Hoşgeldiniz!

sacit aslan

Cicişler Sacit Aslan'ın Kucağına Oturdu 02:09
Cicişler Sacit Aslan'ın Kucağına Oturdu 28.454 izlenme - 5 yıl önce Erotik pozlarla gündeme gelmek istemediklerini söyleyen Cicişler, bugün Sacit Aslan'ın kucağına oturarak jübile yaptı. Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunuculu...
Sacit Aslan'dan :Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim (Seren Serengil'e) 04:50
Sacit Aslan'dan :Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim (Seren Serengil'e) 249 izlenme - 3 ay önce Gülben Ergen'i desteklediği için Sacit Aslan'ı eleştiren Seren Serengil'e magazin duayeninden cevap gecikmedi. Aslan, "Yataklı vagonlarda neler yaptığını iyi bilirim." dedi.
Yasemin Kutsi'ye Sacit Aslan Sürprizi 02:52
Yasemin Kutsi'ye Sacit Aslan Sürprizi 2.201 izlenme - 4 yıl önce Yasemin Kutsi'ye Sacit Aslan sürprizi Yasemin Kutsi'ye Sacit Aslan sürprizi Yasemin Kutsi'ye Sacit Aslan sürprizi Yasemin Kutsi'ye Sacit Aslan srprizi Yasemi...
Yasemin Kutsi ile Sacit Aslan'n Evlilik Görüntüleri 05:34
Yasemin Kutsi ile Sacit Aslan'n Evlilik Görüntüleri 2.482 izlenme - 4 yıl önce Yasemin Kutsi ile Sacit Aslan'ın evlilik görüntüleri Yasemin Kutsi ile Sacit Aslan'ın evlilik görüntüleri Yasemin Kutsi ile Sacit Aslan'ın evlilik görüntüleri..
Sacit Aslan Nur Yerlitaş Polemiği 05:11
Sacit Aslan Nur Yerlitaş Polemiği 2.391 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan, Arım Balım Peteğim'in canlı yayınında Nur Yerlitaş'a demediğini bırakmadı.
Sacit Aslan'dan Emel Sayın Hakkında Şok Sözler 03:00
Sacit Aslan'dan Emel Sayın Hakkında Şok Sözler 2.023 izlenme - 5 yıl önce Emel Sayın'ın eski eşi merhum Selçuk Aslan hakkında yaptığı açıklamalar kardeşi Sacit Aslan'ı öfkelendirdi
Bülent Ersoy'dan Şok Açıklamalar (Her Şeyi Konuşalım) 01:23
Bülent Ersoy'dan Şok Açıklamalar (Her Şeyi Konuşalım) 690 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı Bülent Ersoy, TV EM de Erol Köse ve Sacit Aslan'ın yorumcu olduğu "Her Şeyi Konuşalım" programına katıldı.
Sacit Aslan'dan Seren Serengil'e:Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim   03:48
Sacit Aslan'dan Seren Serengil'e:Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim 56 izlenme - 3 ay önce Gülben Ergen'i desteklediği için Sacit Aslan'ı eleştiren Seren Serengil'e magazin duayeninden cevap gecikmedi. Aslan, "Yataklı vagonlarda neler yaptığını iyi bilirim." dedi.
Sacit Aslan Babam Zeki Müren'i 05:57
Sacit Aslan Babam Zeki Müren'i 760 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan Babam Zeki Mren'i Dvd Sacit Aslan Babam Zeki Mren'i Dvd Sacit Aslan Babam Zeki Mren'i Dvd Sacit Aslan Babam Zeki Mren'i Dvd Sacit Aslan ...
Her Şeyi Konuşalım 29 Şubat 2016 - Tvem 01:42:21
Her Şeyi Konuşalım 29 Şubat 2016 - Tvem 642 izlenme - 2 yıl önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Şarkıcı İntizar Çift Cinsiyetli Mi! Şok İddia 02:07
Şarkıcı İntizar Çift Cinsiyetli Mi! Şok İddia 1.080 izlenme - 5 yıl önce Aramızda Kalsın Programına Konuk Olan Ünlü Prodüktör Erol Köse Magazin Dünyasını Sallayacak Bir İddia Daha Ortaya Attı.
