Hoşgeldiniz!

rahip

Kadını Kalçadan Kutsayan Rahip 00:30
Kadını Kalçadan Kutsayan Rahip 5.609 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da bir kadın kutsanmak için rahibin karşısına geçmiş. Ancak rahip kutsamak bahanesi ile kadını ellemiş.
4story-Rahip-(Yetenek Gösterisi) 02:21
4story-Rahip-(Yetenek Gösterisi) 9.223 izlenme - 13 yıl önce 4story oyunu içinde rahip karakteri ve yeteneklerinin gösterimi ---
Rahip Brunson Trump'ı Kutsadı 00:47
Rahip Brunson Trump'ı Kutsadı 4.637 izlenme - 5 yıl önce Dün serbest kaldıktan sonra Amerika'ya dönen rahip Andrew Craig Brunson, Beyaz Saray'da ABD Başkanı Donald Trump ile bir araya gelerek basın toplantısı düzenlediler. Beyaz Saray'da Donald Trump ile görüşen Brunson, dua ederek ABD başkanı'nı kutsadı.
Budist Rahibin Sabrını Sınayan Kedi 01:17
Budist Rahibin Sabrını Sınayan Kedi 2.018 izlenme - 3 yıl önce Bir etkinlikte sahnede ibadetini gerçekleştiren budist rahibe sevimli kedi musallat olmuş. Kedi budist rahip ile uzun süre uğraşmış.
Vaftiz Sırasında Ağlayan Bebeği Tokatlayan Rahip 00:44
Vaftiz Sırasında Ağlayan Bebeği Tokatlayan Rahip 5.687 izlenme - 5 yıl önce ABD'de vaftiz ettiği küçük çocuğu ağlaması üzerine sinirlenip tokatlayan rahibin görüntüleri sosyal medyada yayınlanınca büyük tepki çekti. Rahibe hem çocuğun ailesi hem de kilisede bulunan görevli müdahale etti.
Rahibi Sahneden İtekleyen Kadın 00:35
Rahibi Sahneden İtekleyen Kadın 1.549 izlenme - 4 yıl önce video
Vaaz Verirken Hayatını Kaybeden Rahip 00:19
Vaaz Verirken Hayatını Kaybeden Rahip 1.344 izlenme - 3 yıl önce Kilisede vaaz vermek için kürsünün başına geçen rahip , bir süre sonra fenalaşmış ve yere yığılmış. Rahibin kalp krizinden öldüğü öğrenilmiş.
Snowboardcu Rahip 01:41
Snowboardcu Rahip 1.214 izlenme - 3 yıl önce Kar sporları tutkunu Steven Young isimli rahip çocukluğundan beri bu sporla uğraşıyormuş. Rahip snowboard yaptığı kayak pistini kutsamayı da ihmal etmemiş.
Şişman Kadınlar Cennete Giremez Diyen Rahibi Aşağı Atan Kadın 00:27
Şişman Kadınlar Cennete Giremez Diyen Rahibi Aşağı Atan Kadın 1.701 izlenme - 4 yıl önce Sahnede vaaz verirken şişman kadınlar cennete giremez diyen rahip bir kadın tarafından sahneden aşağı atılmış.
Tarkan Filmindeki Sarılarak Öldüren Adam 03:41
Tarkan Filmindeki Sarılarak Öldüren Adam 4.346 izlenme - 8 yıl önce Tarkan serisinin ilk filmi olan 1969 yapımlı Mars'ın Kılıcı'ndan güzel bir sahne. Kurbanlarını sarılarak öldürmeyi tercih eden sevgiye muhtaç kahramanımızı, ve onun Tarkan tarafından katledilişini izliyoruz.
