Hoşgeldiniz!

rahip

Komik Şakalar ( Yeni Bölüm ) 10:25
Komik Şakalar ( Yeni Bölüm ) 298.373 izlenme - 4 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dokunarak Penis Büyüttüğünü İddia Eden Ganalı Rahip 00:44
Dokunarak Penis Büyüttüğünü İddia Eden Ganalı Rahip 5.597 izlenme - 1 yıl önce Ulusal kanala çıkıp dokunarak penis büyütebileceğini iddia eden Daniel Obinim isimli Ganalı rahip açıklamalarının ardından erkeklerin akınına uğradı. Özelliğinin Tanrının bir hediyesi olduğunu söyleyen rahip toplu bir şekilde ziyarete gelen erkeklerin penislerine dokunarak ritüelini gerçekleştirdi. Kadınların da memelerini büyütebildiğini iddia eden adam kadınlara yaptığı seansları erkeklerdeki gibi toplu değil özel olarak yapıyormuş...
Üsturupsuzca Bisiklete Binmek - Monella 02:50
Üsturupsuzca Bisiklete Binmek - Monella 11.036 izlenme - 5 yıl önce İtalyan yönetmen Tinto Brass'ın 1998 yılında çektiği ve ülkemizde Lola adıyla bilinen meşhur filmi Monella'nın zihinlere kazınmış bisiklet sahnesi. İyi seyirler.
Dua Eden Robot Yapılması 00:51
Dua Eden Robot Yapılması 1.340 izlenme - 9 ay önce Almanya’nın Wittenberg kentindeki Protestan kilisesinde BLessU-2 isimli papaz robot icat edildi. Haber Ajansı RİA Novosti’nin haberine göre, bir papazın yaptığı tüm görevleri uygulayan Rahip Robot kiliseye gelenlerle konuşuyor ve aynı zamanda bir papazın yaptığı gibi kilise ziyaretçilerini kutsuyor.
Öpüşen Rahip Ve Rahibe:)) 01:03
Öpüşen Rahip Ve Rahibe:)) 10.909 izlenme - 8 yıl önce rahible rahibenin aşkı
4story-Rahip-(Yetenek Gösterisi) 02:21
4story-Rahip-(Yetenek Gösterisi) 9.158 izlenme - 8 yıl önce 4story oyunu içinde rahip karakteri ve yeteneklerinin gösterimi ---
Ünlü Din adamı Canlı Yayında Cin Çıkartma Ayini Yaptı 00:58
Ünlü Din adamı Canlı Yayında Cin Çıkartma Ayini Yaptı 1.778 izlenme - 1 yıl önce Rahip Victory Chiaka yaptığı toplu cin çıkartma ayini ile gündem oldu. Afrika'nın en ünlü din adamı olarak bilinen rahip Chiaka yaptığı esrarengiz ayinler ve şovlarla tanınıyor. Yaptığı ayinler oldukça eleştirilen rahip Chiaka canlı olarak yayınlanan toplu cin çıkartma ayini ile meydan okudu.
Hristiyan Rahipten Tanrı Kavramına Aforizmalar 19:36
Hristiyan Rahipten Tanrı Kavramına Aforizmalar 1.518 izlenme - 2 yıl önce John Locke'un Boş levha teorisinde oldugu gibi bireyin davranislari ve karakteri yetistigi cevrede sekilleniyor ..Buna kültür ve dini dogmalarida ekleyebiliriz . Hristiyan rahip ; Zihnindeki "tanrı olmazsa olmaz" dogmasından arınamasa da kafasındaki tanrı imajını adım adım kıvırmadan sorgulayor... Darisi ülkemizdeki tatlı su müslümanlarina .. Birey için şüphe neyse, parlamento için muhalefet odur. O gerekli olduğu kadar, yararlıdır da. "her ulus, diğer uluslarla alay eder ve hepsi de haklı."
Tarkan Filmindeki Sarılarak Öldüren Adam 03:41
Tarkan Filmindeki Sarılarak Öldüren Adam 1.597 izlenme - 2 yıl önce Tarkan serisinin ilk filmi olan 1969 yapımlı Mars'ın Kılıcı'ndan güzel bir sahne. Kurbanlarını sarılarak öldürmeyi tercih eden sevgiye muhtaç kahramanımızı, ve onun Tarkan tarafından katledilişini izliyoruz.
