Hoşgeldiniz!

pinokyo

Pinokyo (2015) Türkçe Dublajlı Fragman 01:38
Pinokyo (2015) Türkçe Dublajlı Fragman 124.175 izlenme - 8 yıl önce 23 Nisan 2015'te sinemalarda olacak Alman yapımı Pinokyo (Pinocchio) filminin Türkçe seslendirmeli fragmanı.
Pinokyo ve Bedelli Askerlik - Deniz Bağdaş 04:38
Pinokyo ve Bedelli Askerlik - Deniz Bağdaş 6.328 izlenme - 6 yıl önce Pinokyo askerlikten kurtulabilecek mi? Askerliğini bedelli yapabilir mi? Pinokyo'nun bu derdini gören baba Gepetto, oğlu için köydeki tarlaları satar mı? Pinokyo merhametli bir evlat mı? Pinokyo'nun annesi kim? Bihter neyi itiraf edecek Firdevs Hanım, Behlül'le ne ilgisi var? Hepsi ve daha fazlası bu video'da.
The Skeleton Dance | İskelet Dansı Şarkısı 01:57
The Skeleton Dance | İskelet Dansı Şarkısı 7.330 izlenme - 7 yıl önce Çocuklar için eğitimli: The Skeleton Dance Şarkısı... Şarkı Sözleri (lyrics): Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Doin' the skeleton dance. The foot bone's connected to the leg bone. The leg bone's connected to the knee bone. The knee bone's connected to the thigh bone. Doin' the skeleton dance. The thigh bone's connected to the hip bone. The hip bone's connected to the backbone. The backbone's connected to the neck bone. Doin' the skeleton dance. Shake your hands to the left. Shake your hands to the right. Put your hands in the air. Put your hands out of sight. Shake your hands to the left. Shake your hands to the right. Put your hands in the air. Wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle...wiggle your knees. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Dem bones, dem bones, dem dancing bones. Doin' the skeleton dance. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
The Pinocchio | Nursery Rhymes | Super Simple Songs | Pinokyo | Tekerlemeler | Süper Basit Şarkılar 03:24
The Pinocchio | Nursery Rhymes | Super Simple Songs | Pinokyo | Tekerlemeler | Süper Basit Şarkılar 2.820 izlenme - 7 yıl önce Çocuklar için eğitimli: The Shape Song | Super Simple Songs | Şekil Şarkısı | Süper Basit Şarkılar... Şarkı Sözleri (lyrics): Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Turn around! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Turn around! Sit down! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Everybody in...it's time to get up and moving with The Pinocchio! *** A note about LEFT & RIGHT. We create kids song and nursery rhyme videos for teachers and parents to share primarily with very young learners (Pre-K and younger.) Those young learners, when dancing along with the video will almost always mirror the actions in the video. So you'll notice that, like an aerobics teacher leading a class, the characters in the video mirror their actions so it's easy to dance along with.
Pinocchio - Pinokyo (Jenerik) 00:59
Pinocchio - Pinokyo (Jenerik) 1.661 izlenme - 8 yıl önce Yaşı 25 ve üzeri olanlar muhakkak pinokyo, topal tilki ve kör kediyi hatırlayacaktır. Alkışlar Pinokyo'ya efenim. Çizgi film müziği için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51976/when-you-wish-upon-a-star-pinokyo-cizgi-film-muzigi
Susam Sokağı - Meşe Evladı Pinokyo ve Fantastik Yalanları 03:11
Susam Sokağı - Meşe Evladı Pinokyo ve Fantastik Yalanları 2.948 izlenme - 8 yıl önce Acar muhabirimiz Kurbağacık Gepetto Baba'nın evinden bildiriyor sevgili izleyenler. Yalan söylediğinde burnunun uzadığı söylenen Pinokyo'yu yerinde ziyaret edip, fantastik yalanlarından nasibini alıyor ve ayakları yerden kesen bir ropörtaj ortaya çıkıyor. (Ali Kırca tonlamasıyla okuyunuz)
pinocchio fragmanı 1 00:16
pinocchio fragmanı 1 1.657 izlenme - 12 yıl önce
Olacak O Kadar - Pinokyo 09:02
Olacak O Kadar - Pinokyo 1.510 izlenme - 7 yıl önce Rahmetli levent kırca'nın yine ders niteliğinde izlenmesi gereken 1998 yılındaki bölümünden güldürdüğü kadar bir o kadar da düşündüren skecini izliyoruz.
