Hoşgeldiniz!

şaplak

Öpücük İstemenin Bedeli 00:16
Öpücük İstemenin Bedeli 98.985 izlenme - 8 yıl önce Türlü numaralarla yüzüne bakmaya doyamayacağımız cillop gibi manitaları öpen gençlere özenen ergenin hazin kulak çınlaması
Şaplak Yarışması (Rusya) 06:17
Şaplak Yarışması (Rusya) 13.341 izlenme - 3 yıl önce ve tabiki Rusya'da gene sıradan bir gün...
Attığı Tokadın Sesini Uzaydan Duyuran Zenci 00:18
Attığı Tokadın Sesini Uzaydan Duyuran Zenci 4.885 izlenme - 3 yıl önce Bir Amerikan restoranında vukuu bulan olay. Aralarında belli ki husumet geçen ikiliden siyahi gardaş tokadı öyle bir patlatıyor ki o sesin altında herhalde ne yapsanız ruhen temize çıkamazsınız.
Kara Oğlandan Şaplağı Yiyince Dünyadan Kopan Herif 00:49
Kara Oğlandan Şaplağı Yiyince Dünyadan Kopan Herif 7.687 izlenme - 4 yıl önce siyahi kardeşimiz vurduğu tokatla birlikte dünyanın kaç haneden oluştuğunu anlatıyor. (çaktırmayın video mağaralık)
Kremalı Tokatla Afallayan Kız 00:13
Kremalı Tokatla Afallayan Kız 6.014 izlenme - 3 yıl önce Eğlencenin hangi mertebesi bu bilemiyoruz fakat normal olmadığı bir gerçek. insanda azıcık acıma olur lan. yuhh
Yanındakine Sebepsizce Vur - Scorp 01:03
Yanındakine Sebepsizce Vur - Scorp 13.873 izlenme - 7 yıl önce Scorp un yeni konu başlığı yanındakini sebepsizce vur ve tepkileri gör, iyi seyirler.
Nusret - Lastikçi Versiyon 01:41
Nusret - Lastikçi Versiyon 7.624 izlenme - 6 yıl önce İşini sevgiyle yapan kasap olur da lastikçi olmaz mı?
Ders Çalışırken Rahatsız Edilen Kız 00:45
Ders Çalışırken Rahatsız Edilen Kız 10.129 izlenme - 6 yıl önce Üstün ingilizce bilgim sayesinde size olayı özetliyorum bu arkadaşa saldıran hanım kımızı kütüphanedeki çocuğun telefon sesinden rahatsız oluyor ve tepkisini koyuyor ardından olaya hala devam eden çocuğa hız daha fazla dayanamayıp allah ne verdiyse girişiyor...
Kadın Vagonuna Binen Erkeklere Sürpriz Son - Hindistan 00:33
Kadın Vagonuna Binen Erkeklere Sürpriz Son - Hindistan 3.175 izlenme - 3 yıl önce Efendim Hindistan da sadece kadınların binmesi gereken vagona binen pis çıkarcı erkekler Hindistan polisleri tarafından denetime tabi tutulmuş. Ve izlediğiniz üzere okul müdürünün sıradaki öğrencilere dalması gibi bir olay yaşanmış.
Okkalı Tokat Yarışması 01:14
Okkalı Tokat Yarışması 4.454 izlenme - 7 yıl önce Artık nerdeyse spora dönüşen tokat atma yarışmalarından öne çıkan bir görüntü. Kodum mu oturturum lafının vukuu bulmasıdır bu görüntüler.
Çocukların Balon Kavgası 01:37
Çocukların Balon Kavgası 7.148 izlenme - 7 yıl önce Çocukları böyle kavgayla yetiştiriyolar sonra bizim başımıza bela oluyo. Baksana çocuklar kavgada o kadar tecrübeli ki sürekli headshot atıyolar. Yılın baba ödülünü size veriyoruz.
Ben de Şaplaklanmak İstiyorum! 00:15
Ben de Şaplaklanmak İstiyorum! 3.717 izlenme - 7 yıl önce Evin babası sırayla bütün aile fertlerini şaplaklıyor. Tüylü arkadaşın surat ifadesine dikkatinizi çekerim.
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası - Ayef Tv 03:22
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası - Ayef Tv 2.776 izlenme - 6 yıl önce Bu şakamızda insanların önünde yürürken karşıdan gelen arkadaşımız bizim popomuza vurup kaçtı ve bizde arkamızdaki insanları suçlayıp onlara kızdık.
Popişe Şaplak Atan Spidermenler (Bonus: Oyun Havası İçerir ) 00:26
Popişe Şaplak Atan Spidermenler (Bonus: Oyun Havası İçerir ) 4.150 izlenme - 6 yıl önce Popişlerine vurup cılgınca eğlenen sapık spidermenlerin dehşet veren görüntülerini izleyleim efem.
Prezervatif Önemlidir 00:47
Prezervatif Önemlidir 2.511 izlenme - 5 yıl önce En az üç çocuk isteyenler tekrar düşünsün.
Totoşa Şaplak Şakası 02:49
Totoşa Şaplak Şakası 2.654 izlenme - 8 yıl önce Popoya şaplak şakasının devamı Las Vegas'da yapıldı. Şakaya gelen tepkilere şok güleceksiniz.
Popo'ya Şaplak Şakası 02:49
Popo'ya Şaplak Şakası 1.216 izlenme - 8 yıl önce Popoya şaplak şakasının devamı Las Vegas'da yapıldı. Şakaya gelen tepkilere şok güleceksiniz.
