Hoşgeldiniz!

piton yılanı

Vietnamlı Adamı Piton Isırdı 01:00
Vietnamlı Adamı Piton Isırdı 11.750 izlenme - 5 ay önce Vietnamlı adam piton yılanını kutusundan çıkarmak isterken hiç beklemediği bir saldırı ile karşılaşmış. Piton yılanı bir anda adamı yüzünden ısırmış.
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:21
Dünyanın En Büyük Yılanı 169.152 izlenme - 9 yıl önce Dünyanın en büyük yılanını görmeye hazır mısınız? 18 yaşından küçük ve kalp rahatsızlığı olanlar lütfen izlemesin!
Sahibi Tarafından Öpülünce Tepki Veren Piton Yılanı 01:00
Sahibi Tarafından Öpülünce Tepki Veren Piton Yılanı 4.498 izlenme - 5 ay önce Evinde piton yılanı besleyen kadın sevgisini belirtmek için yılanına bir öpücük kondurmuş. Yılandan beklenmedik şekilde tepki gelmiş.
Piton Yılanı Köpeği Afetti 01:08
Piton Yılanı Köpeği Afetti 83.120 izlenme - 7 yıl önce Hindistan'da çekilen bu görüntülerde piton yılanı köpeği yakalamış ve öldürmek için sarmalamış. Ama durumu gören insanlar piton yılanına müdahale edip köpeği kurtarıyor.
Selfie Çekmek İstediği Yılan Tarafından Isırılan Adam 00:04
Selfie Çekmek İstediği Yılan Tarafından Isırılan Adam 437 izlenme - 2 hafta önce Hindistan'da sahibinin kucağındaki dev piton yılanı ile selfie çektirmek isteyen adam, yılanın kendisine yaptığı hamle sonrası ısırmasıyla büyük şok yaşamış.
İki başlı piton yılanı!! 00:55
İki başlı piton yılanı!! 80.699 izlenme - 12 yıl önce yavru da olsa görüntü ürkütücü..
Elektrik Telinden Düşen Dev Piton Yılanı 01:14
Elektrik Telinden Düşen Dev Piton Yılanı 2.945 izlenme - 7 ay önce Filipinler'de sokakta elektrik telinde ilerleyen dev pitonu gören insanlar hem korku hem de büyük korku yaşamışlar. Yılan bir süre sonra aşağı düşmüş ve yakalanıp doğaya geri bırakılmış.
Piton Yılanıyla Oyuncak Gibi Oynayan Ufaklık 00:29
Piton Yılanıyla Oyuncak Gibi Oynayan Ufaklık 25.469 izlenme - 4 yıl önce Endonezya'nın Doğu Cava bölgesinde kaydedilen görüntülerde evin önüne gelen metrelerce uzunluktaki pitonla oynayarak eğlenen çocuğun görüntülerini izliyoruz.
dev piton yılanı ve korkusuz eğitmen 00:56
dev piton yılanı ve korkusuz eğitmen 67.582 izlenme - 14 yıl önce bir adam dev piton yılanıyla bakın nasıl oynuyor
Dev Piton Yılanı ile Yürüyüşe Çıkan Genç 00:49
Dev Piton Yılanı ile Yürüyüşe Çıkan Genç 4.506 izlenme - 2 yıl önce Dev piton yılanını kaldırımda görenler önce şaşkınlık yaşamış daha sonra pitonun bir gence ait olduğu anlaşılmış
Piton Yılanı ile Birlikte Yüzen Adam 02:44
Piton Yılanı ile Birlikte Yüzen Adam 1.591 izlenme - 6 ay önce Evde beslediği yılanı denize getiren adam, suya yılanı ile birlikte girmiş. Yılan ve adam denizde uzun süre yüzmüş.
Trafiği Durduran Piton Yılanı 00:54
Trafiği Durduran Piton Yılanı 901 izlenme - 4 ay önce Hindistan'da ormanlık alandaki yolda karşıdan karşıya geçmek isteyen piton yılanı trafiği uzun süre engellemiş.
Pitonun Ceylanı 16 Saniyede Yemesi 00:24
Pitonun Ceylanı 16 Saniyede Yemesi 12.444 izlenme - 5 yıl önce Ölü bir ceylanı yiyen dev piton performansıyla izleyenleri hayrete düşürdü. 16 saniyede ceylanı tamamen yutan pitonun avını yeme süresi sosyal medyayı salladı.
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 04:12
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 21.485 izlenme - 10 yıl önce Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu
Kaplan Piton ile Karşılaşırsa 00:50
Kaplan Piton ile Karşılaşırsa 3.739 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da ormanlık alandaki yolda ilerleyen kaplan karşısına çıkan piton yılanını görünce önce şaşırmış sonra yolunu değiştirmiş.
