Hoşgeldiniz!

sefa doğanay

Sefa Doğanay Saba Tümer' Le Bu Gece' De 14:16
Sefa Doğanay Saba Tümer' Le Bu Gece' De 32.260 izlenme - 10 yıl önce facebookaxi chocuk - takatezuaril
Sefa Doğanay Saba Tümerde 02:43
Sefa Doğanay Saba Tümerde 25.924 izlenme - 10 yıl önce
Sefa Doğanay'dan Murat Övüç Taklidi 01:00
Sefa Doğanay'dan Murat Övüç Taklidi 17.464 izlenme - 3 yıl önce Yeteneksizsiniz yarışması ile üne kavuşan Sefa Doğanay şimdi de Instagram'da yayınladığı videolarla çok sayıda takipçi edinen sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ü n taklidini yapmış.
Sefa Doğanay'dan Nur Yerlitaş Taklidi 00:14
Sefa Doğanay'dan Nur Yerlitaş Taklidi 23.088 izlenme - 7 yıl önce Başarılı taklitleriyle ünlenen Sefa Doğanay bu kez fenomen yarışma programı bu tarz benimin jüri üyesi Nur Yerlitaş taklidiyle karşımızda. Bu başarılı performansı izliyoruz.
Sefa Doğanay Hülya Avşar Show Taklitler 05:55
Sefa Doğanay Hülya Avşar Show Taklitler 18.785 izlenme - 10 yıl önce sefa doğanay hülya avşar show taklitler
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi  03:35
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi 9.787 izlenme - 6 yıl önce Sefa Doğanay'dan Canan Karatay taklidi Komedyen Sefa Doğanay, Canan Karatay'ın taklidini muhteşem yapıyor.
Pelinsu - Nası Bi Kafa? (Sefa Doğanay) 03:14
Pelinsu - Nası Bi Kafa? (Sefa Doğanay) 5.166 izlenme - 2 yıl önce Genç komedyen Sefa Doğanay, hayat verdiği Pelinsu karakteriyle bir single çıkardı. Nası Bi Kafa adlı single sosyal medyada ses getirdi.
Yetenek Sizsiniz birincisine hapis şoku 06:51
Yetenek Sizsiniz birincisine hapis şoku 14.538 izlenme - 8 yıl önce Yetenek Sizsiniz brincisi Sefa Doğanay'ın 5 yıla kadar hapsi isteniyor. Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve jüri üyesi olduğu "Yetenek Sizsiniz" adlı yarışma programının birincisi Sefa Doğanay, yarışmada Zeki Müren taklidi yaparken seslendirdiği "Annem" şarkısı nedeniyle mahkemelik oldu. 5 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR Sabah'ın haberine göre Vefat eden eser sahibi Özer Şenay'ın eşi Hacer Şenay'ın şikâyeti üzerine başlatılan soruşturmanın ardından, Doğanay hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle İstanbul Fikri Sınai Haklar Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. ACUN'UN İFADESİ ALINDI Aynı soruşturma kapsamında ifadesi alınan ve yarışmacının söyleyeceği şarkıyı önceden bilmediğini söyleyen Ilıcalı hakkında ise takipsizlik kararı verildi.
Sefa Doğanay - Sıfır Tolerans (7 Sanatçı Düeti) 00:57
Sefa Doğanay - Sıfır Tolerans (7 Sanatçı Düeti) 5.926 izlenme - 3 yıl önce Ünlülerin taklitlerini yapmasıyla ün kazanan Sefa Doğanay "Sıfır Tolerans" parçasını (Bülent Ersoy, Seda Sayan, Emrah,Yıldız Tilbe, Mabel Matiz, Sibel Can, Nihat Doğan) seslendirerek, çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşmış.
Sefa Doğanay'ın Canan Karatay Taklidi ile Corona Sorularını Yanıtlaması 00:59
Sefa Doğanay'ın Canan Karatay Taklidi ile Corona Sorularını Yanıtlaması 2.392 izlenme - 2 yıl önce Sefa Doğanay herkesin zor günler geçirdiği bugünlerde bir nebzede olsa yüzleri güldürmüş. Corona virüsü ile Canan Karatay’ın kelle paça önerisi Sefa Doğanay için iyi bir espri malzemesi olmuş.
