Hoşgeldiniz!

prezervatif

Prezervatif 01:06
Prezervatif 61.715 izlenme - 18 yıl önce :))))
Alternatif Prezervatif Kullanımları 3 01:59
Alternatif Prezervatif Kullanımları 3 8.348 izlenme - 8 yıl önce Ulan bu ruslarda amma mal ha prezervatif zaten bu işler için yapılmadımı bide alternatif demişler neyse izleyelim
Okan Bayülgen- Prezervatif Alırken Başa Gelenler:) 02:19
Okan Bayülgen- Prezervatif Alırken Başa Gelenler:) 17.404 izlenme - 15 yıl önce okan bayülgen, ntv deki programında insanların eczaneden prezervatif alırken ne gibi komiklikleri yaşadığını anlatıyor. araştırma prezervatifal.com tarafından yapılmış...çok komik :)
Makyaj Malzemesi Olarak Prezervatif Kullanmak 07:23
Makyaj Malzemesi Olarak Prezervatif Kullanmak 4.432 izlenme - 7 yıl önce Son günlerin trendi olan makyaj malzemesi olarak prezervatif kullanma çılgınlığı giderek artıyor. Kim bilir belki de ilerleyen zamanlarda tonla para verilen silikon sünger ve makyaj fırçalarının yerini alabilir prezervatif... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yemek Siparişi Getiren Kuryeden Prezervatif Almasını İstemek 00:29
Yemek Siparişi Getiren Kuryeden Prezervatif Almasını İstemek 2.402 izlenme - 3 yıl önce Verdiği siparişe not düşen bir müşteri, 1 kutu da prezervatif istemiş. O siparişi müşteriye götürecek olan kurye ise isyan etti.
Boşalabilen Teknolojik Japon Kondom Dondurması 03:21
Boşalabilen Teknolojik Japon Kondom Dondurması 4.152 izlenme - 9 yıl önce Japonların teknolojiye kazandırdığı son yenilik boşalabilen kondom dondurma oldu. Hem dondurma yemek hem de boşalma hissini aynı anda yaşamak isteyen milyonlar için tasarlanan ürünün videosu lafı uzatmadan sizlerle. Not: Market görüntüsünü izlemeden direk olaya geçiş isteyenler 00:30 civarı başlayabilirler.
Teoman Konser Esnasında Sahneye Bırakılan Kondomu Şişirdi 00:09
Teoman Konser Esnasında Sahneye Bırakılan Kondomu Şişirdi 1.141 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şarkıcı Teoman'ın İzmir'deki konserinde bir kadın hayranı sahneye ruj ve kondom bıraktı. Hayranının yaptığına şakayla karşılık veren Teoman ise önce ruju sürdü sonra da kondomu şişirdi.
Prezervatifi Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 01:27
Prezervatifi Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2.667 izlenme - 6 yıl önce Solunum yolunu temizlemek için yapıyor bilemedim ama fazlasıyla mide bulandırıcı. İzliyoruz efendim...
Prezervatif Hamileliği Yüzde 100 Önler Mi? - Dr. Kağan Kocatepe 02:22
Prezervatif Hamileliği Yüzde 100 Önler Mi? - Dr. Kağan Kocatepe 1.942 izlenme - 7 yıl önce Prezervatif ilişkinin başında, ereksiyon gerçekleşir gerçekleşmez, vajinaya girmeden önce takılmalıdır. Zira önce gelen sıvının içinde de bir miktar sperm bulunabilir. Yüksek bir başarı yüzdesine sahiptir prezervatif. Yani doğum kontrol hapı veya rahim içi araç kadar yüksek olmamakla beraber —-98'lerde bir koruyuculuğu vardır. Prezervatifin mikro yırtığı olursa, ilişki sırasında yırtılırsa, takılmakta geç kalınırsa veya ilişki sırasında çıkarsa o zaman tabii —-98 güvenilirliğine inanamayız. Prezervatif, ilişkinin en başından, en sonuna kadar çıkartılmadan, yani usulüne uygun kullanılırsa, yüzde 100'e yakın bir koruyuculuğu vardır. Yüzde 100'e yakın koruyuculuk oranı oran kaliteli, elektronik olarak test edilmiş yani mikroskobik delikleri olmayan ve spermisit içeren prezervatif kullanıldığı zaman söz konusudur. Prezervatifin bir diğer avantajı ise, cinsel yolla bulaşan zührevi hastalıklara karşı da koruyucu olmasıdır.
