Hoşgeldiniz!

Rıza Kayaalp Videoları İzle

Rıza Kayaalp Lopez Nunez'i Yenerek Dünya Şampiyon Oldu 08:20
Rıza Kayaalp Lopez Nunez'i Yenerek Dünya Şampiyon Oldu 7.913 izlenme - 1 yıl önce Rıza Kayaalp Lopez Nunez'i yenerek dünya şampiyon oldu Rıza rövanşı aldı altın madalya kazandı BiR EFSANEYi BiTiRDiM Rıza Kayaalp, finalde Kübalı Mijain Lopez Nunez'i yenerek dünya şampiyon oldu Riza Kayaalp Vs Lopez Nunez Mijain 130kg Gold Medal Match World Wrestling Championships 2015 Dünya Güreş Şampiyonası - Antrenör Serkan Özden
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 01:26
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 2.706 izlenme - 6 ay önce Beyaz Futbol yeni sezonuna dün başladı.Sinan Engin söylemleriyle hiç değişmedini bize gösterdi
Rıza Kayaalp, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Altın Madalya Kazandı 03:04
Rıza Kayaalp, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Altın Madalya Kazandı 1.990 izlenme - 11 ay önce Rıza Kayaalp, Avrupa Güreş Şampiyonası Grekoromen stil 130 kilo finalinde Chernetskyy'yi yenerek altın madalya kazandı.
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu - Final maçı 04:00
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu - Final maçı 3.999 izlenme - 4 yıl önce Milli sporcumuz Avrupa Şampiyonu! Avrupa Güreş Şampiyonası'nda milli sporcumuz Rıza Kayaalp altın madalya kazandı.Gürcistan'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiy...
Rıza Kayaalp Türkiye'ye gümüş madalya kazandırdı! 00:41
Rıza Kayaalp Türkiye'ye gümüş madalya kazandırdı! 548 izlenme - 6 ay önce Erkekler Güreş 130 kiloda Rıza Kayaalp, Kübalı Mijain Lopez'e 8-0 mağlup oldu ve gümüş madalya kazandı!
Irmak Kazuk  Rıza Kayaalp ile Güreş Tuttu 04:34
Irmak Kazuk Rıza Kayaalp ile Güreş Tuttu 2.041 izlenme - 4 yıl önce Irmak Kazuk "Denemeden Olmaz" programı için Avrupa ve Dünya şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp ile güreş tuttu. Milli güreşçi ile ısınan ardından da Kayaalp ile mindere çıkan Kazuk, minderde çok zor anlar yaşadı.
Avrupa Oyunları'nda Altın Madalya Kazanan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 03:20
Avrupa Oyunları'nda Altın Madalya Kazanan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 540 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Oyunları'nda altın madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp'ın açıklamaları- Aldığı madalyanın detay görüntüleri - Metehan Başar ile röportaj 1. Avrupa Oyunları- Dünya ve Avrupa şampiyonu milli sporcu Rıza Kayaalp: - "Hep bir amaç için, Türk bayrağını göndere çektirmek ve İstiklal Marşımızı söyletmek için ter döküyoruz" 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) altın madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp, Türk bayrağını göndere çektirmek ve İstiklal Marşı'nı söyletmek için ter döktüklerini söyledi.
Taha Akgül ve Rıza  Kayaalp'dan açıklamalar 05:43
Taha Akgül ve Rıza Kayaalp'dan açıklamalar 137 izlenme - 6 ay önce Olimpiyat Şampiyonu Taha Akgül ve olimpiyat ikincisi Rıza Kayaalp, A Spor'a konuk oldu. Taha, Rio'da İstiklal Marşı’nı okuttuğu için çok mutlu olduğunu dile getirirken, Rıza Kayaalp ise bir sonraki olimpiyat Oyunları’nda altın madalya almak için çok çalışacağını vurguladı
Rıza Kayaalp'in Giydiği Mayo Tartışma Konusu Oldu 03:12
Rıza Kayaalp'in Giydiği Mayo Tartışma Konusu Oldu 85 izlenme - 6 ay önce 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda erkekler grekoromen stil 130 kilo finalinde Kübalı Mijain Lopez Nunez ile mücadele eden milli güreşçi Rıza Kayaalp'in giydiği mayo tartışma konusu oldu.
Şampiyon güreşçi Rıza Kayaalp'a coşkulu karşılama 03:43
Şampiyon güreşçi Rıza Kayaalp'a coşkulu karşılama 236 izlenme - 1 yıl önce ABD'de düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Rıza Kayaalp, Ankara'da çoşkuyla karşılandı.
Rıza Kayaalp, Avrupa Şampiyonu Oldu 02:51
Rıza Kayaalp, Avrupa Şampiyonu Oldu 182 izlenme - 2 yıl önce Türk güreşçi Rıza Kayaalp, 1. Avrupa Oyunları 130 kilo grekoromen finalinde rakibini 3-1 yenerek 4. kez üst üste Avrupa şampiyonu oldu.
