Hoşgeldiniz!

sabah programı

Norveç Sabah Programında Twerk Dersi 02:45
Norveç Sabah Programında Twerk Dersi 6.264 izlenme - 4 yıl önce Norveç'de sabah programına katılan tone isimli dansçı ablamız sunucuya nasıl twerk yapılır dersi vermiş iyi seyirler..
Dans Ederek Hava Durumu Sunmak - Yunanistan 10:35
Dans Ederek Hava Durumu Sunmak - Yunanistan 5.933 izlenme - 6 yıl önce Yunanistan'ın Alpha kanalında sabahları yayın yapan bu programda,sıra hava durumu haberlerine gelince konsept gereği belli bir müzik eşliğinde sunucu hanım kızımız dans becerilerini de sergiliyor.Not:Kızın ismi Eleni Tsolaki.
Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 10:06
Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 3.369 izlenme - 8 yıl önce Bu görüntüleri bizde de bekliyoruz. Seda Sayan yaparsa daha memnun oluruz. ona yakışır çünkü bu tarz işler
Romanya'da Sabah Programı Olmak 3'lü Striptiz Şov 03:02
Romanya'da Sabah Programı Olmak 3'lü Striptiz Şov 4.386 izlenme - 10 yıl önce Romanya'da Sabah Programı Olmak 3'lü Striptiz Şov
Gülben Ergen'in Cenk Eren'in Kucağına Oturması 00:49
Gülben Ergen'in Cenk Eren'in Kucağına Oturması 3.154 izlenme - 7 yıl önce Programda, konuğu Eren ile koyu bir sohbete giren Gülben Ergen, ilerleyen dakikalarda şarkı söylemeye başladı. Stüdyoda uzun süre dans eden Gülben Ergen bir süre sonra şarkıya eşlik eden Cenk Eren'in kucağına oturdu. Programa katılımcıların sayısının artacağı söylenmekte. Bende katılmayı düşünüyorum desem yalan olmaz.
Ece Erken - Canlı Yayın Bayılması 01:37
Ece Erken - Canlı Yayın Bayılması 1.494 izlenme - 7 yıl önce Ece Erken ve süper ekürisi Davut Güloğlu'nun sunduğu sabah programın Davut birşeyler anlatırken Ece Erken pat dedi bayılıverdi.Artık kolpamıdır gerçek midir bunu kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz..Stüdyodaki teyzelerin telaşı ise izlenmeye değer..
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Açma Germe Hareketleri 02:10
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Açma Germe Hareketleri 1.233 izlenme - 7 yıl önce evet sevgili komşusever baylar bayanlar, masaj teknikleri ve direk dansı taktiklerinden sonra şimdi de açma germe tekniklerine yakından aşina olacağız. sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, aman dikkat! bunlar da diğer tekniklerimiz : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101432/yunanistanda-sabah-programi-olmak-direk-dansi-teknikleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99304/yunanistanda-sabah-programi-olmak-masaj-teknikleri
Türkiye'de Sabah Programı Olmak 01:29
Türkiye'de Sabah Programı Olmak 1.535 izlenme - 8 yıl önce Brezilya, Arjantin, Romanya, Ukrayna derken Türkiye'min sabah programı öncekilerden sonra bunu izleyince büyük travma sizleri bekliyor.
Seda Sayan - Aşık Düşüşü ve Saçma Tepki 00:29
Seda Sayan - Aşık Düşüşü ve Saçma Tepki 1.368 izlenme - 7 yıl önce Dünyanın en saçmalamasyonik sabah programında Ece Erken ile büyük çekişme içinde olan Seda Sayan'dan bir kesit. Reyting uğruna stüdyoda oturan saçma kabalık, saçma ekip arkadaşları, düşüş sonrası saçma tepkiler ve Aşık'a giydirilen saçma kulaklık içerir.
Seda Sayan'ın, 2 Karısını Öldüren Adamı Programına Konuk Etmesi 03:34
Seda Sayan'ın, 2 Karısını Öldüren Adamı Programına Konuk Etmesi 1.432 izlenme - 8 yıl önce Seda Sayan, 2 karısını öldüren Sefer Çalınak adlı şahısı programına konuk etti. Büyük sükse yaratan bu olayın gerçekleşmesini sağlayanlara, o adamın oraya çıkmasını sağlayanlara 'amk' diyorum.
Kendini Bildi Bileli Doğuran Kadın - 22 Yılda 38 Çocuk Doğurmak 02:01
Kendini Bildi Bileli Doğuran Kadın - 22 Yılda 38 Çocuk Doğurmak 977 izlenme - 7 yıl önce Seda ablamız yine hayatın içinden trajikomik bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. 14 yaşında kaçırılan ablamız 22 yılda 38 çocuk doğurduğunu, 6 yıl bir evde kilitli olarak bir maymunla yaşadığı hayat hikayesini anlatıyor..
Bu Sabah Program Tanıtımı (Kanal 6, 1993) 00:45
Bu Sabah Program Tanıtımı (Kanal 6, 1993) 566 izlenme - 5 yıl önce Oğuz Haksever'in, şimdi tarih olan Kanal6 'da yaptığı bu sabah programının tanıtım jeneriği.
Deniz Gezmiş'in Bülent Ersoy'a Gazoz Ismarlaması 04:54
Deniz Gezmiş'in Bülent Ersoy'a Gazoz Ismarlaması 802 izlenme - 7 yıl önce Bülent Ersoy'un geçen hafta verdiği röportajdaki "Deniz Gezmiş bana gazoz ısmarladı, ben de ona şarkı söyledim" şeklindeki sözleri tartışma yaratmıştı.Bunun üzerine Bülent Ersoy telefona bağlandı.Önce programın sunucu kendisine gülüyor diye verdikçe verdi ayarı,daha sonra olaylar gazozcudan dürümcüye,dürümcüden pastacıya gidiyor.Viomuzun sonlarına doğru 4:16 saniyeden itibaren küçük çaplı bir hatim indirişinede şahit oluyoruz.
