Hoşgeldiniz!

pizzacı

Siparişi Götürmeden Önce Sevişmem Lazım 00:25
Siparişi Götürmeden Önce Sevişmem Lazım 38.135 izlenme - 4 yıl önce Muhtemelen pizza kuryesi bu genç eleman servise çıkmadan önce yolda gördüğü kız arkadaşını motosiklete alıp biraz oynaşmak istemiş ama sonucun böyle olacağını tahmin etmemiş.
Bir Kola Bir de Pizza Alabilir miyim Lütfen? 00:31
Bir Kola Bir de Pizza Alabilir miyim Lütfen? 13.478 izlenme - 4 yıl önce Siz bir müşterisiniz. Pizza almak için saf duygularla oradasınız ama ....?
Siparişi Aşırı Sıcak Hazırlayan Pizza Ustası 00:20
Siparişi Aşırı Sıcak Hazırlayan Pizza Ustası 649 izlenme - 2 yıl önce Pizza restoranında kameraya yansıyan görüntülerde pizza ustası ocaktan yanan bir pizzayı paketlemiş ve siparişi götürmesi için moto kuryeye vermiş.
Gözü Kapalı Pizza Yapan Eleman 01:56
Gözü Kapalı Pizza Yapan Eleman 405 izlenme - 2 yıl önce Domino’s Pizza'da çalışan eleman işinde ne kadar iyi olduğunu ispatlamak için gözü kapalı pizza yapmayı denemiş. Eleman işinde oldukça iyiymiş.
Pizzacıları Baştan Çıkaran Kadın Kocasına Yakalanırsa (Kamera Şakası) 02:42
Pizzacıları Baştan Çıkaran Kadın Kocasına Yakalanırsa (Kamera Şakası) 834 izlenme - 3 yıl önce Sipariş götürdükleri evde pizzacıları baştan çıkaran şakacı kadın, kocasının eve erken gelmesiyle ne yapacağını şaşırmış.
Bahşiş Verilmeyince Çıldıran Pizzacı 00:44
Bahşiş Verilmeyince Çıldıran Pizzacı 316 izlenme - 1 yıl önce Siparişi teslimat için götürdüğü evden dükkana dönen pizzacı bahşiş verilmeyince çılgına dönmüş.
GTA Vice City - Road Kill 00:57
GTA Vice City - Road Kill 1.315 izlenme - 7 yıl önce GTA Vice City oyununda ilk görevlerden olan bu görev, oyuncuyu alıştırmaya yönelik görevlerden biridir. Uzun soluklu bir görev yolculuğu olan bu oyunda ilk aşamadaki görevler sadece birer taktik amaçlıdır.
Amerika'da Türk Pizzacı Zenci Kadını Dövdü 01:48
Amerika'da Türk Pizzacı Zenci Kadını Dövdü 478 izlenme - 5 yıl önce Pittsburgh'de müşterisini döven Türk pizzacı böyle görüntülenmiş. Tartışma bir anda alevlenmiş ve hoş olmayan görüntüler ortaya çıkmış.
Pizzacı Kılığına Giren LeBron James'ten Müşterilere Eğlenceli Anlar 01:04
Pizzacı Kılığına Giren LeBron James'ten Müşterilere Eğlenceli Anlar 302 izlenme - 6 yıl önce Kaliforniya'da Blaze Pizza'nın reklam yüzü olan LeBron James, firmanın tanıtımı için restoranda çalıştı. Karşılarında dünyaca ünlü LeBron James'i gören müşteriler ise büyük şaşkınlık yaşadı.
Asansörde Müşterinin Pizzasını Ayıklayan Pizzacı 00:59
Asansörde Müşterinin Pizzasını Ayıklayan Pizzacı 441 izlenme - 8 yıl önce Bu arkadaş ya sucuk sosis vb. çok sevdiği için siparişe götürdüğü pizzayı ayıklamakta ya da atıyorum müşteri mantarsız dedi ama mantarlı geldi o yüzden mantarları ayıklamakta, yoruma açık ama abi baya bayaaa karnını da doyurdu afiyet olsun.
Kendi Sokakta Kalmıştı Şimdi Evsizlere Pizza Dağıtıyor 08:47
Kendi Sokakta Kalmıştı Şimdi Evsizlere Pizza Dağıtıyor 49 izlenme - 2 yıl önce San Francisco evsizlerin çok yoğun olduğu Amerikan kentlerinin başında gelir. Kentin merkezine haftada üç gün gelen bir otobüs, işte bu evsizlere duş imkanı sunuyor. Seyyar duş hizmeti, İspanyolcada “beni yıka” anlamına gelen Lava mae adlı bir sivil toplum kuruluşu tarafından sağlanıyor
Pizzacıyla Rastgele Müzik Yapmak - Mashd N Kutcher 01:32
Pizzacıyla Rastgele Müzik Yapmak - Mashd N Kutcher 121 izlenme - 7 yıl önce Avusturalyalı elektro house grubundan eğlenceli bir çalışma. Bu tarz vidyolara 'collab' diyorlarmış. Pizzacı abimiz de döktürmüş. İzliyoruz efenim. Diğer vidyoları merak edenler için : http://www.facebook.com/mashdnkutcher http://www.mashdnkutcher.com
GoPro ile Pizzacının Bir Günü (Hipnoz Etkisi) 02:52
GoPro ile Pizzacının Bir Günü (Hipnoz Etkisi) 171 izlenme - 8 yıl önce Pizza dükkanının arka tarafındaki arkadaşlar ne iş yapar nasıl çalışır bi ince görmüş oldum. Siz de görün istedim. Kolay mı? Zor mu? Nasıl bir iş anlayamadım gitti. Uzatmayayım, iyi seyirler.
Silahlı Soygunculara Tabaklarla Direnen Cesur Pizzacılar 00:39
Silahlı Soygunculara Tabaklarla Direnen Cesur Pizzacılar 89 izlenme - 8 yıl önce İtalya'nın Puglia bölgesinde bir pizza restoranını soymaya çalışan silahlı iki kişi beklemedikleri bir direnişle karşılaştılar. Pazartesi akşamı yaşanan soygun girişiminin güvenlik kamerası görüntüleri, restoran çalışanlarının iki soyguncuyla nasıl mücadele ettiklerini gösteriyor. Soygunculardan birisi elindeki silahı defalarca ateşlemeye çalışsa da başarılı olamıyor. Restoran çalışanları ise, tabaklar ve bulabildikleri diğer eşyaları soygunculara fırlatarak dükkânın kasasının çalınmasını önlediler. İki soyguncu, olaydan kısa süre sonra yakalandı.