Hoşgeldiniz!

rakun

Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 00:59
Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 21.821 izlenme - 4 ay önce Rakun Kedinin Kulağını ısırıp özür diliyor. Kulağını ısırdığı kedinin canı yanınca özür dileyen rakun Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 7.236 izlenme - 3 ay önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
Masum Bildiğimiz Rakunların Vahşi Yüzü 00:54
Masum Bildiğimiz Rakunların Vahşi Yüzü 9.522 izlenme - 12 ay önce Genelde sempatik tavırları ve minnoş duruşlarıyla bilinen rakunun salgırgan yönü de varmış. Bir tüyleri diken diken etmiyor değil.
Rakunların Beslenme Saati 02:43
Rakunların Beslenme Saati 40.952 izlenme - 4 yıl önce Beslenme Vakti...
Rakunun Üzüm Keyfi 01:09
Rakunun Üzüm Keyfi 22.341 izlenme - 4 yıl önce Rakunun Üzüm Keyfi
Korku Filmini Andıran Rakunların Yeme Telaşı 00:26
Korku Filmini Andıran Rakunların Yeme Telaşı 8.190 izlenme - 9 ay önce Aç kalan rakunların yiyecekleri tahta arasından kapmaya çalışması garip ürkütücü bir görüntüye neden oluyor
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 00:32
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 8.983 izlenme - 1 yıl önce Yavru rakunun duvardan çıkamaması üzerine ailenin diğer fertleri el ele vererek yavruya yardım ediyorlar. Birbirlerini tutarak duvardan aşağı sarkan rakun, yavruyu yukarı çekerek sonuca ulaşıyor.
Bulduğu Her Şeyi Yıkayan Rakun 00:57
Bulduğu Her Şeyi Yıkayan Rakun 11.608 izlenme - 2 yıl önce Sevimli rakunun en büyük eğlencesi kendisine ait leğende evdeki eşyaları yıkamak. Ancak hijyene son derece önem veren küçük dostumuz yıkanmaması gereken teknolojik aletleri ayırt etme konusunda pek de başarılı sayılmaz.
Korku Filmini Aratmayan Yemek Telaşı Görüntüleriyle Rakunlar 00:26
Korku Filmini Aratmayan Yemek Telaşı Görüntüleriyle Rakunlar 3.224 izlenme - 9 ay önce Yemek için telaşlanan rakunlardan en korkunç sinema sahnesine dahi fark atacak seviyede bir görüntü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kedi Maması Çalan Rakun 01:16
Kedi Maması Çalan Rakun 11.035 izlenme - 4 yıl önce Kedi Maması Çalan Rakun Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rakunun Balıklarla İmtihanı 01:06
Rakunun Balıklarla İmtihanı 10.276 izlenme - 4 yıl önce Rakunun Balıklarla İmtihanı
Rakunların Elleriyle Mama Bulma Çabaları 00:26
Rakunların Elleriyle Mama Bulma Çabaları 2.977 izlenme - 9 ay önce Aç rakunların yemek yeme yarışı komik anlara sahne oldu. Rakunlar kendilerine uzatılan yiyeceği almak için tahta arasından ellerini uzatınca ortaya bu ilginç anlar çıkıyor.
İçki Deposunda Tutsak Kalan Rakun Kardeşimiz 00:41
İçki Deposunda Tutsak Kalan Rakun Kardeşimiz 48 izlenme - 2 gün önce Gece depo kilitlenince içeride kalan Rakun reisi evinin yolunu hatırlamaya çalışırken görüntülemiş coniler.
Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 01:06
Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 362 izlenme - 5 ay önce Genç kızın yemeğine göz koyan rakunun girişimi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çoğu kez yemek çalarken kameralara yakalanan rakunlar bir kez daha kameralara yakalandı. Sörf yapan kızın ceketinin cebinden gelen yemek kokularının esiri olan sevimli rakun sörf tahtasına doğru yöneliyor. Çığlıklar eşliğinde genç kızın ceketini kapan rakun hızlıca yemeğin nerede olduğunu aramaya başlıyor. Hayatında hiç karşılaşmadığı bir olayın parçası olan sörfçü kız ise olayın şoku ile ceketini rakundan geri almaya çalışıyor. Sonunda kim mi kazanıyor? İşte cevabı...
