Hoşgeldiniz!

pingu

Pingu - Sevimli Penguenler 05:12
Pingu - Sevimli Penguenler 231.307 izlenme - 8 yıl önce Japonların piyasaya sürmüş olduğu en başarılı çizgi filmlerinden olan pingu, zamanın da ülkemiz de başta olmak üzere tüm dünya da büyük kitlelere ulaşmış ve izlenme rekorları kıra çizgi filmlerinden olmuştur. Japonların en başarırlı çizgi film projelerinden olan pingu küçük şişko sevimli bir penguen’i anlatıyor. Genel de bu çizgi filmin de işleyiş hep aynı oluyor.2002 – 2003 yılları arasında sürekli olarak ülkemiz de ki televizyon kanlarlın da yayımlanan bu çizgi filmi binlerce kitleyi de kendine bağlamıştır. Başarırlı bir yapım olan pingu çeşitli sesleri ve hareketleriyle de göz dolduruyordu.Ülkemiz de bir ara uzun süre yayımlanan pingu çizgi filmi artık tamamen unutulmuş hatta hayran kitlesi bile kalmamıştır.
Pingu Uçurtma Uçuruyor 05:15
Pingu Uçurtma Uçuruyor 9.199 izlenme - 7 yıl önce Dillerini anlamadığımız bu sevimli penguenler uçurtma uçuruyor, izliyoruz :) İzlesene Çizgi Film kanalına hemen abone olmak için: http://www.izlesene.com/cizgifilm
Pingu 03 PinguGoesFishing 05:22
Pingu 03 PinguGoesFishing 6.100 izlenme - 7 yıl önce Pingu çizgi film !!
Pingu - Türkçe Dublaj - Bölüm 1 05:23
Pingu - Türkçe Dublaj - Bölüm 1 2.773 izlenme - 4 yıl önce Pingu, İsviçre televizyonu için Otmar Gutmann tarafından yaratılan, 1986-2000 yıllarında arasında televizyonda yayınlanan bir çizgi dizidir. Konu olarak Antarktika'daki iglolarda yaşayan bir penguen ailesinin başından geçen maceraları anlatmaktadır.
Finger Family Pingu Cartoon Animation Children Nursery Rhymes | Pingu Finger Family Songs 01:35
Finger Family Pingu Cartoon Animation Children Nursery Rhymes | Pingu Finger Family Songs 3.552 izlenme - 5 yıl önce Finger Family Pingu Cartoon Animation Children Nursery Rhymes | Pingu Finger Family Songs #Finger Family Playlist https://goo.gl/db9QiX Finger Family Rhyme Lyrics: Daddy finger, Father finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Mommy finger, Mother finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Brother finger, Brother finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Sister finger, Sister finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Baby finger, Baby finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? super simple songs super simple learning super simple songs baby Learn how to make these play doh toys, figures and creations on my channel and subscribe https://www.youtube.com/user/Takilsende/ Dedo de la familia de vídeos niños canciones, prst obitelj videa djeca pjesme, daliri pamilya kids kanta video, ??????? ??? ??? ???????? ??? ?????, familjes gisht fëmijët këngët videos, finger ail? uşaq mahnıları videos, gia ?ình ngón tay video tr? em bài hát, ??????????? ???? ???? ????? ?????, ????? , ?????????????????????????????????????? Subscribe so you don't miss a video #Takilsende
Pingu 2.Bölüm 14:59
Pingu 2.Bölüm 2.472 izlenme - 5 yıl önce Pingu 2.Bölüm Zamanında tvlerde yayınlanan ilginç animasyonumsu, çizgi filmimsi şey. penguenlerle ilgiliydi. konuştukları dil belli olmasada, çocuklar ve bebekler için idealdir.
Pingu - Kırmızı Top 05:11
Pingu - Kırmızı Top 2.872 izlenme - 7 yıl önce Güzide yapıt Pingu sitemizde çok az biliniyor ancak kaçırılmaması gereken bir bölümü daha sizlerle...
Pingu'yu Saykolaştırmak - Lee Hardcastle 02:18
Pingu'yu Saykolaştırmak - Lee Hardcastle 814 izlenme - 3 yıl önce Zamanın stop motion çizgi filmi Pingu'yu bilenler bilir. nuk nuk deyip dururdu. Pek bi tatlıydı. Lee Hardcastle bu kez de pingu'ya yeni bir kimlik kazandırmış. Çok iyi olmuş lan. Baksana John Carpenter bile tebrik etmiş.
The Pingu Rant | Finger Family Songs | Nursery Rhyme | Kids Songs 08:11
The Pingu Rant | Finger Family Songs | Nursery Rhyme | Kids Songs 633 izlenme - 5 yıl önce The Pingu Rant | Finger Family Songs | Nursery Rhyme | Kids Songs #FingerFamily #Finger Family Playlist https://goo.gl/db9QiX Finger Family Rhyme Lyrics: Daddy finger, Father finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Mommy finger, Mother finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Brother finger, Brother finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Sister finger, Sister finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Baby finger, Baby finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? super simple songs super simple learning super simple songs baby Learn how to make these play doh toys, figures and creations on my channel and subscribe https://www.youtube.com/user/Takilsende/ Dedo de la familia de vídeos niños canciones, prst obitelj videa djeca pjesme, daliri pamilya kids kanta video, ??????? ??? ??? ???????? ??? ?????, familjes gisht fëmijët këngët videos, finger ail? uşaq mahnıları videos, gia ?ình ngón tay video tr? em bài hát, ??????????? ???? ???? ????? ?????, ????? , ?????????????????????????????????????? Subscribe so you don't miss a video #Takilsende
Pinga'nın Kaybolması - Pingu 05:08
Pinga'nın Kaybolması - Pingu 1.401 izlenme - 7 yıl önce Babası, annesi, kardeşi Pinga, arkadaşı Pongo, fok arkadaşı Robby, sevgilisi Pingi'iyle yaşadıklarının anlatıldığı stop-motion çizgi filmdi.
Pingu - Penguen 05:10
Pingu - Penguen 1.177 izlenme - 7 yıl önce Böyle bir sitede Pingu'yu göremeyince afalladım, 80 lerin sonunda başlayıp 90ların sonuna kadar 4 sezon devam eden bu afet çizgi animasyonun 2000'li yıllarda devamı şeklinde ileri tekniklerle animasyon filmi çekilmişti, hatırlamayanlara şaşarım.bu görüntüler ikinci sezondan.
Pingu - Pingu at the Wedding Party (HQ) 25:29
Pingu - Pingu at the Wedding Party (HQ) 485 izlenme - 6 yıl önce PINGU pingu izle
Pingu - Balık Tutuyor (1.Bölüm) 15:00
Pingu - Balık Tutuyor (1.Bölüm) 246 izlenme - 5 yıl önce Pingu - Balık Tutuyor (1.Bölüm) Zamanında tvlerde yayınlanan ilginç animasyonumsu, çizgi filmimsi şey. penguenlerle ilgiliydi. konuştukları dil belli olmasada, çocuklar ve bebekler için idealdir.
Pingu 3.Bölüm 14:53
Pingu 3.Bölüm 238 izlenme - 5 yıl önce Pingu 3.Bölüm Zamanında tvlerde yayınlanan ilginç animasyonumsu, çizgi filmimsi şey. penguenlerle ilgiliydi. konuştukları dil belli olmasada, çocuklar ve bebekler için idealdir.