Hoşgeldiniz!

serdar gökhan

Kadın Yap Beni 01:10
Kadın Yap Beni 7.740 izlenme - 1 yıl önce Kadın olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu deseydi Napolyon, belki de dünyanın gidişatı çok daha farklı olabilirdi. Ekmek yoksa pasta yiyenlerin sitesi, hiç değilse pisküvit arası lokum yiyelim.
Serdar Gökhan - Kalender Tepesi Mektupları 02:45
Serdar Gökhan - Kalender Tepesi Mektupları 2.578 izlenme - 1 yıl önce Serdar Gökhan'ın en güzel filmlerinden biri olan Deli Ferhat'ın efsaneleşmiş Kalender Tepesi kesitini içeren tüm mektupları ve defterleri inceleyeceğiz. Bizim de okuma yazmamız var ama biz hala yazılarımızı plastik tuşlara yazıyoruz. Şöyle 90,60, 90 bir mektup olsa da yazsak. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/536/kalender-tepesi
Duvardaki Kan - 1. Bölüm (TRT - 1986) 49:27
Duvardaki Kan - 1. Bölüm (TRT - 1986) 136 izlenme - 2 hafta önce Bir Ermeni olan Sogomon Teyleryan, Berlin’de bulunan Talat Paşa’yı Charlottenburg’da bir sokakta öldürmüştür. Katil belli, silah ortada, deliller ise cinayette taammüt olduğuna işaret etmektedir. Ancak asıl sorun, suçun işleniş sebebini bulmaktır. Ortaya sunulan sebep ise soykırımdır. Dava Berlin’de sürdürülmektedir. Mahkemede ifade veren Teyleryan Erzurum doğumlu olup, 1915 yılında Türklerin bölgeye tehcir diye gelerek, oradaki bütün Ermenileri katlettiklerini iddia etmektedir. Talat Paşa’yı da bu sebeple vurduğunu söylemektedir. Ancak davanın seyrinden, mahkemenin Teyleryan’ın yargılanmasından ziyade, Talat Paşa’nın suçlanmasına dönüştüğünü gören savcı Gollnick, Cemiyet üyesi olan ve o dönem yurtdışında bulunan bazı İttihatçıları yanına çağırtarak özel olarak konuşmak ister. Zira mahkemede Türk tarafı bulunmamaktadır. Savcı Gollnick, Talat Paşa’nın Ermeni meselesinde suçu olup olmadığını ortaya çıkartmak için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktadır.
Soyun Deyip Memeye Yüz Çevirmek 00:55
Soyun Deyip Memeye Yüz Çevirmek 2.185 izlenme - 1 yıl önce Bu izleyeceğiniz kesitte Serdar Gökhan'ın ne türlü bir şizofrenlik belirtilerini olduğunu göreceksiniz. Biz Alkışlarlayaşıyorum kullanıcıları olarak Serdar Gökhan'ı buradan ayıplıyoruz. Ayrıca da bir memeli türü olan kadın tehlike anında en önemli silahını kullanır; memelerini.
Tecavüzcü Coşkun ve Süper Dans Eden Çetesi 00:55
Tecavüzcü Coşkun ve Süper Dans Eden Çetesi 2.295 izlenme - 1 yıl önce Sınır kapılarından yurda giriş yapan Alamancıları dolandıran Coşkun Göğen ve çetesi ilginç dans figürleri eşliğinde, cinayet fantezilerini tartışır. İzliyoruz...
Deli Ferhat - Serdar Gökhan (1974 - 70 dk) 01:09:59
Deli Ferhat - Serdar Gökhan (1974 - 70 dk) 3.363 izlenme - 1 yıl önce Ferhat kendisini hapse atan komserin kızı Sevgi'ye aşıktır. Ferhat hapisten şartlı tahliyeyle çıkmıştır ve iş bulamamktadır.Ferhat bir süre sonra iş bulur ama bu iş daha önce soyduğu kasanın bekçiliğidir. Yönetmen : Mehmet Aslan Senaryo : Bülent Oran Yapımcı : Necdet Barlık Görüntü Yönetmeni : Rafet Şiriner Vizyona Giriş Tarihi : 01 Kasım 1974 Süre : 72 dk Tür : Macera Özellikler : 35 mm, Renkli Oyuncular: Serdar Gökhan, Meral Zeren, Senar Seven, Hulusi Kentmen, Kazım Kartal, Atilla Ergün, Şeref Çokşeker, Tarık Şimşek, Ahmet Koç, Tevfik Şen, Şefik Döğen, Ali Demir, Faik Coşkun, Hikmet Gül , Mehmet Aslan, Yılmaz Kurt, Enver Dönmez, Abdi Algül, Osman Han, Agah Hün, Kamran Usluer, Levent Dönmez, Timuçin Caymaz, Doğan Bavli, Ayşin Atav, Nevin Akkaya, Abdurrahman Palay
Deve! Ne Demek Deve? 02:02
Deve! Ne Demek Deve? 1.193 izlenme - 2 yıl önce Sana zaafımdam yapmadım güzelim, biliyorsun ki türküm yani 3 temel özelliğim mevcuttur. 1- Yanımızdaki kadınlara kimse sulanamaz. 2- Bir türk dünyaya bedeldir. 3-Hesabı erkek öder. Deve! Ne demek deve? Yadigar Ejder'in gelmiş geçmiş en bomba repliğidir.
