Hoşgeldiniz!

plastik

Aradığı Aşkı Plastik Kadında Buldu: Üç Kez Evlenip Boşanan Adam 00:52
Aradığı Aşkı Plastik Kadında Buldu: Üç Kez Evlenip Boşanan Adam 19.796 izlenme - 6 yıl önce Avustralya’da yaşayan bir adam, üç kez evlenip boşanınca aşkı plastik kadında buldu. ABC News’ün haberinde Murray adıyla anılan adam, yürüyüp konuşamayan ve plastikten yapılan Noni’ye aşık olduğunu söylüyor.
Banu Alkan'a Niyet Cansız Mankene Kısmet 02:00
Banu Alkan'a Niyet Cansız Mankene Kısmet 30.968 izlenme - 7 yıl önce Geçen gün inşaatta mala vuruyoruz, o da ne, Banu'da umuma açık karpuz sergisi yaparken gözümüze ilişti. Hemen inşaatın tek bağyanı şişme melahat'la birer randevu ayarladık. Derken olaylar gelişti. Pompacılık zor meslek...
Damadı Havaya Sokan Gelin (Kına Gecesi) 03:11
Damadı Havaya Sokan Gelin (Kına Gecesi) 28.387 izlenme - 7 yıl önce Gelin kızımız muhteşem oyunuyla evinin müstakbel direğini baştan çıkartıyor. Ortadan para toplayan çocuklar, plastik sandalyede oturan akrabalar da videonun bonusu...
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 04:17
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 29.284 izlenme - 7 yıl önce Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kavacık köyünde dağda bulunan esrarengiz cisim Burdur'da tartışmalara sebep olmuş galiba, ama Türkiye olarak haberimiz olmamış.
Rapçi Ezhel'in Tutuklanması 02:15
Rapçi Ezhel'in Tutuklanması 13.107 izlenme - 4 yıl önce Uyusturucu Kullanımına özendırdıgı gerekçesıyle gözaltına alınan Ezhel lakaplı rapçı Sercan Ipekçıoglu tutuklandı
Tujamo & Plastik Funk Feat. Sneakbo - Dr  Who! 02:45
Tujamo & Plastik Funk Feat. Sneakbo - Dr Who! 20.646 izlenme - 9 yıl önce TAKEN FROM KONTOR TOP OF THE CLUBS VOL. 62 +++ GERMANY'S NO. 1 DJ MIX COMPILATION FEATURING MANY EXCLUSIVE TRACKS +++ 60 CLUB HITS IN 3 NONSTOP DJ MIXES +++ ...
Oyuncak Ördeklerin Yürek Yakan Feryatları 00:06
Oyuncak Ördeklerin Yürek Yakan Feryatları 13.888 izlenme - 7 yıl önce Oyuncaktılar... plastiktiker... ama onlar her şeyden önce sizin bizim gibi birer ördektiler! Vay anam karlı dağlar, vay anam belalı başım, nasıl bir feryattır bu.
Profesyonel Makyaj İle Erkekleri Kandıran Kızlar 01:43
Profesyonel Makyaj İle Erkekleri Kandıran Kızlar 6.526 izlenme - 4 yıl önce Uzak doğulu kızlarımızın erkekleri ağlarına düşürebilmek için birer hollywood art-effect uzmanı olduğunu çekilen bu video ile kanıtlıyoruz. Kardeşlerim kızların bu makyajlı halleri ile tufaya gelmemek için en yakın çeşme de kızların yüzlerini güzelce yıkayıp öyle karar verin.
 Otoyolda Giderken Naylon Poşetin Saldırısına Uğrayan Araba 00:49
Otoyolda Giderken Naylon Poşetin Saldırısına Uğrayan Araba 4.377 izlenme - 3 yıl önce Başıboş naylon poşet rüzgarın etkisiyle arabanın ön camına yapışmış ve sürücüye zor anlar yaşatmış. Neyse ki kaza falan olmamış.
Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 00:29
Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 11.794 izlenme - 8 yıl önce Son zamanlarda popüler olan bardakla müzik yapma tekniğini Türk kültürüne uyarlamış iki kızımız. Elf gözlerimizi açarak izliyoruz,dinliyoruz.
