Hoşgeldiniz!

Rakun Videoları İzle

Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 00:59
Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 18.312 izlenme - 6 gün önce Rakun Kedinin Kulağını ısırıp özür diliyor. Kulağını ısırdığı kedinin canı yanınca özür dileyen rakun Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Masum Bildiğimiz Rakunların Vahşi Yüzü 00:54
Masum Bildiğimiz Rakunların Vahşi Yüzü 9.357 izlenme - 8 ay önce Genelde sempatik tavırları ve minnoş duruşlarıyla bilinen rakunun salgırgan yönü de varmış. Bir tüyleri diken diken etmiyor değil.
Rakunların Beslenme Saati 02:43
Rakunların Beslenme Saati 40.923 izlenme - 3 yıl önce Beslenme Vakti...
Korku Filmini Andıran Rakunların Yeme Telaşı 00:26
Korku Filmini Andıran Rakunların Yeme Telaşı 8.165 izlenme - 5 ay önce Aç kalan rakunların yiyecekleri tahta arasından kapmaya çalışması garip ürkütücü bir görüntüye neden oluyor
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 00:32
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 8.840 izlenme - 9 ay önce Yavru rakunun duvardan çıkamaması üzerine ailenin diğer fertleri el ele vererek yavruya yardım ediyorlar. Birbirlerini tutarak duvardan aşağı sarkan rakun, yavruyu yukarı çekerek sonuca ulaşıyor.
Rakunun Üzüm Keyfi 01:09
Rakunun Üzüm Keyfi 22.327 izlenme - 3 yıl önce Rakunun Üzüm Keyfi
Korku Filmini Aratmayan Yemek Telaşı Görüntüleriyle Rakunlar 00:26
Korku Filmini Aratmayan Yemek Telaşı Görüntüleriyle Rakunlar 3.149 izlenme - 5 ay önce Yemek için telaşlanan rakunlardan en korkunç sinema sahnesine dahi fark atacak seviyede bir görüntü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bulduğu Her Şeyi Yıkayan Rakun 00:57
Bulduğu Her Şeyi Yıkayan Rakun 11.382 izlenme - 2 yıl önce Sevimli rakunun en büyük eğlencesi kendisine ait leğende evdeki eşyaları yıkamak. Ancak hijyene son derece önem veren küçük dostumuz yıkanmaması gereken teknolojik aletleri ayırt etme konusunda pek de başarılı sayılmaz.
Rakunların Elleriyle Mama Bulma Çabaları 00:26
Rakunların Elleriyle Mama Bulma Çabaları 2.957 izlenme - 5 ay önce Aç rakunların yemek yeme yarışı komik anlara sahne oldu. Rakunlar kendilerine uzatılan yiyeceği almak için tahta arasından ellerini uzatınca ortaya bu ilginç anlar çıkıyor.
Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 01:06
Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 316 izlenme - 4 hafta önce Genç kızın yemeğine göz koyan rakunun girişimi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çoğu kez yemek çalarken kameralara yakalanan rakunlar bir kez daha kameralara yakalandı. Sörf yapan kızın ceketinin cebinden gelen yemek kokularının esiri olan sevimli rakun sörf tahtasına doğru yöneliyor. Çığlıklar eşliğinde genç kızın ceketini kapan rakun hızlıca yemeğin nerede olduğunu aramaya başlıyor. Hayatında hiç karşılaşmadığı bir olayın parçası olan sörfçü kız ise olayın şoku ile ceketini rakundan geri almaya çalışıyor. Sonunda kim mi kazanıyor? İşte cevabı...
Kedi Maması Çalan Rakun 01:16
Kedi Maması Çalan Rakun 9.992 izlenme - 4 yıl önce Kedi Maması Çalan Rakun Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rakunun Balıklarla İmtihanı 01:06
Rakunun Balıklarla İmtihanı 10.276 izlenme - 4 yıl önce Rakunun Balıklarla İmtihanı
Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 00:21
Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 89 izlenme - 4 gün önce Rakun, kulağını ısırdığı kedinin gönlünü almayı ihmal etmiyor. Kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri izliyoruz.
