Konserve Kutusundan Bahçe Süsü Ve Dekoratif Saksı Yapmıştık Hatırlarsanız. Şimdi De Pet Şişeden Kuş Yemliği Yapıyor Ve Hayvan Dostlarımızı Sevindiriyoruz. Doğamızı Koruyalım! " "pet Şişe 2 Adet Tahta Kaşık kuş Yemi bıçak" "pet Şişeye Bir Üstten Bir Alttan, Bıçak Yardımıyla İki Adet Küçük Kesik Yapın. Tahta Kaşıkların Saplarını Bu Deliklerden Geçirin. Pet Şişeyi Kuş Yemi İle Doldurun. "
Otomobilden Yola Atılan Pet Şişenin Geri İadesi (Bayan Versiyon) 00:11
Otomobilden Yola Atılan Pet Şişenin Geri İadesi (Bayan Versiyon) 3.988 izlenme - 3 yıl önce Seyir halindeki arabadan yola atılan pet şişeyi Ronaldo ustalığı ile arabanın camından içeri sokan kadının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Pet Şişeden Civciv Çıkarmak 20:26
Pet Şişeden Civciv Çıkarmak 1.827 izlenme - 2 yıl önce Hobi olarak yumurta yetiştiriciliği başta olmak üzere ticari işletmelerin en büyük ekipmanları arasında Kuluçka makinesi yer aldığını söylenebilir. Bu adamda kuluçka makinesinde farklılık yaratmak istemiş ve başarmış.
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 04:52
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 8.195 izlenme - 8 yıl önce Her gün içtikten sonra buruşturup attığımız şişelerin yapım hikayesini konu alan bu videomuz günümüzde otomasyonun ne denli önemli haline geldiğini bize göstermektedir. Tek bir fabrikada günlük üretilen su miktarını öğrenince yok artık lebron james diyeceksiniz.
Pet Şişeyi Mideye İndiren Timsah 00:35
Pet Şişeyi Mideye İndiren Timsah 1.335 izlenme - 2 yıl önce İnsanoğlunun çevreye verdiği zararın ispatıdır bu video. Florida'da sudan çıkan bir timsah yerdeki pet şişeyi yiyecek sanıp yemiş.
Almanya'daki Pet Şişe Otomatı 01:53
Almanya'daki Pet Şişe Otomatı 2.885 izlenme - 3 yıl önce Almanyada Gerçekleştirilen Projede Atık pet şişeleri geridönüşüme kazandırmak adına hayata geçirilen uygulama başarılı bir şekilde devam ediyor.
Pet Şişeyi Sektirerek Muhteşem Bir Şova İmza Atan Eleman 00:15
Pet Şişeyi Sektirerek Muhteşem Bir Şova İmza Atan Eleman 3.548 izlenme - 3 yıl önce Trabzon'da bulunan bir işyeri personeli yerdeki pet şişeyi muhteşem hareketlerle sektirerek geri dönüşüm kutusuna göndermiş.
Pet Şişe ile İsabetin Dibine Vuran Adam 03:20
Pet Şişe ile İsabetin Dibine Vuran Adam 3.026 izlenme - 5 yıl önce Küçük su petleri ile olmucak yerlerde olmucak isabetlerde bulunan elaman çeşitli görüntüleri derleyerek sosyal medya hesaplarında paylaştı. Yaptığı atışların kaç deneme sonrası isabet ettiği ise muamma.
Adama Pet Şişeli Eşek Şakası Yapan Arkadaşları 00:50
Adama Pet Şişeli Eşek Şakası Yapan Arkadaşları 2.466 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşları tarafından pet şişe ile tatsız şakaya maruz kalan adam. Ağızlarıyla tuttukları pet şişeler ile birbirlerinin kafasına vururken arkadan başka birisi büyük şişeyle allah ne verdiyse kafasına vuran arkadaşı.
Bisiklet İçin Egzoz Sistemi 01:54
Bisiklet İçin Egzoz Sistemi 3.106 izlenme - 5 yıl önce Bizim bisikletten ses çıkması için arka tekere pet şişe sıkıştırmamız olayını daha geliştirerek çıkan sesin daha yüksek olması ve farklı şekilde çıkması için sistem tasarlamışlar.
Pet Şişeden Ampul Nasıl Yapılır? 00:47
Pet Şişeden Ampul Nasıl Yapılır? 3.869 izlenme - 8 yıl önce Pet Şişeden Ampul Nasıl Yapılır?
