Hoşgeldiniz!

sarı mikrofon

Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 03:08
Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 6.661 izlenme - 9 yıl önce Ailecek sakin sakin film izlerken, aniden bir sevişme sahnesi ile karşı karşıya kalmak ve aile fertlerinin özellikle de ailenin küçük bireylerinin utana sıkıla o sahnenin sonunu getirme çabaları herkesin en az en az bir kez yaşadığı bir andır diye düşünüyoruz. Türk genci, bu zorlu anları en kolay şekilde atlatmak için neler yapıyor diye merak eden Sarı Mikrofon ekibi de cevabı bulmak için yeniden yollara düşüyor.
Çocuğunuz İleride Ateist Olduğunu Söylese Ne Tepki Verirsiniz? 02:31
Çocuğunuz İleride Ateist Olduğunu Söylese Ne Tepki Verirsiniz? 2.843 izlenme - 6 yıl önce Sarı Mikrofon sokakta gördüğü insanlara : " Çocuğunuz ileride ateist olduğunu söylese ne tepki verirsiniz?" sorusunu sordu. Birbirinden farklı cevaplar...
Kondom nedir ? Yanınızda Taşır mısınız ? 02:59
Kondom nedir ? Yanınızda Taşır mısınız ? 2.361 izlenme - 7 yıl önce Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği'nin Farkındalık amacıyla hazırlamış olduğu sokak röportajını izliyoruz.
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 04:53
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 1.583 izlenme - 9 yıl önce Bu Hafta sarı mikrofon İstanbul'da ,yabancı kızların Türk erkeği hakkındaki düşüncelerini soruyor..Kimisi Türk erkeğini çok yakışıklı bulurken kimisi çirkin buluyor.
Sarı Mikrofon - Hassa - Hatay 11:23
Sarı Mikrofon - Hassa - Hatay 1.163 izlenme - 9 yıl önce Efendim Sarı Mikrofon Bu hafta Hatay'ımızın şirin ilçesi Hassa'da..Bu haftaki soru ise : Hassa'yı seviyorum çünkü... Hassa'yı sevmiyorum çünkü.... Hassa'nın kendine özgü şivesi şunlardır.... Birbirinden ilginç cevapları aldığımız Hassa'mızı biz de sevdik..
Uçaksız Pilot - Sarı Mikrofon Taksim 01:20
Uçaksız Pilot - Sarı Mikrofon Taksim 1.391 izlenme - 8 yıl önce Efendim Röportajlarımız sırasında denk geldiğimiz ve kafası güzel arkadaşımızı ve ilginç dansını izliyoruz.
Yabancı Erkeklere Türk Kızlarını Sormak - Sarı Mikrofon 04:04
Yabancı Erkeklere Türk Kızlarını Sormak - Sarı Mikrofon 584 izlenme - 9 yıl önce Efendim,geçen hafta Turist kızlara Türk Erkeğini sormuş,çok ilginç cevaplar almıştık.Bu haftada Yabancı erkeklere Türk kızlarını soruyoruz.
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 02:17
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 871 izlenme - 9 yıl önce Sarı Mikrofon, bu defa İskenderun'da, karşı cinsin en itici davranışını soruyor. Soruya verilen cevaplar, tam olarak bizi mi yansıtıyor yoksa bize çok mu uzak izleyip görelim.
Feminist Kime Denir - Sarı Mikrofon 03:31
Feminist Kime Denir - Sarı Mikrofon 623 izlenme - 9 yıl önce Feminist nedir sorusuna: Kadın düşmanıdır diyenden, Nasıl bir feminist istediğimizi soranlara, feminist kadınları çok sevenden, nefret edenlere kadar binbir çeşit cevap aldık.
Hangi Hayvan Olmak İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 02:43
Hangi Hayvan Olmak İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 522 izlenme - 9 yıl önce Midilliden sineğe, civcivden koaloya hatta ceviz olmak isteyene ve ördek olmak istemeyene kadar birsürü ilginç cevap alan sarı mikrofon bu defa sorusunu Üniversite öğrencilerine soruyor. Sabah kalktığınızda bir hayvan olacak olsaydınız, hangi hayvan olmak isterdiniz?
Sevgililer Günü Hediyesi - Sarı Mikrofon 04:29
Sevgililer Günü Hediyesi - Sarı Mikrofon 522 izlenme - 9 yıl önce Sevgilisine kola almak isteyenden, oje almak isteyene, romantik olmayan fakat romantik olmanın kısa yollarının hepsini bilenden, sevgililer gününün caiz olmadığını düşünene, bu güne özel kalp şeklinde ekmek yapan fırıncı abimize kadar birbirinden ilginç sevgililer günü hediyeleri ve temennilerini izliyoruz.
Yılbaşını Hangi Ülkede Geçirmek İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 07:50
Yılbaşını Hangi Ülkede Geçirmek İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 296 izlenme - 9 yıl önce Her Hafta 'Amatör' olarak sokakta insanlara soru soran Sarı Mikrofon , bu hafta Yılbaşına Özel ara görüntüleri biraz fazla tutup ,"Yılbaşını Türkiye dışında Hangi Ülkede geçirmek isterdiniz ?"diye sordu.