Osmanlı Eğitim Videosu 01:06
Osmanlı Eğitim Videosu 1.320 izlenme - 2 yıl önce Osmanlı askerinin çok gizli eğitim videosu karşınızda.Tokat güçlendirmek için mermer dövülür.Kılıç tekniği için halı kesilir, ok atmak için elma vurulur.
Kara Pençe'nin İntikamı - Serdar Gökhan (1973 - 62 dk) 01:01:47
Kara Pençe'nin İntikamı - Serdar Gökhan (1973 - 62 dk) 1.215 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen : Yücel Uçanoğlu Senaryo : İlhan Engin Yapımcı : Erdoğan Tilav Görüntü Yönetmeni : Dinçer Önal Eser : Oğuz Özdeş Vizyona Giriş Tarihi : 01 Aralık 1973 Süre : 61 dk Tür : Dram, Tarihi Özellikler : Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular: Serdar Gökhan, Fatma Belgen, Sami Tunç, Kazım Kartal, Gönül Hancı, Faruk Panter, Süleyman Turan, Gülistan Okan, İbrahim Uğurlu, Abidin Görsev, Yılmaz Kurt, Yavuz Selekman, Zeki Sezer, Senar Seven, Mehmet Yüksel, Abdurrahman Palay, Ünal Gürel, Ayton Sert Kara Pençe ve Bizanslılar tarafından kaçırılan ikiz kardeşinin öyküsü...
Malkoçoğlu Kurtbey - Serdar Gökhan (1972 - 91 dk) 01:31:18
Malkoçoğlu Kurtbey - Serdar Gökhan (1972 - 91 dk) 1.090 izlenme - 1 yıl önce Malkoçoğlu Kurt Bey Yapım Yılı: 1972 Süre: 91 dk Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik Yönetmen: Süreyya Duru Senarist: Vedat Türkali Oyuncular: Serdar Gökhan, Perihan Savaş, Hayati Hamzaoğlu, Tufan Giray, Tuncer Necmioğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Nedret Güvenç Konusu: Cüneyt Arkın’ın Malkoçoğlu serisinin ardından devam filmleri çekilir. Malkoçoğlu Kurt Bey’de bunların başlangıcıdır. Artık malkoçoğlu efsanesi bitmek üzeredir. Mahmut Bey tüm Malkoçoğlu sülalesini tamamen yok etmek üzere yemin etmiştir. Malkoçoğlu’nun ikiz oğulları vardır. Mahmut Haçlılar ile bu çocukları alıkoymak üzere anlaşırlar. Bir baskı yapıp çocukları kaçırırlar ama çocukların bir tanesi Türkler’in elinde kalır. İki ayrı yerde iki ayrı kültürle yetişen son iki Malkoçoğlu birbirlerini ancık boyunlarındaki kolyeden tanıyabilecektir.
