Hoşgeldiniz!

rakun

Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 00:59
Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun 23.662 izlenme - 1 yıl önce Rakun Kedinin Kulağını ısırıp özür diliyor. Kulağını ısırdığı kedinin canı yanınca özür dileyen rakun Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Laf Dinleyen, Kibar Fakat Israrcı Rakun 00:30
Laf Dinleyen, Kibar Fakat Israrcı Rakun 5.653 izlenme - 6 ay önce - Lütfen çıkar mısınız Rakun Bey? - Kimseye zararımız yok ama neyse çıkalım. ... - Şu kapağı açalım... Nerde kalmıştık?
Rakunların Beslenme Saati 02:43
Rakunların Beslenme Saati 41.053 izlenme - 5 yıl önce Beslenme Vakti... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Masum Bildiğimiz Rakunların Vahşi Yüzü 00:54
Masum Bildiğimiz Rakunların Vahşi Yüzü 10.073 izlenme - 2 yıl önce Genelde sempatik tavırları ve minnoş duruşlarıyla bilinen rakunun salgırgan yönü de varmış. Bir tüyleri diken diken etmiyor değil.
Rakunun Üzüm Keyfi 01:09
Rakunun Üzüm Keyfi 22.403 izlenme - 5 yıl önce Rakunun Üzüm Keyfi
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 8.964 izlenme - 1 yıl önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 00:32
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 9.292 izlenme - 2 yıl önce Yavru rakunun duvardan çıkamaması üzerine ailenin diğer fertleri el ele vererek yavruya yardım ediyorlar. Birbirlerini tutarak duvardan aşağı sarkan rakun, yavruyu yukarı çekerek sonuca ulaşıyor.
Bulduğu Her Şeyi Yıkayan Rakun 00:57
Bulduğu Her Şeyi Yıkayan Rakun 12.171 izlenme - 3 yıl önce Sevimli rakunun en büyük eğlencesi kendisine ait leğende evdeki eşyaları yıkamak. Ancak hijyene son derece önem veren küçük dostumuz yıkanmaması gereken teknolojik aletleri ayırt etme konusunda pek de başarılı sayılmaz.
Kedi Maması Çalan Rakun 01:16
Kedi Maması Çalan Rakun 11.199 izlenme - 5 yıl önce Kedi Maması Çalan Rakun Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korku Filmini Andıran Rakunların Yeme Telaşı 00:26
Korku Filmini Andıran Rakunların Yeme Telaşı 8.216 izlenme - 2 yıl önce Aç kalan rakunların yiyecekleri tahta arasından kapmaya çalışması garip ürkütücü bir görüntüye neden oluyor
Rakunun Balıklarla İmtihanı 01:06
Rakunun Balıklarla İmtihanı 10.291 izlenme - 5 yıl önce Rakunun Balıklarla İmtihanı
Korku Filmini Aratmayan Yemek Telaşı Görüntüleriyle Rakunlar 00:26
Korku Filmini Aratmayan Yemek Telaşı Görüntüleriyle Rakunlar 3.319 izlenme - 2 yıl önce Yemek için telaşlanan rakunlardan en korkunç sinema sahnesine dahi fark atacak seviyede bir görüntü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rakunların Elleriyle Mama Bulma Çabaları 00:26
Rakunların Elleriyle Mama Bulma Çabaları 3.002 izlenme - 2 yıl önce Aç rakunların yemek yeme yarışı komik anlara sahne oldu. Rakunlar kendilerine uzatılan yiyeceği almak için tahta arasından ellerini uzatınca ortaya bu ilginç anlar çıkıyor.
Gökdelene Tırmanışıyla İnternet Yıldızı Olan Rakun 01:39
Gökdelene Tırmanışıyla İnternet Yıldızı Olan Rakun 125 izlenme - 1 ay önce ABD'de Minnesota eyaletinin St. Paul kentinde bir gökdelene tırmanan rakun ulusal ve yerel medyanın gündemine oturdu.
Rakun Ve Kedi Aşkı 00:29
Rakun Ve Kedi Aşkı 3.105 izlenme - 4 yıl önce Sevimli Rakundan Kediye Masaj
Kendini Temizliğe Adamış Rakun 00:14
Kendini Temizliğe Adamış Rakun 1.570 izlenme - 3 yıl önce Kendini Temizliğe Adamış Rakun Elindeki fırça ile evin her köşe bucağını temizleyen rakun her eve lazım denilen cinsten.
Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi. 01:48
Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi. 2.071 izlenme - 3 yıl önce Gündüz vakti kapı çalarak ev sahibini şaşkına uğratan Rakun'un kameraya yansıyan ilginç görüntüleri sizlerle... 16.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kapı Çalan Rakun Ev Sahibini Şaşkına Çevirdi.' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oto Tamircisi Rakun 00:23
Oto Tamircisi Rakun 2.689 izlenme - 5 yıl önce Oto tamiri yapan sahibini taklit eden rakun sevimliliği ve yaptığı hareketleri ile görenleri şaşırttı. Oto tamircisi arabayı tamir etmek amacıyla aracın altına yattığı anda yanına gelen rakun kendisini taklit etmeye başladı. Tamircinin hareketlerini bire bir taklit eden rakun izleyenleri kırdı geçirdi.
ABD'de Gökdelene Tırmanan Rakun Çatıya Çıkmayı Başardı 00:58
ABD'de Gökdelene Tırmanan Rakun Çatıya Çıkmayı Başardı 57 izlenme - 1 ay önce ABD'de Minnesota eyaletinin St Paul kentinde 23 katlı bir gökdelene tırmanan rakun ulusal ve sosyal medyanın gündemine oturdu. UBS binasına tırmanmaya başlayan rakunun yere düşmesini önlemek için yerel medya ve yetkililer seferber oldu.
Bisiklete Binen Rakun 00:27
Bisiklete Binen Rakun 1.812 izlenme - 3 yıl önce Bisiklete binen rakun Kendi boyutlarına uygun olarak yapılan bisikletiyle tur atan rakun görenleri şaşırtıyor.
Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 01:06
Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 535 izlenme - 1 yıl önce Genç kızın yemeğine göz koyan rakunun girişimi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çoğu kez yemek çalarken kameralara yakalanan rakunlar bir kez daha kameralara yakalandı. Sörf yapan kızın ceketinin cebinden gelen yemek kokularının esiri olan sevimli rakun sörf tahtasına doğru yöneliyor. Çığlıklar eşliğinde genç kızın ceketini kapan rakun hızlıca yemeğin nerede olduğunu aramaya başlıyor. Hayatında hiç karşılaşmadığı bir olayın parçası olan sörfçü kız ise olayın şoku ile ceketini rakundan geri almaya çalışıyor. Sonunda kim mi kazanıyor? İşte cevabı...
Araklamacı Rakun - Thug Life 00:17
Araklamacı Rakun - Thug Life 1.799 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlar Thug Derlemesinin en ünlü kesitlerinden rakun thug life videosudur. Buyrunuz efendim.
Çamaşır Yıkayan Rakun 00:41
Çamaşır Yıkayan Rakun 1.575 izlenme - 4 yıl önce Giysi yıkamayı kendinde ilke edinmiş 2 rakun'un güldüren komik görüntüleri
Kediyle Arkadaş Olmaya Çalışan Rakun 00:38
Kediyle Arkadaş Olmaya Çalışan Rakun 629 izlenme - 2 yıl önce Rakun kedinin ilgisini çekmeye çalışıyor ama kedi rahatından taviz vermiyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 00:31
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 644 izlenme - 2 yıl önce Yavru rakunun duvardan çıkamaması üzerine ailenin diğer fertleri el ele vererek yavruya yardım ediyorlar. Birbirlerini tutarak duvardan aşağı sarkan rakun, yavruyu yukarı çekerek sonuca ulaşıyor.
Köpeklerle Kanka Olan Rakun 00:56
Köpeklerle Kanka Olan Rakun 1.044 izlenme - 3 yıl önce Kendi halinde takılan birkaç köpek ve yavru rakunun oyunundan ufak bir kesit.
