Hoşgeldiniz!

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ Bikini Show 01:21
Pınar Altuğ Bikini Show 181.971 izlenme - 5 yıl önce Pınar Altuğ Bikini Show
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 00:52
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 813 izlenme - 1 hafta önce Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı yayında! Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın geri dönüyor! Haluk ile Meltem'in bol çekişmeli, bir o kadar da büyük aşkları kaldığı yerden devam ediyor!
Pınar Altuğ Ve Siyah Bikinisi:)) 00:25
Pınar Altuğ Ve Siyah Bikinisi:)) 105.649 izlenme - 8 yıl önce pınar altuğ
Pınar Altuğ Tanga 00:34
Pınar Altuğ Tanga 43.513 izlenme - 5 yıl önce
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm 2. Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 00:31
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm 2. Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 498 izlenme - 2 hafta önce Efsane geri dönüyor; Haluk ile Meltem'in sizi kahkahalara boğacak yeni maceraları 23 Temmuz Pazar 20.00'de Kanal D'de ekrana geliyor!
Pınar Altuğ Göğüs Dekolte 01:02
Pınar Altuğ Göğüs Dekolte 41.142 izlenme - 8 yıl önce
Çocuklar Duymasın 2. Bölüm Fragmanı (30 Temmuz Pazar) 00:57
Çocuklar Duymasın 2. Bölüm Fragmanı (30 Temmuz Pazar) 137 izlenme - 1 gün önce Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanı yayında! Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor, evde kahkaha hız kesmiyor! Haluk konuşamayınca olanlar oluyor!
Çocuklar Duymasın 1.Bölüm 3.Fragman (23 Temmuz Pazar) 01:35
Çocuklar Duymasın 1.Bölüm 3.Fragman (23 Temmuz Pazar) 163 izlenme - 2 gün önce Çocuklar Duymasın 1. Bölümüyle 23 Temmuz 2017 Bu Akşam Saat 20:00'da... Beklenen gün geldi, Çocuklar Duymasın heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de başlıyor! Ekranların fenomen dizilerinden Çocuklar Duymasın bu akşam Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem) Çocuklar Duymasın Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pınar Altuğ Bikinili 00:40
Pınar Altuğ Bikinili 28.953 izlenme - 7 yıl önce
Haluk, Korkuttu! - Çocuklar Duymasın 1. Bölüm (23 Temmuz Pazar)   05:32
Haluk, Korkuttu! - Çocuklar Duymasın 1. Bölüm (23 Temmuz Pazar) 99 izlenme - 1 gün önce Çocuklar Duymasın 1. Bölüm'de; Haluk'un tuvalete walkmanle girmesi, büyük bir krize neden oluyor. Haluk, Korkuttu! - Çocuklar Duymasın 1. Bölüm (23 Temmuz Pazartesi)
Pınar Altuğ Şokk Frikik 00:15
Pınar Altuğ Şokk Frikik 20.885 izlenme - 5 yıl önce Pınar Altuğ Şokk Frikik
Pınar Altuğ'nun Muhteşem Akrobasi Gösterisi 00:37
Pınar Altuğ'nun Muhteşem Akrobasi Gösterisi 7.018 izlenme - 1 yıl önce Günümüz gençlerini spora teşvik etme amaçlı yapılan bir aktiviteyi site ahalisine sunmayı borç bilirim ve bu şiiri armağan ederim; P ınar gibi akıttın bilgilerini beynimize I rmaklar gibi coşturdun bizi bilgilerinle N ankör gelemem senin öğrettiklerine A sla unutmayacağız seni anacağız sevgiyle R ahat yaşa bundan sonra dualarımız üstünde..
Çocuklar Duymasın 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 00:39
Çocuklar Duymasın 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 461 izlenme - 1 ay önce Ekranların fenomen dizilerinden Çocuklar Duymasın yakında Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak! Efsane kadrosu ile yeni yayın hayatına "merhaba" demeye hazırlanan Çocuklar Duymasın yakında Kanal D'de başlıyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çaycı Hüseyin'den Mizah Show 00:22
Çaycı Hüseyin'den Mizah Show 92 izlenme - 7 gün önce 3.kez çekilen Çocuklar Duymasın adlı dizinin kısa bir tanıtım videosu.
