Hoşgeldiniz!

Piton Yılanı Videoları İzle

Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 03:23
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 167.527 izlenme - 3 yıl önce Köpeği hiç parçalamadan yutarak, tekrar aynı şekilde midesinden çıkaran piton yılanı görenleri şaşırttı. Bir piton yılanının yaptığı şey görenleri şaşkına çevirdi. Büyüklükleri 9 Metreye kadar çıkabilen ve bazıları 100 kilo olan Burma Pitonu, bir köpeği hiç parçalmadan sapsağlam bir şekilde yutup tekrar aynı şekilde midesinden çıkardı. Burma Pitonunun ağzından sapasağlam bir köpek çıkardığını görenler, bu manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 5.367 izlenme - 2 ay önce Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Piton Yılanı Köpeği Afetti 01:08
Piton Yılanı Köpeği Afetti 77.356 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da çekilen bu görüntülerde piton yılanı köpeği yakalamış ve öldürmek için sarmalamış. Ama durumu gören insanlar piton yılanına müdahale edip köpeği kurtarıyor.
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:21
Dünyanın En Büyük Yılanı 155.498 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en büyük yılanını görmeye hazır mısınız? 18 yaşından küçük ve kalp rahatsızlığı olanlar lütfen izlemesin!
Şov Yapmaya Çalışan Sunucu Yılanın Gazabına Uğradı 01:43
Şov Yapmaya Çalışan Sunucu Yılanın Gazabına Uğradı 8.152 izlenme - 6 ay önce Bir İngiliz televizyon şovu için piton yılanıyla çekim yapmaya çalışan sunucu yılanın gazabına uğradı. Yılanla poz vererek cesaretini göstermeye çalışan adamı boğulmaktan yılan uzmanı bakıcı kadın kurtardı.
İki başlı piton yılanı!! 00:55
İki başlı piton yılanı!! 79.773 izlenme - 7 yıl önce yavru da olsa görüntü ürkütücü..
Polar Battaniye Üzerinde Gidemeyen Piton Yılanı  00:14
Polar Battaniye Üzerinde Gidemeyen Piton Yılanı 8.109 izlenme - 8 ay önce en çok izlenen videolardan birisi bugün.polar battaniye pitonun karizmasını fena hırpalamış. Koşu bandı üzerinde hissini yaratmış.
bursa da dev yılan paniği 01:01
bursa da dev yılan paniği 91.138 izlenme - 7 yıl önce bursa da dev yılan paniği
dev piton yılanı ve korkusuz eğitmen 00:56
dev piton yılanı ve korkusuz eğitmen 67.467 izlenme - 9 yıl önce bir adam dev piton yılanıyla bakın nasıl oynuyor
Piton Yılanı Keçiye Acımadı 01:35
Piton Yılanı Keçiye Acımadı 12.874 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da çekilen görüntülerde yaklaşık 4 metre uzunluğundaki piton yılanının yakaladığı keçiyi yeme çabasını izliyoruz.
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 04:12
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 19.934 izlenme - 5 yıl önce Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu
Avustralya'da Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Avustralya'da Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 894 izlenme - 2 ay önce Ender bir görüntü; Doğu kahverengi yılanını piton yiyor. vikipedi_______________________: Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Piton Yılanın Domuz Avı 01:28
Piton Yılanın Domuz Avı 19.866 izlenme - 4 yıl önce http://www.bilgikazan.com/ Her Telden Özel Bilgiler Facebook : http://www.facebook.com/bilgikazan Twitter : http://www.twitter.com/bilgikazan
Piton Köpeği Yerken Sahibi izledi 00:36
Piton Köpeği Yerken Sahibi izledi 1.989 izlenme - 5 ay önce Klomphan Khiewwan adındaki genç köpeğinin 6 metrelik bir piton tarafından yendiğini görünce gözlerine inanamadı. Köpeğin sahibi saat sabaha karşı 3’te evin bahçesine indiğinde fark etti. Tayland’ın Pathum Thani bölgesinde gerçekleşen olayda Pino isimli köpeğinin vahşi bir yılan tarafından bütün halde yutulduğunu gören genç dam gönüllü kurtarma ekibi Ruamkatanyu Vakfı’ndan yardım istedi. Gönüllü olarak olay yerine kurtarma ekipmanlarıyla gelen ekip köpeği kurtarmak istedi fakat artık çok geç kalınmıştı. Ne yazık ki piton çoktan Pino isimli köpeği sıkarak hayatına son vermişti. Talihsiz köpeğin sahibi Klomphan Khiewwan, olay öncesinde bahçede bir süre köpek havlaması duyduğunu fakat köpeğinin böyle bir durumla karşılaşabileceğini düşünmediği için kontrol etme gereği duymadığını anlattı. Çöp bırakmak için bahçeye indiğinde tesadüfen korkunç manzarayla karşılaştığını anlatan genç, “Eğer köpeğimin ilk havlamalarında kontrol etseydim belki Pino şimdi hayatta olacaktı. Kendimi suçlu hissediyorum” dedi. Köpeğin dev piton tarafında yendiğini görenlerin ellerinden izlemekten başka bir şey gelmedi.
