Hoşgeldiniz!

sailor moon

Ay Savaşçısı - Final Bölümü 23:50
Ay Savaşçısı - Final Bölümü 46.434 izlenme - 7 yıl önce Ay savaşçısı bir zamanlar trt de efsane yaratmıştı. İçinde hem aksiyon hem romantizm ne arasan var. Birçok fantatik öğe bulunduran bu dizinin 200. bölümü yani finali ise ayrı bir olay. Bölümde ay savaşçısı çıplak. O zaman Rtük bunu nasıl izin verdi diye bir soru gelebiyor insanın aklına. Herhalde bügün Rtük'ten geçemez. Herneyse duygusallığın bolca bulunduğu bu bölümü keyifle izliyoruz.
ay savaşçısı türkçe 00:40
ay savaşçısı türkçe 26.391 izlenme - 14 yıl önce dış gezegen savaşçılarının alt yazılı türkçe videosu.
Sailor Moon 200. Section Fınal 23:25
Sailor Moon 200. Section Fınal 17.496 izlenme - 14 yıl önce Sailor Moon 200. Section Fınal
Ay Savaşçısı - 7. Bölüm 23:17
Ay Savaşçısı - 7. Bölüm 13.787 izlenme - 7 yıl önce Hikâye, bir zamanlar güneş sistemine yayılmış çeşitli krallıkların yeniden doğmuş koruyucularının şeytanî güçlerle savaşmalarını konu alan farklı serilerin bileşimidir. Sailor Senshi (İng: Sailor Soldiers) denen ana karakterler, ay ve gezegenler adına kadın kahramanlara dönüşen genç kızlardır. “Sailor” kelimesi Japonya’da yaygın olan kız okul üniformalarının stilinden gelir (Jp: sr fuku, denizci kıyafeti). Dizide kullanılan fantastik unsurlar ağırlıklı olarak semboliktir ve çoğu da mitoloji üzerine kurulmuştur
Ay Savaşçısı Kimlikler Ortaya Çıkıyo 12:51
Ay Savaşçısı Kimlikler Ortaya Çıkıyo 15.042 izlenme - 8 yıl önce Ay Savaşçısı, Japonca adıyla Bishjo Senshi Sailor Moon (?), ünlü manga yaratıcısı Naoko Takeuchi'nin ilk olarak manga sonra anime şeklindeki eseridir. Hikâye, bir zamanlar güneş sisteminde Ay Krallığı'nın koruyuculuğunu yapan gezegen savaşçılarının şeytanî güçlerle savaşmalarını konu alan bir seridir. Sailor Senshi (İng: Sailor Soldiers) denen ana karakterler, ay ve gezegenler adına kadın kahramanlara dönüşen genç kızlardır. “Sailor” kelimesi Japonya’da yaygın olan kız okul üniformalarının stilinden gelir (Jp: sr fuku, denizci kıyafeti). Dizide kullanılan fantastik unsurlar ağırlıklı olarak semboliktir ve çoğu da mitoloji üzerine kurulmuştur.
sailor moon türkçe 08:24
sailor moon türkçe 15.520 izlenme - 13 yıl önce 167. bölüm 2. kısım türkçe
Ay Savaşçısı - 8. Bölüm 23:39
Ay Savaşçısı - 8. Bölüm 14.008 izlenme - 7 yıl önce Hikâye, bir zamanlar güneş sistemine yayılmış çeşitli krallıkların yeniden doğmuş koruyucularının şeytanî güçlerle savaşmalarını konu alan farklı serilerin bileşimidir. Sailor Senshi (İng: Sailor Soldiers) denen ana karakterler, ay ve gezegenler adına kadın kahramanlara dönüşen genç kızlardır. “Sailor” kelimesi Japonya’da yaygın olan kız okul üniformalarının stilinden gelir (Jp: sr fuku, denizci kıyafeti). Dizide kullanılan fantastik unsurlar ağırlıklı olarak semboliktir ve çoğu da mitoloji üzerine kurulmuştur
ay savaşçısı(sailor moon) -by princess moon 03:55
ay savaşçısı(sailor moon) -by princess moon 6.802 izlenme - 13 yıl önce Şarkı:blue-sorry seems to be hardest word
Sailor Moon Sacrifice Bölüm 1 Kısım 1 (Alt yazılı) 08:20
Sailor Moon Sacrifice Bölüm 1 Kısım 1 (Alt yazılı) 2.556 izlenme - 10 yıl önce Sailor Moon Sacrifice artık buna başlıyorum arada sırada küçük videolar olabilir
Sailor Moon Crystal Episode 9 24:45
Sailor Moon Crystal Episode 9 1.876 izlenme - 8 yıl önce Sailor Moon Crystal Episode 9
Sailor Moon Sacrifice Bölüm 1 Kısım 2 (Alt yazılı) 09:27
Sailor Moon Sacrifice Bölüm 1 Kısım 2 (Alt yazılı) 2.424 izlenme - 10 yıl önce Sailor Moon Sacrifice Bölüm 1 Kısım 2 (Alt yazılı)
sailor moon 02:35
sailor moon 5.950 izlenme - 13 yıl önce sailor moon-path
bishjo senshi sailor moon r the movie / sailor moon r the movie promise of the rose 01:22
bishjo senshi sailor moon r the movie / sailor moon r the movie promise of the rose 3.700 izlenme - 11 yıl önce yıllar sonra usagi chibi usa ve diğer kızlarla birlikte bir çiçek bahçesini dolaşırken bir yabancı genç mamoru'nun karşısına çıkar. usagi mamoru'nun yanına giderek onun kendisinin olduğu söyler. yabancı onu iter ve sonra birden ortadan kaybolur. mamoru onun yıllar önce giden arkadaşı fiore olduğu hatırlar.
sailor moon 04:16
sailor moon 3.330 izlenme - 13 yıl önce müzik videosu işte ne açıklaması
Ay Savaşcısı - Dönüşüm (Türkçe) 00:40
Ay Savaşcısı - Dönüşüm (Türkçe) 2.657 izlenme - 7 yıl önce İşte Usagi yine dönüşüyor. Adaleti sağlamaya geliyor. Çocukluğumuzun unutulmaz Animelerinden Ay Savaşçısı`nın (Türkçe olarak)dönüşümünü izliyoruz efendim. İyi Seyirler...
