Hoşgeldiniz!

prezervatif

Teoman Konser Esnasında Sahneye Bırakılan Kondomu Şişirdi 00:09
Teoman Konser Esnasında Sahneye Bırakılan Kondomu Şişirdi 1.040 izlenme - 3 ay önce Ünlü şarkıcı Teoman'ın İzmir'deki konserinde bir kadın hayranı sahneye ruj ve kondom bıraktı. Hayranının yaptığına şakayla karşılık veren Teoman ise önce ruju sürdü sonra da kondomu şişirdi.
Prezervatif 01:06
Prezervatif 60.740 izlenme - 16 yıl önce :))))
İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 00:22
İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 16.839 izlenme - 6 yıl önce Ünlü kardiyolog Prof. Dr. Canan Karatay, tatlı ihtiyacını gideren besinlerden bahsettiği sırada incir ve üzümün prezervatifsiz olması gerektiğini söyledi. Her ne kadar 'Preservative' kelimesi kelime manası olarak 'koruyucu'yu kapsasa da Karatay Hoca'nın 'ulan yanlış bir şey söyledim' ifadesi görülmeye değer.
Alternatif Prezervatif Kullanımları 3 01:59
Alternatif Prezervatif Kullanımları 3 8.323 izlenme - 6 yıl önce Ulan bu ruslarda amma mal ha prezervatif zaten bu işler için yapılmadımı bide alternatif demişler neyse izleyelim
IŞİD Militanlarının Prezervatif Bombalı Hava Saldırısı 03:09
IŞİD Militanlarının Prezervatif Bombalı Hava Saldırısı 14.275 izlenme - 7 yıl önce Ulan bu adamlar prodüksiyonda başarılı olduğu kadar savaş ve taktiklerinde de bayağı yaratıcı gerçekten. Bu saldırıyı Rus jetlerine karşı kullanıyorlarımış.
Okan Bayülgen- Prezervatif Alırken Başa Gelenler:) 02:19
Okan Bayülgen- Prezervatif Alırken Başa Gelenler:) 17.366 izlenme - 13 yıl önce okan bayülgen, ntv deki programında insanların eczaneden prezervatif alırken ne gibi komiklikleri yaşadığını anlatıyor. araştırma prezervatifal.com tarafından yapılmış...çok komik :)
Prezervatif nasıl takılır? 01:26
Prezervatif nasıl takılır? 8.462 izlenme - 8 yıl önce Prezervatif nasıl takılır?
Yemek Siparişi Getiren Kuryeden Prezervatif Almasını İstemek 00:29
Yemek Siparişi Getiren Kuryeden Prezervatif Almasını İstemek 2.175 izlenme - 2 yıl önce Verdiği siparişe not düşen bir müşteri, 1 kutu da prezervatif istemiş. O siparişi müşteriye götürecek olan kurye ise isyan etti.
Makyaj Malzemesi Olarak Prezervatif Kullanmak 07:23
Makyaj Malzemesi Olarak Prezervatif Kullanmak 4.312 izlenme - 6 yıl önce Son günlerin trendi olan makyaj malzemesi olarak prezervatif kullanma çılgınlığı giderek artıyor. Kim bilir belki de ilerleyen zamanlarda tonla para verilen silikon sünger ve makyaj fırçalarının yerini alabilir prezervatif... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boşalabilen Teknolojik Japon Kondom Dondurması 03:21
Boşalabilen Teknolojik Japon Kondom Dondurması 4.128 izlenme - 7 yıl önce Japonların teknolojiye kazandırdığı son yenilik boşalabilen kondom dondurma oldu. Hem dondurma yemek hem de boşalma hissini aynı anda yaşamak isteyen milyonlar için tasarlanan ürünün videosu lafı uzatmadan sizlerle. Not: Market görüntüsünü izlemeden direk olaya geçiş isteyenler 00:30 civarı başlayabilirler.
Prezervatifi Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 01:27
Prezervatifi Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2.563 izlenme - 4 yıl önce Solunum yolunu temizlemek için yapıyor bilemedim ama fazlasıyla mide bulandırıcı. İzliyoruz efendim...
Milletvekillerine Prezervatif Verilecek mi? (1995) 01:08
Milletvekillerine Prezervatif Verilecek mi? (1995) 2.702 izlenme - 7 yıl önce 9 Ekim 1995 kanal d haberlerinden bir kesit efenim...
