Hoşgeldiniz!

ritmik

En iyi ritmik jimnastikçi 04:04
En iyi ritmik jimnastikçi 17.759 izlenme - 10 yıl önce Ritmik jimnastik kurdele 2008 birincisi Anna Bessonova.
Ritmik Jimnastik Yapan Kadının Kurdele Talihsizliği 00:34
Ritmik Jimnastik Yapan Kadının Kurdele Talihsizliği 3.845 izlenme - 4 yıl önce Ritmik jimnastik gösterisi yapan kadın kurdelesini tavana taktırınca zekice bir hareketle geri alıyor.
Jimnastik Sporu - Son Anda Kurtarma Anları 09:39
Jimnastik Sporu - Son Anda Kurtarma Anları 3.021 izlenme - 4 yıl önce Sporcular her zaman mükemmel performans sergileyemiyorlar. Ama son anda toparlamakta ayrı bir başarı ve alkışı hak ediyor.
Kadir Sezer-Senin Olsun 03:40
Kadir Sezer-Senin Olsun 3.557 izlenme - 13 yıl önce kadir sezer in kasetlerinden güzel bir şarkı.senin olsun.taverna müziğinden.
Ritmik Sayma 00:51
Ritmik Sayma 1.873 izlenme - 10 yıl önce Ritmik Sayma
Tan Gazetesi - 10 Kupona Minibüs Reklamı 00:19
Tan Gazetesi - 10 Kupona Minibüs Reklamı 1.410 izlenme - 8 yıl önce Yanlış duymadınız! Zamanında sadece 10 Kupona minibüs alınabiliyormuş demek. Nereden nereye... Bu arada, reklamda "Ritmik jimnastikçi promosyona dahil değildir" diye bir altyazı geçmelilerdi bence.
Emmanuel Lubezki Sinematografisi 01:00
Emmanuel Lubezki Sinematografisi 966 izlenme - 7 yıl önce The Revenant,Children Of Men,Gravity,Birdman gibi filmlerden bildiğimiz ünlü görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezkinin çekimlerinden bir kolaj.En iyisi olduğunu art arda aldığı 3 oscarla ispatladı.
Ritmik Anestezi - Bay Bay !!! [  Video Klip ] 02:22
Ritmik Anestezi - Bay Bay !!! [ Video Klip ] 1.283 izlenme - 15 yıl önce ritmik anestezi - bay bay !!! [ video klip ]
Ritmik Jimnastik - Sakar Ayı Bernard Bear 03:21
Ritmik Jimnastik - Sakar Ayı Bernard Bear 282 izlenme - 8 yıl önce Şapşal Ve Sakar Ayı Bernard Bear
Altın Yumruk - Disko Break Dans 03:16
Altın Yumruk - Disko Break Dans 212 izlenme - 7 yıl önce filmin en güzel sahnelerinden biri de diskodaki break dance sahnesidir. seksen dönemi türk filmi disko sahnesi havasındadır. ve zenci elemanımız [jason'ın kankası olmuştu kendisi] diskonun tüm ahalisi toplayıp birbirinden güzel figürlerini sergilemiş, manitaların aklını almıştı.birde bir berak dansçı daha vardır filmde bu sözünü ettiğim ikinci siyahi arkadaş, jason'ın manitasının kankasıdır , kız disco'da otururken yanınagelir sohbet eder kızı dansa kaldırmak ister.kız da "aman almayayım" tadında hareketler sergileyince bu zıpppkın gibi fişşek gibi dostumuz elini kalbine götürüp sanki kalp krizi geçiriyormuşcasına vücudunu ritmik kasma hareketleri sergilemiş, o an televizyon başında onun bu figürüne şaşkınlıkla bakan bana yıllarca o hareketi yapma ilhamı vermişti.