Hoşgeldiniz!

pop şarkı dinle

Kenan Doğulu - Şans Meleğim 03:55
Kenan Doğulu - Şans Meleğim 65.838 izlenme - 3 yıl önce Kenan Doğulu - Şans Meleğim
Shakıra - La La La 03:30
Shakıra - La La La 10.881 izlenme - 1 yıl önce Shakıra-La La La Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Hola! La la la la la La la la la la La la la la la La la la la la I dare you (Leggo, leggo, leggo, leggo) All of my life, too late Till you showed up with perfect timing Now here we are, you rock it Our fingers are stuck in the socket It's just the nature, a game Get ready, we'll do it again Let's not recover, time to hangover When your eyes got me drunk I was sober Is it true that you love me? I dare you to kiss me With everyone watching It's truth or dare on the dancefloor La la la la la La la la la la La la la la la Truth or dare on the dancefloor La la la la la La la la la la La la la la la I dare you (Leggo, leggo) Of all the millions on the planet You're the one who's keeping me on it You know I like you, ain't nobody's business Your blue Spanish eyes are my witness It's just the nature, a game Get ready, we'll do it again Let's not recover, time to hangover When your eyes got me drunk I was sober Is it true that you love me? I dare you to kiss me With everyone watching It's truth or dare on the dancefloor La la la la la La la la la la La la la la la Truth or dare on the dancefloor La la la la la La la la la la La la la la la I dare you Is it true that you love me? I dare you to kiss me With everyone watching It's truth or dare on the dancefloor La la la la la La la la la la La la la la la La la la la la I dare you (Leggo, leggo, leggo, leggo)
Gripin - Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar 03:43
Gripin - Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar 10.357 izlenme - 3 yıl önce Gripin - Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar susma, Sözlerin Senin Kadar Güzel tenin Kadar Keskin Olsun hazırım Yaralanmaya ne Fark Eder bir Sen Eksik Bir Ben Fazla alışmışız Mutsuzluğa, Mutsuzluğa İnanmaya günahı Boynuma bir Yalan Eksik, Bir Yalan Fazla nasıl Olsa Döner Dünya ister İnan, İster İnanma yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar korkma artık Yokum, Öldüm Bizim İçin en Başından Kendim İçin Hazırım Yaşamaya ne Fark Eder bir Sen Eksik, Bir Ben Fazla bir Fark Var Mı sensizlikle Yalnızlığın Arasında günahı Boynuma bir Yalan Eksik, Bir Yalan Fazla nasıl Olsa Döner Dünya ister İnan, İster İnanma yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar söz: Haluk Kurosman, Birol Namoğlu müzik: Murat Başdoğan
Nilüfer-İspanyol Meyhanesi 06:23
Nilüfer-İspanyol Meyhanesi 2.788 izlenme - 1 yıl önce Nilüfer-İspanyol meyhanesi Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Kararmış, Tahta masamızda bir şişe şarap. Gecelerden bir gece, bezginiz. Üstelik adamakıllı sarhoşuz, Ellerin ellerimde. İspanyol Meyhanesi'nde bir kadın Çığlık çıglığa şarkı söylüyor. Belli yıkılmış bir kadın Hayli çirkin, hayli geçkin; ağlamaklı. Zayıf, incecik elli İncecik elli, Kalın dudaklı. Sesi Bir tokat gibi patlıyor Kulaklarımızda. Yüzümüz al al oluyor. İçimiz hüzün dolu, kahır dolu Gözlerimiz kanlı. Yeter, yeter Öleceksek ölelim. Haydi vur kendini şaraba, Kedere ve aşka vur. Daha içelim hey, Daha içelim hey hey. Daha içelim hey, Daha içelim. İspanyol Meyhanesi'nde bir gece, Seninle, seninle başbaşayız. Üstelik sarhoşuz adamakıllı. Daha içelim, daha içelim. İspanyol meyhanesi'nde öldüğümüzü Kimse bilmesin. Hey garson Bütün hesaplar benden bu gece. Sen de iç, sen de iç. Kapat kapıları, Kapat, kapat, kapat Yabancı gelmesin. İspanyol meyhanesi'nde öldüğümüzü Kimse bilmesin. Ölelim, ölelim artık. Bitsin bu delicesine koşu, Bitsin bu koşu. Yeter, yeter Öleceksek ölelim. Haydi vur kendini şaraba, Kedere ve aşka vur. Daha içelim hey, Daha içelim hey hey. İçelim, içelim, içelim, içelim.
50 Cent - In Da Club 04:10
50 Cent - In Da Club 7.743 izlenme - 3 yıl önce 50 Cent - In Da Club
Ajda Pekkan-Kimler Geldi Kimler Geçti 04:03
Ajda Pekkan-Kimler Geldi Kimler Geçti 1.766 izlenme - 1 yıl önce Ajda Pekkan-Kimler geldi kimler geçti Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun İçmeden hatıralardan sarhoş musun Ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor Duyuyor musun Dostlar seni söylüyor sahi mutsuz musun Bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun Her şey gönlünce olmaz demiştim sana Kaderden kaçılmaz görüyorsun Kimler geldi hayatımdan kimler geçti Hiçbirisi hasretini gidermedi En güzeli senin kadar senin kadar sevilmedi Kimler geldi kimler geçti Korkma bu akşam gelip çalmam kapını Başkası paylaşıyor alın yazımı Ben sensiz yaşıyorum yasak aşkımı Söylüyorum şarkını Kimler geldi hayatımdan kimler geçti Hiçbirisi hasretini gidermedi En güzeli senin kadar senin kadar sevilmedi Kimler geldi kimler geçti.
Hande Yener - Bir Bela 04:33
Hande Yener - Bir Bela 4.911 izlenme - 3 yıl önce Hande Yener - Bir Bela