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 18.887 izlenme - 8 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
efekt boya uygulaması 02:47
efekt boya uygulaması 13.252 izlenme - 12 yıl önce efekt boya nasıl uygulanır ve dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir
Meme Küçültme Veya Dikleştirme Ameliyatlarının Riskleri Nelerdir? 01:29
Meme Küçültme Veya Dikleştirme Ameliyatlarının Riskleri Nelerdir? 16.400 izlenme - 9 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme küçültme veya dikleştirme ameliyatlarının riskleri nelerdir? hakkında Sağlık Turu programında bilgi verdi.
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 03:37
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 3.458 izlenme - 3 yıl önce Şok marketten aldıkları poşetleri Bim markette müşterilere dağıtan çocukları kasiyer kovmuş.
raylı dolap içi çöp kovası 01:32
raylı dolap içi çöp kovası 9.022 izlenme - 12 yıl önce plastik dolap içi çöp kovası kokusuz tertemız ortamlar
Loom Twister ile Bileklik Yapma Tarifi 03:26
Loom Twister ile Bileklik Yapma Tarifi 9.876 izlenme - 8 yıl önce Rainbow Loom Twister ile yapılan güzel bir bileklik tarifi sizlerle.Çocuk büyük herkesin ilgisini çeken plastik halkalarla yapılan yüzlerce bileklik,küpe,kolye,kemer vs tarifi bulunmakta Her hafta yeni videolar seyretmek için kanala abone olmayı unutmayın. Daha fazla video için:www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Google Play Store dan http://izl.sn/n3f468 linkinden indirebilirsiniz ve gittiğiniz her yerde android telefonunuzdan Ceren'le Çocuk Oyunları nın yepyeni videolarını izleyebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia Bebeği: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-bebegi/8244368
Plastik Aksam Boyama 12:56
Plastik Aksam Boyama 4.337 izlenme - 4 yıl önce Honda cıvıc fb 7 aracımızın kapı kollarını boyadık.İlk olarak plastik astar sonrasında boya ve mat vernik uygulaması yaptık iyi seyirler dileriz .
Oyuncak Tavukların Haykırışı 00:11
Oyuncak Tavukların Haykırışı 6.818 izlenme - 7 yıl önce Oyuncak ördeklerden sonra şimdide tavuklar.Tavuk dedim ama aralarda bir kaç tane domuz var gibi.
Plastik Bariyerle Operasyon Yapan Polisler 00:25
Plastik Bariyerle Operasyon Yapan Polisler 2.922 izlenme - 5 yıl önce Allahu Ekber diye bağıran ve bıçak sallayan adama bariyerle müdahele etmişler. (Kaynak: Fox News)
10 Bin Mavi Kapakla Elbise Yapan Amasyalı Kadın 00:54
10 Bin Mavi Kapakla Elbise Yapan Amasyalı Kadın 2.378 izlenme - 3 yıl önce Bir kadın Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sıfır Atık Projesi kapsamında çıtayı bir tık daha yükseltip, tamamıyla çöp kabul edilen kapaklardan oluşan bir elbise yapmış.
Welltec Plastik Enjeksiyon Makineleri Nokta Plastik 06:30
Welltec Plastik Enjeksiyon Makineleri Nokta Plastik 4.546 izlenme - 9 yıl önce NOKTA PLASTİK TEKNOLOJİLERİ 2001 yılında plastik sektöründe deneyimli mühendisler tarafından kurulan şirketimiz, daima yeni teknolojileri sektördeki firmalara tanıtmakta ve onlara daha verimli çalışma fırsatları sunmaktadır. Plastik sektörü için gerekli makine, otomasyon sistemleri ve yan ekipman diye tabir ettiğimiz aksesuarları sağlamaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, satış ve servis ekibiyle kuruluşundan bu güne müşterilerinin yanında olmuştur. Firma olarak amacımız, sektördeki firmaların verimliliğini artırmak ve daha yüksek kar elde etmelerini sağlamaktır. Bu amaçla ortak çalıştığımız firmaları özenle seçmekteyiz. Yeni teknolojilere açık, kendini yenileyebilen, yeni teknolojiler üretebilen firmalarla çalışmak bize ve bizim müşterilerimize en önde olma imkânı tanımaktadır. Günümüz de dünyanın en önemli sorununun enerji olduğu düşünülürse, enerjinin de her gün yükselebileceği göz önüne alındığında plastik sektörünün de bundan etkileneceği muhakkaktır. Bu nedenle plastik makinelerindeki yenilikler verimlilik ve tasarruf üzerine yoğunlaşmıştır. A sınıfı makineler sektördeki yerini almaya başlamıştır. Nokta Plastik Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak, her zaman doğru ve verimli yatırımları sanayicimizin hizmetine sunmak bizim en önemli ilkemizdir.