Sefa Doğanay'dan Survivor Aycan Taklidi 01:25
Sefa Doğanay'dan Survivor Aycan Taklidi 1.317 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2020 sezonunun dikkat çeken isimlerinden biri de Aycan Yanaç'tı. Taklit konusunda yeteneği ile ünlenen Sefa Sarı , Aycan'ın taklidini yapmış.
Sefa Doganay Yine Kirdi Gecirdi 00:14
Sefa Doganay Yine Kirdi Gecirdi 5.954 izlenme - 6 yıl önce Sefa Doganay yine kirdi gecirdi Yetenek Sizsiniz'de birinci olan Sefa Doğanay komik paylaşımlarına bir yenisini ekledi.
Sefa Doğanay - Dipsiz Kuyum (6 Sanatçı Düeti) 00:59
Sefa Doğanay - Dipsiz Kuyum (6 Sanatçı Düeti) 4.366 izlenme - 3 yıl önce Ünlülerin taklitlerini yapmasıyla ün kazanan Sefa Doğanay, çektiği videoyla adından söz ettirmeyi başardı. Ünlü şarkıcıların (Bülent Ersoy, Seda Sayan, Emrah,Yıldız Tilbe, Mabel Matiz, Sibel Can) taklitlerini yapan Doğanay, sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı.
Ankara Havası Gibi Haber Sunulursa - Sefa Doğanay 00:49
Ankara Havası Gibi Haber Sunulursa - Sefa Doğanay 256 izlenme - 2 ay önce Güzel sesi ve eşsiz taklit yeteneği ile milyonları ekrana bağlayan Sefa Doğanay şimdi de komik bir haber bülteni ile karşımızda...
Sefa Doğanay - Çocuğunu Ödev Yaptırırken Deliren Annelerimiz 00:58
Sefa Doğanay - Çocuğunu Ödev Yaptırırken Deliren Annelerimiz 3.863 izlenme - 3 yıl önce Yeteneksizsiniz yarışması ile üne kavuşan Sefa Doğanay'ın sosyal medya hesabından paylaştığı "Çocuğunu Ödev Yaptırırken Deliren Annelerimiz" başlıklı eğlenceli videosunu izliyoruz.
Sefa Doğanay'dan Soner Sarıkabadayı ve Sibel Can Düeti 00:57
Sefa Doğanay'dan Soner Sarıkabadayı ve Sibel Can Düeti 656 izlenme - 6 ay önce Türkiye'nin unutulmaz yeteneklerinin birbiriyle yarıştığı Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ünlenen Sefa Doğanay'dan yine müthiş bir taklit gelmiş.
Kurbanda Cinnet Geçiren Migrenli Anne - Sefa Doğanay 00:43
Kurbanda Cinnet Geçiren Migrenli Anne - Sefa Doğanay 4.626 izlenme - 3 yıl önce Yeteneksizsiniz yarışması ile ünlenen Sefa Doğanay yaptığı taklitlere şimdi de Kurban Bayramı ile ilgili bir taklit hazırlamış
Sefa Doğanay'dan Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş Taklidi 01:00
Sefa Doğanay'dan Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş Taklidi 2.591 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de taklitleriyle kendine hayran bırakan Sefa Doğanay, bu sefer "Bilsem Ki Bir Daha Hiç Dönmeyecek " şarkısını Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş taklidini yaparak seslendirmiş.
sefa doğanay yıldız tilbe bir araya gelirse 04:00
sefa doğanay yıldız tilbe bir araya gelirse 6.127 izlenme - 10 yıl önce sefa doğanay yıldız tilbe bir araya gelirse
Sefa Doğanay - Sahip Çıkalım Dedeye 00:09
Sefa Doğanay - Sahip Çıkalım Dedeye 5.620 izlenme - 7 yıl önce Sefa DOĞANAY'da Dublaj Modasına Uydu Sefa DOĞANAY'da dublaj modasına uydu ve çektiği videoyla izleyenleri güldürdü. Sahip çıkalım dedeye...
