Hoşgeldiniz!

prompter

Gül, Prompterin Azizliğine Uğradı 01:38
Gül, Prompterin Azizliğine Uğradı 90.325 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,4.Boğaziçi Zirvesi'nin Açılış oturumunda prompter'in azizliğine uğradı
Prompter Bozulunca Tekrara Düşen Rte 03:19
Prompter Bozulunca Tekrara Düşen Rte 8.704 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar Arkadaşlar. Geçen gün televizyonda Tayyip'in bir konuşması dikkatimi çekti. Konuşma esnasında prompter bozuldu, ardından Tayyip kürsüye döndü ve konuşmanın başlarında söylediği bazı şeyleri hiç söylememiş gibi tekrar etti. Bence bu enteresan.
Devlet Bahçeli Konuşurken Prompter Kapandı 00:57
Devlet Bahçeli Konuşurken Prompter Kapandı 9.284 izlenme - 2 yıl önce MHP'nin grup toplantısında Bahçeli'yi şaşırtan bir an yaşandı Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin MHP grup toplantısı konuşmasında kısa süreli bir duraksama yaşandı. Bahçeli konuşmasını yaparken prompter kapandı. MHP lideri, "Bu kapandı mı ya? Dikkat edin bu kapandı mı diyorum" diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.
Nazlı Çelik'in Canlı Yayında Zor Anları 00:14
Nazlı Çelik'in Canlı Yayında Zor Anları 7.607 izlenme - 3 yıl önce Star Haber'in güzel spikeri Nazlı Çelik, haber metinlerini okuduğu ekran (prompter) donunca zor anlar yaşadı. Canlı yayında olduğunu da fark etmeyen Çelik, eliyle ekranın ilerlemesi gerektiğini anlatmaya çalıştı. Sorun bir süre sonra giderildi ve haberler kaldığı yerden devam etti.
Haber Spikeri Hem Kameraya Bakıp Hem Yazıyı Nasıl Okur 01:42
Haber Spikeri Hem Kameraya Bakıp Hem Yazıyı Nasıl Okur 2.000 izlenme - 2 yıl önce Barış Çimen haber spikeri bu sorunun cevabını vermiş. Çoğu insanın merakını gidermiştir. Bir yeri anlamadım; aynadan yansıyan yazı kameranın objektifine yansıyosa, tvde yazıları görmezmiyiz o zaman. sanırım objektif çok küçük nokta gibidir. Tam olarak anlamadım :/
Prompter Hatası - Anadolu Trt 00:11
Prompter Hatası - Anadolu Trt 464 izlenme - 2 yıl önce Trt Anadolu kanalında meydana gelen bir prompter hatasını izliyoruz, efendim.
Evlatlarıma Helal Lokma Yedirmedim - RTE 00:13
Evlatlarıma Helal Lokma Yedirmedim - RTE 712 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Başbakan'ımızın 7 Mart 2014 tarihinde yaptığı miting konuşmasında söylediği ilginç sözler... NTV'ye yakıştıramadım.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Prompter'ı Bozulursa Ne Olur? 01:12
Recep Tayyip Erdoğan'ın Prompter'ı Bozulursa Ne Olur? 884 izlenme - 3 yıl önce 15.05.2011 Recep Tayyip Erdoğan Antalya mitingi. Prompter bozulursa ne olur? diye bir soru sorduysanız cevabı işte bu videoda gösterilmektedir.