plastik kalıp ? 04:06
plastik kalıp ? 10.179 izlenme - 12 yıl önce mode mühendislik yeni yerinde 850m2 kapalı alanda faaliyetini devam etmektedir.
Yunan Askeri Kameramana Plastik Mermi Sıktı 01:19
Yunan Askeri Kameramana Plastik Mermi Sıktı 1.900 izlenme - 3 yıl önce Yunan askerinin plastik mermi sıktığı Halk TV kameramanının verdiği küfürlü tepki, yayına da yansıdı. Sınırı geçmeye çalışan mültecilere plastik mermi sıkan Yunan askerleri, yaşananları görüntüleyen Halk TV kameramanına da acımadı.
Sıcaktan Eriyen Otomobil 01:35
Sıcaktan Eriyen Otomobil 6.620 izlenme - 7 yıl önce İsviçreli Hanımefendi gezmeye italya ya gelmiş. Bir bankada işim var onu yapayım diye arabayı park etmiş. Sonra geri döndüğünde ne görsün? Araba erimiş. Bunlar kıyamet alametleri kardeşlerim. Ahir zamandayız. "Kim ki arabasının eridiğini gördüğü zamana tanıklık edecek, işte siz o gün tükeneceksiniz" Bakara 132
plastik tampon baskı imalatı 00:28
plastik tampon baskı imalatı 5.431 izlenme - 12 yıl önce mode mühendislik kalıp plastik san.tic.ltd.şti.
Hakan Plastik Reklamı - Just Like me Huh? 00:58
Hakan Plastik Reklamı - Just Like me Huh? 2.706 izlenme - 7 yıl önce bilinç altımıza kazınmış güzide hakan plastik reklamı. Yabancı sevgilisine imalı imalı gününün nasıl geçtiğini anlatan abimizi alkışlıyoruz.
İnsandan Sonra - İnsansız Bir Dünya Nasıl Olurdu? 12:42
İnsandan Sonra - İnsansız Bir Dünya Nasıl Olurdu? 5.289 izlenme - 7 yıl önce Biz yedi milyar küsur insan, bir saniyede aniden yok olsak dünya nasıl olurdu diye düşünmüşler ve sonuçta bu video olmuş.İyi izlemeler.
çöplerin geri dönüşümü 01:58
çöplerin geri dönüşümü 4.792 izlenme - 14 yıl önce
Kendi Plastik Atığını Dönüştür 01:06
Kendi Plastik Atığını Dönüştür 2.939 izlenme - 6 yıl önce Doğada minimum 450 yılda yok olabilen plastik atıkların hızlı ve pratik dönüşümü için, 2013 yılında kendi projesiyle yola çıkan Dave Hakkens isimli 27 yaşındaki mühendisin geliştirdiği makineler geri dönüşümde yeni bir çağ başlatacak gibi görünüyor. Bu da internet sitesi: http://preciousplastic.com/
Plastik Kar Zinciri Kopan Dayının İsyanı 02:43
Plastik Kar Zinciri Kopan Dayının İsyanı 2.487 izlenme - 4 yıl önce Televizyonda reklamını izleyip güvenip aldığı plastik kar zinciri kopunca isyana bağlayan dayıyı izliyoruz. Bastır dayı sonuna kadar arkandayız...