Hoşgeldiniz!

Şaka Programı Videoları İzle

Silken Bir Yarışma - Silken Sorular 03:45
Silken Bir Yarışma - Silken Sorular 1.718 izlenme - 1 yıl önce Silken Mizah ekibi olarak yaptığımız kamera şakasında tanımadığımız insanları yarışma programı çekiyoruz diye şaka yaptık. Yalnız bilmedikleri birşey vardı rakipleri de bizim adamımızdı... Silken Mizah kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Serdar Ortaç 17:37
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Serdar Ortaç 533 izlenme - 5 ay önce Unutulmaz pop şarkılarına ses veren Serdar Ortaç reklam anlaşması için ekibimizin hazırladığı ajans sahipleri ile buluşuyor. Yeni bir reklam anlaşması imzalayacağını zanneden Ortaç gerilim dolu anların ortasında buluyor kendini!
'Karamel' Şaka Programı 08:47
'Karamel' Şaka Programı 3.131 izlenme - 5 yıl önce
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 12.Bölüm | Banu Alkan 22:55
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 12.Bölüm | Banu Alkan 355 izlenme - 3 ay önce Magazin programına konuk olduğunu düşünerek çekime gelen Banu Alkan’ın hayvanat bahçesinde başına gelmeyen kalmadı! Hayvanları gezip muhabirimiz ile keyifli röportaj yaptığı sırada, Sibirya Kaplanı’nın kaçtığı haberini alan Alkan yağmurdan kaçarken doluya tutuldu! Heyecan ve kahkahanın eksik olmadığı şaka izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Seçkin Piriler ve Meral Kaplan 27:33
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Seçkin Piriler ve Meral Kaplan 475 izlenme - 5 ay önce Yeni filmlerinin basın toplantısına geldiklerini düşünen Seçkin Piriler ve Meral Kaplan basın toplantısı esnasında yapımcı ve mafya arasında kalıyor. İki ünlü ismin gerilim dolu anları izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek!
Gülmekten Ölüceksiniz Bu Şakaya Hahaha 01:22
Gülmekten Ölüceksiniz Bu Şakaya Hahaha 4.994 izlenme - 6 yıl önce
Türkiye'de Gay Şakası Yapmak 10:02
Türkiye'de Gay Şakası Yapmak 1.384 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de gay şakası yapılırsa olacaklar belli. Sinirli abimiz gay'e fena halde sinirlenip arkasından taşla kovalıyor. Daha fazla spoiler vermeden sizi video ile baş başa bırakayım.
Mustafa Karadeniz - Oto Yıkama Şakası 21:16
Mustafa Karadeniz - Oto Yıkama Şakası 1.332 izlenme - 3 yıl önce Zamanında yediği dayakla uzman şakacılar arasına giren Mustafa Karadeniz'in yine hazırladığı başka bir şakası. Bu sefer karşımıza kıl bir araba yıkayıcısı olarak çıkıyor. Bu adamı bazen dövmek farz gibi.
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Gözde Kansu 20:20
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Gözde Kansu 256 izlenme - 5 ay önce Programın ilk şakası için Demet Akbağ ve ekibi Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu ile birlikte konser verdikleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda! Konser sırasında seyirciler arasından bir genç sevgilisine evlenme teklifi ediyor ve olaylar hiç de Hakan Altun’un beklediği gibi gelişmiyor! Programın devamında arkadaşıyla gezerken bir markete giren Gözde Kansu’nun başına gelenler çok güldürecek! Bir özel şirketin 20 kişilik gruptan oluşan çalışanlarına pilates dersi vermeye giden Ebru Şallı olanlara inanamıyor! Türkiye’de pilates denince ilk akla gelen isim Şallı’nın, dersin ortasında karşılaştığı durum karşısında yaptıkları izleyenleri kırıp geçirecek! Özel bir röportaj için Arnavutköy İskelesi’nden Boğaz’a açılan Hülya Koçyiğit, denizin ortasında başına gelenlere inanamayacak! Koçyiğit’in tepkileri ve şaşkınlığı izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 9.Bölüm | Mahmut Tuncer 24:03
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 9.Bölüm | Mahmut Tuncer 201 izlenme - 5 ay önce Gecenin ikinci şakasında ise Mahmut Tuncer kız istemek için gittiği evde karşılaştığı durumlar ile adeta sınavdan geçiriliyor. Mahmut Tuncer’in kendine has tepkileri izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek!
Baba? Baba Sen misin? - Vivox 04:35
Baba? Baba Sen misin? - Vivox 693 izlenme - 2 yıl önce Haftalık şaka programına bu haftada ''Baba'' videosuyla geldik. Yoldan geçen amcalara baba diyerek onların tepkilerini aldık ve güzel şeyler ortaya çıktı. Vivox ekibi.
