Hoşgeldiniz!

şaplak

Memeye Vurmalı Taş Kağıt Makas Oyunu 00:07
Memeye Vurmalı Taş Kağıt Makas Oyunu 1.520.419 izlenme - 2 yıl önce Efendim Japon kardeşlerimiz eğlence olayına gözleri gibi kısık bakmadıkları kesin.Kısa süreli de olsa defalarca izettiren bi video olmuş.Temennimiz bunun devamı ve erkek versiyonu çıkmaması yönünde.yok yok düşüncesi bile kötü.
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası 03:22
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası 101.022 izlenme - 12 ay önce Bu arkadaş Türkiye'de az rastladığımız türden bir şaka yapmış ve yoldan geçen insanları poposunu ellemekle suçlamış.
Bikinili Kadının Kalçalarına Filin Hortumuyla  Şaplak Atması 00:33
Bikinili Kadının Kalçalarına Filin Hortumuyla Şaplak Atması 6.053 izlenme - 1 ay önce Görüntüde bir yavru fil karşısında taş bebek bir sarışın hatun görünce kalçalarına hortumla şaplak atıp sevgisini gösteriyor
Öpücük İstemenin Bedeli 00:16
Öpücük İstemenin Bedeli 98.755 izlenme - 3 yıl önce Türlü numaralarla yüzüne bakmaya doyamayacağımız cillop gibi manitaları öpen gençlere özenen ergenin hazin kulak çınlaması
Bir Yerlerine Şaplak Atarak Dili Tutulmuş Kadını Konuşturan Adam 05:00
Bir Yerlerine Şaplak Atarak Dili Tutulmuş Kadını Konuşturan Adam 8.074 izlenme - 3 ay önce Dili tutulmuş, konuşamaz hâle gelmiş insanları Mala Ali Kurdi adında bir hocanın, Kur'an-ı Kerim'den ayetler okuyarak dillerinin çözülmesine dair sosyal medyada paylaşılan o görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Twitch Yayınında Soyunan Kızlar 00:31
Twitch Yayınında Soyunan Kızlar 43.523 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en büyük oyun yayıncılığı platformu olan Twitch'te Bile_Dani kullanıcı isimli yayıncı yaptığı partiyi canlı olarak yayınlayınca uygunsuz içerik sebebiyle ban yedi.
Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 01:00
Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 23.973 izlenme - 2 yıl önce 5,000 Frames ağır çekimde yapılan deneyde popoya çikolatalı şaplak attılar. Yüksek görüntü kalitesi ile yapılan deneyde sonucu hep beraber görüyoruz.!
Boyundan Büyük Danslar Yapan Velet 00:48
Boyundan Büyük Danslar Yapan Velet 23.529 izlenme - 4 yıl önce Boyundan Büyük Danslar Yapan Velet
Tokatlanarak Çalışan Gece Lambası 00:38
Tokatlanarak Çalışan Gece Lambası 4.411 izlenme - 7 ay önce Popo şeklinde üretilen gece lambaları sadece şaplak atılarak çalışıyormuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret - Lastikçi Versiyon 01:41
Nusret - Lastikçi Versiyon 7.100 izlenme - 1 yıl önce İşini sevgiyle yapan kasap olur da lastikçi olmaz mı?
Ders Çalışırken Rahatsız Edilen Kız 00:45
Ders Çalışırken Rahatsız Edilen Kız 10.047 izlenme - 1 yıl önce Üstün ingilizce bilgim sayesinde size olayı özetliyorum bu arkadaşa saldıran hanım kımızı kütüphanedeki çocuğun telefon sesinden rahatsız oluyor ve tepkisini koyuyor ardından olaya hala devam eden çocuğa hız daha fazla dayanamayıp allah ne verdiyse girişiyor...
Yanındakine Sebepsizce Vur - Scorp 01:03
Yanındakine Sebepsizce Vur - Scorp 13.277 izlenme - 3 yıl önce Scorp un yeni konu başlığı yanındakini sebepsizce vur ve tepkileri gör, iyi seyirler.
Kızların Totolarına Şaplak Atmak 02:44
Kızların Totolarına Şaplak Atmak 8.090 izlenme - 3 yıl önce İnternette gezinirken denk geldiğim video. Şahış insanların haberi olmadan kalçaların vuruyor ama öyle böyle vurmak değil ve kendi aralarında gayet eğleniyorlar şaşırtıcı olan kimsenin tepki vermemesi. Akıllara hemen klişe olcak ama Türkiyede olsa muhabbetti geliyor.
Prezervatif Önemlidir 00:47
Prezervatif Önemlidir 2.433 izlenme - 6 ay önce En az üç çocuk isteyenler tekrar düşünsün.
Okkalı Tokat Yarışması 01:14
Okkalı Tokat Yarışması 3.646 izlenme - 2 yıl önce Artık nerdeyse spora dönüşen tokat atma yarışmalarından öne çıkan bir görüntü. Kodum mu oturturum lafının vukuu bulmasıdır bu görüntüler.
