Hoşgeldiniz!

sanal gerçeklik gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Adrenalini Zirvede Yaşamak 01:36
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Adrenalini Zirvede Yaşamak 10.249 izlenme - 4 yıl önce Sanal Gerçeklik Gözlüğü veya VR Gözlük olarak bilinen son teknoloji ürününü çok farklı ve heyecanlı hale getirmişler.
Sanal Gerçekliği İliklerine Kadar Yaşayan Kadın 02:29
Sanal Gerçekliği İliklerine Kadar Yaşayan Kadın 11.541 izlenme - 6 yıl önce İş yerinin bir etkinliğinde sanal gerçeklik gözlüğü deneyen kadının tepkileri izleyenleri güldürdü.Kadın sanal gerçekliği gerçek anlamda yaşamış.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile P.rno İzletilen İnsanların Tepkileri 03:20
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile P.rno İzletilen İnsanların Tepkileri 7.827 izlenme - 6 yıl önce Sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift günümüz teknolojisinin son ürünlerinden birisi. Burada insanlara yöneltilen 'Ne sıklıkla porno izlersiniz?' sorusuna erkekler biraz utangaç tavır sergiliyor kızlar ise utanmış numarası yapıyor. Daha sonra sanal gözlük devreye giriyor ve sunum başlıyor. Sunumun sonunda ise kadınlarda tiksinme görünürken erkekler ise zevk alıyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Saygı Duruşunda Bulunmak 01:01
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Saygı Duruşunda Bulunmak 6.935 izlenme - 7 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 78'nci yılı dolayısıyla saatler 09.05'i gösterirken tüm yurtta saygı duruşunda bulunuldu. Ancak genç kızın kafasındaki sanal gerçeklik gözlüğü ile saygı duruşunda bulunması oldukça ilginçti.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:08
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 7.154 izlenme - 7 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Boks Oyunu Oynayan Kızın Dramı 00:42
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Boks Oyunu Oynayan Kızın Dramı 3.331 izlenme - 3 yıl önce Farklı bir giyilebilir teknoloji aracı olan sanal gerçeklik gözlüklerinin insanları ne hallere düşürdüğünü görünce biraz şaşıracak biraz da güleceksiniz.
Liselinin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı (Küfür İçerir) 00:26
Liselinin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı (Küfür İçerir) 4.077 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşının sınıfa getirdiği sanal gerçeklik gözlüğünü takan liseli genç korku dolu anlar yaşamış. Ağzına geleni de söylemeyi ihmal etmemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kazaları 00:21
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kazaları 584 izlenme - 6 ay önce Birbirinden kötü sanal dünyanın gerçek kazaları VR gözlük deneyimi pahalıya patlayan insanlar karşınızda...
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 00:42
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 5.203 izlenme - 7 yıl önce Hiçbirimiz İlk defa sanal gerçeklik gözlüğü takan bu teyze kadar mutlu olamayız. Roller Coaster simülasyonu izleyen teyze adrenalinin tavan yaptığı o anlarda adeta yeniden doğmuş gibi...
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 00:59
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 4.685 izlenme - 7 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisine Kapılan Kızın Dramı 00:21
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisine Kapılan Kızın Dramı 1.571 izlenme - 2 yıl önce Sanal gerçeklik gözlüğü ile oyun deneyimi yaşamak isteyen kız kafasını feci şekilde kapıya çarpmış. Neyse ki fazla bir şey olmamış.
Fernandao'nun Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 00:32
Fernandao'nun Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 2.686 izlenme - 5 yıl önce Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Sanal gerçeklik gözlüğü kullanan Fenerbahçe'nin yıldızı Fernandao'nun verdiği tepki inanılmaz.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Hakkını Veren Yaşlı Adam 00:51
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Hakkını Veren Yaşlı Adam 994 izlenme - 3 yıl önce Torununun sanal gerçeklik gözlüğünü denemek isteyen yaşlı adam , gözlüğü taktıktan sonra boks oyununda müthiş bir performans sergilemiş.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:03
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 2.496 izlenme - 5 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle İneklerin Süt Verimliliği Arttı 05:13
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle İneklerin Süt Verimliliği Arttı 507 izlenme - 1 yıl önce Aksaray’da televizyondan izlediği bir haberden sonra ineklerine sanal gerçeklik gözlüğü ile yeşillik videosu izleten genç çiftçi İzzet Koçak, sanal gerçeklik gözlüğüyle ineklerin süt verimliliğini artırıyor. Aksaray’da 4 yıl önce hastalıktan ari kurduğu büyükbaş hayvan çiftliğinde 180 büyükbaş hayvanın süt verimliliğini artırmak için teknolojik ürünler kullanan İzzet Koçak (30), geçen yıl Rusya ve Moldova ülkelerinde yayınlanan bir haberi izledi. Koçak, haberde ineklere sanal gerçeklik gözlüğü ile izletilen görüntülerle kendilerini bir çayırlıkta ve dere kenarında hissetmeleri sağlanarak süt verimliliğinin artırıldığını öğrendi. Rusya’daki çiftçilerle iletişime geçen Koçak, sanal gerçeklik gözlüğü ile ineklerine aynı video filmleri izletmeye başladı. Sanal gerçeklik gözlüğü videoları sonrası süt verimliğinde artış sağlayan Koçak, çiftliğinde ineklerini İngiliz ve Rus inekleri gibi yetiştiriyor. "İnekler mutlu olunca sütün kalitesi artıyor" Üç kuşaktır tarım ve hayvancılıkla uğraştıklarını belirten Koçak, “İşletmemizi 2018 yılında kurduk. Biz de genç bir girişimci olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Rusya’da, Moldova’da sanal gerçeklikle ilgili bir deney vardı. İnekler üzerinde deniyorlardı. Haber tuhafımıza gitti, araştırmaya başladık. Rusya’daki yetkililerle irtibata geçtik. Ellerinde sanal gerçeklik gözlüğünün kısıtlı olduğunu söylediler bize. Biz de elimizde insan için kullanılanlarla hayvanların bakış açıları farklı olduğu için tek gözüne denedik. Tek gözüne denediğimiz halde ineklerimizde yüzde 10 gibi bir artış oldu. Sanal gerçeklik gözlüğüyle beraber kendisini uçsuz bucaksız çimlerde, derelerdeymiş gibi hava katıyor, kendisine bu hissi veriyor. İnekler mutlu olunca sütünün kalitesi artıyor, miktarı artıyor. Biz de olumlu sonuç aldık. Bunun yanı sıra ineklerimize klasik müzik dinletiyoruz. Yüzde 10 da klasik müziğin katkısı var” dedi. Ruslarla irtibata geçti, çalışmayı geliştirmek istiyor Rusya’daki firmalarla irtibata geçen Koçak, çalışmayı denediği inek sayısını da artırmayı planlıyor. Koçak, “Öncelikli olarak çiftliğimizde iki hayvana denedik. 10 gün boyunca yakından takip ettik. Bire bir tekli makinelerde sağdık. Dolayısıyla Rusya’daki firmayla da bağlantıya geçtik. Bize örnek olarak göndereceklerini söylediler. Eğer onda başarılı olursak biz bu sanal gerçeklik gözlüğündeki adet sayısını yükselteceğiz. Buradaki birçok hayvanımızda deneyeceğiz bunu” diye konuştu.
