Hoşgeldiniz!

sanal gerçeklik gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Kayak Yapman Adamın Sonu 00:23
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Kayak Yapman Adamın Sonu 653 izlenme - 4 hafta önce Bir tanıtımda sanal gerçeklik gözlüğünü takıp kayak yapmaya başlayan adam, kendini görüntünün etkisine kaptırınca yere düşmüş.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Adrenalini Zirvede Yaşamak 01:36
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Adrenalini Zirvede Yaşamak 9.662 izlenme - 2 yıl önce Sanal Gerçeklik Gözlüğü veya VR Gözlük olarak bilinen son teknoloji ürününü çok farklı ve heyecanlı hale getirmişler.
Sanal Gerçekliği İliklerine Kadar Yaşayan Kadın 02:29
Sanal Gerçekliği İliklerine Kadar Yaşayan Kadın 11.463 izlenme - 4 yıl önce İş yerinin bir etkinliğinde sanal gerçeklik gözlüğü deneyen kadının tepkileri izleyenleri güldürdü.Kadın sanal gerçekliği gerçek anlamda yaşamış.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisine Kapılan Kızın Dramı 00:21
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisine Kapılan Kızın Dramı 1.523 izlenme - 8 ay önce Sanal gerçeklik gözlüğü ile oyun deneyimi yaşamak isteyen kız kafasını feci şekilde kapıya çarpmış. Neyse ki fazla bir şey olmamış.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Yere Yapışan Adam 00:23
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Yere Yapışan Adam 473 izlenme - 3 ay önce Bir tanıtımda sanal gerçeklik gözlüğünü takıp deneyen adam, ortama kendini fazla kaptırınca yere yapışmış.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Boks Oyunu Oynayan Kızın Dramı 00:42
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Boks Oyunu Oynayan Kızın Dramı 2.939 izlenme - 2 yıl önce Farklı bir giyilebilir teknoloji aracı olan sanal gerçeklik gözlüklerinin insanları ne hallere düşürdüğünü görünce biraz şaşıracak biraz da güleceksiniz.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile P.rno İzletilen İnsanların Tepkileri 03:20
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile P.rno İzletilen İnsanların Tepkileri 6.813 izlenme - 4 yıl önce Sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift günümüz teknolojisinin son ürünlerinden birisi. Burada insanlara yöneltilen 'Ne sıklıkla porno izlersiniz?' sorusuna erkekler biraz utangaç tavır sergiliyor kızlar ise utanmış numarası yapıyor. Daha sonra sanal gözlük devreye giriyor ve sunum başlıyor. Sunumun sonunda ise kadınlarda tiksinme görünürken erkekler ise zevk alıyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Saygı Duruşunda Bulunmak 01:01
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Saygı Duruşunda Bulunmak 6.921 izlenme - 5 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 78'nci yılı dolayısıyla saatler 09.05'i gösterirken tüm yurtta saygı duruşunda bulunuldu. Ancak genç kızın kafasındaki sanal gerçeklik gözlüğü ile saygı duruşunda bulunması oldukça ilginçti.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:08
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 7.106 izlenme - 6 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Hakkını Veren Yaşlı Adam 00:51
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Hakkını Veren Yaşlı Adam 968 izlenme - 11 ay önce Torununun sanal gerçeklik gözlüğünü denemek isteyen yaşlı adam , gözlüğü taktıktan sonra boks oyununda müthiş bir performans sergilemiş.
Liselinin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı (Küfür İçerir) 00:26
Liselinin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı (Küfür İçerir) 4.063 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşının sınıfa getirdiği sanal gerçeklik gözlüğünü takan liseli genç korku dolu anlar yaşamış. Ağzına geleni de söylemeyi ihmal etmemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 00:42
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 5.111 izlenme - 6 yıl önce Hiçbirimiz İlk defa sanal gerçeklik gözlüğü takan bu teyze kadar mutlu olamayız. Roller Coaster simülasyonu izleyen teyze adrenalinin tavan yaptığı o anlarda adeta yeniden doğmuş gibi...