pinocchio ı 01:26
pinocchio ı 1.845 izlenme - 12 yıl önce tahtadan bir kukla olarak yaratılan pinokyonun tek isteği gepetto babasının dileği gibi gerçek bir oğlan çocuğu olmaktır. ama bunu elde edebilmesi için egoist kişiliğinden vazgeçmesi gerekecektir. bunun için gepettonun sevgi dolu yuvasından ayrılıp dünyayı keşfetmek üzere eğitici bir yolculuğa çıkar.
Pinokyo Masalı Çizgi Filmi 12:48
Pinokyo Masalı Çizgi Filmi 875 izlenme - 5 yıl önce Bir zamanlar küçük bir kasabada yaşayan ihtiyar ve fakir bir marangoz varmış. Geçimini kukla yaparak sağlıyormuş ve hep bir çocuğunun olmasını çok istiyormuş. Bir gün ormana gitmiş ve kukla yapmak için kütük aramaya başlamış. Ormanda gezinirken birden yerde tam istediği gibi bir kütük bulmuş. Bütün kütüğü alıp atölyesine götürmüş ve kütüğü oymaya başlamış. Oydukça kütükten ses çıkıyormuş, “ah ah” diye. Gepetto usta sesin nereden geldiğini anlamıyormuş. Kütüğü oydukça yavaş yavaş şekillenmeye başlamış, kafası, kolları, ayakları belirginleşmiş. Kukla bittiğinde onu sandalyenin üstüne koymuş Gepetto usta. Yerleri süpürmeye başlamış ve o sırada kukla konuşmaya başlamış, hareket etmiş. Gepetto usta gördüklerine inanamıyormuş. Artık onunda bir çocuğu olduğu için çok sevinmiş Gepetto usta. Oğluyla çok güzel vakitler geçirmeye başla
Çiçek Dilligil ile Masal Saati; Pinokyo 10:30
Çiçek Dilligil ile Masal Saati; Pinokyo 531 izlenme - 5 yıl önce Çiçek Dilligil ile Masal Saati; Pinokyo
Pinokyo: Yeni Macera Fragmanı 01:37
Pinokyo: Yeni Macera Fragmanı 1.516 izlenme - 9 yıl önce 2007 İtalya yapımı Pinokyo: Yeni Macera filminin fragmanı. Geppetto Usta’nın ellerinde bir kukladan gerçek bir çocuğa dönüşen Pinokyo hayatının en mutlu günlerini geçirmektedir. Arkadaşlarıyla beraber okula giden ve oyunlar oynayan Pinokyo’ya Mavi Peri tarafından öğütler verilmiştir. Eğer herhangi bir kötülük yaparsa yeniden tahta bir kuklaya dönüşecektir. Perinin öğütlerinden dışarı çıkmamaya çalışan zavallı Pinokyo günün birinde Mutluluk Hırsızları tarafından kandırlır. Büyük bir iyilik yaptığını sanarak okulun paralarını çalan Pinokyo eskisi gibi bir tahta kuklaya dönüştürülmekle cezalandırılır. Yaptığı kötülüğü tamir etmek isteyen zavallı Pinokyo, yanında en iyi dostu Cırcır Böceği ile Mavi Peri’yi bulmak ve yeniden gerçek bir çocuğa dönüşebilmek için yola çıkar. İyilik yolundaki zorlu yolculuğunda Pinokyo ve arkadaşlarını çetim maceralar beklemektedir.