Rakun Ve Kedi Aşkı 00:29
Rakun Ve Kedi Aşkı 2.979 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Rakundan Kediye Masaj
Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi. 01:48
Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi. 1.829 izlenme - 2 yıl önce Gündüz vakti kapı çalarak ev sahibini şaşkına uğratan Rakun'un kameraya yansıyan ilginç görüntüleri sizlerle... 16.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi.' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendini Temizliğe Adamış Rakun 00:14
Kendini Temizliğe Adamış Rakun 1.156 izlenme - 2 yıl önce Kendini Temizliğe Adamış Rakun Elindeki fırça ile evin her köşe bucağını temizleyen rakun her eve lazım denilen cinsten.
Kediyle Arkadaş Olmaya Çalışan Rakun 00:38
Kediyle Arkadaş Olmaya Çalışan Rakun 582 izlenme - 10 ay önce Rakun kedinin ilgisini çekmeye çalışıyor ama kedi rahatından taviz vermiyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Küçücük Böcek Gören Rakunun Kafayı Sıyırması 00:31
Küçücük Böcek Gören Rakunun Kafayı Sıyırması 257 izlenme - 3 ay önce Tenefüse çıkar gibi doğal ortamından fırlayan rakun taşın üstünde bir böcek görünce bir tuhaf oluyor izliyoruz
Oto Tamircisi Rakun 00:23
Oto Tamircisi Rakun 2.654 izlenme - 4 yıl önce Oto tamiri yapan sahibini taklit eden rakun sevimliliği ve yaptığı hareketleri ile görenleri şaşırttı. Oto tamircisi arabayı tamir etmek amacıyla aracın altına yattığı anda yanına gelen rakun kendisini taklit etmeye başladı. Tamircinin hareketlerini bire bir taklit eden rakun izleyenleri kırdı geçirdi.
Bisiklete Binen Rakun 00:27
Bisiklete Binen Rakun 1.776 izlenme - 2 yıl önce Bisiklete binen rakun Kendi boyutlarına uygun olarak yapılan bisikletiyle tur atan rakun görenleri şaşırtıyor.
Kürkümü Benden Çalma ! 03:28
Kürkümü Benden Çalma ! 3.527 izlenme - 4 yıl önce Bu görüntüler Çin'de kaydedilmiş. Aslında Çin sadece kayda geçmiş olan çünkü dünyanın her yerinde bu vahşi görüntüler yaşanıyor. İnsanların talebi ne kadar azalırsa bu çirkin görüntüler o kadar az yaşanacaktır. Halen daha kürk giyinmek isteyenlere sanırım çok iyi bir açıklama olur. Kürk giyinenlerin bu vahşetten haberleri var mı acaba?! VAHŞET!!! Hayvanların kürkleri için uğradıkları vahşet, bu video ile bir kez daha gözler önüne serildi. Asya cinsi rakun köpekleri, tavşanlar ve köpeklerin Çin'de uğradıkları korkunç eziyet, kameralara yansıdı. Kürkü için yetiştirilen hayvanlar, derileri zarar görmesin diye darbelerle sersemletiliyor ve sonra hayvanların derileri yüzülüyor. Kürkü için hayvanlar öldürülüyor.
Hırsız Rakun Sert Kayaya Çarptı! 01:06
Hırsız Rakun Sert Kayaya Çarptı! 250 izlenme - 5 ay önce Genç kızın yemeğine göz koyan rakunun girişimi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çoğu kez yemek çalarken kameralara yakalanan rakunlar bir kez daha kameralara yakalandı.
Araklamacı Rakun - Thug Life 00:17
Araklamacı Rakun - Thug Life 1.616 izlenme - 2 yıl önce Hayvanlar Thug Derlemesinin en ünlü kesitlerinden rakun thug life videosudur. Buyrunuz efendim.