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 05:18
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 3.886 izlenme - 8 yıl önce Takvimler 11 Haziran 1963'ü gösterdiğinde Thick Quang Duc, Güney Vietnamın katolik hükümetinin din adamlarına yaptığı baskı ve eziyetleri protesto etmek için Saigon'un işlek bir caddesinde kendisini yakmıştır. Görgü tanıklarının ifadesine göre Duc, iki öğrencisiyle birlikte yolun ortasında durup arabadan usulca inerek yere oturmuş ve talebelerinden üzerine benzin döküp kendisini yakmalarını istemiştir. Yandığı an hiç kıpırdamamış, ses çıkarmamıştır. Bu videoyu izlememin akabinde şunu izledim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/116879/yoga-yapacagina-namaz-kil-sagopa-kajmer Şu videonun 1.01 saniyesinde sagopa kajmerin yaptığı söylem karşısında bir kere daha sinirden duvarı sikicek kıvama geldim. Ve düşündüm lan şu dünyada her türlü eylemimizi bir sınava ve rekabete tabi tutuyoruz, attığımız her adımı belirli mercilerin yeterlilikleri ölçüsünde belirlemek zorunda kalıyoruz, sadece rekabet, hırs ve gösterişten ibaret bu mına koduğumun dünyasında rekabete tabi tutulmayacak, en saf ve en dokunulmamış hissiyatımız inançlarımız. Ama biz onu bile böyle bir çarka dahil ediyoruz, hani diyorsun ya kolera ''Adamların teknolojisi var hala puta tapınıyorlar .s.s.s'' diye, işte şu teknoloji, modernizm bilmem ne sikinin sonucu olarak kalbimizin en derinliklerinde saklı duyguları bile bir statü göstergesi olarak sunmaya çabalıyoruz. Halbuki inanmak kolay bir şey değil, inanmanın tutkusunu hissedersen eğer, karşındaki adam ''abi ben plastik çiçeğin üzerindeki silikon ile yapılmış su damlası efektine tapıyorum.'' dediğinde bile o adamı anlıyorsun, çünkü neye inanırsan inan ya da neye inanmamaya inanırsan inan sonunda verdiği hissiyat aynı oluyor, bunu bilirsende ağzından tükürükler saçarak ''Beyinsizler puta tapıyor, salaklar neye inanıyor ehehe en süperi benim dinim mehemehe.'' modunda gezemiyorsun. Düşün ki senin saçma olarak ifade ettiğin ve ''rahatlığını ispat etsin'' diye çökertmeye çabaladığın inanç için cayır cayır yanarken kıpırdamayacak ve sesini dahi çıkarmayacak kudrette birileri var. Düşün ama yozlaşma için değil, uzlaşma için düşün. Sorgula ama kendi inancının kudretini sorgula, sen yapabilir misin? fon müziği mooncake- message from arecibo
Türkiye'nin Siyahları - Amerika'dan Çok İyi Ama Irkcılık Arttı 09:20
Türkiye'nin Siyahları - Amerika'dan Çok İyi Ama Irkcılık Arttı 1.401 izlenme - 3 yıl önce Çoğu göçmen ya da mülteci gibi, Türkiye'ye ekonomik nedenlerle gelmek durumunda kalmışlar. Türkiye kimisi için "ikinci vatan", kimisi içinse henüz alışmaya çalıştığı yabancı bir toprak. Afrikalı mülteciler gündelik hayatta markette ya da emlak ofisinde sıklıkla ayrımcılığa maruz kalabiliyor. Ugandalı Tina, ırkçı veya ayrımcı davranışlarla karşı karşıya kaldığını, "İnsan değilmişiz gibi davranıyorlar. Ama kanımızın rengi aynı. Farklı olan tek şey, derimizin rengi" sözleriyle anlatıyor. Mayanja, eskiye göre bir değişim olduğunu, artık "arkadaş", "kardeş" diye seslenenlerle daha sık karşılaştığını söylüyor. Benjamin ise Türkiye'de siyahlara bakış açısını "Amerika'dan çok daha iyi" sözleriyle özetliyor. Ancak her şeye rağmen Türkiye'de siyah bir kadın olmak kolay değil: “Otobüste ya da metroda, hiç umursamadan size dokunuyorlar. Saygı duymuyorlar.”