Pınar Altuğ 00:20
Pınar Altuğ 8.697 izlenme - 5 yıl önce Pınar Altuğ Göğüs Frikikler
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 00:52
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 89 izlenme - 1 hafta önce Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı yayında! Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın geri dönüyor! Haluk ile Meltem'in bol çekişmeli, bir o kadar da büyük aşkları kaldığı yerden devam ediyor!
Pınar Altuğ Ve Bebeği İlk Kez Görüntülendi 02:05
Pınar Altuğ Ve Bebeği İlk Kez Görüntülendi 13.960 izlenme - 8 yıl önce pınar altuğ 7 aylık bebeği suyla bodrumda ilk kez bizden kaçmaz tarafından görüntülendi
Pınar Altuğ Yine Formda 01:20
Pınar Altuğ Yine Formda 6.102 izlenme - 5 yıl önce Pınar Altuğ Yine Formda
Çocuklar Duymasın 2.Bölüm 1.Fragman (30 Temmuz Pazar) 00:57
Çocuklar Duymasın 2.Bölüm 1.Fragman (30 Temmuz Pazar) 21 izlenme - 1 gün önce Çocuklar Duymasın 2. Bölümüyle 30 Temmuz 2017 Pazar Akşamı Saat 20:00'da... Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor, evde kahkaha hız kesmiyor! Haluk konuşamayınca olanlar oluyor! Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanında, Haluk'un başına gelen talihsizlik herkesi kahkahalara boğuyor! Tüm ev halkı, Haluk'un konuşabilmesi için seferber oluyor! Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem) Çocuklar Duymasın Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elleri Kullanmadan Pause Tuşuna Basmak Vol 3 01:14
Elleri Kullanmadan Pause Tuşuna Basmak Vol 3 2.483 izlenme - 3 yıl önce şarapci kardeşimizden bana miras kalan elleri kullanmadan pause tuşuna basmak serisini kademe kademe arttırarak ilerlemeyi düşünüyorum.Videoda Emeği geçen Alexander Tikhomirov abimize şükranlarımızıda iletmeden edemeyeceğim.Aslında videonun sonunda diana melison ismini kırpmayı düşünmüştüm fakat sonradan güzel kardeşlerimizin hala Pınar Altuğ Songül Karlı Seray Sever üçlüsünden vazgeçmelerini düşünerek ismi sansürlemedim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113051/elleri-kullanmadan-pause-tusuna-basmak-vol-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112893/elleri-kullanmadan-pause-tusuna-basmak
 Yağmur Atacan'a Silahlı Saldırı 00:56
Yağmur Atacan'a Silahlı Saldırı 2.256 izlenme - 3 yıl önce Dizi film oyuncusu Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan, Etiler’de otomobili ile seyir halindeyken silahlı saldırıya uğradı. Dizi film oyuncusu Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan, Etiler’de otomobili ile seyir halindeyken silahlı saldırıya uğradı. Atacan’ın yara almadığı saldırının ardından olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı. SİLAHLI SALDIRIYA UĞRAYAN YAĞMUR ATACAN EMNİYETTE İFADE VERDİ Ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan’ın silahlı saldırıya uğramasıyla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. Atacan’ın saldırıya ilişkin emniyette ifadesi alınırken, kaçan kişi ya da kişilerin yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Olay, Etiler Ülgen Sokak üzerinde saat 15.30’da meydana geldi. İddiaya göre, Yağmur Atacan otomobiline bindikten kısa bir süre sonra hareket halindeki bir motosikletten silahla ateş açıldı. Saldırının ardından motosikletli kişi ya da kişiler hızla uzaklaşırken, Atacan saldırıdan yara almadan kurtuldu. Yağmur Atacan’ın otomobiline denk gelen kurşunun ön sol camından girip arka sağ camdan çıktığı tespit edildi. OLAY YERİ İNCELEME EKİPLERİ İNCELEME BAŞLATTI Yapılan ihbarın ardından bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Ardından Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri otomobil ve çevresinde inceleme çalışması başlattı. Yapılan tespitlerin ardından şüpheli bir kişi ifade işlemleri için emniyete götürüldü. Olayla bir bağlantısı olmadığı anlaşılan şahıs daha sonra serbest bırakıldı. YAĞMUR ATACAN SALDIRIYA İLİŞKİN İFADE VERİYOR Yapılan silahlı saldırıda şans eseri yara almadan kurtulan Yağmur Atacan, polis ekiplerinin davetiyle emniyete gelerek ifade verdi. İfade işlemleri sürerken kaçan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Pınar Altuğ - Ice Budget Challange 00:15
Pınar Altuğ - Ice Budget Challange 2.005 izlenme - 2 yıl önce Ice Budget Challange akımına bir destekte Pınar Altuğ'dan geldi. İzleyelim..