Ay Savaşçısı Merkür Savaşçısı Merkürün Gücü Değişim Sahnesi (Türkçe Dublajlı) 00:17
Ay Savaşçısı Merkür Savaşçısı Merkürün Gücü Değişim Sahnesi (Türkçe Dublajlı) 2.601 izlenme - 7 yıl önce İyi Seyirler. Mehmet Gezegen Youtube Kullanıcısına Teşekkürler.
Ay Savaşçısı Açılış Müziği (Türkçe Altyazılı) 02:51
Ay Savaşçısı Açılış Müziği (Türkçe Altyazılı) 2.564 izlenme - 7 yıl önce Küçüklüğümüzde hepimizin hayalini süsleyen kızlar, iyiliğin dostu Ay Savaşçısı ve arkadaşlarının maceralarının anlatıldığı çizgi filmin o unutulmaz açılış şarkısı ve Türkçe çevirisi ile birlikte alkışlarlayaşıyorum.com da... Muhammet Yıldırım youtube kullanıcısına teşekkürler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/78520/ay-savascisi-sailor-moon-sailor-stars-jenerik
sailor moon 132. bölümden turkish subtitle 01:12
sailor moon 132. bölümden turkish subtitle 1.827 izlenme - 11 yıl önce sailor moon super s ay savaşçısı 132.bölümden bir kesittürkçe altyazılı
Ay Savaşcısı - Sailor Moon Sailor Stars - Jenerik 01:36
Ay Savaşcısı - Sailor Moon Sailor Stars - Jenerik 1.694 izlenme - 7 yıl önce Trt'nin zamanında yayınladığı çocukken deli gibi izlediğim, en sevdiğim anime olan Sailor Moon'nun son sezonunun açılış jeneriğidir.
pretty soldier sailor moon 01:31
pretty soldier sailor moon 1.839 izlenme - 11 yıl önce genelinde konu tsukino usagi resmi japonca'da soyadı önce yazılır ve onun hayatında gelişen olaylardır. ay savaşçısı olan usagi tsukino sıradan bir orta öğretim öğrencisidir ta ki luna adlı konuşan bir kedi ile karşılaşıncaya kadar. luna sayesinde usagi dünya'nın dark kingdom tarafından ki çok çok önce ay krallığı'nı da yok etmişsaldırıya uğradığını öğrenir. kötülerle olan savaşında usagi'ye yani ay savaşçısı'na yeni savaşçılar katılır. bunlar; sailor mercury merkür savaşçısı sailo
Sailor Moon Sacrifice 2, 3 ve 4Bölüm Fragmanı 00:45
Sailor Moon Sacrifice 2, 3 ve 4Bölüm Fragmanı 1.029 izlenme - 10 yıl önce Sailor Moon Sacrifice 2, 3 ve 4Bölüm Fragmanı
sailor moon best sad music 10:29
sailor moon best sad music 960 izlenme - 11 yıl önce sailor moon üzüntü videoları
Sailor Moon Cosplay Grubu 03:58
Sailor Moon Cosplay Grubu 800 izlenme - 7 yıl önce Doksanların meşhur animesi ay savaşçısının cosplaylerinin arz-ı endamını izleyeceksiniz. Çizgi filmdeki favorim sailor jupiter burda da çok tatlı olmuş. Aşık oldum diyebilirim.
Sailor Moon OST - Otome No Policy 01:31
Sailor Moon OST - Otome No Policy 759 izlenme - 7 yıl önce Sailor moonun ikinci sezonu olan sailor moon romance'da bitiş jeneriğinde çalan otome no policy adlı şarkıyı dinleyeceğiz.Sailor moon'un müzikleri içinde en beğendiğim ve en hareketli parçadır.
Ay Savaşçısı - Smokinli Şövalye Müziği 00:40
Ay Savaşçısı - Smokinli Şövalye Müziği 862 izlenme - 7 yıl önce Ne zaman kızların başı sıkışsa bir gül atıp imdada koşan karizmatik karakterimiz smokinli şövalyenin soundtrack'idir.
Saliormoon - Uranus&Neptune (Ay Savaşçısı) 03:00
Saliormoon - Uranus&Neptune (Ay Savaşçısı) 806 izlenme - 7 yıl önce Aysavaşçısında uranüs ve neptün savaşçıları çıktığında bu müzik çalardı, bu ikili neredeyse her şeyde çok iyiydi, mükemmeldi. Neptün;michiru sanata, uranüs;haruka spora düşkündür. Her ikisi de alanında iyidir ve birbirine çok iyi uyum sağlarlar.
Sailor Moon Ost - Kaze mo Sora mo Kitto 04:48
Sailor Moon Ost - Kaze mo Sora mo Kitto 156 izlenme - 7 yıl önce Doksanların ünlü animesi sailor moonun stars sezonunun bitiş müziğini dinleyeceksiniz.