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 03:31
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 2.049 izlenme - 8 yıl önce Sitedaşlar çocuklar için uygun değil yazdım çünkü etkilenebilme ihtimalleri yüksek lütfen dikkate alalım.Gelelim ses kaydına ses kaydı Anneliese Michel'e ait.Hayatı daha sonra The Exorcism of Emily Rose filmine konu olmuştur. Kendisi hastalandıktan sonra doktorlar tanı ve tedaviyi başaramazlar ve en son içine şeytan girdiği şüphesiyle Katolik Kilise'si tarafından şeytan çıkarma izni verilir. Bu seanslarının hepsinin ses kaydı alınır. Garip sesler çıkaran ve günden güne durumu daha da kötüleşen Michel en sonunda hayatını kaybeder. Şeytan Çıkarma uygulayan din görevlilerine ölüme sebebiyetten dava açılır. Orjinali Almanca olan diyaloğun sonlarına doğru şu konuşmaları duyacaksınız :(İngilizce çevirisi) Rahipler:Oh Great God… (2:36 Burada Anneliese çatallaşan ve boğazını yırtarak çıkan sesten kurtulmuş ve normal sesiyle konuşmaya başlamıştır) Anneliese:Oh, yes… Rahipler:So are you happy? Anneliese:Yes, I feel completely different. Rahipler:We are begging You, we are begging You, God Almighty for bad spirits to have no more power over Anneliese’s body. Anneliese:I’m completely free now…completely free. It’s so wonderful…completely free.
Canı Sıkılan Köpeğin Ayin Sırasında Pedere Sarması 01:02
Canı Sıkılan Köpeğin Ayin Sırasında Pedere Sarması 1.536 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın Belo Horizonte şehrindeki bir kilise ayini sırasında rahibin önüne yatan köpek pederin kıyafetleri ile oyun oynamaya başladı. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde rahibin bir hayli zorlandığı görülmekte.
Hristiyan Rahipten Tanrı Kavramına Aforizmalar 19:36
Hristiyan Rahipten Tanrı Kavramına Aforizmalar 1.554 izlenme - 7 yıl önce John Locke'un Boş levha teorisinde oldugu gibi bireyin davranislari ve karakteri yetistigi cevrede sekilleniyor ..Buna kültür ve dini dogmalarida ekleyebiliriz . Hristiyan rahip ; Zihnindeki "tanrı olmazsa olmaz" dogmasından arınamasa da kafasındaki tanrı imajını adım adım kıvırmadan sorgulayor... Darisi ülkemizdeki tatlı su müslümanlarina .. Birey için şüphe neyse, parlamento için muhalefet odur. O gerekli olduğu kadar, yararlıdır da. "her ulus, diğer uluslarla alay eder ve hepsi de haklı."
Rus Başrahip Dmitri Smirnov'un Müslümanlar Hakkındaki Görüşleri 03:07
Rus Başrahip Dmitri Smirnov'un Müslümanlar Hakkındaki Görüşleri 1.536 izlenme - 8 yıl önce Rus başrahip Dmitri Smirnov'un Müslümanlar hakkındaki görüşlerini dinleyerek ibret alalım.
Ayin Sırasında Rahibi Tokatlayan Kadın 00:42
Ayin Sırasında Rahibi Tokatlayan Kadın 342 izlenme - 2 yıl önce Venezuela'da bir kilisede ayin sırasında rahibin yanına yaklaşan kadın rahibi tokatlamış. Kilisedekiler olay karşısında şaşkınlık yaşamış ve kadını uzaklaştırmaya çalışmışlar.
Kilisedekileri Hortumla Kutsayan Rahip 00:21
Kilisedekileri Hortumla Kutsayan Rahip 497 izlenme - 3 yıl önce İbadet için kiliseye giden insanlar sıra rahip tarafından kutsanmaya gelince ilginç bir şey olmuş ve rahip milleti hortumla kutsamış.
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 05:20
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 1.465 izlenme - 8 yıl önce Dünya Arjantin'de yapılan şeytan çıkarma ayinini konuşuyor. 22 yaşında ve isminin Laura olduğu öğrenilen kadın, şeytan tarafından ele geçirildiği iddiasıyla ailesi tarafından rahip Manuel Acuna'ya teslim edildi. 52 yaşındaki rahip Acuna, genç kızın gerçekten ele geçirildiğine karar verdi. Şeytan çıkarma ayini düzenlendi ve o ayin an be an kayıt altına alındı. Görüntüler son derece rahatsız edici. Genç kız farklı bir dilde konuşuyor, kendini yerden yere atıyor. Bu durum rahip ve rahibeleri zorlasa da, ayin başarılı oluyor ve genç kız rahat bir nefes alıyor. Rahip Acuna ayin sonrası yaptığı konuşmada "Şeytan var ve gerçek" dedi.