Prezervatif Önemlidir 00:47
Prezervatif Önemlidir 2.545 izlenme - 7 yıl önce En az üç çocuk isteyenler tekrar düşünsün.
Bim'de Prezervatif Çalan Eleman 00:40
Bim'de Prezervatif Çalan Eleman 1.317 izlenme - 6 yıl önce Bim'de kameralara yansıyan hırsızlıkta eleman prezervatifleri bir güzel araklamış ve çantasına atmış. Utancından alamadı mı yoksa gerçekten hırsız mı bilinmez...
Prezervatif Kullanmak Günah Mı? - Scorp 03:47
Prezervatif Kullanmak Günah Mı? - Scorp 747 izlenme - 8 yıl önce SCORP NEDİR? Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor. Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor. Kullanıcılar videoları beğenebiliyor, popüler videolar ayrı bir sekmede görüntülenebiliyor. SCORP EKİBİNDE KİMLER VAR? Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve Sercan Işık’ın birlikte ürettikleri ve geliştirdikleri bir proje olan Scorp, üniversite öğrencileri arasında hızla yayılmaya başladı. Scorp’un şimdiden İstanbul, Ankara , İzmir, Giresun, Antalya gibi şehirler başta olmak üzere toplam 27 üniversitede temsilcileri bulunuyor. Ayrıca ABD’deki Carneige Mellon Üniversitesi’nde de temsilcileri bulunan Scorp’un ekibinde 300’e yakın üniversite öğrencisi çalışmakta. Scorp’un hayata geçmesinde yöneticilerden Şeyda Gündoğdu ve Sintia Bahar ile yazılımın ekibinden Övünç Dalkıran’ın da büyük emeği var. Scorp ekibi, hedeflerinin çok büyük olduğunu ve mevcut sosyal platformlarının pek çoğunun önüne hızla geçecekleri konusunda da oldukça iddialı olduklarını söylüyor. Projenin destekçilerinden Sintia Behar, “Gece gündüz demeden sürekli buluşuyor ve Scorp’u geliştirmek için çalışıyoruz” diyor ve ekliyor: “Ekip arkadaşlarımızdan Sabancı Üniversitesi’nden Eda Alfasa’ya ve Anadolu Üniversiteleri Koordinatörü Orhun Uysal’a emeklerinden ve harcadıkları mesailerinden dolayı özellikle teşekkür ediyoruz.” SCORP NASIL KULLANILIR? *Gündemini Yarat *15 saniyede çevrenden haberdar ol. *Popüler başlıklar oluştur. *Kategorini Seç *İlgi alanlarını takip et. *Yeni şeyler öğren. *Özgür Ol *İstersen anonim bir şekilde kendini ifade et. *Hayalet moduyla video paylaş.
Alternatif Prezervatif Kullanımları 2 03:22
Alternatif Prezervatif Kullanımları 2 743 izlenme - 9 yıl önce İkinci videomuzda da cüzdan dibinde çürümekte olan prezervatiflerimizi değerlendirmeye devam ediyoruz.
Titremeye Hazır Mısınız? 00:59
Titremeye Hazır Mısınız? 905 izlenme - 14 yıl önce fiesta vibe okan bayülgen disko kralı fiesta condom
Prezervatif Kullanmak Günah Mı? - Scorp 06:00
Prezervatif Kullanmak Günah Mı? - Scorp 488 izlenme - 8 yıl önce Scorp, gençlerin paylaşımlarını 15 saniyelik videolarla yaptığı sosyal ağ, ilk bir haftada 20 bin kullanıcıya ulaştı. Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor.
Prezervatiften Top Yapmak 01:27
Prezervatiften Top Yapmak 505 izlenme - 9 yıl önce Her erkeğin bir gün lazım olur diye cüzdanında taşıdığı ama çoğunluğunun kullanmaya nasip olmadığı kondom dan top yapımı.
Prezervatife Türkçe İsim Bul 05:33
Prezervatife Türkçe İsim Bul 234 izlenme - 8 yıl önce Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor. Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor. Kullanıcılar videoları beğenebiliyor, popüler videolar ayrı bir sekmede görüntülenebiliyor.