Kemal Kılıçdaroğlu - Çünkü Ben Her Konuyu Bilirim 01:03
Kemal Kılıçdaroğlu - Çünkü Ben Her Konuyu Bilirim 509 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu, önce "ister sosyal güvenlik konusunda, ister dış politika konusunda, ister herhangi bir konuda isterse ekonomi konusunda gelsin karşıma. Bunu çok samimiyetle söylüyorum. Gelsin karşıma, devletin arşivlerini alsın. Arzu ediyorsa istediği bakanı da getirebilir, hatta Bakanlar Kurulu'nu da getirebilir. Söz veriyorum tek başıma çıkacam. çünkü ben her konuyu bilirim" dedi. Bu iddialı çıkış üzerine Altaylı, "bütün Bakanlar Kurulu'na karşı tek başına çıkacaksınız. O bakanların konularını bakanlardan daha iyi mi bileceksiniz?" diye sorunca geri adım atan Kılıçdaroğlu, "hayır, öyle bir iddiam yok. Onun (Başbakan'ı kastediyor) arzu ettiği konu neyse sosyal güvenlikle ilgili gelsin ben o konuda yetkinim. Hiç endişem yok" şeklinde konuştu. Başlangıçta Başbakan'ı tartışmaya çağırırken konu sınırı koymayan Kılıçdaroğlu, sorudan sonra "sosyal güvenlikle ilgili" şartını koşuyor.
İsmail Türüt'ün Gezi Parkı Şarkısı 07:36
İsmail Türüt'ün Gezi Parkı Şarkısı 318 izlenme - 2 yıl önce Prompter yokmuş kağıda yazmışlar. En önemli kısmı siyonizm ile komünizmi aynı potada eritmesidir.
Prompter ile Miting Yapmak 00:50
Prompter ile Miting Yapmak 394 izlenme - 3 yıl önce Bazı arkadaşlarımızın iyi konuşmacı diye övdüğü başbakanımızın yanından hiç ayırmadığı camının görüntüleri. Prompter her toplantıda, mitingde sağında ve solunda bulunmaktadır ve kameraların prompter görüntüsü alması yasaktır.
Recep Tayyip Erdoğanın South Park Sessizliğinin Nedeni 00:28
Recep Tayyip Erdoğanın South Park Sessizliğinin Nedeni 401 izlenme - 3 yıl önce Tayyip bir mitingde konuşurken zaf diye kilitlenip kalıyor baktığı yere, South Park rüzgarları estiriyor. İşte bu videoda olayın nedenini izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112534/recep-tayyip-erdoganin-konusmasindaki-south-park-sessizligi
Recep Tayyip Erdoğan'ın Konuşmasındaki South Park Sessizliği 00:47
Recep Tayyip Erdoğan'ın Konuşmasındaki South Park Sessizliği 352 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Gaziosmanpaşada kentsel dönüşümü anlattığı konuşmasından bir kesit, sizin de tahmin ettiğiniz gibi o sessizlik prompter denen aletin durduğu andır.
Abdullah Gül'ün Prompter ile İmtihanı 02:02
Abdullah Gül'ün Prompter ile İmtihanı 197 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Zirvesi'ne katılan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, konuşmak için kürsüye çıktığında bir süre duraksamış ve de gülümsemiş. Daha sonrasında da promterin azizliğine uğradığını tüm içtenliği ve samimiyeti ile dile getirmiş. Sayın Cumhurbaşkanım tıpkı bu promterda olduğu gibi biz de ülke olarak dışarıdan hiçbir şeye (teknoloji, üretim vb.) bağımlı / bağlı olmasak çok güzel olmaz mı?
Mehmet Ali Aydınlar - Prompter'ı Bozulmak 00:26
Mehmet Ali Aydınlar - Prompter'ı Bozulmak 127 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyorki bir prompter bozulmasın ve ulu, engin bilgili büyüklerimiz dona kalmasın. Buradan Prompter federasyonunu göreve çağırıyorum, biraz daha ciddi olmaları konusunda ilk ve son kez uyarıyorum.
Devlet Bahçeli - Yavşamak İçin Üniter Yapıyı Linç Etmek 00:30
Devlet Bahçeli - Yavşamak İçin Üniter Yapıyı Linç Etmek 117 izlenme - 3 yıl önce Genellikle kağıt üzerinden okuyan Bahçeli'nin promoter kullanmasıyla verdiği önemli mesajlar. Üniter yapıyı linçetmek için yavşamayın, ya da yavşamak istiyorsanız üniter yapıyı zedelemeden yapın.