Sizi Tanıyabilir Miyiz? - Memmun Değiliz - Sarı Mikrofon 01:26
Sizi Tanıyabilir Miyiz? - Memmun Değiliz - Sarı Mikrofon 358 izlenme - 9 yıl önce Efendim 1 yılı aşkın süredir sarı mikrofon olarak sokaklara inip ,ilginç sorularla halkın napzını tuttuk. 20'nin üzerinde röportaj yaptık. Bunlar arasında bizi anlamayanlar, anlayıp da anlamamazlıktan gelenler ve ne söylediği anlaşılmayanlar gibi bir sürü insanla tanıştık.Bunlar arasından bir tanesini sizinle paylaşmak istedik.
Nostaljik Evet-Hayır Yarışması (Sarı Mikrofon Sokak Röportajları) 02:33
Nostaljik Evet-Hayır Yarışması (Sarı Mikrofon Sokak Röportajları) 245 izlenme - 8 yıl önce Sarı Mikrofon bu sefer de çocukluğumuzun unutulmaz yarışma konsepti 'Evet-Hayır' ı günümüze taşıdı...
Fanatik Gs'li Oğuzhan'ın Gözyaşartan Mutluluk Hikayesi - Sarı Mikrofon 07:13
Fanatik Gs'li Oğuzhan'ın Gözyaşartan Mutluluk Hikayesi - Sarı Mikrofon 336 izlenme - 9 yıl önce ’ Engelli Oğuzhan kardeşimiz Hatay'ın Hassa ilçesinde yaşıyordu. Onun tek isteği Hayatında ilk kez gideceği İstanbul'da Galatasaray'lı Selçuk İnan'a dokunmaktı. Biz de Sarı Mikrofon Olarak Onun bu hayalini yerine getirmek için elimizden geleni yaptık. Unutmadan, herkes bir engelli adayıdır.
Aldatıldığınızı Nasıl Anlar ve İntikam Alırsınız? - Sarı Mikrofon 06:23
Aldatıldığınızı Nasıl Anlar ve İntikam Alırsınız? - Sarı Mikrofon 279 izlenme - 9 yıl önce Efendim Sarı Mikrofon Bu hafta : Eğer sevgiliz sizi aldatsa bunu nasıl anlardınız?Anladığınızda ona bir işkence yapma şansınız olsaydı nasıl bir işkence yapmak isterdiniz ? diye sordu..Eşini düdüklü tencereye koymak isteyenden,buz dolabına koymak isteyene,tırnaklarını penseyle sökenden ayaklarını keçiye yalatana birçok ilginç cevapla yine halkın napzını tuttuk.
İstanbul Valisi İle Özel Röportaj - Sarı Mikrofon 07:56
İstanbul Valisi İle Özel Röportaj - Sarı Mikrofon 258 izlenme - 9 yıl önce Efendim Bu Haftaki Konuğumuz İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu'ydu.Kendisine Bu zamana kadar sokakta sorduğumuz sorular arasından bazılarını sorduk. Nazara İnanır mısınız ? Size hiç Nazar değdi mi ? 18 yaşınızdaki halinize bir öğüt verecek olsaydınız ne olurdu ? Görücü Usulü mü Tanışarak evlilik mi ? Çocuğunuzun Hangi Ünlüye benzemesini istersiniz ? Akıl Yaşta mıdır ? Başta mıdır ? Mutluluğun Formülü nedir ? Uzun yaşamak mı güzel yaşamak mı ? Son Olarak da Vali'mizin takipçilerimize mesajlarını çekmiş bulunduk. NOT:Hatay'a 100 adet ağaç dikme sözünü de aldık..
O-zone Dragostea Din Tei - Hatay Versiyon (Bonus Kamera Arkası) 02:03
O-zone Dragostea Din Tei - Hatay Versiyon (Bonus Kamera Arkası) 140 izlenme - 9 yıl önce Gün geçmiyor ki, Ardıçlı beldemizden yeni bir video çıkmasın,Ardıçlı halkı bu kez 90'ların vazgeçilmez şarkılarından o-zone dragostea din tei 'a playback yapıyor. Belli ki, yaşlısından gencine herkesin oynadığı klip ve kamera arkası çok eğlenceli geçmiş. İyi seyirler.
Bir Babanın Çaresiz Kaldığı An - Sarı Mikrofon 04:22
Bir Babanın Çaresiz Kaldığı An - Sarı Mikrofon 138 izlenme - 9 yıl önce Baba Ahmet Pamuk : Bu film Hollandalı eski eşim tarafından çocuklarım Cananur ve Semihcan Pamuk'un Fiziksel ve Psikolojik şiddete maruz kaldığının somut bir kanıtıdır. Videonun kamuoyuna yansımasından itibaren 3,5 ay geçmesine rağmen Türk yetkililerin henüz hiçbir girişimde bulunmamasının ispatıdır. Hollanda Hükümeti vatandışını suçlu olduğu halde bile birinci sınıf korurken , Çocuklarıyla hiçbir iletişim kuramayan , Mağdur bir babanın çaresizliğidir. Yapabileceğin birşey olduğunu düşünmüyorsan bu videoyu paylaşarak bana ve çocuklarıma ışık olabilirsin..