Hoşgeldiniz!

piton yılanı

Pitonun Ceylanı 16 Saniyede Yemesi 00:24
Pitonun Ceylanı 16 Saniyede Yemesi 4.365 izlenme - 3 gün önce Ölü bir ceylanı yiyen dev piton performansıyla izleyenleri hayrete düşürdü. 16 saniyede ceylanı tamamen yutan pitonun avını yeme süresi sosyal medyayı salladı.
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 03:23
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 170.060 izlenme - 4 yıl önce Köpeği hiç parçalamadan yutarak, tekrar aynı şekilde midesinden çıkaran piton yılanı görenleri şaşırttı. Bir piton yılanının yaptığı şey görenleri şaşkına çevirdi. Büyüklükleri 9 Metreye kadar çıkabilen ve bazıları 100 kilo olan Burma Pitonu, bir köpeği hiç parçalmadan sapsağlam bir şekilde yutup tekrar aynı şekilde midesinden çıkardı. Burma Pitonunun ağzından sapasağlam bir köpek çıkardığını görenler, bu manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:21
Dünyanın En Büyük Yılanı 160.838 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en büyük yılanını görmeye hazır mısınız? 18 yaşından küçük ve kalp rahatsızlığı olanlar lütfen izlemesin!
Piton Yılanı Köpeği Afetti 01:08
Piton Yılanı Köpeği Afetti 79.015 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da çekilen bu görüntülerde piton yılanı köpeği yakalamış ve öldürmek için sarmalamış. Ama durumu gören insanlar piton yılanına müdahale edip köpeği kurtarıyor.
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 01:27
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 5.092 izlenme - 2 ay önce Aç kalan dev piton, antilobu hedef aldı. Boğarak öldürdüğü antilobu yutmaya çalışan piton, avının boynuzlarını hesaplayamadı. BOYNUZLARI PİTONU DELDİ Antilobun boynuzları pitonu delip geçti. Antilobu yutmaktan vazgeçen dev piton, avını orada bırakarak kaçtı. O anlar kameralar tarafından da kaydedildi.
İki başlı piton yılanı!! 00:55
İki başlı piton yılanı!! 80.018 izlenme - 8 yıl önce yavru da olsa görüntü ürkütücü..
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 5.987 izlenme - 7 ay önce Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Polar Battaniye Üzerinde Gidemeyen Piton Yılanı  00:14
Polar Battaniye Üzerinde Gidemeyen Piton Yılanı 8.676 izlenme - 1 yıl önce en çok izlenen videolardan birisi bugün.polar battaniye pitonun karizmasını fena hırpalamış. Koşu bandı üzerinde hissini yaratmış.
Şov Yapmaya Çalışan Sunucu Yılanın Gazabına Uğradı 01:43
Şov Yapmaya Çalışan Sunucu Yılanın Gazabına Uğradı 8.267 izlenme - 11 ay önce Bir İngiliz televizyon şovu için piton yılanıyla çekim yapmaya çalışan sunucu yılanın gazabına uğradı. Yılanla poz vererek cesaretini göstermeye çalışan adamı boğulmaktan yılan uzmanı bakıcı kadın kurtardı.
bursa da dev yılan paniği 01:01
bursa da dev yılan paniği 92.473 izlenme - 7 yıl önce bursa da dev yılan paniği
dev piton yılanı ve korkusuz eğitmen 00:56
dev piton yılanı ve korkusuz eğitmen 67.509 izlenme - 10 yıl önce bir adam dev piton yılanıyla bakın nasıl oynuyor
Piton Yılanı Keçiye Acımadı 01:35
Piton Yılanı Keçiye Acımadı 13.649 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da çekilen görüntülerde yaklaşık 4 metre uzunluğundaki piton yılanının yakaladığı keçiyi yeme çabasını izliyoruz.
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 04:12
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 20.267 izlenme - 5 yıl önce Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu
Piton Yılanın Domuz Avı 01:28
Piton Yılanın Domuz Avı 20.204 izlenme - 5 yıl önce http://www.bilgikazan.com/ Her Telden Özel Bilgiler Facebook : http://www.facebook.com/bilgikazan Twitter : http://www.twitter.com/bilgikazan
Keçiyi Yiyen Pitonu Yakalayıp Keçiyi İçinden Geri Çıkardılar 02:28
Keçiyi Yiyen Pitonu Yakalayıp Keçiyi İçinden Geri Çıkardılar 470 izlenme - 1 ay önce Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde köylüler keçiyi yiyen dev pitonu yakalayıp daha sonra yılanın içinden keçiyi geri çıkarıyorlar. pitonun etrafında toplanan insanlar, yılanın yediği keçiyi çıkarmya çalışıyor.
Keçisini Öldüren Pitona Bir Şarjör Mermi Boşaltan Adam 00:46
Keçisini Öldüren Pitona Bir Şarjör Mermi Boşaltan Adam 386 izlenme - 1 ay önce ABD'nin Florida eyaletinde, ormanlık alanda otlayan keçisinin dev bir piton tarafından boğulduğunu gören yaşlı adam, tabancasını çıkararak yılana bir şarjör mermi boşalttı. O anlar adamın torunu tarafından anbean kaydedildi.
