Hoşgeldiniz!

Şark Bülbülü Videoları İzle

kemal sunal-can hatice 01:14
kemal sunal-can hatice 24.280 izlenme - 7 yıl önce şark bülbülü filminden eğlenceli bir türkü
Şark Bülbülü Fragman 03:31
Şark Bülbülü Fragman 11.900 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolünde yer aldığı Şark Bülbülü filminin fragmanı.
Şark Bülbülü - Mazlumu getirin 01:36
Şark Bülbülü - Mazlumu getirin 8.315 izlenme - 4 yıl önce Kemal sunal şark bülbülü dayak sahnesi
Kemal Sunal - Ayağında Kundura 02:33
Kemal Sunal - Ayağında Kundura 3.856 izlenme - 2 yıl önce 1979 yılında yapılmış Şark Bülbülü filminden bir kesit. Kemal Sunal'ın eşsiz oyunculuğuyla,kaliteli senaryosuyla dönemin yeni meşhurlarından İbrahim Tatlıses'e üstü kapalı gönderme yapılmış bir sahne izleyeceksiniz.
Celal Güzelses-Karpuz Getir Yiyeyim 03:17
Celal Güzelses-Karpuz Getir Yiyeyim 2.353 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü Celal Güzelses'ten güzel bir türkü. Birçoğumuzun Yıldız Tilbenin yorumuyla hatırlayacağı o nadide eserin orjinali. Orjinal taşplak kaydıdır.
Kemal Sunal - Sabuha (Şark Bülbülü) 02:21
Kemal Sunal - Sabuha (Şark Bülbülü) 2.566 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü filmini hepimiz biliriz, Kemal Sunal köyünde sevdiği kızın başlık parasını toplayabilmek için İstanbul'a gelir ve orada türkücü olur. Şark Bülbülü'nde birçok türkü seslendiren Kemal Sunal, en çok "Sabuha" türküsüyle akıllarda yer etmiştir. Üstad Kemal Sunal'ın sesi de oyunculuğu kadar olmasa da güzeldir. Sabuha türküsünün efsane klibini izleyelim efendim. Kemal Sunal'ı da böylece rahmetle anmış olalım... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/140071/sark-bulbulundeki-turkuler-kemal-sunal
Şark Bülbülü Havuz Sahnesinde Çalan Müzik (İstanbul Çalıgıcıları Köroğlu Dağları) 01:13
Şark Bülbülü Havuz Sahnesinde Çalan Müzik (İstanbul Çalıgıcıları Köroğlu Dağları) 1.662 izlenme - 2 yıl önce Kimin söylediği tartışlamalara neden olan, aslı "İstanbul Çalıgıcıları Köroğlu Dağları" isimli şarkının şark bülbülü filminde havuz sahnesinde çalan kısmı.telefonlarımızda mesaj,kankitolarımıza arama sesi olarak atanacak versiyonudur. Vatana millete hayırlı olsun.
Kemal Sunal-Hış Hışı Hançer Boynuma 03:11
Kemal Sunal-Hış Hışı Hançer Boynuma 4.450 izlenme - 7 yıl önce şark bülbülü filmden güzel bir türkü
mazlumu getirin bana-şark bülbülü 02:28
mazlumu getirin bana-şark bülbülü 4.371 izlenme - 7 yıl önce mazlum gitti yerine şaban geldi bununla idare et
Şark Bülbülü'ndeki Türküler - Kemal Sunal 14:53
Şark Bülbülü'ndeki Türküler - Kemal Sunal 2.476 izlenme - 2 yıl önce Sadece oyunculuğu, doğallığı, gülüşü, insanlığıyla değil, sesiyle de çok sevdiğimiz Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminde söylediği türküleri filmdeki haliyle derledim. İzlemeye ve dinlemeye doyamıyoruz, o'nu çok özlüyoruz. 00:00 Dağdan Kesim Kereste (İşlerim) 00:39 Esmerim Biçim Biçim 02:51 Ayağında Kundura 05:15 De Get Bayburt 07:24 Sabuha 09:44 Can Hatice 11:42 Hış Hışı Hançer
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:05
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 2.221 izlenme - 5 yıl önce Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü)
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 2.184 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Nah - Kemal Sunal 01:09
Nah - Kemal Sunal 1.525 izlenme - 2 yıl önce Orman korucusu Şaban'ın sevgilisine göz koyan Zülfo ağaya verdiği cevap çok manidar olacaktır.Şark Bülbülü filinden bir sahne izleyeceksiniz.