Ölen Kızıyla Sanal Gerçeklikte Buluşan Anne 03:26
Ölen Kızıyla Sanal Gerçeklikte Buluşan Anne 1.429 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore’de 2016 yılında kızını kaybeden bir anne için sanal gerçeklik ile kızının görüntüsü oluşturulmuş. Annenin, kızı ile buluştuğu anlar stüdyodakileri gözyaşlarına boğmuş.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 00:59
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 4.669 izlenme - 5 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Fernandao'nun Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 00:32
Fernandao'nun Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 2.683 izlenme - 3 yıl önce Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Sanal gerçeklik gözlüğü kullanan Fenerbahçe'nin yıldızı Fernandao'nun verdiği tepki inanılmaz.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:03
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 2.484 izlenme - 4 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Arapların Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 00:37
Arapların Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 1.228 izlenme - 2 yıl önce Farklı bir giyilebilir teknoloji aracı olan sanal gerçeklik gözlüklerinin insanları ne hallere düşürdüğünü görünce biraz şaşıracak biraz da güleceksiniz.
Ablanın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmttihanı 00:18
Ablanın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmttihanı 340 izlenme - 9 ay önce Farklı bir giyilebilir teknoloji aracı olan sanal gerçeklik gözlüğünün ablayı ne hallere düşürdüğünü görünce biraz şaşıracak biraz da güleceksiniz.
Yurdum İnsanının Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:32
Yurdum İnsanının Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 1.982 izlenme - 4 yıl önce Türk'ün sanal gerçeklik gözlüğü ile imtihanı Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Sanal gerçeklik gözlüğü kullanan iki vatandaşın verdiği tepkiler kahkahaya boğuyor.
Delikanlıyı Bozan Sanal Gerçeklik Gözlüğü 00:16
Delikanlıyı Bozan Sanal Gerçeklik Gözlüğü 357 izlenme - 1 yıl önce Adanalı genç sanal gerçeklik gözlüğü deneyimini yaşamak istemiş. Sanal gerçekliğe daldıkça kendini kaybetmiş.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Takan Adama Eşek Şakası Yapmak 00:35
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Takan Adama Eşek Şakası Yapmak 172 izlenme - 5 ay önce Hayatında ilk defa sanal gerçeklik gözlüğünü denemek isteyen adam, sanal gerçeklik gözlüğünü takıp olayı çözmeye çalışırken arkadaşının hain şakasına maruz kalmış.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Duvara Çarpan Adam 00:31
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Duvara Çarpan Adam 141 izlenme - 5 ay önce Çocuklarına aldığı sanal gerçeklik gözlüğünü bir kez olsun denemek isteyen adam zor anlar yaşamış. İzlediği görüntülerden korkan adam bir hamle yapmış ve duvara çarpmış.
Oculus Rift Deneyen Rus 02:21
Oculus Rift Deneyen Rus 2.322 izlenme - 7 yıl önce Oculus Rift deneyen Rus ve artık alıştığımız irkilmelerden biri. Kaydeden kişinin gülüşlerini duymazdan gelirsek iyi olur.
Vestel Vr Gözlük ( Sanal Gerçeklik Gözlüğü ) İnceleme 06:10
Vestel Vr Gözlük ( Sanal Gerçeklik Gözlüğü ) İnceleme 997 izlenme - 3 yıl önce VESTEL VR GÖZLÜK ( SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ ) İNCELEME
Sanal Gerçeklik Gözlüğüne Uyum Sağlayamayan Babaanne 00:19
Sanal Gerçeklik Gözlüğüne Uyum Sağlayamayan Babaanne 127 izlenme - 4 ay önce Torununun sanal gerçeklik gözlüğünü bir kere denemek isteyen babaanne daha ilk videoda ayarsız bir dalış gerçekleştirmiş.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze 00:33
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze 1.704 izlenme - 4 yıl önce Sanal gerçeklik gözlüğü takan teyzelerin amcaların dedelerin farklı tepkilerini gördük ama bu teyze olayı birebir yaşamış ve gözlüğü çıkarsa da yaşamaya devam etmiş.
Genç Kızın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 01:42
Genç Kızın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 714 izlenme - 3 yıl önce Bir elektronik mağazasının ürün tanımında sanal gerçeklik gözlüğü takılan kız neredeyse anı yaşamış.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Takan Kadını Korkutmak 01:56
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Takan Kadını Korkutmak 251 izlenme - 2 yıl önce Bir kadının Oculus Rift ile imtihanı oldukça ilginç. Sanal gerçeklik gözlüğünü takıp , sanal aleme dalan kadını fena korkutmuşlar.
Sokaktaki Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 04:09
Sokaktaki Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 838 izlenme - 4 yıl önce Sanal gerçeklik gözlüğünü sokakta denemişler. Türkiye sanal gerçekliğe ne kadar hazır, ölçülmüş ortaya komik görüntüler çıkmış.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 00:39
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 538 izlenme - 3 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.