Hoşgeldiniz!

Röntgen Videoları İzle

Bir Aşkın Röntgeni 03:24
Bir Aşkın Röntgeni 138.687 izlenme - 4 yıl önce Aşkın röntgeni çekilseydi eğer nasıl olurdu, hiç merak ettiniz mi? İşte cevabı! facebook.com/anadolusigorta
Tahsin Hasoğlu- Kamu Spotu 00:28
Tahsin Hasoğlu- Kamu Spotu 3.557 izlenme - 2 ay önce Bu seferde Ortopedi uzmanı olarak karşımıza çıkan tahsinin kamu spotu skecini izliyoruz.İyi seyirler.
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 00:28
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 17.192 izlenme - 2 yıl önce Hanginiz yaptı lan bunu? Biliyorum o pırpırın sahibi bir alkışlarlayaşıyorum üyesi ve şu an burda. Ama şerefsizim güzel fikir, hakkını vermem lazım.
Sürekli Dizi - Röntgen 10:49
Sürekli Dizi - Röntgen 23.695 izlenme - 3 yıl önce Sürekli Dizi - Röntgen Cartoon Network Çizgi Filmi.
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 03:14
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 21.554 izlenme - 2 yıl önce Cebi delik ergen gençlikle, duvarı delik iş adamının ortak noktası bir zamanlar Hülya Avşar'dı. Patronun delikten dikizleyecem diye harcadığı çabayı takdir etmeliyiz, ne de olsa dürüst ve namuslu bir işveren olmak kolay değildir, gerektiğinde duvar da delmek gerekir. Aynı film daha önce yayınlanan kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17232/mezhebi-genis-sekreter http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2694/hulya-avsar-sekreter Film Künyesi; Sekreter, 1985
Şener Şen Dikizi - Şalvar Davası (Aşırı Derecede Müjde Ar İçerir) 01:18
Şener Şen Dikizi - Şalvar Davası (Aşırı Derecede Müjde Ar İçerir) 14.015 izlenme - 2 yıl önce Şalvar Davası filminde ki röntgen sahnesidir. Köylülerin ve Şener Şen'in, çatı aktaran Müjde Ar'ı seyretmelerini izliyoruz karşim.
Hata Kimde - Gürdal Abi' nin Röntgen Aşkı 04:36
Hata Kimde - Gürdal Abi' nin Röntgen Aşkı 3.357 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'de yayınlanan efsanevi dizi Hata Kimde'de Gürdal Abi herzamanki gibi röntgenciliğe soyunur,Gürdal Abi kızı götürdüğü her yerde röntgenler ve uygun olan zamanı bekler ancak o uygun zaman bir türlü gelmez.
Ağzında 85 Tane Diş Olan Adam 02:11
Ağzında 85 Tane Diş Olan Adam 2.122 izlenme - 2 yıl önce Sağlıklı bir ağızda 32 diş bulunur. 22 yaşındaki Mesut Küskü'nün ağzında ise tam 85 diş tespit edildi. Tedaviye başlandı, ancak 58'i çekilebildi.
60 Yaşında Tam Ekipmanla Etek Altını Röntgenlemek 01:39
60 Yaşında Tam Ekipmanla Etek Altını Röntgenlemek 3.906 izlenme - 3 yıl önce Tabuta bir osuruk borcu kalmış amcamızın siyah poşetin içine zula yaptığı kamera ile İstiklal Caddesinde kadınlara yaklaşmasından şüphelenen güven timleri harekete geçmiş ve amcamızın bilgisayarında yeni upskirt dosyaları oluşturmasını şimdilik engellemiştir. Videonun sonunda düzeneği görünce amcanın teknik zekasına hayran kalmamak elde değil.
Bızır Hastası Kameraman Teknikleri 00:31
Bızır Hastası Kameraman Teknikleri 1.661 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu izlediğimde ortaokula ve liseye giderken, ayakkabı üzerine yapıştırıp dikiz yaptığım aynalar aklıma geldi. Bu aynalar bir ara cinsel hayatımıza yön vermişti. Aynayı doğru şekilde ve sağlam şekilde yapıştırmak çok önemlidir. Dikiz silahı doğru şekilde yerleştirildikten sonra ki adım ise, avınıza farkettirmeden gerekli görüşü sağlamaktır. İşte sitedaşlarım ben böyle zor koşullar altında ergenliğimi aşmıştım.
Ozan Orhon'un X-Ray Gözleri 00:27
Ozan Orhon'un X-Ray Gözleri 1.242 izlenme - 3 yıl önce Sütaş'da çalışan abla ile 31 yöntemi ile zayıflayan Ozan Orhon'un X-Ray maceraları. Sessiz bir başyapıt. The New York Times
Erkekler Tuvalaetinde Röntgencilere İnanılmaz Tuzak 02:40
Erkekler Tuvalaetinde Röntgencilere İnanılmaz Tuzak 693 izlenme - 2 yıl önce Erkekler tuvaletinde bir kadınla ilişkiye girer gibi yapan adam bütün meraklıları başına topladı. Kapı açıldıktan sonra ise gerçeği anlayan kalabalık gülme krizine girdi.