Kara Pençe - Serdar Gökhan (1973 - 76 dk) 01:15:54
Kara Pençe - Serdar Gökhan (1973 - 76 dk) 988 izlenme - 1 yıl önce Osmanlı padişahı, Anadolu’daki karışıklıkları önlemek için akıncısı Kara Pençe’yi görevlendirir. Kara Pençe, Mitlos adlı bir asinin bir Türk köyünü bastığını öğrenir. Köye vardığında gördüklerine inanamaz. Mitlos ve adamları köydeki herkesi öldürmüştür. Yönetmen : Yücel Uçanoğlu Senaryo : İlhan Engin, Yücel Uçanoğlu Yapımcı : Erdoğan Tilav Görüntü Yönetmeni : Dinçer Önal Eser : Oğuz Özdeş Vizyona Giriş Tarihi : 01 Kasım 1973 Süre : 76 dk Tür Epik, Tarihi Özellikler Renkli Oyuncular : Serdar Gökhan, Fatma Belgen, Gönül Hancı, Süleyman Turan, Reha Yurdakul, Yavuz Selekman, Sami Tunç, Leman Akçatepe, Senar Seven, Sırrı Elitaş, Kazım Kartal, Gülistan Okan, İbrahim Uğurlu, Mehmet Uğur, Yılmaz Kurt, Erol Yeşilyaprak, Yunus Yakışıklı, Kaya Erdaş, Mehmet Yüksel, Kenan Karagöz, Mehmet Ali Güngör, Abidin Görsev, Gülen Kıpçak, Agah Hün, Vala Önengüt, Abdurrahman Palay, Toron Karacaoğlu, Haldun Ergüvenç
Ay Van Tu Kil Yu 00:47
Ay Van Tu Kil Yu 611 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'ın ayna karşısında 3 kez şeker adam diyince ortaya çıkan bir şeker adamı yoktur. Bu filmleri yeşilçam filmlerine olan aşinalığımız artsın sinemamıza sahip çıkalım maksatıyla yayınlıyoruz. Yerli şeker adamın özellikleri kısaca, iyi derece ingilizce bilmesi, iyi derecede yüzmesi ve slip mayo giymemesidir.
Türk Sineması' nda Trafik Kazaları 03:38
Türk Sineması' nda Trafik Kazaları 549 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam sinemasında ilgimi çeken hadiselerden biri de yaşanan trafik terörüdür. Zaman zaman bazı filmlerden kestiğim sahneleri topladım. Bunların birçoğu da sitede bulunmuyor. Yalnızca 3 tanesini daha önce paylaşmıştım ki bunlar çeşitli internetçi arakçıların yeniden servise sunduğu yine benim olan içeriklerdi. Her neyse, imkan bulabilirsem bu şekilde birkaç trafik kazası derlemesi daha yapmayı düşünüyorum. Kesitteki filmler sırasıyla; "Efkariye", "Tokat", "Gel Gardaş Gel", "Sezercik Yavrum Benim" "Zavallı", "Mavi Mersedes", "Bana Allah Acısın", "Yüzünü Şeytan Görsün", "Avanak Apti", "Aklın Durur"... Bu arada son kesit yalnızca keyif almak içindi. İzliyoruz...
*osmanlı eğitim videosu* 01:06
*osmanlı eğitim videosu* 2.503 izlenme - 7 yıl önce serdar gökhan ve feri cansel sinema filminden eğitici sahneler...
Sen Böyle Araba Kullanan Orospu Gördün mü? 01:32
Sen Böyle Araba Kullanan Orospu Gördün mü? 466 izlenme - 1 yıl önce Başrolünde Serdar Gökhan'ın oynadığı Cehennemde Tatil filminden bir kesit. Tecavüzcü Coşkun'un hedefine kitlenişi ve aksilik sonucu Coşkun abimizin sinir küpüne dönüşmesini izleyelim.Belki de sinema tarihinde Coşkun'un elinden kaçan ilk orospuyu izleyeceğiz.
Al Pacino Eğitim Videosu 03:04
Al Pacino Eğitim Videosu 602 izlenme - 2 yıl önce Al Pacino'nun kör bir albayı canlandırdığı 1992 yapımı scent of a woman filmine nasıl hazırlandığı ortaya çıkarılmıştır. Pacino rolüne hazırlanırken yeşilçam da körlerin en etkin rol aldığı yukarıda kesitini izlediğiniz filmden esinlendiğini geçen haftaki basın toplantısında açıkladı. Tecavüze yeltenen Osman kör olacaktır. Osman'ı soymak isteyen Rıza da aynı kaderi paylaşacaktır. Rıza'nın kör olması ise keskin nişancılığına engel teşkil etmemektedir. Dip not: Kör olan kişiye sıcak su ısıtmanın faydaları hala bilinememektedir.
Serdar Gökhan - Otobüs Çalıştırmasını Sevmem 01:45
Serdar Gökhan - Otobüs Çalıştırmasını Sevmem 246 izlenme - 1 yıl önce İçeriden yeni çıkan Ferhat,beş senedir kadın yüzü görmediği için ilk yatağa attığı hatunu alt üst eder.Alt üst olan abla bir anda malını mülkünü Ferhat'a vermeye onun için her şeyi yapmaya razı olur.Mesleği gezgincilik olan Ferhat ablanın otobüs şirketinde müdür olmayı reddeder ve kendi rüzgarına kapılıp orayı terk eder.