Saba Tümer - Seviştiniz mi? 01:00
Saba Tümer - Seviştiniz mi? 4.257 izlenme - 7 yıl önce Saba Tümer Alev Alev dizisinde oynayan eski sevgilisi Berk Oktay'a "seviştiniz mi" diye sordu. Berk Oktay, 'Seviştik ama üremedik' dedi, işte bunlar hep seks.
Prezervatif Önemlidir 00:47
Prezervatif Önemlidir 2.511 izlenme - 5 yıl önce En az üç çocuk isteyenler tekrar düşünsün.
Alternatif Prezervatif Kullanımları 02:53
Alternatif Prezervatif Kullanımları 1.794 izlenme - 8 yıl önce Haydi beyler; kimimizin lise yıllarında, kimimizinse üniversiteye başladığı sırada "Lan belki bir gün lazım olur, cüzdanda bulunsun." diyerek aldığı, senelerdir cüzdanın içersinde çürümekte o condomları çıkartalım ve değerlendirelim.
Tamam Baba Sakin Ol 02:35
Tamam Baba Sakin Ol 3.360 izlenme - 8 yıl önce kategori olarak komik bölümüne attığıma bakmayın, origami ile imana gelen ateistler kadar olmasa da gerçekten insanı ibrete sürükleyen bir video. bu kızceğizimizin belli ki sorunları var, daha doğrusu annesinin. annesine benzemeye çalıştığı ve babasına, tenkitleriyle kan kusturan annesinin ev içindeki hastalıklı davranışlarından, çaçaronluklarından sahneler sergilediği kesin. allah babaya da, bu kızın ilerideki kocasına da sabır versin. yemin ediyorum ömür törpüsü. sabah sabah sinirlerim zıpladı amk.
Prezervatif Hamileliği Yüzde 100 Önler Mi? - Dr. Kağan Kocatepe 02:22
Prezervatif Hamileliği Yüzde 100 Önler Mi? - Dr. Kağan Kocatepe 1.433 izlenme - 5 yıl önce Prezervatif ilişkinin başında, ereksiyon gerçekleşir gerçekleşmez, vajinaya girmeden önce takılmalıdır. Zira önce gelen sıvının içinde de bir miktar sperm bulunabilir. Yüksek bir başarı yüzdesine sahiptir prezervatif. Yani doğum kontrol hapı veya rahim içi araç kadar yüksek olmamakla beraber —-98'lerde bir koruyuculuğu vardır. Prezervatifin mikro yırtığı olursa, ilişki sırasında yırtılırsa, takılmakta geç kalınırsa veya ilişki sırasında çıkarsa o zaman tabii —-98 güvenilirliğine inanamayız. Prezervatif, ilişkinin en başından, en sonuna kadar çıkartılmadan, yani usulüne uygun kullanılırsa, yüzde 100'e yakın bir koruyuculuğu vardır. Yüzde 100'e yakın koruyuculuk oranı oran kaliteli, elektronik olarak test edilmiş yani mikroskobik delikleri olmayan ve spermisit içeren prezervatif kullanıldığı zaman söz konusudur. Prezervatifin bir diğer avantajı ise, cinsel yolla bulaşan zührevi hastalıklara karşı da koruyucu olmasıdır.
İsraf Adam - Prezervatif Nasıl Takılır 00:45
İsraf Adam - Prezervatif Nasıl Takılır 1.629 izlenme - 8 yıl önce Bu sefer harbiden güldüm lan. alın sizde gülün arkadaşlar. Sonuçta siz gülerseniz herkes gülür.