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 00:31
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 635 izlenme - 1 yıl önce Yavru rakunun duvardan çıkamaması üzerine ailenin diğer fertleri el ele vererek yavruya yardım ediyorlar. Birbirlerini tutarak duvardan aşağı sarkan rakun, yavruyu yukarı çekerek sonuca ulaşıyor.
Tanka Sıkışan Rakunu Kurtarmak 00:53
Tanka Sıkışan Rakunu Kurtarmak 505 izlenme - 9 ay önce Rakun (Procyon), rakungiller (Procyonidae) familyasından memeli hayvan cinsi. Rakun'un yurdu su yollarının, göllerin ve bataklıkların çevresidir. Geceleri buralarda su kıyılarına dadanan başka hayvanları avlar. İnce parmaklı rakun iyi bir yüzücüdür. Yüzerken balık, kerevit, kurbağa, semender ve midye gibi avları yakalar. Fakat bu hayvan, yumurta, kuş, böcek, sıçan ve sürünen herhangi bir yaratıkla da aynı iştahla karnını doyurur. Mevsiminde cevize, meyvelere, özellikle çilek ve böğürtlene bayılır. Mısırlar olgunlaştığı zaman, mısır tarlaları da rakun'un gece baskınına uğrar. Rakun'un, yiyeceği eti önce suya batırması âdeti ilgi çekicidir. Bundan ötürü kendisine «yıkayıcı» (lotor) adı yakıştırılmıştır. Et parçası ne kadar temiz olursa olsun, onu o yakınlardaki bir suya iyice batırıp yıkamadan yemez. Rakun'un parmakları uzundur. Dokunma duyusu çok gelişmiştir. Bir ağaç kovuğunda veya kayaların arasındaki ılık bir mağarada barınır. Bu etobur hayvan ağaca çok rahat çıkabildiği ve çok kere bu sayede hayatını kurtardığı halde, uyanık saatlerinin çoğunu yerde geçirir. Gündüzleri dinlenmek, geceleri ise yiyecek aramakla geçen uzun bir yazdan sonra inine çekilerek ilkbahara kadar uyur. Bu arada çiftleşmek veya karnını doyurmak için bazen uyandığı olur. Erkek rakun, tıpkı ayı gibi, aile problemlerini hiçbir sorumluluk kabul etmemek suretiyle çözümler. Kış ortasındaki kısa bir flört devresinden sonra yine bekâr hayatına döner.
Çamaşır Yıkayan Rakun 00:41
Çamaşır Yıkayan Rakun 1.557 izlenme - 3 yıl önce Giysi yıkamayı kendinde ilke edinmiş 2 rakun'un güldüren komik görüntüleri
Yavrularını Eve Götüren Anne Rakun 01:27
Yavrularını Eve Götüren Anne Rakun 198 izlenme - 8 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bulaşık Yıkayan Rakun 00:46
Bulaşık Yıkayan Rakun 167 izlenme - 4 ay önce Kazakistan’ın Almatı şehrinde yaşayan sıradan bir aile, kendi mutfağında bulaşık yıkayan rakunu görünce şaşkına döndü. Ev sahipleri davetsiz misafiri hemen videoya kaydetti. Görüntülerde mutfak küvetine biriktirilen bulaşığı musluktan akan suyla yıkamakta olan sevimli hayvan iş başındayken görülüyor. Rakun ev işlerini birkaç kırılan tabakla atlatıyor. Bölgede sık rastlanmayan hayvanın eve nasıl ve nereden geldiği belli değil. Sosyal medya kullanıcıları rakunun vahşi olduğuna dair, evcil olup başka evden kaçıp geldiği hakkında çeşitli yorumlarda bulunuyorlar.
Köpeklerle Kanka Olan Rakun 00:56
Köpeklerle Kanka Olan Rakun 826 izlenme - 3 yıl önce Kendi halinde takılan birkaç köpek ve yavru rakunun oyunundan ufak bir kesit.