Goldi Ayıcık Pinokyo Hastalığı 12:20
Goldi Ayıcık Pinokyo Hastalığı 1.465 izlenme - 7 yıl önce Goldi'nin Yalan Söyleyeceğine İnanır mısın? Goldi Sizce 1 Gün Yalan Söylemeden Durabilecek öi Pinokyo Hastalığı Bölümü Childrens 5U Türkiye'de Sakın Kaçırma Yeni Bölümler Childrens5UTürkiye de Masal Ormanında sihirli maceralar yaşayan Goldie ve Ayıcık'ın maceralarını sakın kaçırmayın! Daha Fazlası için Childrens Channel Türkiye'yi Takip Et Sadece Childrens Junior Türkiye'de
Yeşilçam Çocuk Melodisi - Pinocchio Cervelle De Bois 02:34
Yeşilçam Çocuk Melodisi - Pinocchio Cervelle De Bois 1.045 izlenme - 8 yıl önce Yeşilçam filmlerinde çocukların genellikle yaramazlık, haylazlık yaptığı ya da filmin eğlenceli anlarında çalar bu müzik. Çocukların olmadığı zamanlarda da kullanılmış olabilir. Müziğin aslı 1972'de Tv-Film serisi olarak yayınlanan Pinokyo dizisine ait. Bestecisi Bruno Nicolai'dir. Orijinal hali daha sade ancak filmlerimizde bu versiyonu kullanılmıştır. Enstrümantal müziğinin üstüne söz yazılarak da söylendiği hali vardır. Bir film izlerken dikkatimi çekmişti. Ama en iyi Zeki Alasya-Metin Akpınar'ın oynadığı Nerden Çıktı Bu Velet filminden hatırlarsınız. İşte bu müzik sanki o çocuk için bestelenmişti. Bu melodiyi bulmak için araştırma yapan wesaire adlı kullanıcıya ve müziği bizlere bahşeden jeremiekhan adlı kullanıcıya çok teşekkürler.
Çocuklara Masallar - Pinokyo 08:32
Çocuklara Masallar - Pinokyo 554 izlenme - 7 yıl önce Çocuklara eğlenceli ve eğitici masallar serisi; "Pinokyo" Masallar Hakkında Kısa Özet Bilgi İlk anlatanı bilinmeyen ve ağızdan ağıza sürüp gelen, olağanüstü, düş ürünü olaylarla örülü anlatım türü. Masallar, olağanüstü olabildikleri gibi gerçekçi de olabilir, yani gerçek kişilere, gerçek olaylara dayandıkları izlenimini veren masallar da vardır. Ama her iki masal çeşidinde de düş ürünü, uydurma oluş, ana niteliktir. Bu ise biçimde, anlatımda belirginleşir. Sözgelimi, destancının tersine masalcı, dinleyenleri anlatılanlara inandırmak savında değildir. Ne de hikâyeci gibi anlatılanlara gerçek süsü vermek ister. Daha masalın başındaki tekerlemeyle dinleyici masala hazırlanır. Olayın uydurmalığına dikkati çekilir. Anlatımsa kısa ve yoğundur. Olaylar önemlerine göre sıralanarak aktarılır ve miş'li geçmiş, şimdiki zaman ya da geniş zamanın rivayeti kullanılır. Masallar, konularına göre şu ana çeşit
Pinokyo Masalı 13:46
Pinokyo Masalı 364 izlenme - 5 yıl önce Masal nedir? Masallar, çocuklar için vazgeçilmezdir. Çocukların, hele okul öncesi ve okula yeni başlayan bütün çocukların ilgisini büyük ölçüde çeker. Olağanüstü kahramanların başlarından geçen olağanüstü olayların yer ve zaman belirtilmeden anlatıldığı edebiyat türüne “masal” denir. Halk dilinde anlatılarak oluşan sözlü edebiyat ürünüdür. Masalar bir yazar tarafından sonradan yazıya geçirilir. Masallar nesir, nazım karışık olabilir. Masalların girişinde genellikle tekerlemeler bulunur. Bunlar şiir şeklinde olur. Masallar, özellikle çocuklara hitap eden eğitsel içerikli metinler olduğu için kolay anlaşılır ve akıcı bir anlatıma sahiptir. Masallar, merak duygusunu en fazla uyaran yazı türlerinden biridir. Masalda olayların nasıl gelişeceği, kahramanların neler yaşayacağı, masalın nasıl sonlanacağı gibi konularda okuyucu veya dinleyici aşırı derecede meraklanır. Bu bakımdan masallar çok sürükleyicidir.