Galiba Bakireyim 01:07
Galiba Bakireyim 702 izlenme - 3 yıl önce Manken,fotoğrafçı ve abazan üçgeni iç açıları toplamı 180 derecedir.90 dereceyi kenardan manken kızımızı kesen abazanlarımız oluştururken mankem kızımız! ve fotoğrafçıların nasibine 45 er derecelik açılar düşmektedir.Oysa ki o gariban boyacıya bir iki sıvazlık poz daha versen ne olur sana soruyorum manken apla.Kasadan da kaybetmezsin hem de bir iyilik yapmış olursun.Sırf bu yüzden internet öncesi nesil tekefon hatlarında heba olmuştur.
17 Kez Sürülüp Röntgencilikle Suçlanan Görme Engelli Öğretmen 02:00
17 Kez Sürülüp Röntgencilikle Suçlanan Görme Engelli Öğretmen 411 izlenme - 2 yıl önce Görme engelli öğretmen, iki öğretmeni kapı deliğinden röntgenlemekle suçlandığını öne sürdü. Vali yardımcısı ise 22 yıllık meslek hayatında 12 okula sürgün edilen ve sayısız davayla uğraşan öğretmen için “‘İki öğretmeni uygunsuz vaziyette gördüm’ deyip şikâyet eden kendisi” dedi. ADANA’da yüzde 100 görme engelli raporu bulunan 23 yıllık tarih öğretmeni Ali Ercan (44) hakkında, görev yaptığı Hasan Adalı Lisesi’nde mesai arkadaşlarının huzurunu bozduğu iddiasıyla soruşturma açıldı. Ali Ercan, bu soruşturmanın selameti için, geçici olarak, evinden uzaktaki Hacı Ahmet Atıl Lisesi’ne gönderildi. Ercan, bu görevlendirmenin Birleşmiş Milletler (BM) Engelliler Sözleşmesi’ne aykırı olduğu iddiasıyla Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet dilekçesi verdi. Ercan, ifade vermek için gittiği valilikte, Vali Yardımcısı Reşat Özdemir’in kendisini, hiç göremediği halde röntgencilikle suçladığını iddia etti. Ercan, şunları anlattı: “11 Temmuz’da, Reşat Özdemir’e ifade vermeye gittim. Bana ‘Siz kapının anahtar deliğinden 2 erkek öğretmeni farklı bir durumdayken izlemişsiniz. Röntgencilik yapmışsınız, bunu yapmaya utanmıyor musunuz?’ dedi.” “Ben de bunu ilk kez kendisinden duyduğumu söyledim. Önce okulun içinde sigara içen öğretmenlerin şikayet ettiğimi öne sürdüler. Bu konuyla ilgili hakkında soruşturma açıldı. Soruşturma bahanesiyle evimden ulaşımı kolay olmayan bir okula sürgün edildim. Bu sürgünle bana, ‘Sen öğretmenliği bırak’ demek istiyorlar. Şimdi de ‘Röntgenci’ diyorlar. Ben hiç göremiyorum. Görme engelli bir kişi röntgencilik yapabilir mi, böyle bir şey yok.” ADANA Vali Yardımcısı Reşat Özdemir ise Ali Ercan hakkında açılan 2 soruşturmanın devam ettiğini söyledi. Başka okula gönderilmesinin ilk soruşturmayla ilgili olduğunu belirten Özdemir şöyle konuştu: “Ali Ercan özürlü olmasını çok istismar ediyor. Şikayet etmediği kimse kalmadı. ‘Ben öğretmenleri uygunsuz vaziyette gördüm’ diye kendisi söylemiş. Biz işi gücü bıraktık Ali Ercan’la uğraşıyoruz. Yeni dönemde sorunlu öğretmen istemiyoruz. Adana’da yüzün üzerinde görme engelli öğretmen var. Hepsi kıdemine bakılmaksızın belediye sınırları içinde yerlerde görevlendirildi.” ANKARA Üniversitesi Tarih Bölümü’nü 1989’da birincilikle bitirdikten sonra öğretmenliğe başlayan Ali Ercan, siciline yazılan kötü notları sildirmek için birçok kez mahkemeye başvurdu. Hakkındaki sürgün ve disiplin cezaları nedeniyle 12 okul değiştiren Ali Ercan, ayrıca çoğu milli eğitim müdürlüklerine 45 dava açtı. Bu davaların 29’unu kazandı, 3 kez Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) başvurdu.