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 04:59
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 5.544 izlenme - 2 yıl önce ABONE OL: https://goo.gl/gKhVL6 Beğenmeyi Yorum Yapmayı ve Abone Olmayı Unutmayın! İletişim: sehmouscelik@gmail.com Takip Edin: Izlesene: http://www.izlesene.com/iz/sxmscelik Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sehmou... Youtube: http://www.youtube.com/sehmouscelik Google : https://plus.google.com/ sehmouscelik Pinterest: https://www.pinterest.com/sxmscelik Music: incompetech.com Video Editing: Sony Vegas Pro 13
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:36
Dünyanın En Büyük Yılanı 4.582 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medya sitelerine düşen bu görüntüler izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Yılan o kadar büyük ki araba çekicisine konmuş.
Piton Köpeği Yerken Sahibi izledi 00:36
Piton Köpeği Yerken Sahibi izledi 2.325 izlenme - 10 ay önce Klomphan Khiewwan adındaki genç köpeğinin 6 metrelik bir piton tarafından yendiğini görünce gözlerine inanamadı. Köpeğin sahibi saat sabaha karşı 3’te evin bahçesine indiğinde fark etti. Tayland’ın Pathum Thani bölgesinde gerçekleşen olayda Pino isimli köpeğinin vahşi bir yılan tarafından bütün halde yutulduğunu gören genç dam gönüllü kurtarma ekibi Ruamkatanyu Vakfı’ndan yardım istedi. Gönüllü olarak olay yerine kurtarma ekipmanlarıyla gelen ekip köpeği kurtarmak istedi fakat artık çok geç kalınmıştı. Ne yazık ki piton çoktan Pino isimli köpeği sıkarak hayatına son vermişti. Talihsiz köpeğin sahibi Klomphan Khiewwan, olay öncesinde bahçede bir süre köpek havlaması duyduğunu fakat köpeğinin böyle bir durumla karşılaşabileceğini düşünmediği için kontrol etme gereği duymadığını anlattı. Çöp bırakmak için bahçeye indiğinde tesadüfen korkunç manzarayla karşılaştığını anlatan genç, “Eğer köpeğimin ilk havlamalarında kontrol etseydim belki Pino şimdi hayatta olacaktı. Kendimi suçlu hissediyorum” dedi. Köpeğin dev piton tarafında yendiğini görenlerin ellerinden izlemekten başka bir şey gelmedi.
koçaman piton yılanı 01:08
koçaman piton yılanı 12.739 izlenme - 8 yıl önce vay canına bu ne be
yarı piton yılanı yarı balık 00:44
yarı piton yılanı yarı balık 13.647 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz bir yaratık...
piton yılanı 00:17
piton yılanı 12.305 izlenme - 9 yıl önce sonuna dikkat...???
Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla 04:36
Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla 3.425 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük pitonunu seven abla sizi şaşırtacak. Ablanın cesareti inanılır gibi değil sanki kedi seviyor. 04.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Avustralya'da Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Avustralya'da Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 1.049 izlenme - 7 ay önce Ender bir görüntü; Doğu kahverengi yılanını piton yiyor. vikipedi_______________________: Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Dev Piton yılanı Timsahı yutuyor 04:12
Dev Piton yılanı Timsahı yutuyor 1.831 izlenme - 2 yıl önce yılan fena yutuyo
Dev Pitonların Çiftleşme Dansı! 01:50
Dev Pitonların Çiftleşme Dansı! 693 izlenme - 5 ay önce Dişi ve erkek Piton yılanlarının çiftleşme öncesi birbirlerine kur yapma görüntüleri kameraya böyle yansıdı. ilgi çekici ve muhteşem görüntüleri izliyoruz...
piton yılanı ile show!! 01:26
piton yılanı ile show!! 7.233 izlenme - 8 yıl önce piton yılanı ile show böyle olur..
piton yılanı banyo yapıyor 01:55
piton yılanı banyo yapıyor 5.720 izlenme - 6 yıl önce piton yılanı banyo yapıyor
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 03:23
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 2.838 izlenme - 4 yıl önce Köpeği Hiç Parçalamadan Yutarak, Tekrar Aynı Şekilde Midesinden Çıkaran Piton Yılanı Görenleri Şaşırttı. Bir Piton Yılanının Yaptığı Şey Görenleri Şaşkına Çe...
25 Yaşındaki Adamı Yutan 7 Metrelik Piton Yılanı 00:34
25 Yaşındaki Adamı Yutan 7 Metrelik Piton Yılanı 366 izlenme - 4 ay önce Endonezya'da 7 metre uzunluğundaki bir piton yılanı, 25 yaşındaki genç adamı yuttu. İnanılmaz görüntüler kameraya böyle yansıdı.