Temizlik Hastası Olan Rakun 00:57
Temizlik Hastası Olan Rakun 1.062 izlenme - 3 yıl önce Temizlik Hastası Olan Rakun Eline geçirdiği şeyleri yıkamadan duramayan rakunu izliyoruz. Rakun______________________________________________: Rakun (Procyon), rakungiller (Procyonidae) familyasından memeli hayvan cinsi. Rakun'un yurdu su yollarının, göllerin ve bataklıkların çevresidir. Geceleri buralarda su kıyılarına dadanan başka hayvanları avlar. İnce parmaklı rakun iyi bir yüzücüdür. Yüzerken balık, kerevit, kurbağa, semender ve midye gibi avları yakalar. Fakat bu hayvan, yumurta, kuş, böcek, sıçan ve sürünen herhangi bir yaratıkla da aynı iştahla karnını doyurur. Mevsiminde cevize, meyvelere, özellikle çilek ve böğürtlene bayılır. Mısırlar olgunlaştığı zaman, mısır tarlaları da rakun'un gece baskınına uğrar. Rakun'un, yiyeceği eti önce suya batırması âdeti ilgi çekicidir. Bundan ötürü kendisine «yıkayıcı» (lotor) adı yakıştırılmıştır. Et parçası ne kadar temiz olursa olsun, onu o yakınlardaki bir suya iyice batırıp yıkamadan yemez. Rakun'un parmakları uzundur. Dokunma duyusu çok gelişmiştir. Bir ağaç kovuğunda veya kayaların arasındaki ılık bir mağarada barınır. Bu etobur hayvan ağaca çok rahat çıkabildiği ve çok kere bu sayede hayatını kurtardığı halde, uyanık saatlerinin çoğunu yerde geçirir. Gündüzleri dinlenmek, geceleri ise yiyecek aramakla geçen uzun bir yazdan sonra inine çekilerek ilkbahara kadar uyur. Bu arada çiftleşmek veya karnını doyurmak için bazen uyandığı olur. Erkek rakun, tıpkı ayı gibi, aile problemlerini hiçbir sorumluluk kabul etmemek suretiyle çözümler. Kış ortasındaki kısa bir flört devresinden sonra yine bekâr hayatına döner.
Küçücük Böcek Gören Rakunun Kafayı Sıyırması 00:31
Küçücük Böcek Gören Rakunun Kafayı Sıyırması 413 izlenme - 1 yıl önce Tenefüse çıkar gibi doğal ortamından fırlayan rakun taşın üstünde bir böcek görünce bir tuhaf oluyor izliyoruz
3 Köpek Rakuna Saldırdı ! 03:56
3 Köpek Rakuna Saldırdı ! 966 izlenme - 5 yıl önce 3 Köpek Rakuna Saldırdı !
Tanka Sıkışan Rakunu Kurtarmak 00:53
Tanka Sıkışan Rakunu Kurtarmak 523 izlenme - 2 yıl önce Rakun (Procyon), rakungiller (Procyonidae) familyasından memeli hayvan cinsi. Rakun'un yurdu su yollarının, göllerin ve bataklıkların çevresidir. Geceleri buralarda su kıyılarına dadanan başka hayvanları avlar. İnce parmaklı rakun iyi bir yüzücüdür. Yüzerken balık, kerevit, kurbağa, semender ve midye gibi avları yakalar. Fakat bu hayvan, yumurta, kuş, böcek, sıçan ve sürünen herhangi bir yaratıkla da aynı iştahla karnını doyurur. Mevsiminde cevize, meyvelere, özellikle çilek ve böğürtlene bayılır. Mısırlar olgunlaştığı zaman, mısır tarlaları da rakun'un gece baskınına uğrar. Rakun'un, yiyeceği eti önce suya batırması âdeti ilgi çekicidir. Bundan ötürü kendisine «yıkayıcı» (lotor) adı yakıştırılmıştır. Et parçası ne kadar temiz olursa olsun, onu o yakınlardaki bir suya iyice batırıp yıkamadan yemez. Rakun'un parmakları uzundur. Dokunma duyusu çok gelişmiştir. Bir ağaç kovuğunda veya kayaların arasındaki ılık bir mağarada barınır. Bu etobur hayvan ağaca çok rahat çıkabildiği ve çok kere bu sayede hayatını kurtardığı halde, uyanık saatlerinin çoğunu yerde geçirir. Gündüzleri dinlenmek, geceleri ise yiyecek aramakla geçen uzun bir yazdan sonra inine çekilerek ilkbahara kadar uyur. Bu arada çiftleşmek veya karnını doyurmak için bazen uyandığı olur. Erkek rakun, tıpkı ayı gibi, aile problemlerini hiçbir sorumluluk kabul etmemek suretiyle çözümler. Kış ortasındaki kısa bir flört devresinden sonra yine bekâr hayatına döner.