Pınar Altuğ Morhipo 01:16
Pınar Altuğ Morhipo 931 izlenme - 2 yıl önce Pınar Altuğ Morhipo
Pınar Altuğ'dan Tartışılacak Türban Yorumu! 01:51
Pınar Altuğ'dan Tartışılacak Türban Yorumu! 2.245 izlenme - 5 yıl önce Pınar Altuğ CNN Türk'de ''Aykırı Sorular'' programında türban hakkında açıklamalarda bulunuyor.
New Beauty İlkbahar Sayısı - Pınar Altuğ 02:29
New Beauty İlkbahar Sayısı - Pınar Altuğ 1.593 izlenme - 3 yıl önce Güzel Ve İyi Yaş Alan Pınar Altuğ Güzellik Felsefesinin Olmazsa Olmazlarını New Beauty İlkbahar Sayısında Paylaşıyor.
Pınar Altuğ Ve İvana Sert Polemiği 02:04
Pınar Altuğ Ve İvana Sert Polemiği 2.228 izlenme - 5 yıl önce Pınar Altuğ ve ivana Sert Polemiği
tattoomatic - pınar altug & yagmur atacan 00:18
tattoomatic - pınar altug & yagmur atacan 3.187 izlenme - 7 yıl önce oyuncu pınar altuğ & yağmur atacan'ın tattoomatic.com'dan seçmiş oldukları dövme desenlerini red cat tattoo'da yaptırırken..
Osuruğa Gülenin Osuruk Kadar Aklı Yoktur !!! 09:45
Osuruğa Gülenin Osuruk Kadar Aklı Yoktur !!! 638 izlenme - 2 yıl önce Mekan ulusal yayın yapan bir tv kanalının stüdyosu , zaman prime time diye adlandırılan insanların tv ile en çok haşır neşir oldukları saat dilimi, adam garip kıyafetli bir ingiliz, olay garip kıyafetli ingilizin havayı osuruğa convert edişi. Gülüyor, gülüyorsun, gülüyorum, gülüyorlar, gülüyorsunuz, gülüyoruz.Onlar osuruğa biz ağlanacak halimize.
'kocamın Beni Öpmesi Neden Ayıp Olsun?' 01:00
'kocamın Beni Öpmesi Neden Ayıp Olsun?' 1.025 izlenme - 5 yıl önce Kanaltürk'te İkinci Sayfa programına konuk olan güzel sunucu Pınar Altuğ Twitter'daki takipçisiyle yaşadığı tatsız olaya açıklık getirdi..
Jagged - Merhaba 03:49
Jagged - Merhaba 798 izlenme - 2 yıl önce Rap müziğin önemli isimlerinden Jagged'ın televizyon dünyasını esprili bir şekilde eleştirdiği "Merhaba" isimli video klip sizlerle. Aynı zamanda bu parça Jagged'ın "Müzikte Devrim" isimli albümünün çıkış parçası olma özelliğini taşıyor. Keyifli seyirler.