Şark Bülbülü - Şeyh Hazretleri 01:15
Şark Bülbülü - Şeyh Hazretleri 1.096 izlenme - 2 yıl önce 1979 yapımı Şark Bülbülü fiminden gerçekten ibretlik sosyal mesajı bol bir kesit, evet çözünürlük biraz kötü evet 3110 la çekildi ancak kemal sunal olduğu için bunlaırn hepsini görmezden gelebilirsiniz diye düşünüyorum.
Kemal Sunal - Esmerim Biçim Biçim (Restorasyonlu) 02:15
Kemal Sunal - Esmerim Biçim Biçim (Restorasyonlu) 1.550 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın seslendirdiği türkülerle hatırladığımız 1977 yapımlı Şark Bülbülü filminden bir kesit. Şaban Ballıses'in üstün performansıyla Esmerim Biçim Biçim sizlerle.
Şark Bülbülü - Mazlumu Getirin Bana 02:17
Şark Bülbülü - Mazlumu Getirin Bana 1.005 izlenme - 2 yıl önce 1979 yapımı yönetmeni Kartal Tibet olan bu filmde Şaban başlık parasını biriktirmek için istanbul`a gelir ve iş ararken başına bu komik olaylar gelir.
Kemal Sunal - Can Hatice (Şark Bülbülü) 01:14
Kemal Sunal - Can Hatice (Şark Bülbülü) 848 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü filmi başlık Parası için İstanbul'a gelen ve rastlantılar sonucu Şaban Ballıses adıyla ünlü bir türkücü olan Şaban (Kemal Sunal)'ın komik öyküsü... Film bir gecede şöhret olan ünlüleri tiye alan klasik olmuş bir 1979 yapımı bir Kemal Sunal komedisidir.. Şaban'ın meşhur olduktan sonra bir gündüz matinesinde köydeki yavuklusu Hatice'ye sölediği Muhah Muhah Can Hatice şarkısı.
Zafer Dilek - Duygusal Sahnelerde Çalan Türkü 04:07
Zafer Dilek - Duygusal Sahnelerde Çalan Türkü 902 izlenme - 2 yıl önce Kemal sunal'ın bir çok filminde aşina olduğumuz, özellikle duygusal sahnelerde çalan düzenlemesi Zafer Dilek'e ait Çarşambayı Sel Aldı adlı türkü.
Kendi Sesinden Kemal Sunal Türküleri 17:56
Kendi Sesinden Kemal Sunal Türküleri 1.234 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın büyük çoğunluğunu Şark Bülbülü filminde söylediği ve pek çok baba türkücüye taş çıkarttığı nadide eserleri dinleyeceksiniz. Bunlar; Maden Dağı, Esmerim Biçim Biçim, Hele Yar Zalim Yar, Ayağında Kundura, Diget Bayburt, Hış Hışı Hançer, Can Hatice, Sabuha ve 365 Günümde Yandı Ha Yandı'dan oluşan 9 eserdir. Hele Yar Zalim Yar ile 365 Günümde Yandı Ha Yandı Kapıcılar Kralı'nda söyledikleridir. Geçen sene "Kemal Sunal Türküleri" adı altında çıkartılan albümden oluşturulmuştur.
Kemal Sunal - Hış Hışı Hançer Boynuma 03:11
Kemal Sunal - Hış Hışı Hançer Boynuma 993 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminde söylediği güzide türkü. Şaban gibi sevenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com Dip not : Türküyü zamanında İbrahim Tatlıses ve Zülfü Livaneli de icra etmiştir. Ses hali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28020/kemal-sunal-his-hisi-hancer
Umumiyetle Çekinirdi Benden - Kemal Sunal 00:25
Umumiyetle Çekinirdi Benden - Kemal Sunal 789 izlenme - 2 yıl önce Şark bülbülü filminin efsane repliği. -arabasına bomba koymuşar, havaya uçmuş fukara. çok yazık oldu, çok! +tanır mıydın gardaş? -ne diyorsun be? askerlik arkadaşımdı benim. +vah vaaaah... -umumiyetle, çekinirdi benden. abi derdi bana hep, yaa... vah zavallı vah! +allah allah...