Cicişler'in Jübilesi 02:00
Cicişler'in Jübilesi 527 izlenme - 3 yıl önce Aptallıkta sınır tanımayan cicişler artık erotik görüntülerle gündeme gelmek istemiyorlarmış(mış)! Ve bu yüzden jubilelerini Aramızda Kalsın programında Sacit Aslan'ın kucağına oturarak yaptılar. Ah Tv8 ah bu kanal böyle değildi nasıl oldu da bu kadar düştü yazık, acıyorum.
Sibel Gökçe - İbrahim Tatlıses Bana Tecavüz Etti 01:00
Sibel Gökçe - İbrahim Tatlıses Bana Tecavüz Etti 930 izlenme - 5 yıl önce Sibel Gökçe - İbrahim Tatlıses Bana Tecavüz Etti
Sacit ASLAN | Söylemezsem Olmaz 01:47:50
Sacit ASLAN | Söylemezsem Olmaz 535 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan BEYAZ TV'de Esin Övet, Oya Aydoğan, Mert Öğün ve Gizem Hatipoğlu'nun sunduğu ''Söylemezsem Olmaz'' programına konuk oldu ve magazin gündemini değerlendirdi.
Sacit Aslan TV8 Aramızda Kalsın Programına Veda Etti 04:06
Sacit Aslan TV8 Aramızda Kalsın Programına Veda Etti 366 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan: "Sunuculuğunu üstlendiğim 'Aramızda Kalsın' programındaki görevimi bıraktım.."
Cicişlerin Kucak Şovu Sacit Aslanın Kucağındalar 02:00
Cicişlerin Kucak Şovu Sacit Aslanın Kucağındalar 419 izlenme - 5 yıl önce Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunuculuğunu yaptığı "Aramızda Kalsın" programına konuk olan Ciciş kardeşler, Sacit Aslan'ın kucağına oturup fotoğraf çektirerek jubile yaptıklarını açıkladılar.
Erol Köse ve Siyahi Bebeği 02:13
Erol Köse ve Siyahi Bebeği 405 izlenme - 3 yıl önce İşin özü; sosyetede son zamanlarda bir dedikodu varmış 2 sosyete genç yeni evliler ve de bebek bekliyorlarmış doğum için Amerika'ya gitmişler (moda ya hani) ama o da ne bebek zenci doğmuş! Bunun üzerine araştırma yapmışlar ve de gelin hanımın bekarlığa veda partisinde zenci bir dansçı ile dansı biraz uzun tutmasından kaynaklamış bla bla bla. Neyse işte Erol Köse de onlara bulaşmaktaymış.
Sacit Aslan Canlı Yayında Küfürü Bastı 01:22
Sacit Aslan Canlı Yayında Küfürü Bastı 387 izlenme - 5 yıl önce Son Zamanlarda Ayten Alpman'ın Ardından Bir Reklam Jeneriğinde Memleketim Şarkısını Seslendiren Ferhat Göçer'e Gelen Tepkilerin Ardı Arkası Kesilmiyor.
Sacit Aslan Ebru Polat'ın Dudaklarını Kontrol Etti 02:05
Sacit Aslan Ebru Polat'ın Dudaklarını Kontrol Etti 469 izlenme - 5 yıl önce Sacit Aslan Ebru Polat'ın dudaklarını kontrol etti. "Hiç bir şey yok..
Cicişler Sacit Aslan'ın Kucağına Oturdu 01:59
Cicişler Sacit Aslan'ın Kucağına Oturdu 221 izlenme - 4 yıl önce Cicişler Sacit Aslan'ın Kucağına Oturdu ile ilgili tüm videoları bizi takip edip izleyebilirsiniz. kamera şakaları,arap şakaları,eşşek şakası,mobese kaza gör...
Sacit Aslan'dan Emel Sayın Hakkında Şok Sözler 03:00
Sacit Aslan'dan Emel Sayın Hakkında Şok Sözler 422 izlenme - 5 yıl önce Emel Sayın'ın Eski Eşi Merhum Selçuk Aslan Hakkında Yaptığı Açıklamalar Kardeşi Sacit Aslan'ı Öfkelendirdi.