Dünyanın En Sağlam Dj Performansı - 2 03:41
Dünyanın En Sağlam Dj Performansı - 2 1.037 izlenme - 8 yıl önce Geçenlerde izlediğimiz en iyi dj performansından daha iyi bir performans, karşınızda Ivana Selakov ve DJ Shone http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/152219/dunyanin-en-saglam-dj-performansi
Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 10:06
Azerbaycanda Canlı Yayında Cin Çıkarma! 416 izlenme - 7 yıl önce Bu görüntüleri bizde de bekliyoruz. Seda Sayan yaparsa daha memnun oluruz. ona yakışır çünkü bu tarz işler
Seda Sayan Usûlü Pot Kırma ve Geri Vites Teknikleri (Mustafa Sarıgül İçerir) 00:55
Seda Sayan Usûlü Pot Kırma ve Geri Vites Teknikleri (Mustafa Sarıgül İçerir) 623 izlenme - 7 yıl önce 2003 senesinde yayınlanan ve konukları arasında Levent Kırca'nın olduğu bir Seda Sayan kuşağından kesitle karşınızdayım. Spoiler dedikleri şeyi vermek gibi olmasın ama, programa Mustafa Sarıgül'ün bağlandığını farkedemeyen Ortadoğu ve Balkanların kraliçesi Seda Sayan'ın önce sıçı sonra gayretle sıvamaya çalışmasını izliyoruz.
Canlı Yayında Piknik Yapmak - Esra Erol 03:13
Canlı Yayında Piknik Yapmak - Esra Erol 565 izlenme - 7 yıl önce Esra Erol canlı yayında ne yapacağını bilememiş yine, bu defa da çay içen stüdyodakiknukları görünce stüdyoda piknik yapmaya karar vermiş. Bu ne rahatlık bu ne samimiyet maşallah Esra hanım yahu.
Bir Anda Öfkelenen Adam 00:19
Bir Anda Öfkelenen Adam 436 izlenme - 7 yıl önce Denizde kumun altına saklanan vatoz balıkları vardır ya, avı tam yaklaştığında hölölö diye birden fırlayıp yakalar. Ha işte, bu abi tam olarak o. Lan ne bağırıyon kulağımın dibinde. Ayrıca Serap Ezgü'yü de takdir etmek gerekir ki, çok doğru bir hareket yapmış. Bu tip vakalarda şahıs hemen dışarıya alınmalı. Hemen alalım dışarıya.
Kuşum Aydın - Tavşan Kardeşle Sohbet 01:02
Kuşum Aydın - Tavşan Kardeşle Sohbet 353 izlenme - 8 yıl önce Uzun süredir ortlıkta görünmeyen, bir kaç sene öncesine kadar sabah programı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Kuşum Aydın, değiştirdiği imajı ve ilginç saç stiliyle bizlere kucak dolusu sevgiler gönderiyor.
Sabah Keyfi Fragmanı - (2003) 00:28
Sabah Keyfi Fragmanı - (2003) 145 izlenme - 4 yıl önce Melike Öcalan & Vatan Şaşmaz'ın sunduğu programın tanıtımını izleyeceğiz.
Senin Önünü Kesen Kesmiş 01:44
Senin Önünü Kesen Kesmiş 230 izlenme - 7 yıl önce Bir erkeğin en önemli yaşıdır 31. 30dan 32ye geçenler var çok kınıyorum. Her yaşın güzelliği ayrıdır. Adnan Şenses'in de Yılmaz Morgül'ün önüne ve arkasına siteminin bu nedenle olduğunu düşünüyorum. Ağaç yaşken eğilir. Evet.
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 00:55
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 199 izlenme - 7 yıl önce Malumunuz, geçenlerde Seda Sayan, katil bir adamı tv'ye çıkarıp, büyük tepki çekmişti. Bu olaydan sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Seda Sayan'ın programına yaptırım yapacağı yazılıp çizilmişti. Aylin Nazlıaka da Seda Sayan'ı sert bir şekilde eleştirmişti. Bunca yılın tecrübesi Bakanlığa ve Bakana tepki gösterecek değildi ya, elbette Nazlıaka'ya tepki gösterdi. İşte bu videoda da Kadırgalı, Nazlıaka ile soğuk savaşına devam ediyor. Pogramın ortasında, muhabbeti bölüp, dilber ay'a telefon bağlama ayağına reji üzerinden Aylin Hanım'a ince (?) ayar veriyor. Bilmeyenler için bir not düşeyim. Nazlıaka meclis konuşmasında malum milletvekillerine hitaben "şu ayakkabımı çıkarıp, suratınıza fırlatayım diyorum ama bir ayakkabıma bakıyorum, bir de sizlere bakıyorum ve değmez diyorum" gibi bir konuşma yapmıştı.
Burdan Mars'taki Enişteme Neverland'daki Bacanağıma Selam 06:33
Burdan Mars'taki Enişteme Neverland'daki Bacanağıma Selam 111 izlenme - 7 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan, hayat hikayeleri adında, sabah programı kisvesinde yapılan selam programı... Olay, tüm seyircilerin dünya halkına, kaç ceddi varsa hepsine selam göndermesiyle başlar ve aralarda şarkılı, türkülü, oynamalı seanslarla finale varır. Siz sevgili alkışlarlayaşıyorum ahalisi de sitemiz sayesinde yedi cihana selamlarınızı iletebilirsiniz. Şurda manyak manyağa oturuyoruz, iki selam göndermişiz çok mu? "heh!"