Canan Karatay İle Sefa Doğanay Bir Araya Geldi 02:27
Canan Karatay İle Sefa Doğanay Bir Araya Geldi 3.536 izlenme - 3 yıl önce Büyük buluşma gerçekleşti Canan Karatay taklitleriyle büyük beğeni toplayan Sefa Doğanay bir araya geldi bir yanda karatayı birebir taklit eden Sefa Doğanay diğer yanda tarzıyla milyonları etkileyen Canan Karatay
Sefa Doğanay'dan Mustafa Topaloğlu Taklidi ile Corona Virüs Yorumu 01:40
Sefa Doğanay'dan Mustafa Topaloğlu Taklidi ile Corona Virüs Yorumu 1.113 izlenme - 1 yıl önce Yetenek yarışması ile ünlenen Sefa Doğanay başarılı taklitleri ile sık sık karşımıza çıkıyor. Sefa'da yine güzel bir Mustafa Topaloğlu taklidi gelmiş.
Sefa Doğanay'dan Muhteşem Murat Övüç Taklidi 00:15
Sefa Doğanay'dan Muhteşem Murat Övüç Taklidi 2.474 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Sizsiniz yarışması ile üne kavuşan Sefa Doğanay, sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün yeni taklidini yapmış efendim.
Sefa Doğanay - Bir İhtimal Biliyorum (6 Sanatçı Düeti) 00:50
Sefa Doğanay - Bir İhtimal Biliyorum (6 Sanatçı Düeti) 1.933 izlenme - 3 yıl önce Ünlülerin taklitlerini yapan komedyen Sefa Doğanay, Gülşen'in seslendirmiş olduğu Bir İhtimal Bilmiyorum şarkısını 6 farklı şarkıcı sesiyle söyleyerek (Yıldız Tilbe, Soner Sarıkabadayı, Seda Sayan, Mabel Matiz, Bülent Ersoy, Sibel Can) sosyal medya hesabından paylaşmış.
Sefa Doğanay, Trafikte Yaptığı Murat Övüç Taklidiyle Güldürdü 00:45
Sefa Doğanay, Trafikte Yaptığı Murat Övüç Taklidiyle Güldürdü 1.630 izlenme - 3 yıl önce Sefa Doğanay, trafikte arabasıyla seyir halindeyken Gülşen'in "Bir Fırt Çek" şarkısını dinlediği esnada Murat Övüç taklidini yaparak takipçileriyle paylaşmış.
Sefa Doğanay’dan Canan Karatay Taklidi 00:34
Sefa Doğanay’dan Canan Karatay Taklidi 2.047 izlenme - 4 yıl önce Sağlıklı yaşam adına verdiği öğütlerle dikkat çeken Canan Karatay bu defa komedyen Sefa Doğanay’ın taklidiyle karşımıza geldi. Doğanay’ın, “Çaya şeker yerine tereyağı koyun” sözleriyle yayınladığı video sosyal medyada büyük beğeni kazandı.
Sefa Doğanay'dan İlber Ortaylı Taklidi 00:57
Sefa Doğanay'dan İlber Ortaylı Taklidi 242 izlenme - 8 ay önce Ünlü isimlerin taklitlerini yaparak birçok kişinin beğenisini kazanan Sefa Doğanay sosyal medyada paylaştığı videoda İlber Ortaylı'nın taklidini yapmış.
Sefa Doğanay: Olanlardan Sonra Murat Övüç Taklidi Yapmıyorum 04:46
Sefa Doğanay: Olanlardan Sonra Murat Övüç Taklidi Yapmıyorum 397 izlenme - 1 yıl önce Genç komedyen Sefa Doğanay, pandemi döneminde sinema filmi ve stand up gösterisi yazdığını belirtmiş. Son yaşanan olaylardan sonra Murat Övüç taklidi yapmadığını belirtmiş.
Seda Sayan Spor Yaparsa (Sefa Doğanay) 00:47
Seda Sayan Spor Yaparsa (Sefa Doğanay) 376 izlenme - 10 ay önce Geçtiğimiz günlerde canlı yayında Fransız Askısı yöntemiyle yüzünü gerdiren Seda Sayan, komedyen Sefa Doğanay'ın başarılı taklidi ile tekrar karşımızda.
Sefa Doğanay - Bayramda Karadenizli Teyze 00:54
Sefa Doğanay - Bayramda Karadenizli Teyze 1.078 izlenme - 3 yıl önce Acun Ilıcalı'nın yapımcılığında ekranlara gelen Yetenek Sizsiniz yarışması ile ünlenen genç şovmen Sefa Doğanay'ın Karadenizli Teyze taklidini izliyoruz.