Çocukların Balon Kavgası 01:37
Çocukların Balon Kavgası 6.925 izlenme - 3 yıl önce Çocukları böyle kavgayla yetiştiriyolar sonra bizim başımıza bela oluyo. Baksana çocuklar kavgada o kadar tecrübeli ki sürekli headshot atıyolar. Yılın baba ödülünü size veriyoruz.
Popişe Şaplak Atan Spidermenler (Bonus: Oyun Havası İçerir ) 00:26
Popişe Şaplak Atan Spidermenler (Bonus: Oyun Havası İçerir ) 3.812 izlenme - 2 yıl önce Popişlerine vurup cılgınca eğlenen sapık spidermenlerin dehşet veren görüntülerini izleyleim efem.
Şaplak Fena 00:03
Şaplak Fena 3.785 izlenme - 4 yıl önce Şaplak Fena
Popoya Şaplak 00:33
Popoya Şaplak 3.091 izlenme - 5 yıl önce Fotograf çektirdikten sonra poposuna atılan şaplak ile irkilen kadın
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası - Ayef Tv 03:22
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası - Ayef Tv 1.062 izlenme - 2 yıl önce Bu şakamızda insanların önünde yürürken karşıdan gelen arkadaşımız bizim popomuza vurup kaçtı ve bizde arkamızdaki insanları suçlayıp onlara kızdık.
Dragon Ball ile Kuku'ya Şaplak Atmak 00:55
Dragon Ball ile Kuku'ya Şaplak Atmak 2.228 izlenme - 3 yıl önce Dünyada yapılmış en sayko çizgi filmi olan Dragon Ball ile site ahalisinin tanışma vakti geldiğini düşünüyorum. Sevgiyle, kalın.
Vahşi Kedicikler Fight Club 01:48
Vahşi Kedicikler Fight Club 2.669 izlenme - 3 yıl önce Bu fayt kılap bağyanlara özel, buradaki vahşi kedicikler birbirlerini tuşa getirseler bile iş bitmiyor ve de tokatlar, şaplaklar devreye girmekte. adnan hocamda bu şekilde bir spor aktivitesi düzenlemeli bence.
Kocasının Yanında Kadının Poposuna Şaplak Atmak 00:44
Kocasının Yanında Kadının Poposuna Şaplak Atmak 2.451 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da çekildiği iddia edilen görüntülerde İngilizce konuşan adamın trende bir kadınla tartıştığı, sonra da yanından geçip giderken kadının kalçasına vuruyor, bunu gören koca dururmu, yapıştırıyor yurmukları.
Ben de Şaplaklanmak İstiyorum! 00:15
Ben de Şaplaklanmak İstiyorum! 1.349 izlenme - 2 yıl önce Evin babası sırayla bütün aile fertlerini şaplaklıyor. Tüylü arkadaşın surat ifadesine dikkatinizi çekerim.
Popoya Şaplak (Türkçe Altyazılı) - Kamera Şakası İçerir 03:55
Popoya Şaplak (Türkçe Altyazılı) - Kamera Şakası İçerir 916 izlenme - 2 yıl önce 28.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Popoya Şaplak (Türkçe Altyazılı) - Kamera Şakası İçerir" başlıklı videoyu izleyin.
Totoşa Şaplak Şakası 02:49
Totoşa Şaplak Şakası 1.785 izlenme - 3 yıl önce Popoya şaplak şakasının devamı Las Vegas'da yapıldı. Şakaya gelen tepkilere şok güleceksiniz.
Şaplak Aile Yemek Salonu 11:50
Şaplak Aile Yemek Salonu 774 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar böle göte böle şaplak hesabı; buraya gelenler şaplak yemeden gitmiyor, kendi işimi kurmak istiyorum hep arayış içindeyim acaba böyle bir dükkan açsak mı nasıl olur tutar mı özellikle kamyoncu dayılar ne tepki verir
atatürk endüstri meslek lisesi 10/dee 00:11
atatürk endüstri meslek lisesi 10/dee 2.229 izlenme - 7 yıl önce
Nintendo Wii & Ps3 - Erotizm Saati 01:16
Nintendo Wii & Ps3 - Erotizm Saati 1.449 izlenme - 3 yıl önce Oyun diğer oyunlarla büyük farklılık gösteriyor. Döte atılan şaplaklar, striptiz gösterisi, elma yerine hatunları yemeler ve son olarak gruba girmeler falan yani anlayacağınız dört dörtlük bir oyun olmuş. Fakat grup olayı olmadı orayı bir daha gözden geçirmek gerekli. Her neyse her kimdeyse neyse bilemiyorum. Kısaca laubaliliği sevmem, ciddiyeti severim, disipline hayranım....
Las Vegasta Popoya Şaplak Şakası 02:49
Las Vegasta Popoya Şaplak Şakası 1.109 izlenme - 4 yıl önce Las Vegasta Popoya Şaplak Şakası