Kilisede Scooter Kullanan Rahip 00:39
Kilisede Scooter Kullanan Rahip 454 izlenme - 3 yıl önce İrlanda'da Katolik bir rahip, Noel Ayini'nden sonra kiliseyi scooter'ıyla terk etmiş. O anlar kameraya yansımış.
Kuklanın Direk Dansına Aldırış Etmeyen Rahibe 00:06
Kuklanın Direk Dansına Aldırış Etmeyen Rahibe 345 izlenme - 2 yıl önce Bir sokak sanatçısı bindiği metroda kuklasına direk dansı yaptırmış. O anlarda bir rahipte oradaymış ancak bu durumu görmezden gelmiş.
Corona Virüse Karşı Şeytan Çıkarma Ayini ile Mücadele Eden Rahipler 03:49
Corona Virüse Karşı Şeytan Çıkarma Ayini ile Mücadele Eden Rahipler 351 izlenme - 3 yıl önce Filipinler'de rahipler şeytan çıkarma ayiniyle corona virüse karşı mücadele ediyormuş. Filipinler'in Caloocan şehrinde rahipler, karantina sürecinde hastalar ya da ölüler için şeytan çıkarma ayinleri düzenliyormuş.
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 00:31
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 792 izlenme - 8 yıl önce Yeni bir sokak lezzetiyle karşınızdayım sevgili alkışlarlayaşıyorum sakinleri. Hilesi nedir, yoksa budistimiz aşmış mıdır ya da kafayı sıyırmış mıdır hiçbir fikrim yok ama bence yahnisi daha güzel olurdu. Odun atın odun.
Meteora Fragman 02:00
Meteora Fragman 739 izlenme - 9 yıl önce Yunanistan'daki Görkemli Meteora Manastırında Yaşayan Ortodoks Bir Rahip Ve Rahibenin Birbirlerine Duydukları Arzuyla İnançları Arasında Kalmalarını Konu Edinen Meteora,dünyevi Olanla Ulvi Olan Arasındaki İlişkiyle İlgilenen Deneysel Bir Film...
Karantinadaki Halk İçin Sokakta Dua Eden Rahip 02:25
Karantinadaki Halk İçin Sokakta Dua Eden Rahip 204 izlenme - 3 yıl önce İtalya'da bir rahip, aracın üzerinde yanına aldığı Meryem Ana heykeli ile sokaklarda dolaşarak, insanlara dua etmiş.
Corona Virüse Karşı Kamyonet Kasasında Şehri Kutsayan Rahipler 01:11
Corona Virüse Karşı Kamyonet Kasasında Şehri Kutsayan Rahipler 163 izlenme - 3 yıl önce Corona virüsün etkili olduğu Filipinler'de rahipler kamyonetlerin arkasına binerek kutsal sularla şehri sulamış.
Pepsi Reklamı (Karate İçerir) 01:00
Pepsi Reklamı (Karate İçerir) 381 izlenme - 8 yıl önce Üçüncü gözünü açtırmak için dere tepe düz giden genç adamın, keşişlerin kafasındaki işaretin anlamını çözmesini konu alıyor reklam.
Aşırı Rahatlatıcı Korkunçlu Gülme Yogası 01:12
Aşırı Rahatlatıcı Korkunçlu Gülme Yogası 445 izlenme - 8 yıl önce Gerçekten işe yarıyor. (Kulaklık kullananlar dikkat yüksek kahkaha içerir)
Yunanistan'da Toplu Vaftiz (Abartı içerir) 01:18
Yunanistan'da Toplu Vaftiz (Abartı içerir) 484 izlenme - 8 yıl önce Noel 'den sonra Hz.İsa'nın yeniden dünyaya inişini kutlamak amacıyla yapılan törene Theofania deniyormuş. Rahip işi biraz abartmış.
Rahibin Vaaz Öncesi Kilisede Dans Etmesi 01:37
Rahibin Vaaz Öncesi Kilisede Dans Etmesi 303 izlenme - 6 yıl önce İskoçya'da bulunan St. Mary's kilisesinde bir papaz kilisede vaaz öncesinde müzik açıp dans gösterisi yapmış. Kilisenin papazı olan Richard Coles aynı zamanda bir müzisyen ve dansçı. İngiltere'de yayınlanan bir yetenek yarışmasında partneri ile dans eden adam, bu sefer de kilisede bir dans gösterisini gerçekleştirmiş.