Hoşgeldiniz!

sarı mikrofon

Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 03:28
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 21.979 izlenme - 5 ay önce Bir genç sokakta sigara içen insanlara gidip ,ateşinizi alabilir miyim dedikten sonra ,yanan sigarayla kendi sigarasını yakıp yere atıyor.İşte sonrasındaki tepkiler
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 01:58
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 4.556 izlenme - 4 ay önce Sarı Mikrofon, sokakta insanlara İngilizce birikimlerini sunma imkanı verdi. Gelen harika cümleleri anlayabilmemiz için çok iyi çevirmenlere ihtiyacımız olduğu kesin.
Sokak Röportajları - Türk Erkeğini Tek Kelimeyle ifade Edebilir misiniz? 01:16
Sokak Röportajları - Türk Erkeğini Tek Kelimeyle ifade Edebilir misiniz? 4.855 izlenme - 4 ay önce Sarı Mikrofon kadınlara sordu: Türk erkeklerini tek kelimeyle nasıl özetlersiniz? Cevaplar tam da tahmin ettiğiniz gibi.
Üsemaki 2 (Basın Açıklaması) 01:24
Üsemaki 2 (Basın Açıklaması) 2.767 izlenme - 7 ay önce Üsmakiyi bilmeyen bu videoyu sonuna kadar izlemeleri lazım, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/217832/serin-sesler-uyusturucu-pismanliktir Üsemaki abimizin gündeme dair mesajları ve Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'e verdiği ayarı izliyoruz. Biz de Putin'e ki Üsemaki diyoruz,
Vejetaryenlerin Bitki Katletmesi Hakkında ne Düşünüyorsunuz? (Sarı Mikrofon - Sokak Roportajları) 02:23
Vejetaryenlerin Bitki Katletmesi Hakkında ne Düşünüyorsunuz? (Sarı Mikrofon - Sokak Roportajları) 2.180 izlenme - 6 ay önce Vegan ve vejetaryenlerin duymaktan bıktığı argümanı Sarı Mikrofon sokakta sordu: Her gün binlerce bitki vejetaryenler tarafından katlediliyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sokak Röportajları - Türkiye'nin Kaç Coğrafi Bölgesi Vardır? 02:23
Sokak Röportajları - Türkiye'nin Kaç Coğrafi Bölgesi Vardır? 892 izlenme - 3 ay önce Sarı Mikrofon, hepimizin okula başladığımızda ilk öğrendiğimiz bilgilerden biri olan coğrafi bölgeleri insanlara sordu. Genelde doğru bir sayı alsa da, gerçekte hiç var olmayan bölge isimleri de duydu. Bonus: Denizanası taklidi.
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 02:24
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 2.287 izlenme - 6 ay önce Türk halkına Einstein'ı soran sarı mikrofon,birbirinden ilginç,şok edici yanıtlar almış ve ortaya ülkenin zeka seviyesinin ne kadar yerlerde olduğunu gösteren bir video çıkmış.
Sarı Mikrofon - Bir Erkeğin Geliri mi Daha Önemlidir, Gideri mi? 02:09
Sarı Mikrofon - Bir Erkeğin Geliri mi Daha Önemlidir, Gideri mi? 2.569 izlenme - 8 ay önce Kadınlara sorduk: Bir erkeğin geliri mi daha önemlidir, gideri mi? Sokağın nabzını bizimle birlikte tutmak istiyorsanız. Kafamızı kurcalayan sorular için sarı mikrofonumuzu sokağa uzatıyor, en ilginç ve eğlenceli cevapları senin için topluyoruz!
Yatağınız Konuşsa Size Ne Söylerdi? - Sarı Mikrofon (Sokak Röportajları) 01:20
Yatağınız Konuşsa Size Ne Söylerdi? - Sarı Mikrofon (Sokak Röportajları) 1.101 izlenme - 6 ay önce Birbirinden ilginç konuları gündeme getiren Sarı Mikrofon ekibi halkın nabzını tutmaya devam ediyor. Ekibimiz insanlara 'Yatağınız konuşsa size ne söylerdi?' diye sordu.