Hırsız Rakun Sert Kayaya Çarptı! 01:06
Hırsız Rakun Sert Kayaya Çarptı! 217 izlenme - 4 hafta önce Genç kızın yemeğine göz koyan rakunun girişimi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çoğu kez yemek çalarken kameralara yakalanan rakunlar bir kez daha kameralara yakalandı.
Bulaşık Yıkayan Rakun 00:46
Bulaşık Yıkayan Rakun 145 izlenme - 3 hafta önce Kazakistan’ın Almatı şehrinde yaşayan sıradan bir aile, kendi mutfağında bulaşık yıkayan rakunu görünce şaşkına döndü. Ev sahipleri davetsiz misafiri hemen videoya kaydetti. Görüntülerde mutfak küvetine biriktirilen bulaşığı musluktan akan suyla yıkamakta olan sevimli hayvan iş başındayken görülüyor. Rakun ev işlerini birkaç kırılan tabakla atlatıyor. Bölgede sık rastlanmayan hayvanın eve nasıl ve nereden geldiği belli değil. Sosyal medya kullanıcıları rakunun vahşi olduğuna dair, evcil olup başka evden kaçıp geldiği hakkında çeşitli yorumlarda bulunuyorlar.
Kediyle Arkadaş Olmaya Çalışan Rakun 00:38
Kediyle Arkadaş Olmaya Çalışan Rakun 569 izlenme - 6 ay önce Rakun kedinin ilgisini çekmeye çalışıyor ama kedi rahatından taviz vermiyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Rakun Ve Kedi Aşkı 00:29
Rakun Ve Kedi Aşkı 2.782 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Rakundan Kediye Masaj
Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi. 01:48
Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi. 1.783 izlenme - 2 yıl önce Gündüz vakti kapı çalarak ev sahibini şaşkına uğratan Rakun'un kameraya yansıyan ilginç görüntüleri sizlerle... 16.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi.' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tanka Sıkışan Rakunu Kurtarmak 00:53
Tanka Sıkışan Rakunu Kurtarmak 486 izlenme - 5 ay önce Rakun (Procyon), rakungiller (Procyonidae) familyasından memeli hayvan cinsi. Rakun'un yurdu su yollarının, göllerin ve bataklıkların çevresidir. Geceleri buralarda su kıyılarına dadanan başka hayvanları avlar. İnce parmaklı rakun iyi bir yüzücüdür. Yüzerken balık, kerevit, kurbağa, semender ve midye gibi avları yakalar. Fakat bu hayvan, yumurta, kuş, böcek, sıçan ve sürünen herhangi bir yaratıkla da aynı iştahla karnını doyurur. Mevsiminde cevize, meyvelere, özellikle çilek ve böğürtlene bayılır. Mısırlar olgunlaştığı zaman, mısır tarlaları da rakun'un gece baskınına uğrar. Rakun'un, yiyeceği eti önce suya batırması âdeti ilgi çekicidir. Bundan ötürü kendisine «yıkayıcı» (lotor) adı yakıştırılmıştır. Et parçası ne kadar temiz olursa olsun, onu o yakınlardaki bir suya iyice batırıp yıkamadan yemez. Rakun'un parmakları uzundur. Dokunma duyusu çok gelişmiştir. Bir ağaç kovuğunda veya kayaların arasındaki ılık bir mağarada barınır. Bu etobur hayvan ağaca çok rahat çıkabildiği ve çok kere bu sayede hayatını kurtardığı halde, uyanık saatlerinin çoğunu yerde geçirir. Gündüzleri dinlenmek, geceleri ise yiyecek aramakla geçen uzun bir yazdan sonra inine çekilerek ilkbahara kadar uyur. Bu arada çiftleşmek veya karnını doyurmak için bazen uyandığı olur. Erkek rakun, tıpkı ayı gibi, aile problemlerini hiçbir sorumluluk kabul etmemek suretiyle çözümler. Kış ortasındaki kısa bir flört devresinden sonra yine bekâr hayatına döner.