Red Rabbit Green Gorilla | Kırmızı Tavşan Yeşil Goril Şarkısı 02:01
Red Rabbit Green Gorilla | Kırmızı Tavşan Yeşil Goril Şarkısı 391 izlenme - 7 yıl önce Çocuklar için eğitimli: Red Rabbit Green Gorilla Şarkısı... (6 yaşlarda üzerinde durulsa da renkler ve hayvanların aynı sesle başlaması diğer yaş gruplarının bu konuda bir duygu edinmeleri yeterli) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Kids songs song for children Chords G F C G Am C G
Zanna - Pinokyo 03:27
Zanna - Pinokyo 61 izlenme - 1 yıl önce Zanna'nın, K2 Müzik etiketiyle yayınlanan "Pinokyo" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz&Müzik:Zanna Düzenleme:Kaan Gökman Mix&Mastering :Celil Yılmaz Gitarlar:Caner Güneysu Yapımcı: K2 Müzik Klip Yönetmeni:Kaan Gökman Görüntü Yönetmeni:Mustafa Yıldırım Montaj:Mustafa Yıldırım Işık :K2 Müzik Video Team Color :Post Brothers Prodüksiyon Amiri:Serdar Keskin Prodüksiyon Yardımcısı:Kadir Bozdağ Drift Pilotu :Çağatay Arıca Araç Pilotu :Ahmet Beyazıt Araçlar:paradox_rs KIRMIZI ARAÇ bumblebee_bm SARI ARAÇ Studio:Politechgarage,Major Studio Styling:Zanna Kuaför:Ahmet Çakmak,Burçin özcan Makyöz:Evren Yaman  Burçin ozcan Oyuncu:Gürhan Altıntaş "Pinokyo" şarkı sözleri ile Kalbim dön evine bak nasıl poz veriyor Tutunsa da yalana gözümden düşüyor Gönder gönder gelsin Birine dedim, yakalım gitsin inanmak zor geliyor Düştüğüm yerde diyemiyorum ah zalim kader Gelir geçer tutmadım başka dalı bileniyorum Kat yalanı diline her yerde geçer! Öpüp öpüp taslıyor Pinokyo Sonun kötü yarına gelemezsin Doldurur mu yerimi bu senaryo? Başrol versen de geriye dönemezsin
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 04:04
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 423 izlenme - 8 yıl önce Küçüklüğümde bu şarkı bana çok eğlenceli gelirdi.Melodi olarak, Fatih Kısaparmak olmasına rağmen içinde pinokyo geçmesi falan.Kasette geriye sardırıp kaç kere dinlediğimi hatırlamıyorum bile. Çok bilinen bir şarkı değildir lakin, dediğim gibi melodisi ve içerisinde barındırdığı sosyal mesajlarla türünün tek örneğidir; hem devşirme bir kahraman pinokyoyu şarkı merkezine oturtup Türk usulü öğütler içerir. Kısacası pek severim bu şarkıyı umarım sizde beğenirsiniz. Afiyetle.. (Portakal Çiçeğim/1992)
Cabbar Abi - Pinokyo 05:14
Cabbar Abi - Pinokyo 236 izlenme - 8 yıl önce 2003 yılı alem fm'de Ata Demirer'in süper Şakşuka programından bir kaytdır. Eski cdlerden bulduğumda ne yapsam die düşünürken internete yayma fikrine nail oldum. Programın içinden başka kayıtlarda var onlarıda yakında ekliyeceğim.
Ahşaptan Adam Yapmak - Bir Zanaatkarın  Çalışması 08:08
Ahşaptan Adam Yapmak - Bir Zanaatkarın Çalışması 255 izlenme - 8 yıl önce 8 aylik bir calismanin 8 dakikada toplanmis hali.