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 04:59
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 5.397 izlenme - 2 yıl önce ABONE OL: https://goo.gl/gKhVL6 Beğenmeyi Yorum Yapmayı ve Abone Olmayı Unutmayın! İletişim: sehmouscelik@gmail.com Takip Edin: Izlesene: http://www.izlesene.com/iz/sxmscelik Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sehmou... Youtube: http://www.youtube.com/sehmouscelik Google : https://plus.google.com/ sehmouscelik Pinterest: https://www.pinterest.com/sxmscelik Music: incompetech.com Video Editing: Sony Vegas Pro 13
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:36
Dünyanın En Büyük Yılanı 4.321 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya sitelerine düşen bu görüntüler izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Yılan o kadar büyük ki araba çekicisine konmuş.
koçaman piton yılanı 01:08
koçaman piton yılanı 12.696 izlenme - 8 yıl önce vay canına bu ne be
Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla 04:36
Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla 3.339 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük pitonunu seven abla sizi şaşırtacak. Ablanın cesareti inanılır gibi değil sanki kedi seviyor. 04.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
yarı piton yılanı yarı balık 00:44
yarı piton yılanı yarı balık 13.636 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz bir yaratık...
piton yılanı 00:17
piton yılanı 12.299 izlenme - 8 yıl önce sonuna dikkat...???
Dev Piton yılanı Timsahı yutuyor 04:12
Dev Piton yılanı Timsahı yutuyor 1.796 izlenme - 2 yıl önce yılan fena yutuyo
Çamaşır Makinesinin İçinden Piton Yılanı Çıktı 00:59
Çamaşır Makinesinin İçinden Piton Yılanı Çıktı 298 izlenme - 2 ay önce Tayland'ın Chachoengsao şehrinde çamaşır makinesine giren piton için ev sahibi yaban hayatı kurtarma ekiplerini arıyor ve yılanı çıkartıyorlar.
piton yılanı ile show!! 01:26
piton yılanı ile show!! 7.228 izlenme - 7 yıl önce piton yılanı ile show böyle olur..
piton yılanı banyo yapıyor 01:55
piton yılanı banyo yapıyor 5.612 izlenme - 6 yıl önce piton yılanı banyo yapıyor
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 03:23
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 2.825 izlenme - 3 yıl önce Köpeği Hiç Parçalamadan Yutarak, Tekrar Aynı Şekilde Midesinden Çıkaran Piton Yılanı Görenleri Şaşırttı. Bir Piton Yılanının Yaptığı Şey Görenleri Şaşkına Çe...
Karıncalar Piton Yılanını Yok Ediyor! 01:23
Karıncalar Piton Yılanını Yok Ediyor! 2.262 izlenme - 3 yıl önce Dehşete Düşüren Görüntüler Karıncalar Yılanı Adeta Yok Eti.
Piton Yılanı Kapıyı Açtı! 00:12
Piton Yılanı Kapıyı Açtı! 4.137 izlenme - 4 yıl önce Evet evet yanlış duymadınız.. Piton yılanı kapıyı açıyor ))
Pitonun Midesinden İki Keçisini Çıkaran Çiftçi 01:02
Pitonun Midesinden İki Keçisini Çıkaran Çiftçi 802 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da iki yavru keçiyi yutan piton yılanı bu kez sert kayaya çarptı. Çılgına dönen çiftçi keçileri pitonun midesinden elleriyle çıkardı. ÇIPLAK ELLERİYLE ÇIKARDI Hindistan'da bir çiftçi piton yılanının midesinden 2 keçisini çıplak elleriyle çıkardı. Adı açıklanmayan çiftçinin pitonun midesinde preslenmiş keçileri çıkarma anlarını çevredekiler kaydetti. Görüntülerde pitonun midesinden çıkan keçilerin öldükleri görülüyor.
Avustralya Piton Yılanının Derisini Değiştirmesi 00:47
Avustralya Piton Yılanının Derisini Değiştirmesi 177 izlenme - 3 ay önce Avustralya Piton Yılanının Derisini Değiştirmesi 8 Aralık günü Ange Broadstock rastlantı sonucu muaazzam bir görüntü çekmiş.
Belgesel Çekiminde Sunucuya Saldıran Piton 03:57
Belgesel Çekiminde Sunucuya Saldıran Piton 1.959 izlenme - 2 yıl önce Belgesel çekerken bir anda Piton'un saldırısına uğrayan sunucu neye uğradığını şaşırsada paçayı kurtarıyor.Piton bu aga sağı solu belli olmaz o kadar yaklaşılırmı gerçi adamlarda alışmış artık...