Her Şeyi Konuşalım  -15 Şubat  2016 - Tvem 01:35:50
Her Şeyi Konuşalım -15 Şubat 2016 - Tvem 160 izlenme - 2 yıl önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Can Tanrıyar'ın Petek Dinçöz'ü Aslında Pek Takmaması 01:54
Can Tanrıyar'ın Petek Dinçöz'ü Aslında Pek Takmaması 177 izlenme - 3 yıl önce Dün canlı yayında zırıl zırıl ağlayan Petek Dinçöz'e Can Tanrıyar'ın geçen sene verdiği cevap. Aslında Petek'in bu durumunu hiçbirimizin sikine taktığı düşünmüyorum. Tamam hakkını yemeyelim internetin olmadığı veya internete 146'dan bağlandığımız dönemlerde Kral Tv'de kendisini izledik. Fuliş Kazanova klibinde nirvanaya ulaştık ama bitti gitti Petek. Yani sırf bu sebepten bir vefa borcumuzun olduğunu düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Yani sen bu durumdasın diye eylem yapmayı falan düşünmüyoruz. Koskoca kadın olmuşsun hala bir kezban tribindesin. Yok Can şöyle, yok Can böyle. Adamın umurunda değilsin, adam kendine başka Petek'ler, ballar bulmuş. Unutsan iyi edersin artık, diğer unutulan şarkıcılar gibi twiter'da falan takıl. Bak Atilla Taş'a twiter'da küllerinden yeniden doğdu. Hay yarabbim ya.
Sacit Aslan'dan Emel Sayın Hakkında Şok Sözler 03:00
Sacit Aslan'dan Emel Sayın Hakkında Şok Sözler 295 izlenme - 5 yıl önce Emel Sayın'ın eski eşi merhum Selçuk Aslan hakkında yaptığı açıklamalar kardeşi Sacit Aslan'ı öfkelendirdi.
Canlı Yayına Emekleyerek Çay Götürmek 01:08
Canlı Yayına Emekleyerek Çay Götürmek 176 izlenme - 2 yıl önce TV8'de yayınlanan hede programında yaşanan krizin videosu... Muhtemelen stüdyoda stajer olarak çalışan hanım kızımız konuklara yayın esnasında çay götürür. Ancak artık kendi aklıyla mı yoksa yönetmenin telkiniyle mi bilmiyoruz, çayı yerde emekleyerek götürünce konuktan fırça yemekten kurtulamaz. Stüdyodaki tatlı gülüşmelerle olay toparlanır, yayın devam eder, seyrediyoruz efendim...
2.Sayfa Sacit Aslan( Kenan Doğulu - Beren Saat) 03:51
2.Sayfa Sacit Aslan( Kenan Doğulu - Beren Saat) 207 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan'ın ilişkiye dair açıklamaları
Elle Önden, Arkadan Tacizlere Uğradım! 01:00
Elle Önden, Arkadan Tacizlere Uğradım! 243 izlenme - 5 yıl önce Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin katıldığı Aramızda Kalsın programında ilginç açıklamalarda bulundu.
Sacit Aslan - Muazzez Abacı: 14:54
Sacit Aslan - Muazzez Abacı: "Sohbet 2" 206 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan MUAZZEZ ABACI-SACİT ASLAN-"SOHBET"-2
Sacit Aslan - Söylemezsem Olmaz Programı 29.10.2013 01:38:17
Sacit Aslan - Söylemezsem Olmaz Programı 29.10.2013 165 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan Söylemezsem olmaz programı
Sacit Aslan'ın Programdan Ayrılmasının Altında Neler Yatıyor? 05:04
Sacit Aslan'ın Programdan Ayrılmasının Altında Neler Yatıyor? 121 izlenme - 4 yıl önce Sacit Aslan Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a konuk olan Sacit Aslan, sunduğu sabah programından ayrılmasının nedenlerinden bahsetti. Burada Laf Çok.