Hoşgeldiniz!

Rusya

Tank'ın Otomobile Yol Vermesi 00:18
Tank'ın Otomobile Yol Vermesi 677.445 izlenme - 2 yıl önce Rusya'dan başka bir yerde çekilemeyecek bir video. Dikkat tank çıkabilir yerine dikkat otomobil çıkabilir tabelası konması gereken bir bölge. Şoförün umarsız tavırları ise işin tuzu biberi.
-48 Derecede Suyun Buza Dönüştüğüne İnanamayan Türk 02:06
-48 Derecede Suyun Buza Dönüştüğüne İnanamayan Türk 15.802 izlenme - 3 hafta önce Arkadaş büyük ihtimal inşaat işçisi ve Rusya'nın Sibirya bölgesinde bulunan Gubkinki şehrinde suyun havada nasıl buza dönüştüğünü bize kanıtlıyor. Hatta inanmayabiliriz diye başka testlerle birlikte bu tezi onaylıyor. Yalnız dikkat edin feci halde cak cak sakız çiğnemesi sesi var.
Rus Salatasını Nasıl Bilirdiniz? 01:09
Rus Salatasını Nasıl Bilirdiniz? 812.654 izlenme - 5 yıl önce Böyle bir hikaye de varmış :) Amerika'nın adı Rus'un tadı hesabı :)
Çıplak Gösteren Gözlük Şakası  18 02:50
Çıplak Gösteren Gözlük Şakası 18 9.902 izlenme - 3 hafta önce Rusya'da bir tv programında yapılan şakada gözlükçü'den gözlük almaya gelen müşteriler çıplak gösteren gözlük şakasına maruz kalıyorlar izliyoruz efenim..
Çıplak selfie çeken turist kaza yapıp öldü ( 18) 00:43
Çıplak selfie çeken turist kaza yapıp öldü ( 18) 28.637 izlenme - 4 ay önce Punta Cana otoyolunda üstsüz selfie uğruna canından oldu... Çıplak selfie çeken turist kaza yapıp öldü Ölmenin pek çok yolu olabilir. Ama kısa süre önceye kadar hiç kimse selfie çekmenin bunlardan biri olabileceğini hayal bile edemezdi. Raylarda yürürken, yüksek bir binanın kenarında asılı halde veya bir köprünün üzerinde dengede dururken kendi fotoğrafınızı çekmenin çok ciddi sonuçları olabilir. Havalı selfie uğruna ölenlerin sonuncusu; gittiği tatil yerinde üstsüz altında sadece ipli beyaz bikini altıyla seksi selfieler çekmeye çalışan Natalia Borodina oldu. 35 yaşındaki Natalia Borodina, tatil için gittiği Dominik Cumhuriyeti’nde, arabanın camından üstsüz en seksi selfielerini çekmeye çalışırken kaza geçirip öldü. Natalia’nın selfie çekmeye çalıştığı sırada, arabayı kullanan 32 yaşındaki Ukranya’lı arkadaşı Ivanna Boirachuk ağır yaralı bir halde hastaneye kaldırıldı.
Havuç Rendelemeli Çılgın Rus Partisi 02:02
Havuç Rendelemeli Çılgın Rus Partisi 370.662 izlenme - 5 yıl önce Rusya'daki Düğünlere Alışmışken, Başka Neler Var Diye Merak Ettik. Bu Sefer De Havuç Rendeleme Yarışmasını Bulduk. Lafı Çok Uzatmaya Gerek, Rusların Eğlence Anlaıyışı Hep Beraber Görelim...
Sınıfı Terk Eden Liseli Süpermen 00:23
Sınıfı Terk Eden Liseli Süpermen 226.546 izlenme - 3 yıl önce Sınıfı Terk Eden Liseli Süpermen Sınıfta telefonu çalan Rus liseli öğretmeni sınıftayken süpermen kostümüyle terk ediyor.
Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 01:08
Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 1.048.243 izlenme - 10 yıl önce Rus Kamera Şakası Kazayla Ölüm .. www.facebook.com/Cekmekoylu
Yanlışlıkla Rekor Kıran Rus Kozmonotlar 01:28
Yanlışlıkla Rekor Kıran Rus Kozmonotlar 2.694 izlenme - 2 hafta önce Uluslararası Uzay İstasyonu'nun bozulan antenini değiştirmek için uzay yürüyüşüne çıkan Rus kozmonotlar hiç hesapta olmayan bir rekora imza attı. Anteni ters takan kozmonotlar hatalarını düzeltmek için saatlerce uzayda çalıştı.
Gözlerinize İnanamayacaksınız 00:18
Gözlerinize İnanamayacaksınız 213.930 izlenme - 5 yıl önce
Sibirya Kaplanı, Yüreğini Ağzına Getirdi 00:39
Sibirya Kaplanı, Yüreğini Ağzına Getirdi 199.345 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Bir Hayvanat Bahçesinde Sibirya Kaplanının Cam Kafesinin Önünde Fotoğraf Ve Video Çektirmek İsteyen Genç Bir Kadın Kaplan Sürpriziyle Karşılaştı.
Terbiyecisini Hastaneden Alan Ayı 01:01
Terbiyecisini Hastaneden Alan Ayı 2.539 izlenme - 2 hafta önce Rusya’nın başkenti Moskova'daki bir sokaktan geçenler yok artık dedirtecek kadar sıradışı bir tabloya tanık oldu. İnternette paylaşılan görüntülerde Yaşa isimli sirk ayısının hastaneden taburcu edilen hayvan terbiyecisini eve götürdüğü görülüyor.
Kamyon Lastiği Adamın Yüzünde Patladı 00:55
Kamyon Lastiği Adamın Yüzünde Patladı 136.787 izlenme - 4 yıl önce Kamyon Lastiği Adamın Yüzünde Patladı 28.12.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kamyon Lastiği Adamın Yüzünde Patladı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rusya'da 1 Saniyede İki Kişiyi Hastanelik Eden Adam! 00:43
Rusya'da 1 Saniyede İki Kişiyi Hastanelik Eden Adam! 43.649 izlenme - 1 yıl önce Kavgaya başlamaya yakın yumruklar tam çıkacakken hızlı davranmak önemli,görüntüler Rusya'da yaşanan kavga adam hızlı davranıp 1 saniyede iki kişiyi birden indiriyor
Kadın Çığlığı Gibi Ses Çıkaran Dağ Sıçanı 00:18
Kadın Çığlığı Gibi Ses Çıkaran Dağ Sıçanı 75.370 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da yakalanan bir dağ sıçanının çıkardığı ses duyanları hayrete düşürüyor. Dağ sıçanı tıpkı bir kadın çığlığı gibi ses çıkarıyor.
Rus Jackass'i 05:51
Rus Jackass'i 112.679 izlenme - 3 yıl önce Ruslar da bu işe el atmış, fena sayılmazlar aslında. ilk ikisini ben izleyemedim şahsen, kendim yapıyormuşum gibi oldum diğerleri de idare ehh
Direkle Kavga Eden Sarhoş Adam 02:08
Direkle Kavga Eden Sarhoş Adam 127.350 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Çekilen Bu İlginç Görüntüler Yüzünüzü Güldürecek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Markette Etek Altı Fofoğraf Çeken Yaşlı Adam 00:40
Markette Etek Altı Fofoğraf Çeken Yaşlı Adam 81.088 izlenme - 2 yıl önce Markette alışveriş yapan genç bir kızın etek altından fotoğrafını çeken yaşlı sapığın görüntüsü güvenlik kamerası kayıtlarında ortaya çıktı. Kız hiçbir şeyden habersiz alışverişine devam etti.
Esnek Rus Hatun İle Yatakta Sabah Sporu 01:18
Esnek Rus Hatun İle Yatakta Sabah Sporu 9.221 izlenme - 4 ay önce Sabah spor yapıp güne zinde başlamak iyidir ama siz siz olun yinede bu Rus hatunun yaptığı hareketleri denemeyin. Sonra kitlenip kalırsınız.
