Hoşgeldiniz!

pinokyo

Pinokyo (2015) Türkçe Dublajlı Fragman 01:38
Pinokyo (2015) Türkçe Dublajlı Fragman 118.663 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2015'te sinemalarda olacak Alman yapımı Pinokyo (Pinocchio) filminin Türkçe seslendirmeli fragmanı.
Pinokyo ve Bedelli Askerlik - Deniz Bağdaş 04:38
Pinokyo ve Bedelli Askerlik - Deniz Bağdaş 5.216 izlenme - 10 ay önce Pinokyo askerlikten kurtulabilecek mi? Askerliğini bedelli yapabilir mi? Pinokyo'nun bu derdini gören baba Gepetto, oğlu için köydeki tarlaları satar mı? Pinokyo merhametli bir evlat mı? Pinokyo'nun annesi kim? Bihter neyi itiraf edecek Firdevs Hanım, Behlül'le ne ilgisi var? Hepsi ve daha fazlası bu video'da.
Pinokyo Çizgi Filmi İzle - Pinokyo 1.bölüm İzle 11:39
Pinokyo Çizgi Filmi İzle - Pinokyo 1.bölüm İzle 13.322 izlenme - 3 yıl önce Bir varış bir yokmuş çok eski zamanlarda Geppetto adında ihtiyar oyuncakçı yaşarmıştır. Tahtadan oyuncaklar yapıp satarak geçimini sağlarmış. Hiç çocuğu olmamış tek istediği bir çocuğunun olması. Ormana giderek çok güzel bir ağaç bulup bundan harika bir oyuncak yapacağım demiş. Ormandan aldığı kütükten pinokyoyu yaratmış. Sesler duyarken canlı olduğunun farkına bile değilmiş. Pinokyo şekillenmiş artık etrafı temizlerken “merhaba” sesini duymuş. Pinokyonun hareket ettiğini konuştuğunu duymuş. Onu görünce şaşırmış tam istediğim gibi çocuk demiş. Etten kemikten değil ama canlıydı artık sevebileceği bir çocuğu vardı. Adını pinokyo koymuş. Pinokyonun okula gitmesi için Geppetto usta para vermiş. Okula giderken sokaklarda sirk gösterisinin orada merakla durmuş. İçeriye girmiş bakarken birden bire sahibi onu yakalamış. İpsiz hareket eden kuklayı gördüğüne çok sevinip üzerinden çok para kazanabileceğini düşünmüş. İyilik perisi pinokyonun yanına giderek seni buradan kurtaracağım ama babanın sözünden bir daha çıkma demiş. Geppetto usta pinokyonun eve dönmemesi için çok endişelenmiş. Sokaklara çıkarak kendisini aramış. Sonra pinokyoyu bir kenarda bulmuş oğlum ben babanım demiş. Birbirlerini görünce çok sevinmişler. Pinokyo bir daha babasının sözünden çıkmamış. Asla babasına yalan söylememeyi öğrenmiş yalan söylerse burnunun uzayacağını bilirmiş....
pinokyo 03:18
pinokyo 35.654 izlenme - 9 yıl önce izleyin çocuklar
Pinokyo - Çizgi Film Türkçe Masal 13:23
Pinokyo - Çizgi Film Türkçe Masal 4.247 izlenme - 1 yıl önce Dünya çocuk edebiyatının başyapıtlarından birisidir.[1] Carlo Collodi’nin 1881 yılında yazdığı ve bir çocuk gazetesinde tefrika olarak yayımladığı eser, gördüğü ilgi üzerine 1883’te kitap olarak basıldı. Pinokyo, ilk önce tefrika edildiği gazetenin ressamı Ugo Fleres tarafından resimlenmiş; kitap olarak ilk baskısında ise Pinokyo’yı Enrico Mazzanti resimlemiştir. Çocuklar düşünülerek yazılan bir roman olması bakımından tarihi bir önem taşıyan eser, modern çocuk edebiyatının ilk örneklerindendir.[2] Romanın bel kemiğini, “Yalan söylemek, bir çocuğun sahip olabileceği en kötü huydur" ifadesi oluşturur.[2] Pinokyo, küçük bir çocuğa dönüşen bir kukladır; fakat bu kukla akıllı uslu bir çocuk olma niyetine rağmen, daha önceki yaramazlık, tembellik, umursamazlık ve muziplik alışkanlıklarını bırakamaz; bu alışkanlıklar onun başına olmadık işler açar. Roman birçok kez filme alındı, sahnelendi, animasyon ile canlandırıldı. Eserin evrensel başarısı, Walt Disney'in Pinokyo'yu film kahramanı yapmasıyla (1939) daha da arttı. Birçok yayınevi, adı bilinmeyen yazarlara "Pinokyo’nun Sırrı, Pinokyo’nun Arkadaşı, Pi­nokyo Afrika’da" gibi isimlerle pek çok Pinokyo kitabı yazdırmıştır.[3] Türkçe'ye pek çok kez çevrilen eserin ilk çeviris 1944 yılında Ragıp Önel tarafından gerçekleştirildi.