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 7.Bölüm | Bülent Ersoy 27:34
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 7.Bölüm | Bülent Ersoy 159 izlenme - 5 ay önce Güçlü sesiyle milyonları kendine hayran bırakan Bülent Ersoy, yeni bir türkücü keşfetmek için menajerinin ofisine gidiyor. Müzik dünyasına yeni bir isim kazandıracağını düşünen Ersoy, kendisini olaylar silsilesinin içinde buluyor!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | İsmail YK 16:49
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | İsmail YK 147 izlenme - 5 ay önce Düğün salonunda evliliğe adım atacak olan bir çiftin en güzel günleri berbat olunca İsmail YK varını yoğunu ortaya koyacak!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 12.Bölüm | Reyhan Karaca 17:09
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 12.Bölüm | Reyhan Karaca 94 izlenme - 3 ay önce 12. Bölümün son şakası ise Reyhan Karaca’ya yapıldı! Arkadaşının alışveriş yapmak için girdiği markette rehin alınmasına tanıklık eden Karaca heyecan ve adrenalin dolu dakikalar yaşadı!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Hülya Koçyiğit 25:42
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Hülya Koçyiğit 122 izlenme - 5 ay önce Programın ilk şakası için Demet Akbağ ve ekibi Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu ile birlikte konser verdikleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda! Konser sırasında seyirciler arasından bir genç sevgilisine evlenme teklifi ediyor ve olaylar hiç de Hakan Altun’un beklediği gibi gelişmiyor! Programın devamında arkadaşıyla gezerken bir markete giren Gözde Kansu’nun başına gelenler çok güldürecek! Bir özel şirketin 20 kişilik gruptan oluşan çalışanlarına pilates dersi vermeye giden Ebru Şallı olanlara inanamıyor! Türkiye’de pilates denince ilk akla gelen isim Şallı’nın, dersin ortasında karşılaştığı durum karşısında yaptıkları izleyenleri kırıp geçirecek! Özel bir röportaj için Arnavutköy İskelesi’nden Boğaz’a açılan Hülya Koçyiğit, denizin ortasında başına gelenlere inanamayacak! Koçyiğit’in tepkileri ve şaşkınlığı izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | Dilberay 27:03
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | Dilberay 112 izlenme - 5 ay önce Bir dünya starı ile düet hazırlığında olan Dilberay, Avrupa’ya açılmayı beklerken başına gelenler seyirciyi çok güldürecek!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Hakan Altun 21:39
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Hakan Altun 92 izlenme - 5 ay önce Programın ilk şakası için Demet Akbağ ve ekibi Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu ile birlikte konser verdikleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda! Konser sırasında seyirciler arasından bir genç sevgilisine evlenme teklifi ediyor ve olaylar hiç de Hakan Altun’un beklediği gibi gelişmiyor! Programın devamında arkadaşıyla gezerken bir markete giren Gözde Kansu’nun başına gelenler çok güldürecek! Bir özel şirketin 20 kişilik gruptan oluşan çalışanlarına pilates dersi vermeye giden Ebru Şallı olanlara inanamıyor! Türkiye’de pilates denince ilk akla gelen isim Şallı’nın, dersin ortasında karşılaştığı durum karşısında yaptıkları izleyenleri kırıp geçirecek! Özel bir röportaj için Arnavutköy İskelesi’nden Boğaz’a açılan Hülya Koçyiğit, denizin ortasında başına gelenlere inanamayacak! Koçyiğit’in tepkileri ve şaşkınlığı izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Linet 19:10
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Linet 85 izlenme - 5 ay önce Linet katıldığı programda karşısına hayranı olarak getirilen kişinin sağlık problemini ögrenince hayretler içinde kalıyor! Şarkı söylediği esnada yaşanan olaylar Linet’e adrenalin ve kahkaha dolu dakikalar yaşatacak!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 9.Bölüm | Simge Sağın 16:23
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 9.Bölüm | Simge Sağın 75 izlenme - 5 ay önce Bölümün ilerleyen dakikalarında ise şakalanan isim Simge Sağın oluyor. Toplantı için yemekte arkadaşları ile buluşan Sağın, bir anda masaya gelen davetsiz misafir ve yaptıkları karşısında ne yapacağını şaşırıyor!
Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2.Bölüm 2.Fragmanı (11 Haziran Cumartesi) 00:57
Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2.Bölüm 2.Fragmanı (11 Haziran Cumartesi) 125 izlenme - 11 ay önce DEMET AKBAĞ SHOW TV EKRANINA KAHKAHA GETİRİYOR! Demet Akbağ yönetimindeki “şaka çetesi”nin programı "Demet Akbağ ile Çok Aramızda"nın ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Bloom Medya yapımcılığında çekilen "Demet Akbağ ile Çok Aramızda" cumartesi akşamları ekranlara bol kahkaha getirmeye devam ediyor. İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı... Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı! "Demet Akbağ ile Çok Aramızda" 11 Haziran Cumartesi saat 21.00’de Show TV’de!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | Kubat 28:15
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | Kubat 77 izlenme - 5 ay önce Bir türlü provasına başlayamayan Kubat ise durumlar gitgide kontrolünden çıktıkça ne yapacağını bilemeyecek!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 7.Bölüm | Serkan Kaya 15:31
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 7.Bölüm | Serkan Kaya 74 izlenme - 5 ay önce Serkan Kaya yeni aldığı arabasının keyfini sürmek bir yana kendisini bile süremiyor! Kaya’nın arabasının başına açtığı belalardan kurtulma çabaları izleyenleri kırıp geçirecek!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | Deniz Özerman 14:44
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.Bölüm | Deniz Özerman 75 izlenme - 5 ay önce Demet Akbağ ile Çok Aramızda 6.Bölüm | Deniz Özerman Özel bir şirkete iş görüşmesine giden Deniz Özerman polis kontrolüne takılınca olanlar olacak.
Tribbial Şakalar 01:00
Tribbial Şakalar 402 izlenme - 5 yıl önce Muhteşem Şakalar )
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 3.Bölüm | Ata Demirer 26:21
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 3.Bölüm | Ata Demirer 69 izlenme - 5 ay önce Ata Demirer ünlü oyuncu Serra Yılmaz’ın davetiyle Bozaada’da bir serge salonuna gidiyor ve karşısında Serra Yılmaz’ın yanı sıra bölgede başka bir çekim yaptığı için bulunduğunu belirten Demet Akbağ ve ada sakinlerinden Hazım Körmükçü ile karşılaşıyor. Ata Demirer bunları tesadüf zannederken bütün bunlar Demet Akbağ tarafından bizzat yazılmış olan şakanın haftalar süren senaryosunun birer parçası! Bu birbirinden ünlü isimlerin olayın içindeyken de çok eğlendiği şaka haftaya damgasını vuracak!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Ebru Şallı 19:02
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.Bölüm | Ebru Şallı 64 izlenme - 5 ay önce Programın ilk şakası için Demet Akbağ ve ekibi Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu ile birlikte konser verdikleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda! Konser sırasında seyirciler arasından bir genç sevgilisine evlenme teklifi ediyor ve olaylar hiç de Hakan Altun’un beklediği gibi gelişmiyor! Programın devamında arkadaşıyla gezerken bir markete giren Gözde Kansu’nun başına gelenler çok güldürecek! Bir özel şirketin 20 kişilik gruptan oluşan çalışanlarına pilates dersi vermeye giden Ebru Şallı olanlara inanamıyor! Türkiye’de pilates denince ilk akla gelen isim Şallı’nın, dersin ortasında karşılaştığı durum karşısında yaptıkları izleyenleri kırıp geçirecek! Özel bir röportaj için Arnavutköy İskelesi’nden Boğaz’a açılan Hülya Koçyiğit, denizin ortasında başına gelenlere inanamayacak! Koçyiğit’in tepkileri ve şaşkınlığı izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 9.Bölüm | Ivana Sert 30:09
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 9.Bölüm | Ivana Sert 56 izlenme - 5 ay önce İvana Sert, Metin Arolat’ın daveti ile özel bir fotoğraf çekimi için Bodrum’a uçuyor! Tekne ile açılan ekip çekim başlarken teknenin etrafını saran botlar ve yapılan anonslar ile şaşkına dönüyor!
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Emel Müftüoğlu 18:29
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 8.Bölüm | Emel Müftüoğlu 53 izlenme - 5 ay önce Bölümün ilerleyen dakikalarında ise şakalanan isim Emel Müftüoğlu oluyor. Toplantı için bir otelde arkadaşları ile oturduğu masada olanlar Müftüoğlu’na stres, izleyicilere ise kahkaha dolu anlar yaşatacak!
Bahri Turan 06:11
Bahri Turan 477 izlenme - 7 yıl önce tgrt şaka programı bahri turan şakalanıyor
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 12.Bölüm | Bülent Serttaş 14:51
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 12.Bölüm | Bülent Serttaş 32 izlenme - 3 ay önce Gecenin ikinci şakasında ise Bülent Serttaş toplantı için yola çıktığı lokantaya gelince olanlar oldu. Sipariş verdiği esnada yaşananlar izleyenlere komik dakikalar yaşatacak!