Pitonu Yerken Öldürülen Kobra 01:29
Pitonu Yerken Öldürülen Kobra 6.357 izlenme - 2 yıl önce Filipinler'de pirinç tarlasına ürünlerini toplamak için giden adam çalılar arasında ki hareketliliği merak edip bakınca dev kobra yılanının bir pitonu yediğini görmüş. Ancak doğanın kanununa karşı gelip kobra yılanını öldürmüş.
Piton Yılanın Domuz Avı 01:28
Piton Yılanın Domuz Avı 21.750 izlenme - 10 yıl önce http://www.bilgikazan.com/ Her Telden Özel Bilgiler Facebook : http://www.facebook.com/bilgikazan Twitter : http://www.twitter.com/bilgikazan
Yuttuğu Havludan Kurtarılan Piton 01:11
Yuttuğu Havludan Kurtarılan Piton 3.877 izlenme - 2 yıl önce Evinde piton besleyen adam yılanının vücudundaki şişliği fark edip bir veterinere götürmüş. Veterinere götürülen pitonun bir havlu yuttuğu anlaşılmış ve operasyonla havludan kurtarılmış.
Horozun Tadını Beğenmeyen Piton Yılanı 01:03
Horozun Tadını Beğenmeyen Piton Yılanı 4.035 izlenme - 3 yıl önce Su kanalının kenarında dev pitonu görüntüleyen adam bir süre sonra pitonun yediği horozu kusmasıyla daha da şaşırmış.
Piton Yılanı ile Kral Kobra Karşı Karşıya Geldi 00:50
Piton Yılanı ile Kral Kobra Karşı Karşıya Geldi 664 izlenme - 5 ay önce Doğa gezintisine çıkan bir grup dev piton ile kral kobra yılanının ölümcül savaşına denk geldi. Sürüngenlerin en ölümcül hayvanlarının başlarında gelen bu iki yılanın kapışması görenleri dehşete düşürdü..
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 7.518 izlenme - 5 yıl önce Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Dev Piton Yılanıyla Koyun Koyuna Yatan Genç 00:30
Dev Piton Yılanıyla Koyun Koyuna Yatan Genç 499 izlenme - 4 ay önce Bu inanılmaz görüntüler gerçek mi değil mi bilinmiyor... Ancak bu izlediklerimiz gerçekse nasıl bir cesaret?
Aç Gözlülüğü Yüzünden Çitlere Sıkışan Piton Yılanı 04:32
Aç Gözlülüğü Yüzünden Çitlere Sıkışan Piton Yılanı 1.841 izlenme - 2 yıl önce Girdiği evin bahçesinden bir kaz yuvarlayan aç gözlü piton yılanı kendi ortamına dönmek isterken karnının şişliğinden dolayı çitlere sıkışmış.
Pitona Yakalanan Köpeğin Zor Anları 00:49
Pitona Yakalanan Köpeğin Zor Anları 7.128 izlenme - 4 yıl önce Sokak köpeği ormanda gezintiye çıkmış ve karşısına çıkan devasa pitona kafa tutmuş. Köpeği sarmalayan piton ona zor anlar yaşatmış.
Yılan Osurması 00:30
Yılan Osurması 3.656 izlenme - 3 yıl önce Evinde bir akvaryumun içinde piton yılanı besleyen adam yılanını görüntülerken inanılmaz bir ana şahit olmuş. Piton yılanı derin bir nefes alıp gazı salıvermiş.
Geyiği Piton Yılanına Yem Olmaktan Kurtaran Adam 00:24
Geyiği Piton Yılanına Yem Olmaktan Kurtaran Adam 1.999 izlenme - 2 yıl önce Aracıyla ormanlık alana yakın bölgedeki yoldan geçen adam bir piton yılanının küçük geyiği kendine av yaptığını görmüş. Adam eline aldığı dalla pitona vurarak geyiği vurmuş.
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 01:27
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 7.608 izlenme - 5 yıl önce Aç kalan dev piton, antilobu hedef aldı. Boğarak öldürdüğü antilobu yutmaya çalışan piton, avının boynuzlarını hesaplayamadı. BOYNUZLARI PİTONU DELDİ Antilobun boynuzları pitonu delip geçti. Antilobu yutmaktan vazgeçen dev piton, avını orada bırakarak kaçtı. O anlar kameralar tarafından da kaydedildi.
Açlıktan Gözü Dönen Piton Yılanı 01:41
Açlıktan Gözü Dönen Piton Yılanı 951 izlenme - 10 ay önce Tayland'da bir evin çatışında gezinen piton yılanı önüne çıkan bütün canlılara saldırmış. Önce bir güvercini avlamayı denemiş sonrasında sudaki balıklara göz koymuş...
Piton Yılanın Deri Değiştirmesine Yardım Eden Veteriner 03:28
Piton Yılanın Deri Değiştirmesine Yardım Eden Veteriner 2.953 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da deri değiştirme vakti gelen piton yılanı bir türlü bu işi başaramayınca veterinere götürülmüş ve veteriner yardımı ile deri değiştirmiş.