Hoşgeldiniz!

Popstar Bayhan Videoları

Bayhan Vurdum Duymaz 03:48
Bayhan Vurdum Duymaz 460.554 izlenme - 9 yıl önce bayhan---vurdum__duymaz--2008
Popstar Bayhan Gelin Adayı Hanife'ye Talip Oldu 04:48
Popstar Bayhan Gelin Adayı Hanife'ye Talip Oldu 2.813 izlenme - 8 ay önce ayhan, İzdivaç Programında Gelin Adayına Talip Oluyor Popstar yarışması ile adından söz ettiren Bayhan Gürhan, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında gelin adaylarından birine talip olarak gelecek. Bir dönem yayınlanan Popstar yarışması ile adını duyuran Bayhan, Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında gelin adaylarından birine talip oluyor. HERKES BEKLİYOR Programın başından beri tanıtım jenerikleri gümbür gümbür dönerken, Bayhan'ın ismi sır gibi saklanan hangi gelin adayına talip olacağı merak konusu..
Bayhan - Vurdum Duymaz 03:50
Bayhan - Vurdum Duymaz 1.717 izlenme - 8 ay önce Bayhan - Vurdum Duymaz
Bayhan Vurdum Duymaz  (2008 Orjinal Video Klip) 03:48
Bayhan Vurdum Duymaz (2008 Orjinal Video Klip) 20.782 izlenme - 9 yıl önce bayhan vurdumduymaz 2008 orjinal video klip
Bayhan Gürhan - Seninle Olmak Var Ya (Canlı Performans) 01:55
Bayhan Gürhan - Seninle Olmak Var Ya (Canlı Performans) 1.567 izlenme - 8 ay önce Bayhan Gürhan - Seninle Olmak Var Ya (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Öyle deli gibi esme başım dönüyor Hasretini verme baharın yerine Öyle arada bir bakma içim gidiyor Gözyaşımı derme gülümün yerine Ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı Eriyor içim yanıyor giderek Yinede dayanamam sana ben Ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı eriyor içim yanıyor giderek yinede dayanamam sana ben kim bilir kaç yıl daha böyle canım yanacak seninle olmak var ya yeniden doğmak var ya kim bilir kaç yıl daha sürgün çeker bu gönül seninle olmak varya yeniden doğmak var ya Öyle deli gibi esme başım dönüyor hasretini verme baharın yerine öyle arada bir bakma içim gidiyor gözyaşını derme gülümün yerine ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı eriyor içim yanıyor giderek yinede dayanamam sana ben ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı eriyor içim yanıyor giderek yinede dayanamam sana ben kim bilir kaç yıl daha böyle canım yanacak seninle olmak var ya yeniden doğmak var ya kim bilir kaç yıl daha sürgün çeker bu gönül seninle olmak varya yeniden doğmak var ya Popstar Bayhan’ın talip olduğu isim Hanife oldu. Hanife, aralarında 15 yaş olduğu için şaşırdığını söyledi. Ancak yine de görüşmek istediğini ekledi. Bayhan da, Hanife’nin bu durumu umut verme olarak görmemesi gerektiğini kendisinin yalnızca onu beğendiğini fakat bu durumun evlenecekleri anlamına gelmediğini söyledi. Hanife ile Bayhan çay içmeye karar verdi. Bakalım görüşme nasıl sonlanacak? Karar ne olacak?
Popstar Bayhan Deniz Seki İçin Neler Söyledi 04:46
Popstar Bayhan Deniz Seki İçin Neler Söyledi 1.268 izlenme - 3 yıl önce Yeniden sahnelere dönen Popstar Bayhan, tekrar cezaevine giren Deniz Seki için hangi iyi dileklerde bulundu ? Yeniden sahnelere dönen Popstar Bayhan, tekrar cezaevine giren Deniz Seki için hangi iyi dileklerde bulundu ?
Popstar Bayhan'ın Dizi Oyuncusu Olması 00:43
Popstar Bayhan'ın Dizi Oyuncusu Olması 379 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin fırtına gibi esen yarışmalarından Popstar'la ünlenen Bayhan Gürhan dizi oyuncusu oluyor. Bayhan, farklı görüşten insanların yaşadığı bir kasabada geçen olayların anlatıldığı, Samanyolu Televizyonu'nun yeni günlük dizisi Kendimize Doğru'da Ayhan isminde renkli bir karakteri canlandıracak. Müzik yarışmasından dizilere transfer olan ünlü şarkıcı Bayhan, dizide çeşitli nedenlerden dolayı askerliği gecikmiş asker rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Farklı tarzıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı dizide, babasının eski imam olması nedeniyle camide sık sık ezan ve ilahi okurken görünecek.
Popstar Bayhan dizi oyuncusu oldu 00:43
Popstar Bayhan dizi oyuncusu oldu 422 izlenme - 5 yıl önce