Hoşgeldiniz!

ralli yarışı

Yarış Arabasının Oyuncak Araba Gibi Savrulup Kaza Yapması 00:51
Yarış Arabasının Oyuncak Araba Gibi Savrulup Kaza Yapması 3.149 izlenme - 8 yıl önce Polonya'da geçilen Magura rallisinde Wojciech Szulc'ın pilotluğunu yaptığı araç virajı alamayınca yoldan çıktı. Çarpmanın etkisi ile havaya fırlayan araç taklalar atarak durdu. Oyuncak araba misali taklalar atıyor ve ortaya da böyle görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
Ralli Kazasında Mucize Kurtuluş 00:52
Ralli Kazasında Mucize Kurtuluş 1.430 izlenme - 9 yıl önce İtalya'da düzenlenen bir ralli yarışı sırasında yaşanan kaza mucize bir kurtuluşa tanıklık etti. Valle d'Aosta yarışında aracın hakimiyeni kaybeden pilot yol kenarındaki seyircilerin arasına daldı. Pilot ve co-pilot dahil olmak üzere hiç kimsenin yara almaması mucize olarak değerlendirildi.
Ralli Yarışı İzleyen Salyangoz 00:06
Ralli Yarışı İzleyen Salyangoz 354 izlenme - 4 yıl önce Ralli yarışı izleyen adam küçük tepe üzerindeki salyangozu fark etmiş. Salyangozu videoya alırken ralliyi takip ettiğine şahit olmuş.
Rize Klasiği - Laz Ralli 09:22
Rize Klasiği - Laz Ralli 961 izlenme - 9 yıl önce Rize Çamlıhenşin Dikkaya Köyü'nde yapılan Laz Ralli yarışlarında bu sefer kadınlar da yarışmış totalde yaışmacı olmak üzere. Her şey düşünülmüş, Video şu ham haliyle biraz uzun (9 dakikaymış oha) ama orayı kes burayı kes tadı kaçıyor.
Uçurumdan Yuvarlanıp Şanslıyız Diyen Ralli Pilotu 00:55
Uçurumdan Yuvarlanıp Şanslıyız Diyen Ralli Pilotu 420 izlenme - 8 yıl önce İzlediğimiz görüntüler Amerika'daki bir ralli yarışından. Hızla giden araç virajı alamayınca uçurumdan aşağı düşüyor. Uçurumdan yuvarlanıp defalarca takla atan ralli aracından burnu bile kanamadan çıkan pilot ve co-pilot un ise ilk lafı "şanslıyız" demek. Ucuz kurtulmuşlar. İzleyelim..
İzmit Ralli - İnegölller 00:09
İzmit Ralli - İnegölller 182 izlenme - 11 yıl önce İzmit Ralli (inegölü Temsilen Oradaydık)