Hoşgeldiniz!

Rıza Kayaalp

Rıza Kayaalp Lopez Nunez'i Yenerek Dünya Şampiyon Oldu 08:20
Rıza Kayaalp Lopez Nunez'i Yenerek Dünya Şampiyon Oldu 8.546 izlenme - 2 yıl önce Rıza Kayaalp Lopez Nunez'i yenerek dünya şampiyon oldu Rıza rövanşı aldı altın madalya kazandı BiR EFSANEYi BiTiRDiM Rıza Kayaalp, finalde Kübalı Mijain Lopez Nunez'i yenerek dünya şampiyon oldu Riza Kayaalp Vs Lopez Nunez Mijain 130kg Gold Medal Match World Wrestling Championships 2015 Dünya Güreş Şampiyonası - Antrenör Serkan Özden
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 01:26
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 2.762 izlenme - 11 ay önce Beyaz Futbol yeni sezonuna dün başladı.Sinan Engin söylemleriyle hiç değişmedini bize gösterdi
Rıza Kayaalp, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Altın Madalya Kazandı 03:04
Rıza Kayaalp, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Altın Madalya Kazandı 2.018 izlenme - 1 yıl önce Rıza Kayaalp, Avrupa Güreş Şampiyonası Grekoromen stil 130 kilo finalinde Chernetskyy'yi yenerek altın madalya kazandı.
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu - Final maçı 04:00
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu - Final maçı 4.061 izlenme - 4 yıl önce Milli sporcumuz Avrupa Şampiyonu! Avrupa Güreş Şampiyonası'nda milli sporcumuz Rıza Kayaalp altın madalya kazandı.Gürcistan'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiy...
Rıza Kayaalp Türkiye'ye gümüş madalya kazandırdı! 00:41
Rıza Kayaalp Türkiye'ye gümüş madalya kazandırdı! 562 izlenme - 11 ay önce Erkekler Güreş 130 kiloda Rıza Kayaalp, Kübalı Mijain Lopez'e 8-0 mağlup oldu ve gümüş madalya kazandı!
Irmak Kazuk  Rıza Kayaalp ile Güreş Tuttu 04:34
Irmak Kazuk Rıza Kayaalp ile Güreş Tuttu 2.087 izlenme - 5 yıl önce Irmak Kazuk "Denemeden Olmaz" programı için Avrupa ve Dünya şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp ile güreş tuttu. Milli güreşçi ile ısınan ardından da Kayaalp ile mindere çıkan Kazuk, minderde çok zor anlar yaşadı.
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu 09:23
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu 74 izlenme - 3 ay önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda Rıza Kayaalp, altın madalyanın sahibi oldu. Sırbistan'ın Novi Sad kentinde düzenlenen şampiyonanın 5. gününde milli güreşçi, grekoromen stil 130 kilo finalinde Macar Balint Lam ile karşılaştı.
Avrupa Oyunları'nda Altın Madalya Kazanan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 03:20
Avrupa Oyunları'nda Altın Madalya Kazanan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 550 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa Oyunları'nda altın madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp'ın açıklamaları- Aldığı madalyanın detay görüntüleri - Metehan Başar ile röportaj 1. Avrupa Oyunları- Dünya ve Avrupa şampiyonu milli sporcu Rıza Kayaalp: - "Hep bir amaç için, Türk bayrağını göndere çektirmek ve İstiklal Marşımızı söyletmek için ter döküyoruz" 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) altın madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp, Türk bayrağını göndere çektirmek ve İstiklal Marşı'nı söyletmek için ter döktüklerini söyledi.
Taha Akgül ve Rıza  Kayaalp'dan açıklamalar 05:43
Taha Akgül ve Rıza Kayaalp'dan açıklamalar 143 izlenme - 11 ay önce Olimpiyat Şampiyonu Taha Akgül ve olimpiyat ikincisi Rıza Kayaalp, A Spor'a konuk oldu. Taha, Rio'da İstiklal Marşı’nı okuttuğu için çok mutlu olduğunu dile getirirken, Rıza Kayaalp ise bir sonraki olimpiyat Oyunları’nda altın madalya almak için çok çalışacağını vurguladı
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'in Dünya Şampiyonası'nda Tek Hedefi Altın Madalya 03:51
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'in Dünya Şampiyonası'nda Tek Hedefi Altın Madalya 3 izlenme - 4 gün önce - Milli güreşçi Rıza Kayaalp'in Dünya Şampiyonası'nda tek hedefi altın madalyaANKARA - Dünya Şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Ağustos ayında yapılacak Dünya Şampiyonası'nda da başarılarına bir yenisini eklemek için hazırlıklarını Ankara Elmadağ güreş kampında sürdürüyor.