Pet Şişeyi Çöpe Atan Kuş 00:30
Pet Şişeyi Çöpe Atan Kuş 1.472 izlenme - 2 yıl önce Çöpünü çöp kutusu yerine olmadık yerlere bırakan milyonlarca insanı utandıracak hareket bir kuştan gelmiş.
Lucescu'ya Mikrofon Diye Pet Şişe Uzatmak 00:19
Lucescu'ya Mikrofon Diye Pet Şişe Uzatmak 1.312 izlenme - 2 yıl önce Romanyalı Teknik Direktör Mircea Lucescu'ya dün röportaj verdiği sırada pet şişe uzatılmış. Muhabirlerden biri olayın farkına varıp genci uyarmış.
Pet Sişeyi Telefon Sanıp Konuşan Sarhoş Dayı (Küfür İçerir) 01:18
Pet Sişeyi Telefon Sanıp Konuşan Sarhoş Dayı (Küfür İçerir) 3.447 izlenme - 4 yıl önce Elindeki su şişesini cep telefonu sanan sarhoş, tekel bayinden şarap alırken kameralara böyle yakalanmış.Şişede durduğu gibi durmuyor dedikleri bu olsa gerek.
Belediyenin Koyduğu Dezenfektanı Pet Şişeye Dolduran Gençler 00:25
Belediyenin Koyduğu Dezenfektanı Pet Şişeye Dolduran Gençler 464 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli'de farklı noktalara yerleştirilen el dezenfektanlarından birinin başına geçen gençler yanlarında getirdikleri pet şişeye dezenfektan doldurmuş.
Şehit Cenazesinde Yalçın Akdoğan’a Pet Şişeli Protesto 00:59
Şehit Cenazesinde Yalçın Akdoğan’a Pet Şişeli Protesto 4.640 izlenme - 6 yıl önce Kars'ta şehit olan Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk'ün cenazesine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bir grup vatandaş tarafından protesto edildi.
Bir Şişe Suyu Saniyeler İçinde Sömüren Kız 00:23
Bir Şişe Suyu Saniyeler İçinde Sömüren Kız 1.366 izlenme - 2 yıl önce Elindeki pet şişedeki suyu kendine has bir yöntem ile saniyeler içinde sömüren kızı izliyoruz. Su ağzından burnundan gelmiş ama içmeyi başarmış.
Dünya'nın En Hızlı Su İçen Adamı 00:31
Dünya'nın En Hızlı Su İçen Adamı 4.014 izlenme - 6 yıl önce Memleketimin güzide öğrenci yurtlarından birinden sıcak, sıcacık, bizden yani içimizden bir öğrenci anısı paylaşıyorum sizinle. Çocuğun biri bir gün ne kadar hızlı su içtiğinin farkına varmış ve bunu arkadaşlarıyla paylaşmış. Değerli bir anı olmalı ki onlar için, bir de bunu vidyoya almışlar. Bir hilesi, hurdası var mıdır bilemem ama gerçekten "wuayy ciğerini sikiyim" diyecek kadar var. Reha Muhtar'dan geliyor; Vay ayı vay!
Aydın Aydın'ın Çevre Kirliliğine Karşı Petmen'e Dönüşmesi 02:54
Aydın Aydın'ın Çevre Kirliliğine Karşı Petmen'e Dönüşmesi 932 izlenme - 2 yıl önce Ünlü türkücü Aydın Aydın çevre kirliliğine dur demek demek için Petmen kıyafeti giymiş. Kamera karşısına geçti eline sazını aldı ve plastik atığı naylon poşete dikkat çekmiş.
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 01:25
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 2.007 izlenme - 5 yıl önce Daha önce sitede pet şişeden yapılan fare kapanı videosu izlemiştik. Bu da değişik bir versiyon olmuş. Kolayca yakalanan fare el değmeden bahçeye postalanabiliyor.
Çevre Temizliğini Uygulamalı Olarak Anlatan Kıbrıslı Abi 03:01
Çevre Temizliğini Uygulamalı Olarak Anlatan Kıbrıslı Abi 738 izlenme - 1 yıl önce Ülkemiz de yaygın olarak yaşanan çevre kirliliğinin önemli bir bölümünü yazlık tatil beldeleri oluşturur. Gerek günübirlikçiler gerekse yapılan inşaatlar sonucu çevreye bir çok atık bırakılır. İşte Kıbrıslı abimiz yaşadığı çevre kirliliğini kendine has şivesi ile nasıl engellenebileceğini anlatıyor.