Vestel Vr Gözlük ( Sanal Gerçeklik Gözlüğü ) İnceleme 06:10
Vestel Vr Gözlük ( Sanal Gerçeklik Gözlüğü ) İnceleme 1.463 izlenme - 5 yıl önce VESTEL VR GÖZLÜK ( SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ ) İNCELEME
Arapların Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 00:37
Arapların Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 1.233 izlenme - 4 yıl önce Farklı bir giyilebilir teknoloji aracı olan sanal gerçeklik gözlüklerinin insanları ne hallere düşürdüğünü görünce biraz şaşıracak biraz da güleceksiniz.
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Kayak Yapman Adamın Sonu 00:23
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Kayak Yapman Adamın Sonu 680 izlenme - 2 yıl önce Bir tanıtımda sanal gerçeklik gözlüğünü takıp kayak yapmaya başlayan adam, kendini görüntünün etkisine kaptırınca yere düşmüş.
Yurdum İnsanının Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:32
Yurdum İnsanının Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 2.025 izlenme - 5 yıl önce Türk'ün sanal gerçeklik gözlüğü ile imtihanı Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Sanal gerçeklik gözlüğü kullanan iki vatandaşın verdiği tepkiler kahkahaya boğuyor.
Oculus Rift Deneyen Rus 02:21
Oculus Rift Deneyen Rus 2.328 izlenme - 8 yıl önce Oculus Rift deneyen Rus ve artık alıştığımız irkilmelerden biri. Kaydeden kişinin gülüşlerini duymazdan gelirsek iyi olur.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze 00:33
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze 1.936 izlenme - 6 yıl önce Sanal gerçeklik gözlüğü takan teyzelerin amcaların dedelerin farklı tepkilerini gördük ama bu teyze olayı birebir yaşamış ve gözlüğü çıkarsa da yaşamaya devam etmiş.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Yere Yapışan Adam 00:23
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Yere Yapışan Adam 493 izlenme - 2 yıl önce Bir tanıtımda sanal gerçeklik gözlüğünü takıp deneyen adam, ortama kendini fazla kaptırınca yere yapışmış.
Delikanlıyı Bozan Sanal Gerçeklik Gözlüğü 00:16
Delikanlıyı Bozan Sanal Gerçeklik Gözlüğü 536 izlenme - 3 yıl önce Adanalı genç sanal gerçeklik gözlüğü deneyimini yaşamak istemiş. Sanal gerçekliğe daldıkça kendini kaybetmiş.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:00
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 1.046 izlenme - 6 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Genç Kızın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 01:42
Genç Kızın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmtihanı 744 izlenme - 4 yıl önce Bir elektronik mağazasının ürün tanımında sanal gerçeklik gözlüğü takılan kız neredeyse anı yaşamış.
Ablanın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmttihanı 00:18
Ablanın Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile İmttihanı 354 izlenme - 2 yıl önce Farklı bir giyilebilir teknoloji aracı olan sanal gerçeklik gözlüğünün ablayı ne hallere düşürdüğünü görünce biraz şaşıracak biraz da güleceksiniz.
Sokaktaki Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 04:09
Sokaktaki Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 850 izlenme - 6 yıl önce Sanal gerçeklik gözlüğünü sokakta denemişler. Türkiye sanal gerçekliğe ne kadar hazır, ölçülmüş ortaya komik görüntüler çıkmış.
Sanal Gerçeklik Gözlüğüne Kendini Fazla Kaptıran Kız 01:43
Sanal Gerçeklik Gözlüğüne Kendini Fazla Kaptıran Kız 124 izlenme - 8 ay önce Bir alışveriş merkezinde sanal gerçeklik gözlüğünü denemek isteyen kız, gözlüğü taktıktan sonra olaya kendini fazla kaptırmış.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 00:39
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 577 izlenme - 5 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Duvara Çarpan Adam 00:31
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yüzünden Duvara Çarpan Adam 254 izlenme - 2 yıl önce Çocuklarına aldığı sanal gerçeklik gözlüğünü bir kez olsun denemek isteyen adam zor anlar yaşamış. İzlediği görüntülerden korkan adam bir hamle yapmış ve duvara çarpmış.