Hoşgeldiniz!

şaka programı

Mustafa Karadeniz Simitçiye Şaka 14:59
Mustafa Karadeniz Simitçiye Şaka 36.120 izlenme - 4 yıl önce beyaz tv'de yayınlanan şaka şaka programında mustafa karadeniz efsana şakalardan birini yaptı. mustafa karadeniz simitçi ali dayı ile biraz fazla uğraştı ancak gönlünü almayı bildi.
Silken Bir Yarışma - Silken Sorular 03:45
Silken Bir Yarışma - Silken Sorular 1.585 izlenme - 10 ay önce Silken Mizah ekibi olarak yaptığımız kamera şakasında tanımadığımız insanları yarışma programı çekiyoruz diye şaka yaptık. Yalnız bilmedikleri birşey vardı rakipleri de bizim adamımızdı... Silken Mizah kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
'Karamel' Şaka Programı 08:47
'Karamel' Şaka Programı 3.075 izlenme - 5 yıl önce
gülmekten ölüceksiniz bu şakaya hahaha 01:22
gülmekten ölüceksiniz bu şakaya hahaha 4.964 izlenme - 6 yıl önce
Türkiye'de Gay Şakası Yapmak 10:02
Türkiye'de Gay Şakası Yapmak 1.092 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de gay şakası yapılırsa olacaklar belli. Sinirli abimiz gay'e fena halde sinirlenip arkasından taşla kovalıyor. Daha fazla spoiler vermeden sizi video ile baş başa bırakayım.
Mustafa Karadeniz - Oto Yıkama Şakası 21:16
Mustafa Karadeniz - Oto Yıkama Şakası 1.063 izlenme - 2 yıl önce Zamanında yediği dayakla uzman şakacılar arasına giren Mustafa Karadeniz'in yine hazırladığı başka bir şakası. Bu sefer karşımıza kıl bir araba yıkayıcısı olarak çıkıyor. Bu adamı bazen dövmek farz gibi.
Baba? Baba Sen misin? - Vivox 04:35
Baba? Baba Sen misin? - Vivox 594 izlenme - 1 yıl önce Haftalık şaka programına bu haftada ''Baba'' videosuyla geldik. Yoldan geçen amcalara baba diyerek onların tepkilerini aldık ve güzel şeyler ortaya çıktı. Vivox ekibi.
Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2.Bölüm 2.Fragmanı (11 Haziran Cumartesi) 00:57
Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2.Bölüm 2.Fragmanı (11 Haziran Cumartesi) 98 izlenme - 4 ay önce DEMET AKBAĞ SHOW TV EKRANINA KAHKAHA GETİRİYOR! Demet Akbağ yönetimindeki “şaka çetesi”nin programı "Demet Akbağ ile Çok Aramızda"nın ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Bloom Medya yapımcılığında çekilen "Demet Akbağ ile Çok Aramızda" cumartesi akşamları ekranlara bol kahkaha getirmeye devam ediyor. İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı... Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı! "Demet Akbağ ile Çok Aramızda" 11 Haziran Cumartesi saat 21.00’de Show TV’de!
Tribbial Şakalar 01:00
Tribbial Şakalar 402 izlenme - 5 yıl önce Muhteşem Şakalar )
Bahri Turan 06:11
Bahri Turan 474 izlenme - 6 yıl önce tgrt şaka programı bahri turan şakalanıyor
Oyun İçinde Oyun - Böcek İlaçlama 08:34
Oyun İçinde Oyun - Böcek İlaçlama 87 izlenme - 1 yıl önce 2000'li yılların başlarında yayınlanan ve o dönem fenomen haline gelen şaka programının en komik bölümlerinden biridir. Sondaki goril şakası hala ilk günkü gibi güldürmeyi başarıyor.