Çiçek Dilligil ile Masal Saati; Pinokyo 10:30
Çiçek Dilligil ile Masal Saati; Pinokyo 463 izlenme - 3 ay önce Çiçek Dilligil ile Masal Saati; Pinokyo
Pinokyo 00:39
Pinokyo 3.794 izlenme - 8 yıl önce unutulmayanlar
The Skeleton Dance | İskelet Dansı Şarkısı 01:57
The Skeleton Dance | İskelet Dansı Şarkısı 2.277 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar için eğitimli: The Skeleton Dance Şarkısı... Şarkı Sözleri (lyrics): Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Doin' the skeleton dance. The foot bone's connected to the leg bone. The leg bone's connected to the knee bone. The knee bone's connected to the thigh bone. Doin' the skeleton dance. The thigh bone's connected to the hip bone. The hip bone's connected to the backbone. The backbone's connected to the neck bone. Doin' the skeleton dance. Shake your hands to the left. Shake your hands to the right. Put your hands in the air. Put your hands out of sight. Shake your hands to the left. Shake your hands to the right. Put your hands in the air. Wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle...wiggle your knees. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Doin' the skeleton dance. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pinokyo 01:14
Pinokyo 3.995 izlenme - 9 yıl önce pinoccio-çizgi film...
Araf - Pinokyo 03:01
Araf - Pinokyo 3.091 izlenme - 6 yıl önce Araf Pinokyo
The Pinocchio | Nursery Rhymes | Super Simple Songs | Pinokyo | Tekerlemeler | Süper Basit Şarkılar 03:24
The Pinocchio | Nursery Rhymes | Super Simple Songs | Pinokyo | Tekerlemeler | Süper Basit Şarkılar 855 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar için eğitimli: The Shape Song | Super Simple Songs | Şekil Şarkısı | Süper Basit Şarkılar... Şarkı Sözleri (lyrics): Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Turn around! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Turn around! Sit down! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Everybody in...it's time to get up and moving with The Pinocchio! *** A note about LEFT & RIGHT. We create kids song and nursery rhyme videos for teachers and parents to share primarily with very young learners (Pre-K and younger.) Those young learners, when dancing along with the video will almost always mirror the actions in the video. So you'll notice that, like an aerobics teacher leading a class, the characters in the video mirror their actions so it's easy to dance along with.
Pinokyo Çizgi Filmi İzle   Pinokyo 1 Bölüm izle 11:39
Pinokyo Çizgi Filmi İzle Pinokyo 1 Bölüm izle 308 izlenme - 2 yıl önce pinokyo
Ceza-İntro 00:52
Ceza-İntro 2.083 izlenme - 9 yıl önce bütün izleyenlerim bu videoyu dinlesin çok güzel bir videodur.
[ OST Part 7 (Pinocchion OST Part 7)]  (Younha) -   (Passionate to me) MV 04:07
[ OST Part 7 (Pinocchion OST Part 7)] (Younha) - (Passionate to me) MV 339 izlenme - 3 yıl önce Download on iTunes (Music) : https://itunes.apple.com/us/album/pin... [SBS OST Part 7] - ' ' , ‘’OST ! ' ' '‘ ’( , , )‘OST . ' ' . , , , 'Wasabii Sound' , ( ) ( ) . ''OST “ , " . OST(CJ E&M, ) “ , '' . '' " '' . ' - ' '' . CJ E&M Music No.1 CJ E&M / // / . CJ E&M MUSIC K-POP , YOUTUBE . CJ E&M Music is a music business brand of CJ E&M, Asia's No.1 entertainment company. CJ E&M Music covers investment, production and distribution of album and also provides the best music festival and concerts. Meet the K-POP artists' brand new music videos and exclusive video clips on the official YouTube of CJ E&M Music.