Şampiyon güreşçi Rıza Kayaalp'a coşkulu karşılama 03:43
Şampiyon güreşçi Rıza Kayaalp'a coşkulu karşılama 238 izlenme - 2 yıl önce ABD'de düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Rıza Kayaalp, Ankara'da çoşkuyla karşılandı.
Rıza Kayaalp'in Giydiği Mayo Tartışma Konusu Oldu 03:12
Rıza Kayaalp'in Giydiği Mayo Tartışma Konusu Oldu 96 izlenme - 11 ay önce 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda erkekler grekoromen stil 130 kilo finalinde Kübalı Mijain Lopez Nunez ile mücadele eden milli güreşçi Rıza Kayaalp'in giydiği mayo tartışma konusu oldu.
Rıza Kayaalp, Avrupa Şampiyonu Oldu 02:51
Rıza Kayaalp, Avrupa Şampiyonu Oldu 185 izlenme - 2 yıl önce Türk güreşçi Rıza Kayaalp, 1. Avrupa Oyunları 130 kilo grekoromen finalinde rakibini 3-1 yenerek 4. kez üst üste Avrupa şampiyonu oldu.
Rıza Kayaalp: 2020 Olimpiyatları'nda Altın Madalya Alıp Güreşi Bırakacağım 02:41
Rıza Kayaalp: 2020 Olimpiyatları'nda Altın Madalya Alıp Güreşi Bırakacağım 6 izlenme - 4 hafta önce Dünya şampiyonu ve Olimpiyat ikincisi milli güreşçimiz Rıza Kayaalp, "2020 yılında olimpiyat altını aldığım zaman güreşi bırakmayı düşünüyorum." açıklamasını yaptı.
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 00:39
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 249 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a "Aslansın, kaplansın" diyerek medyada ve sitemizde kendine yer bulan küçük Selahi, yine aynı bakanlığın tanıtım videosunda yer almış. Videoda da "Vaaay kralsın, yaparsın" diyen küçük Selahi'nin performansını izliyoruz.
İlk Madalya Rıza Kayaalp'ten 02:31
İlk Madalya Rıza Kayaalp'ten 331 izlenme - 5 yıl önce Grekoromen güreş 120 kiloda dünya şampiyonu güreşçimiz Rıza Kayaalp bronz madalya mücadelesinde Gürcü rakibini yenerek ülkemize büyük bir mutluluk yaşattı.
Rıza Kayaalp'in Şampiyonluğu Ailesini Gururlandırdı 04:02
Rıza Kayaalp'in Şampiyonluğu Ailesini Gururlandırdı 100 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rıza Kayaalp'in madalyaları- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp madalyaları düzenlemesi- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp röportaj- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp rızanın fotoğrafını öpmesi- Rıza Kayaalp'in ikizi Zehra Kayaalp röportaj Rıza Kayaalp'in şampiyonluğu ailesini gururlandırdı- Milli güreşçi Rıza Kayaalp'in, 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) altın madalya kazanması ailesi tarafından sevinçle karşılandı- Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp: - " Kazanmış olduğu altın madalyanın da yeri hazır. En güzel madalyası bu oldu" YAKUP SALMAN - ÖZCAN GÜNEY - Azerbaycan'da düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) altın madalya kazanan mili güreşçi Rıza Kayaalp, Yozgat'ta yaşayan ailesinin sevinç kaynağı oldu.
Şampiyon, Zirveyi Bırakmak İstemiyor - Rıza Kayaalp İle Röportaj 02:27
Şampiyon, Zirveyi Bırakmak İstemiyor - Rıza Kayaalp İle Röportaj 55 izlenme - 1 yıl önce Rıza Kayaalp'in madalyaları detay Avrupa Şampiyonluğu madalyasını rafa koyması Rıza Kayaalp ile röportaj Sevgi Kayaalp ile röportaj Şampiyon, zirveyi bırakmak istemiyor Dünya ve Avrupa şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp: "Durmadan, yılmadan en iyi şekilde çalışmalarıma devam edip olimpiyatlara hazırlanmak istiyorum.
Rıza Kayaalp, Avrupa'nın en iyisi! 08:26
Rıza Kayaalp, Avrupa'nın en iyisi! 37 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp grekoromen stil 130 kiloda altın madalya kazandı.
Taha Akgül ve Rıza  Kayaalp'dan açıklamalar 05:43
Taha Akgül ve Rıza Kayaalp'dan açıklamalar 16 izlenme - 11 ay önce Olimpiyat Şampiyonu Taha Akgül ve olimpiyat ikincisi Rıza Kayaalp, A Spor'a konuk oldu. Taha, Rio'da İstiklal Marşı’nı okuttuğu için çok mutlu olduğunu dile getirirken, Rıza Kayaalp ise bir sonraki olimpiyat Oyunları’nda altın madalya almak için çok çalışacağını vurguladı
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, Öğrencilerle Buluştu 02:35
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, Öğrencilerle Buluştu 35 izlenme - 2 yıl önce - Kayaalp: "Küçük kardeşlerimize verebileceğim küçük bir bilgi bile beni mutlu eder" Milli güreşçi Rıza Kayaalp, memleketi Yozgat'ta öğrencilerle bir araya geldi.