Gerçekleşen En Güzel Dilek 03:03
Gerçekleşen En Güzel Dilek 1.128 izlenme - 7 ay önce daha önce paylaştığım hüseyin kardeşimizin isteğini hatay belediyesi de görmüş ve hüseyine iş imkanı sağlayıp onun hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olmuşlar
Çay Dökülür mü, Koyulur mu? Sokak Röportajları (Sarı Mikrofon) 01:34
Çay Dökülür mü, Koyulur mu? Sokak Röportajları (Sarı Mikrofon) 1.311 izlenme - 8 ay önce Sarı Mikrofon, Türkiye'yi neredeyse ikiye bölen kelime ayrımını sordu: "Çay dökülür mü, koyulur mu?" Kafamızı kurcalayan sorular için sarı mikrofonumuzu sokağa uzatıyor, en ilginç ve eğlenceli cevapları senin için topluyoruz!
Sarı Mikrofon - Elbistan nerededir? (Sokak Röportajları) 01:16
Sarı Mikrofon - Elbistan nerededir? (Sokak Röportajları) 1.214 izlenme - 7 ay önce Sarı mikrofon, insanlara Kahramanmaraş'ın bir ilçesi olan Elbistan'ın nerede olduğunu sordu. Birbirinden ilginç cevaplar aldı.
Uçaksız Pilot - Sarı Mikrofon Taksim 01:20
Uçaksız Pilot - Sarı Mikrofon Taksim 1.171 izlenme - 10 ay önce Efendim Röportajlarımız sırasında denk geldiğimiz ve kafası güzel arkadaşımızı ve ilginç dansını izliyoruz.
Alıştınız mı? - Sokak Röportajları (Sarı Mikrofon) 01:59
Alıştınız mı? - Sokak Röportajları (Sarı Mikrofon) 873 izlenme - 7 ay önce Alıştınız mı? - Sokak Röportajları (Sarı Mikrofon) Ankara ve İstanbul'da yaşanan patlamalar sonrası Sarı Mikrofon sokakta sordu: Alıştınız mı?
Cinsellik Hayatınızda Kaçıncı Planda? - Sarı Mikrofon 03:56
Cinsellik Hayatınızda Kaçıncı Planda? - Sarı Mikrofon 1.277 izlenme - 1 yıl önce Sarı mikrofon dan bir sokak röportajı ilginç soruya ilginç cevaplar alınmış. Sizin için kaçıncı planda arkadaşlar
Okumadan Öğrenci Olan Kız - Sarı Mikrofon 00:06
Okumadan Öğrenci Olan Kız - Sarı Mikrofon 856 izlenme - 1 yıl önce Açıklama kısmına yazacak çok fazla birşey bulamadım ama ilginç olduğu kesin
Çarşı Tüm Engellere Karşı 06:24
Çarşı Tüm Engellere Karşı 629 izlenme - 1 yıl önce Bundan 4 ay önce Sarı Mikrofon'a Beşiktaş'a olan tutkusunu anlatan ve en büyük hayalinin bir Beşiktaş maçını tribünden izlemek olduğunu söyleyen Yunus'a, Beşiktaş taraftarlarından destek mesajları yağdı ve en sonunda Mannheim Beşiktaşlılar Derneği'nin tüm masrafları üstlenmesi ile Yunus Beşiktaş Galatasaray maçına doğru yola çıktı.
Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 03:08
Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 907 izlenme - 1 yıl önce Ailecek sakin sakin film izlerken, aniden bir sevişme sahnesi ile karşı karşıya kalmak ve aile fertlerinin özellikle de ailenin küçük bireylerinin utana sıkıla o sahnenin sonunu getirme çabaları herkesin en az en az bir kez yaşadığı bir andır diye düşünüyoruz. Türk genci, bu zorlu anları en kolay şekilde atlatmak için neler yapıyor diye merak eden Sarı Mikrofon ekibi de cevabı bulmak için yeniden yollara düşüyor.
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 04:53
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 589 izlenme - 1 yıl önce Bu Hafta sarı mikrofon İstanbul'da ,yabancı kızların Türk erkeği hakkındaki düşüncelerini soruyor..Kimisi Türk erkeğini çok yakışıklı bulurken kimisi çirkin buluyor.