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 00:39
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 226 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a "Aslansın, kaplansın" diyerek medyada ve sitemizde kendine yer bulan küçük Selahi, yine aynı bakanlığın tanıtım videosunda yer almış. Videoda da "Vaaay kralsın, yaparsın" diyen küçük Selahi'nin performansını izliyoruz.
İlk Madalya Rıza Kayaalp'ten 02:31
İlk Madalya Rıza Kayaalp'ten 329 izlenme - 5 yıl önce Grekoromen güreş 120 kiloda dünya şampiyonu güreşçimiz Rıza Kayaalp bronz madalya mücadelesinde Gürcü rakibini yenerek ülkemize büyük bir mutluluk yaşattı.
Rıza Kayaalp'in Şampiyonluğu Ailesini Gururlandırdı 04:02
Rıza Kayaalp'in Şampiyonluğu Ailesini Gururlandırdı 82 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rıza Kayaalp'in madalyaları- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp madalyaları düzenlemesi- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp röportaj- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp rızanın fotoğrafını öpmesi- Rıza Kayaalp'in ikizi Zehra Kayaalp röportaj Rıza Kayaalp'in şampiyonluğu ailesini gururlandırdı- Milli güreşçi Rıza Kayaalp'in, 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) altın madalya kazanması ailesi tarafından sevinçle karşılandı- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp: - " Kazanmış olduğu altın madalyanın da yeri hazır. En güzel madalyası bu oldu" YAKUP SALMAN - ÖZCAN GÜNEY - Azerbaycan'da düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) altın madalya kazanan mili güreşçi Rıza Kayaalp, Yozgat'ta yaşayan ailesinin sevinç kaynağı oldu.
Şampiyon, Zirveyi Bırakmak İstemiyor - Rıza Kayaalp İle Röportaj 02:27
Şampiyon, Zirveyi Bırakmak İstemiyor - Rıza Kayaalp İle Röportaj 42 izlenme - 11 ay önce Rıza Kayaalp'in madalyaları detay Avrupa Şampiyonluğu madalyasını rafa koyması Rıza Kayaalp ile röportaj Sevgi Kayaalp ile röportaj Şampiyon, zirveyi bırakmak istemiyor Dünya ve Avrupa şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp: "Durmadan, yılmadan en iyi şekilde çalışmalarıma devam edip olimpiyatlara hazırlanmak istiyorum.
Taha Akgül ve Rıza  Kayaalp'dan açıklamalar 05:43
Taha Akgül ve Rıza Kayaalp'dan açıklamalar 13 izlenme - 6 ay önce Olimpiyat Şampiyonu Taha Akgül ve olimpiyat ikincisi Rıza Kayaalp, A Spor'a konuk oldu. Taha, Rio'da İstiklal Marşı’nı okuttuğu için çok mutlu olduğunu dile getirirken, Rıza Kayaalp ise bir sonraki olimpiyat Oyunları’nda altın madalya almak için çok çalışacağını vurguladı
Rıza Kayaalp, Avrupa'nın en iyisi! 08:26
Rıza Kayaalp, Avrupa'nın en iyisi! 27 izlenme - 11 ay önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp grekoromen stil 130 kiloda altın madalya kazandı.
Rıza Yeni Rızalar İstiyor - Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 04:35
Rıza Yeni Rızalar İstiyor - Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 20 izlenme - 11 ay önce Avrupa ve dünya şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp'ın görüntüleri Rıza Kayaalp ile röportaj MUSA SAMUR - Avrupa ve dünya şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, olimpiyat şampiyonu olduktan sonra evlenmeyi düşündüğünü belirterek, "Bu ülkeye yeni Rızalar yetişmeli. İnşallah genimizi çocuklarımıza da aktarırız." dedi.
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, Öğrencilerle Buluştu 02:35
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, Öğrencilerle Buluştu 31 izlenme - 2 yıl önce - Kayaalp: "Küçük kardeşlerimize verebileceğim küçük bir bilgi bile beni mutlu eder" Milli güreşçi Rıza Kayaalp, memleketi Yozgat'ta öğrencilerle bir araya geldi.
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 01:26
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 7 izlenme - 6 ay önce Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda 130 kilodaki güreşçimiz Rıza Kayaalp, finalde Kübalı Mijain Lopez Nunez'e 6-0 yenilerek gümüş madalya kazandı. Bu durum sonrası Rıza Kayaalp'e sitem Sinan Engin, " Ne yapsın karşısında hayvan vardı" dedi.
