Hoşgeldiniz!

şark bülbülü

Kemal Sunal Şark Bülbülü 01:16:52
Kemal Sunal Şark Bülbülü 4.790 izlenme - 1 yıl önce
kemal sunal-can hatice 01:14
kemal sunal-can hatice 24.884 izlenme - 7 yıl önce şark bülbülü filminden eğlenceli bir türkü
Şark Bülbülü Fragman 03:31
Şark Bülbülü Fragman 12.318 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolünde yer aldığı Şark Bülbülü filminin fragmanı.
Şark Bülbülü - Mazlumu getirin 01:36
Şark Bülbülü - Mazlumu getirin 8.416 izlenme - 4 yıl önce Kemal sunal şark bülbülü dayak sahnesi
Kemal Sunal - Ayağında Kundura 02:33
Kemal Sunal - Ayağında Kundura 4.015 izlenme - 2 yıl önce 1979 yılında yapılmış Şark Bülbülü filminden bir kesit. Kemal Sunal'ın eşsiz oyunculuğuyla,kaliteli senaryosuyla dönemin yeni meşhurlarından İbrahim Tatlıses'e üstü kapalı gönderme yapılmış bir sahne izleyeceksiniz.
Kemal Sunal - Sabuha (Şark Bülbülü) 02:21
Kemal Sunal - Sabuha (Şark Bülbülü) 3.066 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü filmini hepimiz biliriz, Kemal Sunal köyünde sevdiği kızın başlık parasını toplayabilmek için İstanbul'a gelir ve orada türkücü olur. Şark Bülbülü'nde birçok türkü seslendiren Kemal Sunal, en çok "Sabuha" türküsüyle akıllarda yer etmiştir. Üstad Kemal Sunal'ın sesi de oyunculuğu kadar olmasa da güzeldir. Sabuha türküsünün efsane klibini izleyelim efendim. Kemal Sunal'ı da böylece rahmetle anmış olalım... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/140071/sark-bulbulundeki-turkuler-kemal-sunal
Celal Güzelses-Karpuz Getir Yiyeyim 03:17
Celal Güzelses-Karpuz Getir Yiyeyim 2.511 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü Celal Güzelses'ten güzel bir türkü. Birçoğumuzun Yıldız Tilbenin yorumuyla hatırlayacağı o nadide eserin orjinali. Orjinal taşplak kaydıdır.
Şark Bülbülü Havuz Sahnesinde Çalan Müzik (İstanbul Çalıgıcıları Köroğlu Dağları) 01:13
Şark Bülbülü Havuz Sahnesinde Çalan Müzik (İstanbul Çalıgıcıları Köroğlu Dağları) 1.833 izlenme - 2 yıl önce Kimin söylediği tartışlamalara neden olan, aslı "İstanbul Çalıgıcıları Köroğlu Dağları" isimli şarkının şark bülbülü filminde havuz sahnesinde çalan kısmı.telefonlarımızda mesaj,kankitolarımıza arama sesi olarak atanacak versiyonudur. Vatana millete hayırlı olsun.
Kemal Sunal-Hış Hışı Hançer Boynuma 03:11
Kemal Sunal-Hış Hışı Hançer Boynuma 4.572 izlenme - 7 yıl önce şark bülbülü filmden güzel bir türkü
mazlumu getirin bana-şark bülbülü 02:28
mazlumu getirin bana-şark bülbülü 4.382 izlenme - 7 yıl önce mazlum gitti yerine şaban geldi bununla idare et
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 2.729 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Şark Bülbülü'ndeki Türküler - Kemal Sunal 14:53
Şark Bülbülü'ndeki Türküler - Kemal Sunal 2.675 izlenme - 2 yıl önce Sadece oyunculuğu, doğallığı, gülüşü, insanlığıyla değil, sesiyle de çok sevdiğimiz Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminde söylediği türküleri filmdeki haliyle derledim. İzlemeye ve dinlemeye doyamıyoruz, o'nu çok özlüyoruz. 00:00 Dağdan Kesim Kereste (İşlerim) 00:39 Esmerim Biçim Biçim 02:51 Ayağında Kundura 05:15 De Get Bayburt 07:24 Sabuha 09:44 Can Hatice 11:42 Hış Hışı Hançer
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:05
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 2.311 izlenme - 5 yıl önce Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü)
Nah - Kemal Sunal 01:09
Nah - Kemal Sunal 1.663 izlenme - 2 yıl önce Orman korucusu Şaban'ın sevgilisine göz koyan Zülfo ağaya verdiği cevap çok manidar olacaktır.Şark Bülbülü filinden bir sahne izleyeceksiniz.
