Hoşgeldiniz!

sarı mikrofon

Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 01:43
Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 79.336 izlenme - 5 yıl önce hataylı dayı bu mübarek günlerde yine önemli konularda açıklamalar yapıyor. Sigara içmek orucu bozar mı? Arapça açıklamalı olarak cevabını veriyor.
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 03:28
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 22.914 izlenme - 6 yıl önce Bir genç sokakta sigara içen insanlara gidip ,ateşinizi alabilir miyim dedikten sonra ,yanan sigarayla kendi sigarasını yakıp yere atıyor.İşte sonrasındaki tepkiler
Ama Kafamız Nasıl Güzel 02:10
Ama Kafamız Nasıl Güzel 38.498 izlenme - 6 yıl önce Kafası güzel kardeşimiz, güzel güzel anlatmış. "Saatlerce anlatsa, saatlerce dinlerim ulan" dedirten bu milli değerimizin kıymetine dikkat çekiyor; lafı da fazla uzatmadan izliyoruz! kafası d.şşak gibi olan insanların sitesi alkışlarlayaşıyorum.com
Sokunca Acıtan Üç Harfli Şey Nedir ?    03:44
Sokunca Acıtan Üç Harfli Şey Nedir ? 5.349 izlenme - 4 yıl önce Siyasi tartışma videoları ile yeni yeni tanınmaya başlayan genç youtuber şimdi de ilginç bir soru ile karşımızda
Saatte 100 km hızla giden bir araç 20 dakikada kaç km yol alır ? 01:53
Saatte 100 km hızla giden bir araç 20 dakikada kaç km yol alır ? 8.673 izlenme - 5 yıl önce Sarı Mikrofon bu bölümde insanlara " Saatte 100 km hızla giden bir araç 20 dakikada kaç km yol alır ?" sorusunu sordu.İşte cevaplar
Sarı Mikrofon'un 2019'da Hayatımıza Soktuğu 10 Fenomen 10:18
Sarı Mikrofon'un 2019'da Hayatımıza Soktuğu 10 Fenomen 3.242 izlenme - 3 yıl önce Sarı mikrofon ekibi 2019'da da boş durmayıp yine piyasanın en boş röportajarını yapmaya devam etti.Bu yıl ise kameralara böyle değişik tipler yansıdı. https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/410105/roportajda-mikrofona-kafa-atan-palavraci-adanali
Kanal D Haber'de Johnny Sins İsminin Geçmesi 00:46
Kanal D Haber'de Johnny Sins İsminin Geçmesi 5.439 izlenme - 5 yıl önce Youtube'da röportaj videoları paylaşan Sarı Mikrofon kanalının videosunu olduğu gibi aktaran Kanal D kanalında porno sektörünün bir numaralı elemanının isminin geçmesi olayını izliyoruz.
Röportajı Trolleyen Genç İbrahim Tatlıses 00:44
Röportajı Trolleyen Genç İbrahim Tatlıses 5.470 izlenme - 5 yıl önce İçindeki ibo yu daha fazla tutamayan genç sokak röportajına birden dahil oluveriyor.
Katiyen Ebediyen Alkolün Zararına İnanmayan Dayı - Sarı Mikrofon 01:16
Katiyen Ebediyen Alkolün Zararına İnanmayan Dayı - Sarı Mikrofon 2.747 izlenme - 3 yıl önce Alkol zararlıdır diyenlere meydan okuyan, aksini delilleriyle ispatlayan gönüllerin Diyanet İşleri Başkanı dayımızı izliyoruz.
Sarı Mikrofon'un İstemeden Hayatımıza Dahil Ettiği Fenomenler 06:07
Sarı Mikrofon'un İstemeden Hayatımıza Dahil Ettiği Fenomenler 5.043 izlenme - 4 yıl önce Sarı mikrafonun akıllardan çıkmayan fenomenleri
Sigarayı Bırakmak İstemeyen Dayı 00:58
Sigarayı Bırakmak İstemeyen Dayı 7.752 izlenme - 6 yıl önce Sigaranın zararlı olmadığını kendine has üslubu ile anlatan bu dayı ayrıca işin içine dini de katarak tezini pekiştirmeye çalışmış..
5 Eksiği 30 Olan Sayı Kaçtır? 02:04
5 Eksiği 30 Olan Sayı Kaçtır? 6.183 izlenme - 5 yıl önce Ülkemin zehir gibi kıvrak zekalı gençlerine sorulan zor mu zor soru ; 5 eksiği 30 olan sayı kaçtır ? Sarı Mikrofon bu bölümde sokakta gördüğü insanlara bu soruyu yöneltti ve inanılmaz akıllıca cevaplar.
Alkol Zararsızdır 01:16
Alkol Zararsızdır 4.907 izlenme - 5 yıl önce Dayının savunduğu tezi hep beraber izliyoruz:) 50. saniyeden sonra dayının beyni mantara bağlıyor.
Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 03:08
Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 6.628 izlenme - 7 yıl önce Ailecek sakin sakin film izlerken, aniden bir sevişme sahnesi ile karşı karşıya kalmak ve aile fertlerinin özellikle de ailenin küçük bireylerinin utana sıkıla o sahnenin sonunu getirme çabaları herkesin en az en az bir kez yaşadığı bir andır diye düşünüyoruz. Türk genci, bu zorlu anları en kolay şekilde atlatmak için neler yapıyor diye merak eden Sarı Mikrofon ekibi de cevabı bulmak için yeniden yollara düşüyor.
Cennete Gidince İlk Yapacağınız Şey Nedir? 01:13
Cennete Gidince İlk Yapacağınız Şey Nedir? 3.189 izlenme - 6 yıl önce Sarı mikrofon muhabirinin halka cennete gidince ilk yapacağınız şey nedir diye sordu aldığı cevaplar ise manidar. Keyifli seyirler...