Rıza Kayaalp: 'Buruk Bir Sevinç Yaşıyorum' 02:34
Rıza Kayaalp: 'Buruk Bir Sevinç Yaşıyorum' 16 izlenme - 11 ay önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak üst üste 5. kez Avrupa şampiyonu olan grekoromen milli güreşçi Rıza Kayaalp, yaşanan terör olayı nedeniyle buruk bir sevinç yaşadığını söyledi Letonya'nın başkenti Riga'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda Ukraynalı rakibi Oleksandr Chernetsky'ı yenerek üst üste 5. kez Avrupa şampiyonu olan Rıza Kayaalp, akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na indi. Havalimanında çiçeklerle ve alkışlarla karşılanan Kayaalp, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ankara'da yaşanan terör olayını lanetleyen şampiyon sporcu, "6. kez Avrupa şampiyonu oldum. Tam bunun sevincini yaşarken, ülkemizde bir terör olayı gerçekleşti. Bundan dolayı buruk bir sevinç yaşıyoruz. Bu terör olayını lanetle kınıyorum. Bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet ve ailelerine başsağlığı diliyorum. İnşallah yaralı vatandaşlarımız da en kısa zamanda sağlığına kavuşur. İnşallah bundan sonra da böyle bir olay yaşanmaz" dedi. "HEDEFİM OLİMPİYATLARDA ALTIN MADALYA KAZANMAK" Hedefinin her zaman zirvede olmak olduğunu vurgulayan Rıza Kayaalp, "Her zaman katıldığım bütün şampiyonalarda da bunu ispatlayarak dönüyorum. Son Avrupa ve dünya şampiyonuydum, bu yıla da Avrupa şampiyonluğu ile başlamış oldum. Önümde Olimpiyatlar var. Tabii 2 dünya, 6 Avrupa şampiyonluğunun yanına en önemlisi olimpiyat altın madalyası koymak istiyorum. Ondan sonra daha rahat rekorlar kırmak istiyorum. İçim rahat olacak çünkü bir de olimpiyatın altın madalyası olacak. İnşallah onu da almak için bütün çabamla çalışıp, gayret edip, istikrarımı bozmadan, sosyal yaşantımı bozmadan, rehavete kapılmadan yoluma devam edip, 5 ay sonra yapılacak olimpiyatlarda altın madalyayı almak istiyorum" diye konuştu. Açıklamaların ardından Kayaalp, Ankara'ya hareket etti.
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 02:12
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 59 izlenme - 3 yıl önce Rıza Kayaalp, en büyük hedefinin olimpiyatlarda altın madalya kazanmak ve güreş hayatı boyunca zirvede kalmak olduğunu söyledi.
Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp, Maçını Yayınlamayan TRT'ye Sitem Etti 01:56
Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp, Maçını Yayınlamayan TRT'ye Sitem Etti 11 izlenme - 11 ay önce Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Rıza Kayaalp, final maçında TRT'nin başka bir program yayınlamasını eleştirdi.
Şampiyon Güreşçi Rıza Kayaalp'a Coşkulu Karşılama 03:42
Şampiyon Güreşçi Rıza Kayaalp'a Coşkulu Karşılama 11 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli sporcumuzu karşılamak için havaalanında bekleyen kalabalıktan genel görüntüler- Rıza Kayaalp'in gelişi ve karşılanması - Vatandaşların fotoğraf çektirmesi- Rıza Kayaalp ile röportaj ANKARA - ABD'de düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Rıza Kayaalp, Ankara'da çoşkuyla karşılandı.
Kayaalp'e mehterli karşılama! 07:06
Kayaalp'e mehterli karşılama! 10 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda dünya şampiyonu olan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, memleketi Yozgat'ta mehter takımı eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Kayaalp, tek eksikliği olarak belirttiği olimpiyat şampiyonluğunu da 2016 yılında Yozgat'a getirmek istediğini söyledi.
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 02:12
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 33 izlenme - 3 yıl önce Rıza Kayaalp, en büyük hedefinin olimpiyatlarda altın madalya kazanmak ve güreş hayatı boyunca zirvede kalmak olduğunu söyledi.
Kayaalp, Gözünü Yeni Şampiyonluklara Dikti 03:13
Kayaalp, Gözünü Yeni Şampiyonluklara Dikti 20 izlenme - 2 yıl önce Rıza Kayaalp, gözünü yeni şampiyonluklara dikti- Avrupa Oyunları'na hazırlanan milli güreşçi Rıza Kayaalp, hem bu turnuvada hem de Dünya Güreş Şampiyonası'nda, altın madalyalarına yenisini eklemek istiyor- Kayaalp: "Dünya şampiyonalarında iki senedir kaçırdığım altın madalyayı bu yıl almak istiyorum" BASİR GÜLÜM - Avrupa ve dünya şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, bu yıl ilk kez Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek Avrupa Oyunları'nda altın madalya kazanarak, olimpiyat vizesi almak istediğini söyledi.