Sizce Eşcinsel Evlilik Türkiye’de Yasal Olmalı mı 02:28
Sizce Eşcinsel Evlilik Türkiye’de Yasal Olmalı mı 796 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajı yapan ekip bu sefer "Sizce eşcinsel evlilik Türkiye’de yasal olmalı mı?" sorusuyla mikrofonunu halka uzattı. Bakalım yurdum insanı neler demiş neler... İzliyoruz efendim.
Sokak Röportajları - Evde Yangın Çıksa Yanınıza Alacağınız İlk Şey Ne Olurdu? 01:19
Sokak Röportajları - Evde Yangın Çıksa Yanınıza Alacağınız İlk Şey Ne Olurdu? 114 izlenme - 3 ay önce Sarı Mikrofon, insanlara yangından kurtarılacak en önemli eşyalarını sordu. Birbirinden ilginç cevaplar sizlerle...
Sokak Röportajları - Bir Erkek Dokunmadan Sevebilir mi? (Sarı Mikrofon) 01:29
Sokak Röportajları - Bir Erkek Dokunmadan Sevebilir mi? (Sarı Mikrofon) 220 izlenme - 6 ay önce Sarı Mikrofon kadınlara sordu: Bir erkek dokunmadan da sevebilir mi? Birbirinden ilginç cevaplar sizlerle...
Sarı Mikrofon - Hassa - Hatay 11:23
Sarı Mikrofon - Hassa - Hatay 315 izlenme - 1 yıl önce Efendim Sarı Mikrofon Bu hafta Hatay'ımızın şirin ilçesi Hassa'da..Bu haftaki soru ise : Hassa'yı seviyorum çünkü... Hassa'yı sevmiyorum çünkü.... Hassa'nın kendine özgü şivesi şunlardır.... Birbirinden ilginç cevapları aldığımız Hassa'mızı biz de sevdik..
Yabancı Erkeklere Türk Kızlarını Sormak - Sarı Mikrofon 04:04
Yabancı Erkeklere Türk Kızlarını Sormak - Sarı Mikrofon 305 izlenme - 1 yıl önce Efendim,geçen hafta Turist kızlara Türk Erkeğini sormuş,çok ilginç cevaplar almıştık.Bu haftada Yabancı erkeklere Türk kızlarını soruyoruz.
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 00:13
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 534 izlenme - 1 yıl önce Abimiz yüksek ihtimal önemli mercilere çok ince mesaj göndermiş. Başka türlü de olabilir tabii. İbretle izleyelim.
En İyi Sarı Mikrofon Röportajları 03:17
En İyi Sarı Mikrofon Röportajları 506 izlenme - 1 yıl önce Yurdun dört bir yanında sorduğumuz sorulara verilen, düşündürdükçe güldüren, kimi zaman anlaşılmayan süpersonik cevapların bulunduğu Sarı Mikrofon'un "best of" serisini izleyeceksiniz.
Sarı Mikrofon - Halka Can Bonomo'yu Sormak 03:48
Sarı Mikrofon - Halka Can Bonomo'yu Sormak 421 izlenme - 1 yıl önce Eurovision 2012 temsilcimiz Can Bonomo'nun toplum içinden nasıl göründüğünü Sarı Mikrofon isimli program sayesinde analiz edebileceğiz. Gönül ister ki, 2013 yılında da Ajdar Eurovision programında bizi temsil etsin.
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 02:17
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 446 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon, bu defa İskenderun'da, karşı cinsin en itici davranışını soruyor. Soruya verilen cevaplar, tam olarak bizi mi yansıtıyor yoksa bize çok mu uzak izleyip görelim.
Çocuğunuzunun Kime Benzemesini İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 06:22
Çocuğunuzunun Kime Benzemesini İsterdiniz? - Sarı Mikrofon 424 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon'un bu bölümünde, çocuğunuzun hangi ünlü'ye benzemesini isterniz diye sorduk. Burak Yılmaz'dan, Justin Biber'e, Kemal Sunal'dan, Şener Şen'e çok farklı cevaplar aldık.
Sosyal Medyada En Çok Ekmek Nereden Çıkar? 02:34
Sosyal Medyada En Çok Ekmek Nereden Çıkar? 439 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajı yapan ekip bu sefer mikrofonu "Sosyal medyada en çok ekmek nereden çıkar?" sorusu ile insanlara uzattı.