Hoşgeldiniz!

Sabah Programı Videoları İzle

Playboy Tv'de Sabah Programı Olmak 02:06
Playboy Tv'de Sabah Programı Olmak 15.595 izlenme - 2 yıl önce yıllar sonra geçen hafta kullanabildiğim yıllık iznimde sabah programlarını değerlendirip bir göz atabilme imkanına sahip oldum değerli şakşakçılar. Ve de içlerinden en beğeneceğinizi düşündüğümü de sizlere sunmak boynumun borcudur. Bırakın sedayı esrayı songülü ayol kuzum mınakoyim ne varsa pileyboy tivideymiş.
Bulmacalı Sabah Programı  - Brezilya 07:50
Bulmacalı Sabah Programı - Brezilya 6.125 izlenme - 1 yıl önce Bu seferki program farklı bulmaca ile hem zekamızı sınıyoruz, müzik ile kopuyoruz, danslar ile neler yapıyoruz. İster keyifli ister dertli izliyoruz.
 Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 10:06
Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 2.884 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüleri bizde de bekliyoruz. Seda Sayan yaparsa daha memnun oluruz. ona yakışır çünkü bu tarz işler
İrfan Değirmenci İdo'yu Canlı Yayında Rezil Etti! 01:50
İrfan Değirmenci İdo'yu Canlı Yayında Rezil Etti! 3.773 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucu İrfan Değirmenci, kendisine hediye gönderen İDO'yu canlı yayında rezil etti.
Romanya'da Sabah Programı Olmak 3'lü Striptiz Şov 03:02
Romanya'da Sabah Programı Olmak 3'lü Striptiz Şov 3.719 izlenme - 4 yıl önce Romanya'da Sabah Programı Olmak 3'lü Striptiz Şov
Müge Anlı ile Canlı Yayında Küfür 00:42
Müge Anlı ile Canlı Yayında Küfür 1.189 izlenme - 1 yıl önce Evet efendim türkiyenin içler acınası programlarından birinin yapıldığı bu stüdyoda genelde normal olaylar olmuyor işte o anormal olaylardan bir tanesi daha bizlerle neye sinirlendiği anlaşılmayan adam bi anda hararetle küfüre başlıyor iyi seyirler... Türkiyede Sabah Programı olmak=http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101880/turkiyede-sabah-programi-olmak
Gülme Krizine Sokan Video 05:08
Gülme Krizine Sokan Video 3.651 izlenme - 4 yıl önce Kocasından gördüğü şiddet sonrası eşinden ayrılan Kamile Hanım, kaynanasının dayak yemesine ses çıkarmamasını sert sözlerle eleştirdi. 'Kaynanam, 'Ne olmuş i...
dikkat Şahan çıkabilir!!! 08:23
dikkat Şahan çıkabilir!!! 5.640 izlenme - 8 yıl önce kİm daha "sanatçi"..?
Oryantal Didem Çağla Şikel Ve Hanımlara Ders Verdi 02:20
Oryantal Didem Çağla Şikel Ve Hanımlara Ders Verdi 2.115 izlenme - 3 yıl önce Oryantal Didem Çağla Şikel Ve Hanımlara Ders - Herşey Dahil
Gülben Ergen'in Cenk Eren'in Kucağına Oturması 00:49
Gülben Ergen'in Cenk Eren'in Kucağına Oturması 926 izlenme - 2 yıl önce Programda, konuğu Eren ile koyu bir sohbete giren Gülben Ergen, ilerleyen dakikalarda şarkı söylemeye başladı. Stüdyoda uzun süre dans eden Gülben Ergen bir süre sonra şarkıya eşlik eden Cenk Eren'in kucağına oturdu. Programa katılımcıların sayısının artacağı söylenmekte. Bende katılmayı düşünüyorum desem yalan olmaz.
Hatice'ye Doğum Günü Sürprizi | Her Şey Dahil 13:23
Hatice'ye Doğum Günü Sürprizi | Her Şey Dahil 1.127 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Dahil programına konuk olan sanatçı Hatice'ye programda sürpriz doğum günü partisi hazırlandı.
Türkiye'de Sabah Programı Olmak 01:29
Türkiye'de Sabah Programı Olmak 989 izlenme - 2 yıl önce Brezilya, Arjantin, Romanya, Ukrayna derken Türkiye'min sabah programı öncekilerden sonra bunu izleyince büyük travma sizleri bekliyor.
Ece Erken - Canlı Yayın Bayılması 01:37
Ece Erken - Canlı Yayın Bayılması 669 izlenme - 2 yıl önce Ece Erken ve süper ekürisi Davut Güloğlu'nun sunduğu sabah programın Davut birşeyler anlatırken Ece Erken pat dedi bayılıverdi.Artık kolpamıdır gerçek midir bunu kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz..Stüdyodaki teyzelerin telaşı ise izlenmeye değer..
 Canlı Yayında İç Çamaşırını Yırttı 01:10
Canlı Yayında İç Çamaşırını Yırttı 651 izlenme - 2 yıl önce Yabancı bir kanalda yayınlanan televizyon programında çevirdikleri çarkla birbirlerine ceza veren ikili bu kadarda olmaz dedirtti.
Brezilya'da Eğlence Programı Olmak 2 05:24
Brezilya'da Eğlence Programı Olmak 2 764 izlenme - 2 yıl önce Fazla zoraki bir mizah olmuş ama bunları gördükçe Mehmet Ali Erbil'den için adamın günahını almışız aslında son derece normal şeylermiş seninkiler de kıymetini bilememişiz diyorum.
