Hoşgeldiniz!

popstar bayhan

 Popstar Bayhan'ın Ciciş Kardeşlerle Takılmaya Başlaması 00:20
Popstar Bayhan'ın Ciciş Kardeşlerle Takılmaya Başlaması 8.964 izlenme - 2 gün önce İzdivaç programında kapalı gelin adayı Hanife'ye talip olarak adını duyuran Bayhan Gürhan, şimdilerde Esra ve Ceyda kardeşlerle takılıyor.
Bayhan Vurdum Duymaz 03:48
Bayhan Vurdum Duymaz 462.862 izlenme - 9 yıl önce bayhan---vurdum__duymaz--2008
Popstar Bayhan Gelin Adayı Hanife'ye Talip Oldu 04:48
Popstar Bayhan Gelin Adayı Hanife'ye Talip Oldu 2.897 izlenme - 1 yıl önce ayhan, İzdivaç Programında Gelin Adayına Talip Oluyor Popstar yarışması ile adından söz ettiren Bayhan Gürhan, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında gelin adaylarından birine talip olarak gelecek. Bir dönem yayınlanan Popstar yarışması ile adını duyuran Bayhan, Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında gelin adaylarından birine talip oluyor. HERKES BEKLİYOR Programın başından beri tanıtım jenerikleri gümbür gümbür dönerken, Bayhan'ın ismi sır gibi saklanan hangi gelin adayına talip olacağı merak konusu..
Popstar Bayhan, Cicişlerle Takılmaya Başladı 00:20
Popstar Bayhan, Cicişlerle Takılmaya Başladı 31 izlenme - 2 gün önce Katıldığı Popstar yarışması ile adını duyuran Bayhan, şu sıralarda Cicişler olarak tanınan Esra ve Ceyda kardeşlerle takılmaya başlamış.
Bayhan Vurdum Duymaz  (2008 Orjinal Video Klip) 03:48
Bayhan Vurdum Duymaz (2008 Orjinal Video Klip) 20.787 izlenme - 9 yıl önce bayhan vurdumduymaz 2008 orjinal video klip
Bayhan - Vurdum Duymaz 03:50
Bayhan - Vurdum Duymaz 1.800 izlenme - 1 yıl önce Bayhan - Vurdum Duymaz
Bayhan Gürhan - Seninle Olmak Var Ya (Canlı Performans) 01:55
Bayhan Gürhan - Seninle Olmak Var Ya (Canlı Performans) 1.772 izlenme - 1 yıl önce Bayhan Gürhan - Seninle Olmak Var Ya (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Öyle deli gibi esme başım dönüyor Hasretini verme baharın yerine Öyle arada bir bakma içim gidiyor Gözyaşımı derme gülümün yerine Ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı Eriyor içim yanıyor giderek Yinede dayanamam sana ben Ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı eriyor içim yanıyor giderek yinede dayanamam sana ben kim bilir kaç yıl daha böyle canım yanacak seninle olmak var ya yeniden doğmak var ya kim bilir kaç yıl daha sürgün çeker bu gönül seninle olmak varya yeniden doğmak var ya Öyle deli gibi esme başım dönüyor hasretini verme baharın yerine öyle arada bir bakma içim gidiyor gözyaşını derme gülümün yerine ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı eriyor içim yanıyor giderek yinede dayanamam sana ben ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı eriyor içim yanıyor giderek yinede dayanamam sana ben kim bilir kaç yıl daha böyle canım yanacak seninle olmak var ya yeniden doğmak var ya kim bilir kaç yıl daha sürgün çeker bu gönül seninle olmak varya yeniden doğmak var ya Popstar Bayhan’ın talip olduğu isim Hanife oldu. Hanife, aralarında 15 yaş olduğu için şaşırdığını söyledi. Ancak yine de görüşmek istediğini ekledi. Bayhan da, Hanife’nin bu durumu umut verme olarak görmemesi gerektiğini kendisinin yalnızca onu beğendiğini fakat bu durumun evlenecekleri anlamına gelmediğini söyledi. Hanife ile Bayhan çay içmeye karar verdi. Bakalım görüşme nasıl sonlanacak? Karar ne olacak?
Popstar Bayhan Deniz Seki İçin Neler Söyledi 04:46
Popstar Bayhan Deniz Seki İçin Neler Söyledi 1.345 izlenme - 3 yıl önce Yeniden sahnelere dönen Popstar Bayhan, tekrar cezaevine giren Deniz Seki için hangi iyi dileklerde bulundu ? Yeniden sahnelere dönen Popstar Bayhan, tekrar cezaevine giren Deniz Seki için hangi iyi dileklerde bulundu ?
Popstar Bayhan'ın Dizi Oyuncusu Olması 00:43
Popstar Bayhan'ın Dizi Oyuncusu Olması 425 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemin fırtına gibi esen yarışmalarından Popstar'la ünlenen Bayhan Gürhan dizi oyuncusu oluyor. Bayhan, farklı görüşten insanların yaşadığı bir kasabada geçen olayların anlatıldığı, Samanyolu Televizyonu'nun yeni günlük dizisi Kendimize Doğru'da Ayhan isminde renkli bir karakteri canlandıracak. Müzik yarışmasından dizilere transfer olan ünlü şarkıcı Bayhan, dizide çeşitli nedenlerden dolayı askerliği gecikmiş asker rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Farklı tarzıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı dizide, babasının eski imam olması nedeniyle camide sık sık ezan ve ilahi okurken görünecek.
Popstar Bayhan dizi oyuncusu oldu 00:43
Popstar Bayhan dizi oyuncusu oldu 424 izlenme - 6 yıl önce