Elleriyle Tek Başına 53 Yılda Bir Katedral İnşa Eden Adam 02:21
Elleriyle Tek Başına 53 Yılda Bir Katedral İnşa Eden Adam 633 izlenme - 2 yıl önce Justo Gallego isimli bu adam kendi başına 53 yıl boyunca durmadan çalışarak bir katedral inşa etmiş. Üstelik kendisi hiçbir mimari eğitim almamış bir rahip. Hiçbir zaman tam olarak bitmeyeceğini bildiği katedraline 90'lı yaşlarına gelmesine rağmen hala bir şeyler eklemeye devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 03:31
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 884 izlenme - 3 yıl önce Sitedaşlar çocuklar için uygun değil yazdım çünkü etkilenebilme ihtimalleri yüksek lütfen dikkate alalım.Gelelim ses kaydına ses kaydı Anneliese Michel'e ait.Hayatı daha sonra The Exorcism of Emily Rose filmine konu olmuştur. Kendisi hastalandıktan sonra doktorlar tanı ve tedaviyi başaramazlar ve en son içine şeytan girdiği şüphesiyle Katolik Kilise'si tarafından şeytan çıkarma izni verilir. Bu seanslarının hepsinin ses kaydı alınır. Garip sesler çıkaran ve günden güne durumu daha da kötüleşen Michel en sonunda hayatını kaybeder. Şeytan Çıkarma uygulayan din görevlilerine ölüme sebebiyetten dava açılır. Orjinali Almanca olan diyaloğun sonlarına doğru şu konuşmaları duyacaksınız :(İngilizce çevirisi) Rahipler:Oh Great God… (2:36 Burada Anneliese çatallaşan ve boğazını yırtarak çıkan sesten kurtulmuş ve normal sesiyle konuşmaya başlamıştır) Anneliese:Oh, yes… Rahipler:So are you happy? Anneliese:Yes, I feel completely different. Rahipler:We are begging You, we are begging You, God Almighty for bad spirits to have no more power over Anneliese’s body. Anneliese:I’m completely free now…completely free. It’s so wonderful…completely free.
Rahip Vaazını Hoverboard ile Yaptı 00:53
Rahip Vaazını Hoverboard ile Yaptı 559 izlenme - 2 yıl önce Teknolojinin yardımını alarak vaazını Hoverboard üzerinde yapan Filipinli rahip görevinden uzaklaştırıldı. 01.01.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Rahip Vaazını Hoverboard ile Yaptı" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 Üstüne Benzin Dökerek Kendini Yaktı 02:01
Üstüne Benzin Dökerek Kendini Yaktı 982 izlenme - 4 yıl önce Sri Lanka'da Budist bir rahip, inek etinin yenmesine karşı dehşet verici bir protestoda bulunarak, bedenini ateşe verdi Sri Lanka'da Budist bir rahip, inek etinin yenmesine karşı dehşet verici bir protestoda bulunarak, bedenini ateşe verdi. Üstüne benzin dökerek kendini yakan Budist rahip hastaneye kaldırılsa da vücudundaki çok fazla yanıkla hayatını kaybetti.
Budist Rahiplerin Dansı İzleyenleri Büyüledi 03:14
Budist Rahiplerin Dansı İzleyenleri Büyüledi 1.088 izlenme - 4 yıl önce Tibet'in bağımsızlığına destek veren Beastie Boys grubunun 2012 yılında hayatını kaybeden üyesi Adam Yauch'un ölüm yıldanömü ilginç bir gösteriye sahne oldu. 2012 yılında kanserden hayatını kaybeden Beastie Boys grubun üyesi Adam Yauch'un yıldönümünde düzenlenen gösteri inanılmaz görüntüler sahne oldu. Hip-hop tarzı müziğin öncüsü Amerikan Beastie Boys grubunun kurucularından Adam Yauch'un ölüm yıldönümünde muhteşem bir dösteri sergilendi. ABD'nin New York eyaletinde bulunan Unio Meydanı'nda düzenlenen gösteri izleyenleri adeta büyüledi. Tibet'in bağımsızlığına destek veren grubun üyesi Adam Yauch'un ölüm yıldönümünde rahip kıyafeti giyen 4 genç, dans etmek için meydana çıktı. It Out Ch-Check adlı şarkı eşliğinde birlikte breakdans yapmaya başlayan dört dansçı, izleyenleri adeta büyüledi.