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Açma Germe Hareketleri 02:10
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Açma Germe Hareketleri 489 izlenme - 2 yıl önce evet sevgili komşusever baylar bayanlar, masaj teknikleri ve direk dansı taktiklerinden sonra şimdi de açma germe tekniklerine yakından aşina olacağız. sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, aman dikkat! bunlar da diğer tekniklerimiz : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101432/yunanistanda-sabah-programi-olmak-direk-dansi-teknikleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99304/yunanistanda-sabah-programi-olmak-masaj-teknikleri
Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 10:06
Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 283 izlenme - 1 yıl önce Bu görüntüleri bizde de bekliyoruz. Seda Sayan yaparsa daha memnun oluruz. ona yakışır çünkü bu tarz işler
Seda Sayan - Aşık Düşüşü ve Saçma Tepki 00:29
Seda Sayan - Aşık Düşüşü ve Saçma Tepki 539 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en saçmalamasyonik sabah programında Ece Erken ile büyük çekişme içinde olan Seda Sayan'dan bir kesit. Reyting uğruna stüdyoda oturan saçma kabalık, saçma ekip arkadaşları, düşüş sonrası saçma tepkiler ve Aşık'a giydirilen saçma kulaklık içerir.
Dünyanın En Sağlam Dj Performansı - 2 03:41
Dünyanın En Sağlam Dj Performansı - 2 846 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde izlediğimiz en iyi dj performansından daha iyi bir performans, karşınızda Ivana Selakov ve DJ Shone http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/152219/dunyanin-en-saglam-dj-performansi
Seda Sayan Yeniden Yuvasında 04:17
Seda Sayan Yeniden Yuvasında 609 izlenme - 2 yıl önce Ekranların fenomen ismi Seda Sayan yeniden bomba gibi programıyla Show TV'de izleyicisi ile buluşacak.
Özge Uzun Canlı Yayında Dans Etti! 02:13
Özge Uzun Canlı Yayında Dans Etti! 787 izlenme - 4 yıl önce Özge Uzun bugün canlı yayında programı dans ederek kapattı.
Seda Sayan'ın, 2 Karısını Öldüren Adamı Programına Konuk Etmesi 03:34
Seda Sayan'ın, 2 Karısını Öldüren Adamı Programına Konuk Etmesi 711 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan, 2 karısını öldüren Sefer Çalınak adlı şahısı programına konuk etti. Büyük sükse yaratan bu olayın gerçekleşmesini sağlayanlara, o adamın oraya çıkmasını sağlayanlara 'amk' diyorum.
Kendini Bildi Bileli Doğuran Kadın - 22 Yılda 38 Çocuk Doğurmak 02:01
Kendini Bildi Bileli Doğuran Kadın - 22 Yılda 38 Çocuk Doğurmak 342 izlenme - 1 yıl önce Seda ablamız yine hayatın içinden trajikomik bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. 14 yaşında kaçırılan ablamız 22 yılda 38 çocuk doğurduğunu, 6 yıl bir evde kilitli olarak bir maymunla yaşadığı hayat hikayesini anlatıyor..
Deniz Gezmiş'in Bülent Ersoy'a Gazoz Ismarlaması 04:54
Deniz Gezmiş'in Bülent Ersoy'a Gazoz Ismarlaması 375 izlenme - 2 yıl önce Bülent Ersoy'un geçen hafta verdiği röportajdaki "Deniz Gezmiş bana gazoz ısmarladı, ben de ona şarkı söyledim" şeklindeki sözleri tartışma yaratmıştı.Bunun üzerine Bülent Ersoy telefona bağlandı.Önce programın sunucu kendisine gülüyor diye verdikçe verdi ayarı,daha sonra olaylar gazozcudan dürümcüye,dürümcüden pastacıya gidiyor.Viomuzun sonlarına doğru 4:16 saniyeden itibaren küçük çaplı bir hatim indirişinede şahit oluyoruz.
Sabah Programı Gerçek 04:46
Sabah Programı Gerçek 458 izlenme - 3 yıl önce Sabah Programı Gerçek
Canlı Yayında Piknik Yapmak - Esra Erol 03:13
Canlı Yayında Piknik Yapmak - Esra Erol 437 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol canlı yayında ne yapacağını bilememiş yine, bu defa da çay içen stüdyodakiknukları görünce stüdyoda piknik yapmaya karar vermiş. Bu ne rahatlık bu ne samimiyet maşallah Esra hanım yahu.
Gökhan Ay Ve Murat İnce 04:26
Gökhan Ay Ve Murat İnce 1.165 izlenme - 8 yıl önce sabahın goncası ses tv
Fatih Portakal'dan Kepçe Kulak Yorumu 00:53
Fatih Portakal'dan Kepçe Kulak Yorumu 675 izlenme - 4 yıl önce İzleyicinin mesajını okuyan Portakal'dan gülümseten yorum.
FOX TV Sunucusu Dikkatsizliğinin Kurbanı Oldu 00:35
FOX TV Sunucusu Dikkatsizliğinin Kurbanı Oldu 169 izlenme - 1 yıl önce FOX TV'de hafta sonu yayınlanan Murat Güloğlu ile Çalar Saat programında izleyici mesajla "İçine don giyiyor musun" diye sordu. Güloğlu yanlışlıkla bu mesajı okudu.
Aynı İç Çamaşırını İki Kişi Giymek 01:39
Aynı İç Çamaşırını İki Kişi Giymek 392 izlenme - 2 yıl önce Denilecek laf yok.