Şark Bülbülü - Şeyh Hazretleri 01:15
Şark Bülbülü - Şeyh Hazretleri 1.293 izlenme - 2 yıl önce 1979 yapımı Şark Bülbülü fiminden gerçekten ibretlik sosyal mesajı bol bir kesit, evet çözünürlük biraz kötü evet 3110 la çekildi ancak kemal sunal olduğu için bunlaırn hepsini görmezden gelebilirsiniz diye düşünüyorum.
Şark Bülbülü - Mazlumu Getirin Bana 02:17
Şark Bülbülü - Mazlumu Getirin Bana 1.189 izlenme - 2 yıl önce 1979 yapımı yönetmeni Kartal Tibet olan bu filmde Şaban başlık parasını biriktirmek için istanbul`a gelir ve iş ararken başına bu komik olaylar gelir.
Kemal Sunal - Esmerim Biçim Biçim (Restorasyonlu) 02:15
Kemal Sunal - Esmerim Biçim Biçim (Restorasyonlu) 1.637 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın seslendirdiği türkülerle hatırladığımız 1977 yapımlı Şark Bülbülü filminden bir kesit. Şaban Ballıses'in üstün performansıyla Esmerim Biçim Biçim sizlerle.
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 02:34
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 1.625 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, Dincer Çekmez'in gazino patronu rolunde harikalar yarattıgı, Sırrı Elitaş'ın köy agası roluyle filmi tamamladıgı harika Kemal Sunal filmi olan şark bülbülü filminde işlenmiş bir tema.Kemal Sunal başlık parasını biriktirmek için köyden İstanbul'a gelir ve plajda cankurtaran olarak çalışmaya başlar.
Kemal Sunal - Can Hatice (Şark Bülbülü) 01:14
Kemal Sunal - Can Hatice (Şark Bülbülü) 940 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü filmi başlık Parası için İstanbul'a gelen ve rastlantılar sonucu Şaban Ballıses adıyla ünlü bir türkücü olan Şaban (Kemal Sunal)'ın komik öyküsü... Film bir gecede şöhret olan ünlüleri tiye alan klasik olmuş bir 1979 yapımı bir Kemal Sunal komedisidir.. Şaban'ın meşhur olduktan sonra bir gündüz matinesinde köydeki yavuklusu Hatice'ye sölediği Muhah Muhah Can Hatice şarkısı.
Kemal Sunal - Hış Hışı Hançer Boynuma 03:11
Kemal Sunal - Hış Hışı Hançer Boynuma 1.146 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminde söylediği güzide türkü. Şaban gibi sevenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com Dip not : Türküyü zamanında İbrahim Tatlıses ve Zülfü Livaneli de icra etmiştir. Ses hali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28020/kemal-sunal-his-hisi-hancer
Umumiyetle Çekinirdi Benden - Kemal Sunal 00:25
Umumiyetle Çekinirdi Benden - Kemal Sunal 915 izlenme - 2 yıl önce Şark bülbülü filminin efsane repliği. -arabasına bomba koymuşar, havaya uçmuş fukara. çok yazık oldu, çok! +tanır mıydın gardaş? -ne diyorsun be? askerlik arkadaşımdı benim. +vah vaaaah... -umumiyetle, çekinirdi benden. abi derdi bana hep, yaa... vah zavallı vah! +allah allah...
Zafer Dilek - Duygusal Sahnelerde Çalan Türkü 04:07
Zafer Dilek - Duygusal Sahnelerde Çalan Türkü 951 izlenme - 2 yıl önce Kemal sunal'ın bir çok filminde aşina olduğumuz, özellikle duygusal sahnelerde çalan düzenlemesi Zafer Dilek'e ait Çarşambayı Sel Aldı adlı türkü.
