Hoşgeldiniz!

sen hep beni mazideki halimle tanırsın

Seniha - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 04:07
Seniha - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 7.892 izlenme - 8 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk Şarkı Sözleri (lyrics): Sen hep beni mazideki halimle tanırsın Hâlâ bilirim aşk ile bekler inanırsın Hep böyle siyah saçlı ve hülyalı sanırsın Hâlâ bilirim aşk ile bekler inanırsın.
Zeki Müren-Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 03:47
Zeki Müren-Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 5.937 izlenme - 11 yıl önce ozo1/zeki müren/sen hep beni mazideki halimle tanırsın/yorum yap oy ver/ş.koçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
Seniha - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 04:48
Seniha - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 1.693 izlenme - 8 yıl önce Yükleyen - Mustafa Özdemir
Zeki Müren - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 03:52
Zeki Müren - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 1.240 izlenme - 8 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Zeki Müren - Sen Hep Beni Mazideki Hâlimle Tanırsın 03:53
Zeki Müren - Sen Hep Beni Mazideki Hâlimle Tanırsın 381 izlenme - 7 yıl önce Klasik Türk müziğinde bir parçanın Zeki Müren yorumu varsa en güzel yorumu da kesinlikle ona aittir. Bestesi Selâhattin İnal, güftesi Hikmet Şinâsi Önol'a ait hicaz eser "Sen Hep Beni Mazideki Hâlimle Tanırsın"ı da tabii ki Paşa'mızın eşsiz sesinden dinleyeceğiz. Sen hep beni mazideki halimle tanırsın Hâlâ bilirim aşk ile bekler inanırsın Hep böyle siyah saçlı ve hülyalı sanırsın Hâlâ bilirim aşk ile bekler inanırsın.
Gönül Yazar - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 03:49
Gönül Yazar - Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 366 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Gönül'den Gönüllere Çıkış Tarihi: 26.06.1989 Arabesk
Mine Geçili Bitmez & Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 02:24
Mine Geçili Bitmez & Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın 89 izlenme - 6 yıl önce TRT Müzik-Nihavend Hazırlayan:Arzu Selimoğlu ***** Beste: Selâhattin İnal Güfte: Hikmet Şinâsi Önol Makam: Hicaz Usûl: Curcuna *** Sen hep beni mazideki halimle tanırsın Hâlâ bilirim aşk ile bekler inanırsın Hep böyle siyah saçlı ve hülyalı sanırsın Hâlâ bilirim aşk ile bekler inanırsın.