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 05:20
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 833 izlenme - 2 yıl önce Dünya Arjantin'de yapılan şeytan çıkarma ayinini konuşuyor. 22 yaşında ve isminin Laura olduğu öğrenilen kadın, şeytan tarafından ele geçirildiği iddiasıyla ailesi tarafından rahip Manuel Acuna'ya teslim edildi. 52 yaşındaki rahip Acuna, genç kızın gerçekten ele geçirildiğine karar verdi. Şeytan çıkarma ayini düzenlendi ve o ayin an be an kayıt altına alındı. Görüntüler son derece rahatsız edici. Genç kız farklı bir dilde konuşuyor, kendini yerden yere atıyor. Bu durum rahip ve rahibeleri zorlasa da, ayin başarılı oluyor ve genç kız rahat bir nefes alıyor. Rahip Acuna ayin sonrası yaptığı konuşmada "Şeytan var ve gerçek" dedi.
Bu Da Metalci Rahip 01:45
Bu Da Metalci Rahip 1.717 izlenme - 9 yıl önce bu da metalci rahip
Bu Da Metalci Rahip 01:45
Bu Da Metalci Rahip 1.589 izlenme - 9 yıl önce amca sendemi
Rus Başrahip Dmitri Smirnov'un Müslümanlar Hakkındaki Görüşleri 03:07
Rus Başrahip Dmitri Smirnov'un Müslümanlar Hakkındaki Görüşleri 699 izlenme - 3 yıl önce Rus başrahip Dmitri Smirnov'un Müslümanlar hakkındaki görüşlerini dinleyerek ibret alalım.
Dokunuşla Şifa Veren Rahip :) 01:18
Dokunuşla Şifa Veren Rahip :) 1.584 izlenme - 9 yıl önce kamera Şakasinda rahİp elbİsesİ gİydİrİlen Şakazedeler dokunuŞla kötürüm İyİleŞtİrİyorlar...
Haçla Adam Döven Rahip - Rusya 00:39
Haçla Adam Döven Rahip - Rusya 314 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da rahip sokak ortasında haçla adam dövdü Novosibirsk kentinde öfkeli Ortodoks rahibin, boynundaki haçla sokak ortasında adam dövmesi dikkat çekti.
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 05:18
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 834 izlenme - 3 yıl önce Takvimler 11 Haziran 1963'ü gösterdiğinde Thick Quang Duc, Güney Vietnamın katolik hükümetinin din adamlarına yaptığı baskı ve eziyetleri protesto etmek için Saigon'un işlek bir caddesinde kendisini yakmıştır. Görgü tanıklarının ifadesine göre Duc, iki öğrencisiyle birlikte yolun ortasında durup arabadan usulca inerek yere oturmuş ve talebelerinden üzerine benzin döküp kendisini yakmalarını istemiştir. Yandığı an hiç kıpırdamamış, ses çıkarmamıştır. Bu videoyu izlememin akabinde şunu izledim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/116879/yoga-yapacagina-namaz-kil-sagopa-kajmer Şu videonun 1.01 saniyesinde sagopa kajmerin yaptığı söylem karşısında bir kere daha sinirden duvarı sikicek kıvama geldim. Ve düşündüm lan şu dünyada her türlü eylemimizi bir sınava ve rekabete tabi tutuyoruz, attığımız her adımı belirli mercilerin yeterlilikleri ölçüsünde belirlemek zorunda kalıyoruz, sadece rekabet, hırs ve gösterişten ibaret bu mına koduğumun dünyasında rekabete tabi tutulmayacak, en saf ve en dokunulmamış hissiyatımız inançlarımız. Ama biz onu bile böyle bir çarka dahil ediyoruz, hani diyorsun ya kolera ''Adamların teknolojisi var hala puta tapınıyorlar .s.s.s'' diye, işte şu teknoloji, modernizm bilmem ne sikinin sonucu olarak kalbimizin en derinliklerinde saklı duyguları bile bir statü göstergesi olarak