Hülya Avşar'ın Ricky Martin'li Programı (17.10.1998 Tam Versiyon) 38:57
Hülya Avşar'ın Ricky Martin'li Programı (17.10.1998 Tam Versiyon) 1.201 izlenme - 7 yıl önce Ricky Martin, bütün dünyayı kasıp kavurduğu yıllarda, dünya turnesinin Türkiye ayağında Hülya Avşar'ı seçmişti. Zaten ne olduysa ondan sonra oldu Ricky'e
Klasik Eşek Şakaları Vol 12,5 00:11
Klasik Eşek Şakaları Vol 12,5 1.450 izlenme - 8 yıl önce Ortaokul ve lise yıllarının vazgeçilmez unsuru olan bazı eşek şakaları vardır ki, klasik olmuşlardır. Yine de birileri hala yapmakta ve birileri hala yemektedir. Birileri yemeye devam ettiği müddetçe birileri yine yapacak ve bu şakalar adeta bir meşale gibi kuşaktan kuişağa geçerek varolacaktır.
Spor Salonunnun Gereksiz Olduğunu Kanıtlayan Genç 00:10
Spor Salonunnun Gereksiz Olduğunu Kanıtlayan Genç 1.589 izlenme - 8 yıl önce Ne gerek var 500-600 milyona... 25 milyona aldık... Not: Spor salonunda Denemeyiniz. Kıvanc Tatlıtuğ'a desteklerinden dolayı sonsuz tesekkürler...
Şaplak 2012 - Aras Karafil (Maslak 1453 Parodi) 02:24
Şaplak 2012 - Aras Karafil (Maslak 1453 Parodi) 498 izlenme - 8 yıl önce Son zamanlarin kisa filmcilerinden Aras Karafil'in bir paradisini daha izliyoruz. Keyifli seyirler
Baş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Kullanmaya Son 02:04
Baş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Kullanmaya Son 1.141 izlenme - 8 yıl önce Amcanın başağrısı geçti mi bilinmez ama milyonlarca beyin hücresinin artık sizlere ömür olduğu kesin o kadar şaplaktan sonra. Ayrıca videonun altındaki orjinal yorumu da sizle paylaşmadan edemicem işte youtubedeki orjinal videonun altındaki en çok beğeni alan yorum "will be interesting to see how these people cure hemorrhoids ?:)" çevirisi ( Bu insanların basuru nasıl tedavi ettiklerini görmek ilginç olacak)..
Kızı Poposundan Tokatlayan Deniz Aygırı 00:10
Kızı Poposundan Tokatlayan Deniz Aygırı 1.114 izlenme - 8 yıl önce Deniz aygırı işini biliyorve isminin hakkını veriyor, aslında 0:03'te eğitmeni tokatlatıyor ama olsun.
Kızgın Çeliğe Çıplak Elle Şaplak Atmak 01:28
Kızgın Çeliğe Çıplak Elle Şaplak Atmak 242 izlenme - 4 yıl önce Olay, dünyanın adanası rusyadan. Zaten ya adanada olurdu böyle birşey ya da rusyada, neyse bu rus abimiz erimiş, sıvı halde ki, çeliğe şaplak atıyor ve eline hiçbir şey olmuyor.
Ümit Karan'ın Enseye Şaplak 00:10
Ümit Karan'ın Enseye Şaplak 282 izlenme - 7 yıl önce Trabzon'un arka bahçesi Galatasaray'ın güzide topçusu Ümitin ensesine inen histerik tokat..
Adamın Kafasına Şaplağı İndiren Sinirli Deve 00:20
Adamın Kafasına Şaplağı İndiren Sinirli Deve 170 izlenme - 6 yıl önce Deve kendisine yaklaşıp ayağını tutmak isteyen adamaın kafasına şaplağı indiriyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bikinili Hatuna Şaplak Atan Fil 00:33
Bikinili Hatuna Şaplak Atan Fil 156 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde sevimli bir fil karşısına gelip şirinlik yapan sarışın bombabıb kalçasına şaplak atıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Absürd Sinemanın Tabanı ile Tavanı Arasındaki Kalın Çizgi 01:35
Absürd Sinemanın Tabanı ile Tavanı Arasındaki Kalın Çizgi 319 izlenme - 8 yıl önce Siz hiç buz gibi bir şubat ayazında soğuğa inat buzdan bir leopar yaladınız mı? Ya da yakalandığınız sağnakta donunuza kadar ıslandığınızda donu sıyırıp tek kişi halaya durdunuz mu? Hayır mı dedin bebeğim? Desene ki güzelim, sen hiç yaşamamışsın.
Çankırılılar'ın Sıradışı Eğlencesi 03:49
Çankırılılar'ın Sıradışı Eğlencesi 232 izlenme - 8 yıl önce Çankırılı olan bu arkadaşların sıra dışı eğlencesi. Arı gibi vızlayıp patır patır indiriyor. Gülmemek elde değil
Doktordan Enseye Şaplak 01:15
Doktordan Enseye Şaplak 257 izlenme - 8 yıl önce Doktorun eski Çek Sağlık Bakanının ensesine attığı bir hayli ses getiren şaplak. Elini enseye tam oturtmasından ve ortaya çıkan 110 db büyüklüğündeki sesten doktorumuzda Türklük olduğunu tahmin ediyor hatta hamlesini yapmadan önce dil çıkartmasından Medyum Memiş ve Caner'le akraba olduğu varsayımını ortaya atıyorum. Umuyoruz ki milletçe hasret kaldığımız bu tip görüntülere yakın zamanda ülkemizde de şahit oluruz efendim.