Pinocchio - Pinokyo (Jenerik) 00:59
Pinocchio - Pinokyo (Jenerik) 504 izlenme - 3 yıl önce Yaşı 25 ve üzeri olanlar muhakkak pinokyo, topal tilki ve kör kediyi hatırlayacaktır. Alkışlar Pinokyo'ya efenim. Çizgi film müziği için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51976/when-you-wish-upon-a-star-pinokyo-cizgi-film-muzigi
Pippo Franco - Pinocchio Chio (1984) 03:33
Pippo Franco - Pinocchio Chio (1984) 1.003 izlenme - 3 yıl önce Çizgi filmden fırlamış gibi bir tipe sahip olan, 80'lerde genel olarak çocuk şarkıları söyleyen İtalyan şarkıcı Pippo Franco'yu biz daha çok "ki ki ki ko ko ko glu glu glu vak vak vak" şarkısıyla tanıyoruz. Bu video Pippo Franco'nun 1983'te misafir olarak katıldığı San Remo Müzik Festivali'nde çekilmiş. 4 tane pinokyo kılıklı çocuk dans ediyor ve kendisi de pembe takım elbisesiyle çocuklara eşlik ediyor. Bizim bildiğimiz şekliyle "ki ki ki ko ko ko glu glu glu vak vak vak" şarkısının klibi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12916/pippo-franco---chi-chi-chi--co-co-co
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 04:05
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 911 izlenme - 6 yıl önce
Goldi Ayıcık Pinokyo Hastalığı 12:20
Goldi Ayıcık Pinokyo Hastalığı 886 izlenme - 2 yıl önce Goldi'nin Yalan Söyleyeceğine İnanır mısın? Goldi Sizce 1 Gün Yalan Söylemeden Durabilecek öi Pinokyo Hastalığı Bölümü Childrens 5U Türkiye'de Sakın Kaçırma Yeni Bölümler Childrens5UTürkiye de Masal Ormanında sihirli maceralar yaşayan Goldie ve Ayıcık'ın maceralarını sakın kaçırmayın! Daha Fazlası için Childrens Channel Türkiye'yi Takip Et Sadece Childrens Junior Türkiye'de
Derya Baykal - Pinokyo - 11. Bölüm 02:20
Derya Baykal - Pinokyo - 11. Bölüm 986 izlenme - 6 yıl önce
pinokyo telgrafın  telleri 02:10
pinokyo telgrafın telleri 692 izlenme - 7 yıl önce
Araf - Pinokyo 03:01
Araf - Pinokyo 845 izlenme - 7 yıl önce www.myspace.com/araff35
Susam Sokağı - Meşe Evladı Pinokyo ve Fantastik Yalanları 03:11
Susam Sokağı - Meşe Evladı Pinokyo ve Fantastik Yalanları 542 izlenme - 3 yıl önce Acar muhabirimiz Kurbağacık Gepetto Baba'nın evinden bildiriyor sevgili izleyenler. Yalan söylediğinde burnunun uzadığı söylenen Pinokyo'yu yerinde ziyaret edip, fantastik yalanlarından nasibini alıyor ve ayakları yerden kesen bir ropörtaj ortaya çıkıyor. (Ali Kırca tonlamasıyla okuyunuz)
Çocuklara Masallar - Pinokyo 08:32
Çocuklara Masallar - Pinokyo 325 izlenme - 2 yıl önce Çocuklara eğlenceli ve eğitici masallar serisi; "Pinokyo" Masallar Hakkında Kısa Özet Bilgi İlk anlatanı bilinmeyen ve ağızdan ağıza sürüp gelen, olağanüstü, düş ürünü olaylarla örülü anlatım türü. Masallar, olağanüstü olabildikleri gibi gerçekçi de olabilir, yani gerçek kişilere, gerçek olaylara dayandıkları izlenimini veren masallar da vardır. Ama her iki masal çeşidinde de düş ürünü, uydurma oluş, ana niteliktir. Bu ise biçimde, anlatımda belirginleşir. Sözgelimi, destancının tersine masalcı, dinleyenleri anlatılanlara inandırmak savında değildir. Ne de hikâyeci gibi anlatılanlara gerçek süsü vermek ister. Daha masalın başındaki tekerlemeyle dinleyici masala hazırlanır. Olayın uydurmalığına dikkati çekilir. Anlatımsa kısa ve yoğundur. Olaylar önemlerine göre sıralanarak aktarılır ve miş'li geçmiş, şimdiki zaman ya da geniş zamanın rivayeti kullanılır. Masallar, konularına göre şu ana çeşit