sunmaya çabalıyoruz. Halbuki inanmak kolay bir şey değil, inanmanın tutkusunu hissedersen eğer, karşındaki adam ''abi ben plastik çiçeğin üzerindeki silikon ile yapılmış su damlası efektine tapıyorum.'' dediğinde bile o adamı anlıyorsun, çünkü neye inanırsan inan ya da neye inanmamaya inanırsan inan sonunda verdiği hissiyat aynı oluyor, bunu bilirsende ağzından tükürükler saçarak ''Beyinsizler puta tapıyor, salaklar neye inanıyor ehehe en süperi benim dinim mehemehe.'' modunda gezemiyorsun. Düşün ki senin saçma olarak ifade ettiğin ve ''rahatlığını ispat etsin'' diye çökertmeye çabaladığın inanç için cayır cayır yanarken kıpırdamayacak ve sesini dahi çıkarmayacak kudrette birileri var. Düşün ama yozlaşma için değil, uzlaşma için düşün. Sorgula ama kendi inancının kudretini sorgula, sen yapabilir misin? fon müziği mooncake- message from arecibo
Peygamber Efendimiz İle Rahip Mahiranın Buluştuğu 01:00
Peygamber Efendimiz İle Rahip Mahiranın Buluştuğu 1.270 izlenme - 8 yıl önce suriye busra peygamber efendimizle rahip mahiranın ilk buluştuğu yer
Budist rahip kendini yaktı 01:00
Budist rahip kendini yaktı 626 izlenme - 5 yıl önce Sri Lanka’da Budist bir rahip, inek etinin yenmesini karşı dehşet verici bir protestoda bulunarak, bedenini ateşe verdi.
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 00:31
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 447 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir sokak lezzetiyle karşınızdayım sevgili alkışlarlayaşıyorum sakinleri. Hilesi nedir, yoksa budistimiz aşmış mıdır ya da kafayı sıyırmış mıdır hiçbir fikrim yok ama bence yahnisi daha güzel olurdu. Odun atın odun.
Aşırı Rahatlatıcı Korkunçlu Gülme Yogası 01:12
Aşırı Rahatlatıcı Korkunçlu Gülme Yogası 410 izlenme - 3 yıl önce Gerçekten işe yarıyor. (Kulaklık kullananlar dikkat yüksek kahkaha içerir)
Rahibin Vaaz Öncesi Kilisede Dans Etmesi 01:37
Rahibin Vaaz Öncesi Kilisede Dans Etmesi 80 izlenme - 5 ay önce İskoçya'da bulunan St. Mary's kilisesinde bir papaz kilisede vaaz öncesinde müzik açıp dans gösterisi yapmış. Kilisenin papazı olan Richard Coles aynı zamanda bir müzisyen ve dansçı. İngiltere'de yayınlanan bir yetenek yarışmasında partneri ile dans eden adam, bu sefer de kilisede bir dans gösterisini gerçekleştirmiş.
Kaynayan Kazanda Oturdu 00:41
Kaynayan Kazanda Oturdu 242 izlenme - 3 yıl önce Kaynayan kazanda oturdu Budist rahipler yine iş başında. Tayland'da kaynayan kazanın içerisine oturan budist rahibi izliyoruz.
Yunanistan'da Toplu Vaftiz (Abartı içerir) 01:18
Yunanistan'da Toplu Vaftiz (Abartı içerir) 316 izlenme - 2 yıl önce Noel 'den sonra Hz.İsa'nın yeniden dünyaya inişini kutlamak amacıyla yapılan törene Theofania deniyormuş. Rahip işi biraz abartmış.
Pepsi Reklamı (Karate İçerir) 01:00
Pepsi Reklamı (Karate İçerir) 227 izlenme - 3 yıl önce Üçüncü gözünü açtırmak için dere tepe düz giden genç adamın, keşişlerin kafasındaki işaretin anlamını çözmesini konu alıyor reklam.
Tek Değnek Üzerinde Oturan Hint Rahiplerin Sırları 01:04
Tek Değnek Üzerinde Oturan Hint Rahiplerin Sırları 464 izlenme - 5 yıl önce Tek Değnek Üzerinde Oturan Hint Rahiplerin Sırları