Tuğba Ekinci - Kondom (Condom) 04:11
Tuğba Ekinci - Kondom (Condom) 1.672 izlenme - 7 yıl önce 2010'da AIDS'den ölenlerin sayısı 110 milyon olacak. Bu durumu, condom yani prezervatif ile önleyebiliriz. 2008 yılında Tuğba Ekinci tarafından çıkarılan şarkı bir kısım tarafından ayıplansa da, toplumun cinsel sorununa aslında ışık tutuyor. Tak derim kendine condom Dünyaya condom, herkese condom Eline beline, cebine condom Şarkı Sözleri (lyrics): Ozonu da deldik Dibine geldik Kıyamet yakın Biz son verdik Bakma geçmişine Sakla geleceğe Tak derim kendine condom Condom, dünyaya condom Herkese condom Eline, beline, cebine condom Çok uzağa gitme oğlum Bende her şey bol Kıvıra kıvıra olmaz Yeter adam ol Her yolu denedik ama O yol çıkmaz yol Elin dili torba değil Biraz sakin ol Bakma geçmişine Sakla geleceğe Tak derim kendine condom Condom, dünyaya condom Herkese condom Eline, beline, cebine condom
 Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 01:27
Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 1.934 izlenme - 8 yıl önce Senin amacın ne? Ne ispatlamaya çalışıyorsun? Akıllara bir çok soru geliyor değil mi? Görüntülerdeki bu kız eline almış olduğu prezervatifi ilk önce burnuna sokup daha sonra yeteneğini ispatlayıp ağzından çıkarıyor. Bu genç kızın bir sonraki videolarını şahsen merakla bekliyorum. Bakalım bu sefer prezervatifi neresinden sokup neresinden çıkaracak?
Bim'de Prezervatif Çalan Eleman 00:40
Bim'de Prezervatif Çalan Eleman 1.059 izlenme - 4 yıl önce Bim'de kameralara yansıyan hırsızlıkta eleman prezervatifleri bir güzel araklamış ve çantasına atmış. Utancından alamadı mı yoksa gerçekten hırsız mı bilinmez...
Bozacı - O.K. Prezervatif Reklamı 00:52
Bozacı - O.K. Prezervatif Reklamı 759 izlenme - 7 yıl önce Az evvel kelime oyunu programını izlerken boza sorusuna verdiğim cevaptan sonra dilime dolanan oooookeeeeeyyy nidasından sonra dedim bu eski reklam geldiğine göre aklıma bunu alkışlarlayaşıyoruma atmam lazım.
Türk Erkeğinin Aile Planlamasına Bakış Açısı 00:58
Türk Erkeğinin Aile Planlamasına Bakış Açısı 1.160 izlenme - 7 yıl önce Türk erkeği yıllardır korunma, aile planlaması demeden gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Kadınlar bu durumda dayanamayarak yeni bir yöntem bulmak zorunda kalırlar lakin eski köye yeni adet getirmek çok zor olacaktır.
Kafası Güzel Kızın Kalçasında Prezervatif Patlatması 00:09
Kafası Güzel Kızın Kalçasında Prezervatif Patlatması 504 izlenme - 5 yıl önce Bulgaristan'da bulunan Sunny Beach (Güneşli Plaj)'da tatil yaparken içki içip kafayı bulan kızlar kalçada prezervatif patlatmışlar.
Alternatif Prezervatif Kullanımları 2 03:22
Alternatif Prezervatif Kullanımları 2 710 izlenme - 7 yıl önce İkinci videomuzda da cüzdan dibinde çürümekte olan prezervatiflerimizi değerlendirmeye devam ediyoruz.
Bilim Dışı Kürtaj Yöntemleri - İroni İçerir 02:46
Bilim Dışı Kürtaj Yöntemleri - İroni İçerir 938 izlenme - 7 yıl önce Tayyip Başkan, “Bakanıma söyledim. Kürtajla ilgili yasayı hazırlıyoruz ve bu yasayı çıkartacağız. Bunun bizim değerlerimizde bir yeri var. Buna müsaade edilmez” dedi ve tahminimce ileride çokca göreceğimiz bu tarz bir videonun oluşmasına sebebiyet verdi, buyrun izliyoruz... İçerik Sahibinin Notu: Video ironi amaçlı hazırlanmıştır,videodaki yöntemler gerçek dışıdır.
Araba Egzozuna Prezervatif Takmak 00:24
Araba Egzozuna Prezervatif Takmak 482 izlenme - 5 yıl önce Yurdum insanının prezervatifi amacı dışında her yerde kullanması meşhur. Şimdi de prezervatifi bir araba egzozuna takılı halde görüyoruz.
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı 00:19
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı 759 izlenme - 7 yıl önce Birsen ilker diye mutlulukla başlayan çocuk isimler yerini, daha sonra yeter, imdat gibi serzenişli kelimeler bırakmıştır.henüz iki basamaklı yaşlarla tanışan bünyeler için reklam çok birşey ifade etmezdi ki, daha sonra fikir anlaşıldı..en az 3 çocuk isteyen başbakanımıza ithafen geliyor.