Fatih Çakar'la Bil Kazan (Kola Yiyen Maymun) 04:53
Fatih Çakar'la Bil Kazan (Kola Yiyen Maymun) 356 izlenme - 8 yıl önce fatih çakar yine programında gariban, biraz bilgi eksikliği olan denecek amcaya sorduğu sorularda güldürücü cevaplar alıyor.Sonunda ise dayıya müthiş bi kettle hediye ediyor sağolsun. Ayrıca kameramanını da çok seviyor anlaşılan bkz. Apdürayim
Kukla Haftası - Seni Hayın Topal 02:33
Kukla Haftası - Seni Hayın Topal 288 izlenme - 8 yıl önce Dünyanın 4 bir kösesinde kuklalar ile degişik performanslar sergileyip sanatı icraa eden kuklacılar vardır. Ama ülkemizde bu kukla angaranın topla havası eşliğinde oynar ve sarksını söyler. Değişik bir çalışma..
Derya Baykal - Pinokyo - 11. Bölüm 02:20
Derya Baykal - Pinokyo - 11. Bölüm 230 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Pinokyo Çıkış Tarihi: 15.03.1999 Çocuk şarkıları
MASAL PERDESİ - PİNOKYO 11:02
MASAL PERDESİ - PİNOKYO 205 izlenme - 7 yıl önce PİNOKYO MASALINI HİÇ BÖYLE DİNLEMEDİNİZ. TAMAMEN DOĞAL ŞEKİLDE HAZIRLADIĞIM VİDEOMU BEĞENİNİZE SUNUYORUM. İYİ SEYİRLER...
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 04:05
Fatih Kısaparmak - Pinokyo 217 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Portakal Çiçeğim Çıkış Tarihi: 18.11.1992 Türk Halk Müziği
Burun Dede 00:54
Burun Dede 166 izlenme - 8 yıl önce Yalancı olmamasına rağmen burnu uzamış dedemizin... "Burnun neden böyle uzun?" diye sorunca, "düştüm beeen" diyecek kadar da sempatik.
When You Wish Upon A Star - Pinokyo Çizgi Film Müziği 03:15
When You Wish Upon A Star - Pinokyo Çizgi Film Müziği 166 izlenme - 8 yıl önce 1883’te İtalyan yazar Carlo Collodi tarafından çocuk romanı karakteri olarak yaratılan ve daha sonra 1939 yılında Walt Disney tarafından film kahramanı yapılarak ünü artan Pinokyo ne yazık ki ülkemizde ‘‘Pinokyo delikanlı olsaydı burnu değil çükü uzardı…’’ gibi sözlere maruz kalmış ünlü bir çizgi film karakteridir. Unutmayan, unutturmayan site alkislarlayasiyorum.com Pinokyo filminin müziğini gururla sunar.
New York'ta Pinokyolu Protesto 01:28
New York'ta Pinokyolu Protesto 88 izlenme - 8 yıl önce Birleşmiş Milletler 68. Genel Kurul çalışmaları için New York'ta bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'Pinokyo' kılıklı bir grup tarafından protesto edildi. Yüzlerine Pinokyo maskesi takan New York Taksim Dayanışması Grubu, röportaj vermek için The New York Times gazetesine giden Abdullah Gül'ü, gazete önünde protesto etti. Amerikalı ve Türk koruma görevliler, ellerinde, 'Kendi halkına, Birleşmiş Milletlere, Dünyaya yalan söylüyorlar', 'Unutmayacağız, affetmeyeceğiz', 'Yalancı' yazılı dövizler taşıyan protestocuları, Gül'ün giriş çıkış yapacağı kapıya denk getirmemek için çaba harcadı. Gül'ün gazeteye girişini kaçıran protestocular, Abdullah Gül'ün çıkışında 'Bu daha başlangıç, mücadeleye devam', 'Her yer Taksim her yer direniş' sloganları attılar. Adamlara memleketinde de rahat bırakmıyorlar.