Bisiklete Binen Rakun 00:27
Bisiklete Binen Rakun 1.764 izlenme - 2 yıl önce Bisiklete binen rakun Kendi boyutlarına uygun olarak yapılan bisikletiyle tur atan rakun görenleri şaşırtıyor.
Oto Tamircisi Rakun 00:23
Oto Tamircisi Rakun 2.647 izlenme - 3 yıl önce Oto tamiri yapan sahibini taklit eden rakun sevimliliği ve yaptığı hareketleri ile görenleri şaşırttı. Oto tamircisi arabayı tamir etmek amacıyla aracın altına yattığı anda yanına gelen rakun kendisini taklit etmeye başladı. Tamircinin hareketlerini bire bir taklit eden rakun izleyenleri kırdı geçirdi.
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 00:31
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 634 izlenme - 9 ay önce Yavru rakunun duvardan çıkamaması üzerine ailenin diğer fertleri el ele vererek yavruya yardım ediyorlar. Birbirlerini tutarak duvardan aşağı sarkan rakun, yavruyu yukarı çekerek sonuca ulaşıyor.
Yavrularını Eve Götüren Anne Rakun 01:27
Yavrularını Eve Götüren Anne Rakun 198 izlenme - 4 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kürkümü Benden Çalma ! 03:28
Kürkümü Benden Çalma ! 3.307 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Çin'de kaydedilmiş. Aslında Çin sadece kayda geçmiş olan çünkü dünyanın her yerinde bu vahşi görüntüler yaşanıyor. İnsanların talebi ne kadar azalırsa bu çirkin görüntüler o kadar az yaşanacaktır. Halen daha kürk giyinmek isteyenlere sanırım çok iyi bir açıklama olur. Kürk giyinenlerin bu vahşetten haberleri var mı acaba?! VAHŞET!!! Hayvanların kürkleri için uğradıkları vahşet, bu video ile bir kez daha gözler önüne serildi. Asya cinsi rakun köpekleri, tavşanlar ve köpeklerin Çin'de uğradıkları korkunç eziyet, kameralara yansıdı. Kürkü için yetiştirilen hayvanlar, derileri zarar görmesin diye darbelerle sersemletiliyor ve sonra hayvanların derileri yüzülüyor. Kürkü için hayvanlar öldürülüyor.
Araklamacı Rakun - Thug Life 00:17
Araklamacı Rakun - Thug Life 1.517 izlenme - 2 yıl önce Hayvanlar Thug Derlemesinin en ünlü kesitlerinden rakun thug life videosudur. Buyrunuz efendim.
Çamaşır Yıkayan Rakun 00:41
Çamaşır Yıkayan Rakun 1.555 izlenme - 3 yıl önce Giysi yıkamayı kendinde ilke edinmiş 2 rakun'un güldüren komik görüntüleri
Kendini Temizliğe Adamış Rakun 00:14
Kendini Temizliğe Adamış Rakun 602 izlenme - 2 yıl önce Kendini Temizliğe Adamış Rakun Elindeki fırça ile evin her köşe bucağını temizleyen rakun her eve lazım denilen cinsten.
Köpeklerle Kanka Olan Rakun 00:56
Köpeklerle Kanka Olan Rakun 788 izlenme - 2 yıl önce Kendi halinde takılan birkaç köpek ve yavru rakunun oyunundan ufak bir kesit.
Zorla Kendini Sevdiren Rakun 02:12
Zorla Kendini Sevdiren Rakun 707 izlenme - 2 yıl önce Bu tatlı rakun kardeşimiz, sevilmeye o kadar alışmış ki artık zorla sevgi dilenir olmuş, baksanıza ilgisiz bırakılmak istemiyor.
3 Köpek Rakuna Saldırdı ! 03:56
3 Köpek Rakuna Saldırdı ! 841 izlenme - 4 yıl önce 3 Köpek Rakuna Saldırdı !