Radyoterapi Nedir? 01:00
Radyoterapi Nedir? 312 izlenme - 2 yıl önce Radyoterapi Radyoterapi hastalığın tedavi edilmesi için radyasyonun, genellikle X-ışınlarının, kullanılması anlamına gelmektedir. X-ışınları 1895 yılında keşfedilmiştir ve bu tarihten itibaren radyasyon teşhis ve tanı (röntgen) ve tedavi (radyoterapi) amacıyla tıpta kullanılmaktadır. Doktorlar tıpta radyoterapinin kullanılmasıyla ilgili çok fazla deneyim yaşamışlardır. Kansere sahip 10 hastanın yaklaşık 4’ü (@) tedavisinin bir parçası olarak radyoterapi almaktadır. Bu işlem çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir: Eksternal radyoterapi olarak vücut dışından, X-ışınları, kobalt ışınlama, elektronlar ve proton gibi çok daha nadir diğer parçacıkları kullanarak İnternal radyoterapi olarak vücut içinden, kanser hücreleri tarafından alınacak bir sıvının içilmesi ya da radyoaktif maddenin tümörün içine ya da yakınına bırakılması yoluyla Radyoterapi nasıl çalışır? Radyoterapi, tedavi alanındaki
Röntgen Refleksi (İbrahim Tatlıses) 00:37
Röntgen Refleksi (İbrahim Tatlıses) 559 izlenme - 2 yıl önce Alişan adlı filmin en anlamsız, nihilist sahnesi, ibo lüks bir villanın yanındaki inşaatta ameledir ve bir müddet sonra röntler başlar, bir gün sırtına dokunan bir elle irkilir...
Röntgenci Şakir 00:26
Röntgenci Şakir 1.103 izlenme - 9 yıl önce
Röntgen de yemek yemek 01:48
Röntgen de yemek yemek 317 izlenme - 3 yıl önce Yemek yerken röntgen cihazında nasıl göründüğünüzü merak ettiniz mi?
Beyninde Allah Yazan Adam 02:34
Beyninde Allah Yazan Adam 352 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de baş ağrıları üzerine beyin filmi çektiren vatandaş beynin de Allah ve Muhammet yazdığını iddia etti.. Bu görüntüleri toplumla paylaşmayı sorumluluk görev eden vatandaş barış görüşmelerini bile bu olayla bağlayarak ilahi mesaj vermeyi de ihmal etmemiş.
Gizli Memiş Kamerası 01:18
Gizli Memiş Kamerası 381 izlenme - 3 yıl önce Nestle firmasının bir çalışması için sütyenine gizli kamera yerleştiren gönüllü kadın, Londra sokaklarında dolaşmış. Süeterinin açık yakasından pembe sutyeni görünen kadının göğüslerine bir günde 36 kişi bakmış.
Projeksiyon Makinesiyle Röntgen Filmi İncelemek (Türk Korku Filmi Şeytan) 00:50
Projeksiyon Makinesiyle Röntgen Filmi İncelemek (Türk Korku Filmi Şeytan) 174 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz 1974 yılında çekilmiş türk yapımı şeytan filminden. İçine şeytan kaçmış kızın röntgen incelemesi yapan doktorlar projeksiyon makinesi kullanarak olaya farklı bir boyut kazandırmaktalar..
Reha Muhtar İle Doğruların Zamanı - Tarkan'ı Çıplak Gözetlemek 00:45
Reha Muhtar İle Doğruların Zamanı - Tarkan'ı Çıplak Gözetlemek 179 izlenme - 2 yıl önce 2008'De Reha Muhtar'ın yayınladığı ve insanlara 100 soru sorarak para verdiği yarışmanın ömrü 1 ay kadar sürmüştü. Programın hafızalardan silinmeyen yeri ise tam olarak burasıydı.
Sapık Moruklar 00:44
Sapık Moruklar 542 izlenme - 9 yıl önce ş itmiş m hl çkınlık
İlginç radyografiler 01:55
İlginç radyografiler 326 izlenme - 7 yıl önce İlginç radyografiler
radyolojide temel bilgiler 01:25
radyolojide temel bilgiler 262 izlenme - 7 yıl önce radyoloji, radyoloji bilimi, radyoloji tarihçesi, radyoloji tarihi, radyoloji teknolojisi, röntgen ışınları, ultrason radyoloji nedir? radyoloji biliminin tarihi üzerine video program. İnsan vücudunun içini görme bilimi. röntgen ışınları, ultrason
MR Cihazı İle İçinize Bakın 01:22
MR Cihazı İle İçinize Bakın 125 izlenme - 3 yıl önce Günlük yaşantınızda yaptığınız her şey x-ray cihazından nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? X-ray e yansıyan görüntülerle içinize bakın!
Kızları Röntgenlerken dedem 00:06
Kızları Röntgenlerken dedem 97 izlenme - 3 yıl önce Kızları Röntgenlerken dedem - yeni vine
Röntgen Çekilirken Yemek Yiyince Nasıl Olur? 01:49
Röntgen Çekilirken Yemek Yiyince Nasıl Olur? 102 izlenme - 3 yıl önce Röntgen çekilirken yemek yiyen adamın x ışıkları ile görüntüsü işte böyle oluyor.
Yiyip İçerken X Ray Cihazında Nasıl Gözükürüz? 01:49
Yiyip İçerken X Ray Cihazında Nasıl Gözükürüz? 114 izlenme - 4 yıl önce İnsanın Bir Şey Yiyip İçmesi Sırasında X-ray Cihazında Oluşan Görüntüler..
Bir şey içerken röntgen cihazından nasıl görünüyor? 00:39
Bir şey içerken röntgen cihazından nasıl görünüyor? 103 izlenme - 4 yıl önce Bir şey içerken röntgen cihazından nasıl görünüyor acaba