Titrettin Beni Hacı Abiii 00:24
Titrettin Beni Hacı Abiii 18.837 izlenme - 4 ay önce Abi bu kızları nereden buluyorlar ya
Suudi Kralın Yürüyen Altın Merdiveni Arızalandı 00:57
Suudi Kralın Yürüyen Altın Merdiveni Arızalandı 15.249 izlenme - 5 ay önce Rusya'yı ziyaret eden ilk Suudi Arabistan Kralı olan 81 yaşındaki Selman bin Abdulaziz, Vnukovo Havalimanı’nda uçaktan inerken altın yürüyen merdivenin bozulunca yürümek zorunda kalmış
Rusya'da İç Çamaşırı ile Alışverişe Çıkmak 00:49
Rusya'da İç Çamaşırı ile Alışverişe Çıkmak 39.905 izlenme - 1 yıl önce İlginçlikler ülkesi Rusya'dan bir ilginç olay daha. Rusya'da iç çamaşırları ile alışverişe çıkan kadını izliyoruz.
Rus Düğününde Seks İçerikli Oyun 05:24
Rus Düğününde Seks İçerikli Oyun 129.341 izlenme - 5 yıl önce Rusya'daki düğünler oldukça ilginç oluyor.
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor 02:34
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor 95.175 izlenme - 4 yıl önce Dünya Rusya'nın başkenti Moskova'da bir binanın dış cephesi üzerinden aşağıya doğru inen tuhaf yaratığın görüntüleri konuşuyor.
Rus Düğününde Striptiz Şov 01:39
Rus Düğününde Striptiz Şov 9.053 izlenme - 3 ay önce Rus düğünlerinin çılgın eğlenceleri aralıksız devam ediyor. Bu Rus düğününde de sahneye çıkan çift ve bir kadın çalan müzik eşliğinde striptize başlamış.
Rusların Araç Sörfü 00:38
Rusların Araç Sörfü 129.483 izlenme - 5 yıl önce Rusların Araç Sörfü Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Yumrukla Soygun Yapmak 00:51
Bir Yumrukla Soygun Yapmak 110.153 izlenme - 5 yıl önce Bir Yumrukla Soygun Yapmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Otobanda Cinsel İlişki Şoku 01:32
Otobanda Cinsel İlişki Şoku 118.032 izlenme - 6 yıl önce Rusyada görüntülenen motor üstünde ilişki şoku yanına yaklaşan kamyondakiler ve izleyenler tarafından an ve an görüntülendi.
Rusyadan Yol Kavgaları 06:02
Rusyadan Yol Kavgaları 1.332 izlenme - 1 hafta önce Dünyanın Adanası Rusya'dan ilginç kavga görüntüleri izleyeceÄŸiz.
 Rusya’da, kartal geyiği böyle avladı 00:31
Rusya’da, kartal geyiği böyle avladı 91.523 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da bir doğa koruma alanında kaya kartalının bir geyiği avlaması, objektiflere yansıdı. Rusya’da bir doğa koruma alanında kaya kartalının bir geyiği avlaması, objektiflere yansıdı.Rusya’daki Sibirya kaplanlarının hareketlerini gözlemlemek amacıyla kurulan kameralara ilginç bir olay yansıdı. Kameranın önünden geçen bir geyiğin aniden düşerek ölmesi araştırmacıların dikkatinden kaçmadı ve fotoğraflar geriye dönük incelendiğinde gerçek ortaya çıktı. 2 metreden fazla kanat açıklığına sahip olan bir kaya kartalının pençelerini geyiğe geçirerek öldürdüğü ve sonra yediği anlaşıldı.Fotoğrafları basınla paylaşan Londra Zooloji Derneği, kartalların geyik avlamasının görüntülemesinin ender bir olay olduğunu belirtti. Dernekten Linda Kerley yaptığı açıklamada, “Kar üzerinde geniş bir etobur canlının izi yoktu ve geyiğin koşarken aniden durarak öldüğü gözüküyordu. Geriye dönük olarak kayıtları incelediğimizde ise gördüğümüz şey karşısında hayrete düştük” dedi.Fotoğrafların 2011 Aralık ayında çekildiği ve bu ay yayınlanan bilimsel makalede yer almasının ardından basınla paylaşıldığı ifade edildi.