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 02:34
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 1.077 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, Dincer Çekmez'in gazino patronu rolunde harikalar yarattıgı, Sırrı Elitaş'ın köy agası roluyle filmi tamamladıgı harika Kemal Sunal filmi olan şark bülbülü filminde işlenmiş bir tema.Kemal Sunal başlık parasını biriktirmek için köyden İstanbul'a gelir ve plajda cankurtaran olarak çalışmaya başlar.
Kemal Sunal - De Get Bayburt 01:58
Kemal Sunal - De Get Bayburt 811 izlenme - 2 yıl önce Şark Bülbülü filminden Kemal Sunal' ın muhtesem yorumuyla Bayburt turkusu. Nam-ı diğer Şaban Ballıses karşınızda...
Şark Bülbülü - Şampuan Reklamı 00:31
Şark Bülbülü - Şampuan Reklamı 789 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın şahane filmlerinden Şark Bülbülü'ndeki şampuan reklamı... Saçınız ve çamaşırınız için ayrı şampuanlar mı? Şimdi ikisi de bir arada...
Şark Bülbülü - Final 04:02
Şark Bülbülü - Final 536 izlenme - 2 yıl önce Bir vatansız tarafından bombalanan Koca Çınar'ın cenaze mesariflerini karşılayan Zülfo Ağa köylüyü kandırmak ister. Ama gidişi kötü olan Şaban'ın dönüşü muhteşem olur.
Mazlum' u Getirin Bana 01:57
Mazlum' u Getirin Bana 502 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel bir nostaljik Türk filmi klasiği. Mazlum' u getirin banaaa, mazlummmm. Ötesi yok.
Şark Bülbülü - Anonslu Fragman (1977) 03:31
Şark Bülbülü - Anonslu Fragman (1977) 332 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal klasiklerinden '77 çıkışlı Şark Bülbülü filminin fragmanını izleyeceğiz. İlgili film 2013 yılında televizyonlarda yayınlanırken sansüre uğramış havuzlu sahneler kesilip atılmıştır.
Batuhan Karadeniz 'Şaban' olursa 00:22
Batuhan Karadeniz 'Şaban' olursa 412 izlenme - 2 yıl önce Sivassporlu futbolcu Batuhan Karadeniz sosyal medyadaki olay paylaşımlarına devam ediyor. Karadeniz bu kez de Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminden bir repliği canlandırdı.
Dinçer Çekmez Parodileri (80'ler) 10:58
Dinçer Çekmez Parodileri (80'ler) 333 izlenme - 2 yıl önce Özellikle Kemal Sunal ile çevirdiği filmleri ile akıllara kazınmış ve 1979 "Şark Bülbülü" filminde de gazino patronunu canlandıran Dinçer Çekmez; klasik ses tonu ve konuşma şekli ile karşınızda! "Mazlumu getirin bana", "Şaban'ı getirin bana" sözleri fenomen olan ve "dayak atmak ve yemekten" zevk alarak rahatlayan tiplemesi ve kendine has ses tonu ile hala çoğu insan için en önemli komedi hitleri arasındadır. 80'li yıllara gidiyoruz ve Sezai Altekin, Gafur Uzuner, Ümit Yesin ve daha bir çok usta tiyatrocu ile canlandırdığı parodiyi alkışlarla izliyoruz. Bonus: Parodinin sonuna Şark Bülbülü filmindeki meşhur dayak sahnesi eklenmiştir. Türkiye'nin en önemli sinema oyuncularından biri olan Kemal Sunal'ı rahmet ve özlemle anıyoruz...
Bul Karayı Al Parayı 03:10
Bul Karayı Al Parayı 435 izlenme - 2 yıl önce Bazı sahneler vardır, kaç kere izlersen izle herzaman insanın yüzünde bir tebessüm oluşturur. Oyuncunun mimikleri, konusmaları, ortamın akışı hatta figüranların saf saf bakışı gibi farklı farklı ayrıntılar takılır her izleyişinde insanın kafasına. Selim Naşit ve Kemal Sunal arasında vuku bulan ilginç diyaloglar. Karayı bulamayanların yanında olan site: alkislarlayasiyorum.com