Hoşgeldiniz!

ralli yarışı

Dünyanın En İyi Şoförü - Drift in Efendisi Ken Block 06:27
Dünyanın En İyi Şoförü - Drift in Efendisi Ken Block 2.576 izlenme - 3 yıl önce Drift in Efendisi Ken Block. Ortalığı yine yakıyor. Diriftin efendisi Arabalar Araba yarışı Drift yarısı Ralli drift Hızlı arabalar Dunyanın en iyi şöförü
Ralli Kazasında Mucize Kurtuluş 00:52
Ralli Kazasında Mucize Kurtuluş 1.329 izlenme - 3 yıl önce İtalya'da düzenlenen bir ralli yarışı sırasında yaşanan kaza mucize bir kurtuluşa tanıklık etti. Valle d'Aosta yarışında aracın hakimiyeni kaybeden pilot yol kenarındaki seyircilerin arasına daldı. Pilot ve co-pilot dahil olmak üzere hiç kimsenin yara almaması mucize olarak değerlendirildi.
Yarış Arabasının Oyuncak Araba Gibi Savrulup Kaza Yapması 00:51
Yarış Arabasının Oyuncak Araba Gibi Savrulup Kaza Yapması 1.915 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da geçilen Magura rallisinde Wojciech Szulc'ın pilotluğunu yaptığı araç virajı alamayınca yoldan çıktı. Çarpmanın etkisi ile havaya fırlayan araç taklalar atarak durdu. Oyuncak araba misali taklalar atıyor ve ortaya da böyle görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
Rize Klasiği - Laz Ralli 09:22
Rize Klasiği - Laz Ralli 690 izlenme - 3 yıl önce Rize Çamlıhenşin Dikkaya Köyü'nde yapılan Laz Ralli yarışlarında bu sefer kadınlar da yarışmış totalde yaışmacı olmak üzere. Her şey düşünülmüş, Video şu ham haliyle biraz uzun (9 dakikaymış oha) ama orayı kes burayı kes tadı kaçıyor.
Ralli Yarışı Kazası Sonrası Peugeot 106'nın Hali 00:12
Ralli Yarışı Kazası Sonrası Peugeot 106'nın Hali 212 izlenme - 4 yıl önce Ralli Yarışı Kazası Sonrası Peugeot 106'nın Hali
Uçurumdan Yuvarlanıp Şanslıyız Diyen Ralli Pilotu 00:55
Uçurumdan Yuvarlanıp Şanslıyız Diyen Ralli Pilotu 303 izlenme - 3 yıl önce İzlediğimiz görüntüler Amerika'daki bir ralli yarışından. Hızla giden araç virajı alamayınca uçurumdan aşağı düşüyor. Uçurumdan yuvarlanıp defalarca takla atan ralli aracından burnu bile kanamadan çıkan pilot ve co-pilot un ise ilk lafı "şanslıyız" demek. Ucuz kurtulmuşlar. İzleyelim..
İzmit Ralli - İnegölller 00:09
İzmit Ralli - İnegölller 153 izlenme - 5 yıl önce İzmit Ralli (inegölü Temsilen Oradaydık)
Dünyanın En Şanslı Köpeği! Nefes Kesen Anlar... 00:50
Dünyanın En Şanslı Köpeği! Nefes Kesen Anlar... 25 izlenme - 11 ay önce Ralli yarışında piste dalan bir köpek yürekleri ağızlara getirdi.