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 01:58
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 5.237 izlenme - 6 yıl önce Sarı Mikrofon, sokakta insanlara İngilizce birikimlerini sunma imkanı verdi. Gelen harika cümleleri anlayabilmemiz için çok iyi çevirmenlere ihtiyacımız olduğu kesin.
Cinsellik Hayatınızda Kaçıncı Planda? - Sarı Mikrofon 03:56
Cinsellik Hayatınızda Kaçıncı Planda? - Sarı Mikrofon 4.459 izlenme - 7 yıl önce Sarı mikrofon dan bir sokak röportajı ilginç soruya ilginç cevaplar alınmış. Sizin için kaçıncı planda arkadaşlar
Fenomen Dayı'dan İdeal Testis Tarifi (Nasıl Olacak?) 00:39
Fenomen Dayı'dan İdeal Testis Tarifi (Nasıl Olacak?) 2.196 izlenme - 3 yıl önce Sarı Mikrofon sokak röportajlarından tanıdığımız "Taşşaklı Olacak" mottosuyla ünlenen Fenomen Dayımız gençlerin isteğini geri çevirmiyor ve gençlerin koro halindeki sorusuna karşılık olarak ideal testisin tarifini yapıyor.
Çocuğunuz İleride Ateist Olduğunu Söylese Ne Tepki Verirsiniz? 02:31
Çocuğunuz İleride Ateist Olduğunu Söylese Ne Tepki Verirsiniz? 2.830 izlenme - 5 yıl önce Sarı Mikrofon sokakta gördüğü insanlara : " Çocuğunuz ileride ateist olduğunu söylese ne tepki verirsiniz?" sorusunu sordu. Birbirinden farklı cevaplar...
Çöpcüler İşşiz Kalmasın Diye Yere Çöp Atan Dayı 00:49
Çöpcüler İşşiz Kalmasın Diye Yere Çöp Atan Dayı 1.233 izlenme - 3 yıl önce Sarı Mikrofon sokakta sordu : " çöpcüler işşiz kalmasın diye düzenli olarak yere çöp atan koca yürekli dayı" Yine cevaplar birbirinden ilginç izliyoruz. Sarı Mikrofon'a abone olup videoyu beğenerek yorum yapmayı unutmayın ! İyi Seyirler
Üsemaki 2 (Basın Açıklaması) 01:24
Üsemaki 2 (Basın Açıklaması) 3.082 izlenme - 6 yıl önce Üsmakiyi bilmeyen bu videoyu sonuna kadar izlemeleri lazım, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/217832/serin-sesler-uyusturucu-pismanliktir Üsemaki abimizin gündeme dair mesajları ve Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'e verdiği ayarı izliyoruz. Biz de Putin'e ki Üsemaki diyoruz,
Kondom nedir ? Yanınızda Taşır mısınız ? 02:59
Kondom nedir ? Yanınızda Taşır mısınız ? 2.286 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği'nin Farkındalık amacıyla hazırlamış olduğu sokak röportajını izliyoruz.
Sarı Mikrofon - Bir Erkeğin Geliri mi Daha Önemlidir, Gideri mi? 02:09
Sarı Mikrofon - Bir Erkeğin Geliri mi Daha Önemlidir, Gideri mi? 4.027 izlenme - 7 yıl önce Kadınlara sorduk: Bir erkeğin geliri mi daha önemlidir, gideri mi? Sokağın nabzını bizimle birlikte tutmak istiyorsanız. Kafamızı kurcalayan sorular için sarı mikrofonumuzu sokağa uzatıyor, en ilginç ve eğlenceli cevapları senin için topluyoruz!
Johnny Sins mi Şahin K mı - Sarı Mikrofon 03:57
Johnny Sins mi Şahin K mı - Sarı Mikrofon 1.084 izlenme - 3 yıl önce Büyük Düello. Sarı Mikrofon sokakta gördüğü insanlara sordu : Johnny Sins mi Yoksa Şahin K. mı?
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 00:13
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 2.836 izlenme - 7 yıl önce Abimiz yüksek ihtimal önemli mercilere çok ince mesaj göndermiş. Başka türlü de olabilir tabii. İbretle izleyelim.
En İyi Sarı Mikrofon Röportajları 03:17
En İyi Sarı Mikrofon Röportajları 2.818 izlenme - 7 yıl önce Yurdun dört bir yanında sorduğumuz sorulara verilen, düşündürdükçe güldüren, kimi zaman anlaşılmayan süpersonik cevapların bulunduğu Sarı Mikrofon'un "best of" serisini izleyeceksiniz.
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 02:24
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 2.627 izlenme - 6 yıl önce Türk halkına Einstein'ı soran sarı mikrofon,birbirinden ilginç,şok edici yanıtlar almış ve ortaya ülkenin zeka seviyesinin ne kadar yerlerde olduğunu gösteren bir video çıkmış.
Parası İçin Kadın veya Erkekle Birlikte Olur musun? 03:02
Parası İçin Kadın veya Erkekle Birlikte Olur musun? 1.119 izlenme - 3 yıl önce Sokağa çıktık, tek tek sorduk. Hiç yapmayacak olan da var, paranın miktarına bakan da. Sokak Röportajları sunar; "Parası için kadın veya erkekle birlikte olur musun?"
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 04:53
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 1.570 izlenme - 7 yıl önce Bu Hafta sarı mikrofon İstanbul'da ,yabancı kızların Türk erkeği hakkındaki düşüncelerini soruyor..Kimisi Türk erkeğini çok yakışıklı bulurken kimisi çirkin buluyor.