Hande Yener - Pinokyo 04:57
Hande Yener - Pinokyo 615 izlenme - 6 yıl önce
Pinokyo: Yeni Macera Fragmanı 01:37
Pinokyo: Yeni Macera Fragmanı 965 izlenme - 4 yıl önce 2007 İtalya yapımı Pinokyo: Yeni Macera filminin fragmanı. Geppetto Usta’nın ellerinde bir kukladan gerçek bir çocuğa dönüşen Pinokyo hayatının en mutlu günlerini geçirmektedir. Arkadaşlarıyla beraber okula giden ve oyunlar oynayan Pinokyo’ya Mavi Peri tarafından öğütler verilmiştir. Eğer herhangi bir kötülük yaparsa yeniden tahta bir kuklaya dönüşecektir. Perinin öğütlerinden dışarı çıkmamaya çalışan zavallı Pinokyo günün birinde Mutluluk Hırsızları tarafından kandırlır. Büyük bir iyilik yaptığını sanarak okulun paralarını çalan Pinokyo eskisi gibi bir tahta kuklaya dönüştürülmekle cezalandırılır. Yaptığı kötülüğü tamir etmek isteyen zavallı Pinokyo, yanında en iyi dostu Cırcır Böceği ile Mavi Peri’yi bulmak ve yeniden gerçek bir çocuğa dönüşebilmek için yola çıkar. İyilik yolundaki zorlu yolculuğunda Pinokyo ve arkadaşlarını çetim maceralar beklemektedir.
Yeşilçam Çocuk Melodisi - Pinocchio Cervelle De Bois 02:34
Yeşilçam Çocuk Melodisi - Pinocchio Cervelle De Bois 563 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam filmlerinde çocukların genellikle yaramazlık, haylazlık yaptığı ya da filmin eğlenceli anlarında çalar bu müzik. Çocukların olmadığı zamanlarda da kullanılmış olabilir. Müziğin aslı 1972'de Tv-Film serisi olarak yayınlanan Pinokyo dizisine ait. Bestecisi Bruno Nicolai'dir. Orijinal hali daha sade ancak filmlerimizde bu versiyonu kullanılmıştır. Enstrümantal müziğinin üstüne söz yazılarak da söylendiği hali vardır. Bir film izlerken dikkatimi çekmişti. Ama en iyi Zeki Alasya-Metin Akpınar'ın oynadığı Nerden Çıktı Bu Velet filminden hatırlarsınız. İşte bu müzik sanki o çocuk için bestelenmişti. Bu melodiyi bulmak için araştırma yapan wesaire adlı kullanıcıya ve müziği bizlere bahşeden jeremiekhan adlı kullanıcıya çok teşekkürler.
Derya Baykal - Pinokyo - 1. Bölüm 01:14
Derya Baykal - Pinokyo - 1. Bölüm 624 izlenme - 6 yıl önce
Pinokya Drama -Burhan Altıntop 01:19
Pinokya Drama -Burhan Altıntop 740 izlenme - 10 yıl önce bizim ekipten burhanca drama
Yalan Bu Aşk--Express Style Ft Mestan 2009 Osmaniy 03:32
Yalan Bu Aşk--Express Style Ft Mestan 2009 Osmaniy 1.295 izlenme - 9 yıl önce yalan bu aşk--express style ft mestan 2009 osmaniye
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 04:04
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 277 izlenme - 3 yıl önce Küçüklüğümde bu şarkı bana çok eğlenceli gelirdi.Melodi olarak, Fatih Kısaparmak olmasına rağmen içinde pinokyo geçmesi falan.Kasette geriye sardırıp kaç kere dinlediğimi hatırlamıyorum bile. Çok bilinen bir şarkı değildir lakin, dediğim gibi melodisi ve içerisinde barındırdığı sosyal mesajlarla türünün tek örneğidir; hem devşirme bir kahraman pinokyoyu şarkı merkezine oturtup Türk usulü öğütler içerir. Kısacası pek severim bu şarkıyı umarım sizde beğenirsiniz. Afiyetle.. (Portakal Çiçeğim/1992)