Kendi Sesinden Kemal Sunal Türküleri 17:56
Kendi Sesinden Kemal Sunal Türküleri 1.320 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın büyük çoğunluğunu Şark Bülbülü filminde söylediği ve pek çok baba türkücüye taş çıkarttığı nadide eserleri dinleyeceksiniz. Bunlar; Maden Dağı, Esmerim Biçim Biçim, Hele Yar Zalim Yar, Ayağında Kundura, Diget Bayburt, Hış Hışı Hançer, Can Hatice, Sabuha ve 365 Günümde Yandı Ha Yandı'dan oluşan 9 eserdir. Hele Yar Zalim Yar ile 365 Günümde Yandı Ha Yandı Kapıcılar Kralı'nda söyledikleridir. Geçen sene "Kemal Sunal Türküleri" adı altında çıkartılan albümden oluşturulmuştur.
Kemal Sunal - De Get Bayburt 01:58
Kemal Sunal - De Get Bayburt 885 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü filminden Kemal Sunal' ın muhtesem yorumuyla Bayburt turkusu. Nam-ı diğer Şaban Ballıses karşınızda...
Şark Bülbülü - Şampuan Reklamı 00:31
Şark Bülbülü - Şampuan Reklamı 969 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın şahane filmlerinden Şark Bülbülü'ndeki şampuan reklamı... Saçınız ve çamaşırınız için ayrı şampuanlar mı? Şimdi ikisi de bir arada...
Şark Bülbülü - Final 04:02
Şark Bülbülü - Final 622 izlenme - 2 yıl önce Bir vatansız tarafından bombalanan Koca Çınar'ın cenaze mesariflerini karşılayan Zülfo Ağa köylüyü kandırmak ister. Ama gidişi kötü olan Şaban'ın dönüşü muhteşem olur.
Şark Bülbülü - Anonslu Fragman (1977) 03:31
Şark Bülbülü - Anonslu Fragman (1977) 413 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal klasiklerinden '77 çıkışlı Şark Bülbülü filminin fragmanını izleyeceğiz. İlgili film 2013 yılında televizyonlarda yayınlanırken sansüre uğramış havuzlu sahneler kesilip atılmıştır.
Mazlum' u Getirin Bana 01:57
Mazlum' u Getirin Bana 542 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel bir nostaljik Türk filmi klasiği. Mazlum' u getirin banaaa, mazlummmm. Ötesi yok.
Dinçer Çekmez Parodileri (80'ler) 10:58
Dinçer Çekmez Parodileri (80'ler) 366 izlenme - 2 yıl önce Özellikle Kemal Sunal ile çevirdiği filmleri ile akıllara kazınmış ve 1979 "Şark Bülbülü" filminde de gazino patronunu canlandıran Dinçer Çekmez; klasik ses tonu ve konuşma şekli ile karşınızda! "Mazlumu getirin bana", "Şaban'ı getirin bana" sözleri fenomen olan ve "dayak atmak ve yemekten" zevk alarak rahatlayan tiplemesi ve kendine has ses tonu ile hala çoğu insan için en önemli komedi hitleri arasındadır. 80'li yıllara gidiyoruz ve Sezai Altekin, Gafur Uzuner, Ümit Yesin ve daha bir çok usta tiyatrocu ile canlandırdığı parodiyi alkışlarla izliyoruz. Bonus: Parodinin sonuna Şark Bülbülü filmindeki meşhur dayak sahnesi eklenmiştir. Türkiye'nin en önemli sinema oyuncularından biri olan Kemal Sunal'ı rahmet ve özlemle anıyoruz...
Batuhan Karadeniz 'Şaban' olursa 00:22
Batuhan Karadeniz 'Şaban' olursa 413 izlenme - 2 yıl önce Sivassporlu futbolcu Batuhan Karadeniz sosyal medyadaki olay paylaşımlarına devam ediyor. Karadeniz bu kez de Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminden bir repliği canlandırdı.