Rıza Kayaalp: 04:33
Rıza Kayaalp: "Bayrağımızı En Üstlere Çıkarıp, İstiklal Marşımızı Ezberletmek İstiyorum" 3 izlenme - 1 ay önce - (Özel haber) Rıza Kayaalp: "Bayrağımızı en üstlere çıkarıp, İstiklal Marşımızı ezberletmek istiyorum"İSTANBUL - Avrupa Şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, "Fransa'daki Avrupa Şampiyonası'nda olduğu gibi bayrağımızı en üstlere çıkarıp, İstiklal Marşımızı ezberletmek istiyorum" dedi.
Rıza Yeni Rızalar İstiyor - Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 04:35
Rıza Yeni Rızalar İstiyor - Milli Güreşçi Rıza Kayaalp 20 izlenme - 1 yıl önce Avrupa ve dünya şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp'ın görüntüleri Rıza Kayaalp ile röportaj MUSA SAMUR - Avrupa ve dünya şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, olimpiyat şampiyonu olduktan sonra evlenmeyi düşündüğünü belirterek, "Bu ülkeye yeni Rızalar yetişmeli. İnşallah genimizi çocuklarımıza da aktarırız." dedi.
Minderin 'Altın Çocukları', Ana Kuzusu Çıktı 02:36
Minderin 'Altın Çocukları', Ana Kuzusu Çıktı 2 izlenme - 1 ay önce - Minderin 'altın çocukları', ana kuzusu çıktı Evlilik ve Kırkpınar hayalleri 2020'ye bağlı Antrenörleri 'Kırkpınar'ı, anneleri 'dünya evini' yasakladıEDİRNE - Türkiye'nin 'altın çocukları' Taha Akgül ve Rıza Kayaalp'in hocası Yağlı Güreş Asbaşkanı Mehmet Ayan, başarılı güreşçilerin...
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 02:12
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 60 izlenme - 3 yıl önce Rıza Kayaalp, en büyük hedefinin olimpiyatlarda altın madalya kazanmak ve güreş hayatı boyunca zirvede kalmak olduğunu söyledi.
Rıza Kayaalp'e Meydan Okudu, 1,5 Saniyede Yenildi 05:01
Rıza Kayaalp'e Meydan Okudu, 1,5 Saniyede Yenildi 1 izlenme - 1 ay önce Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Tecrübe Konuşuyor' projesi kapsamında Amasya'da düzenlenen programda seyirciler arasında bulunan bir öğrencinin isteği üzerine sahnede bilek güreşi yaptı. Kayaalp'in 1,5 saniyede yendiği öğrencinin, bilek güreşi milli takımında yer aldığı ortaya çıktı.
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 01:26
Sinan Engin: Rıza Kayaalp'in Karşısında Hayvan Vardı 8 izlenme - 11 ay önce Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda 130 kilodaki güreşçimiz Rıza Kayaalp, finalde Kübalı Mijain Lopez Nunez'e 6-0 yenilerek gümüş madalya kazandı. Bu durum sonrası Rıza Kayaalp'e sitem Sinan Engin, " Ne yapsın karşısında hayvan vardı" dedi.
Şampiyon Güreşçi Rıza Kayaalp'a Coşkulu Karşılama 03:42
Şampiyon Güreşçi Rıza Kayaalp'a Coşkulu Karşılama 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli sporcumuzu karşılamak için havaalanında bekleyen kalabalıktan genel görüntüler- Rıza Kayaalp'in gelişi ve karşılanması - Vatandaşların fotoğraf çektirmesi- Rıza Kayaalp ile röportaj ANKARA - ABD'de düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Rıza Kayaalp, Ankara'da çoşkuyla karşılandı.
Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp, Maçını Yayınlamayan TRT'ye Sitem Etti 01:56
Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp, Maçını Yayınlamayan TRT'ye Sitem Etti 12 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Rıza Kayaalp, final maçında TRT'nin başka bir program yayınlamasını eleştirdi.
Kayaalp'e mehterli karşılama! 07:06
Kayaalp'e mehterli karşılama! 10 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda dünya şampiyonu olan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, memleketi Yozgat'ta mehter takımı eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Kayaalp, tek eksikliği olarak belirttiği olimpiyat şampiyonluğunu da 2016 yılında Yozgat'a getirmek istediğini söyledi.