Gavat Hancı ve Motor Karısı 01:32
Gavat Hancı ve Motor Karısı 266 izlenme - 1 yıl önce Çocuk sahibi olmak insanoğlunun sürekliliği için gerekli bir olgudur. Bunu gerçekleştirmek ancak bir erkek ve kadınla mümkündür. Daha fazla ayrıntıya girmeden ibret verici, ders çıkartıcı kesitmizi izleyelim.
Sev Kardeşim - 1. Bölüm (2006) 01:06:44
Sev Kardeşim - 1. Bölüm (2006) 350 izlenme - 1 yıl önce 2006-2007 yıllarında 2 sezon yayınlanmış,ilk bölümde Mümtaz Sevinç'in vefatından sonra Yeşilçam'ın usta oyuncularından sevgili Serdar Gokhan'ın yerine geçtiği,başrollerini Hande Ataizi,Davut Güloğlu,Kamil Sönmez ve usta oyuncu Ahmet Gülhan'ın yer aldığı,artık nostalji kategorisine girmiş 2006 yapımı Sev Kardeşim dizisinin 1.bölümüdür. Dizinin bize bölümlerini aktaran Youtube'daki Şehnaz Tango kanalına ve Facebook'taki Eski Diziler sayfasına teşekkür ederiz. Video,Youtube'daki Şehnaz Tango kanalından alınmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve usta oyuncu sevgili Mümtaz Sevinç'i huzurunuzda bir kez daha anmak istedim. İyi nostaljiler.
Kalçadan Yaş Tayin Etmek - Malkoçoglu Kurtbey 01:16
Kalçadan Yaş Tayin Etmek - Malkoçoglu Kurtbey 407 izlenme - 2 yıl önce Serdar Gökhan'ın canlandırdığı Malkoçoğlu Kurtbey'in insanların yaşını belirlemekte kullandığı yöntem oldukça farklıdır. Eski zamanda, takvimsiz dönemde yaşını öğrenmek isteyen Malkoçoğlu'na gider ve şaplak vurulma yöntemiyle kemik yaşınız tayin edilirdi.
Şeref Yumruğu - Serdar Gökhan (70 dk) 01:10:31
Şeref Yumruğu - Serdar Gökhan (70 dk) 272 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın, senaryosu Recep FİLİZ'e âit; Serdar GÖKHAN'ın ve Nejat ÖZBEK'in başrollerini paylaştığı; Nalan ÇÖL, Müge GÜLER, Turgut ÖZATAY, Tevhit BİLGE, Tevfik ŞEN, Buket IŞILAY, Ata SAKA, Engin VURAL, Süheyl EĞRİBOZ, Aysun IŞILAY, Osman HAN, Aslan TEKTAŞ, Hüseyin YAZICI, Mehmet TEZGAHTAR, Necdet TOK, Hikmet KUYUCU, Kunt TULGAR ve Özdemir AKIN gibi adlarının da rol aldığı; o dönem üniversitede öğrenim gören ve boksla ilgilenen babamın da figüranlarından birisi olduğu, Edirne'de çekilmiş, 1977 tarihli filmi.
Uzun Kabak ve Kırmızı Mustang Sevmek 04:27
Uzun Kabak ve Kırmızı Mustang Sevmek 218 izlenme - 1 yıl önce Serdar Gökhan'ın kırmızı Mustang'ıyla görüldüğü bu kesit sitemizde mutlaka bulunmalıdır. Sütçünün ingilizce yardım çığlıklarını dinlerken, kabak uzmanı hanım kızımıza uzun ve ince yolunda başarılar diliyoruz. Logo daha iyi silinebilirdi, fazla uğraşamadım keşke hiç konmasaymış. Film künyesi; Bize Koca Gerek (1975) Film linki; http://www.youtube.com/watch?v=Y3jCGC-EaLI
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 02:13
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 170 izlenme - 2 yıl önce Hatırlamak istiyorum ama kafamın içi öylesine bomboş ki boşluğu doldurmak için kendimi zorlarken gözlerim beynim acıyor. Bu acıyı dindirmek imkansız gibi gözüküyor lakin hasta yakını ve doktorun da pek zeki olduğu şüphelidir.
Serdar Gökhan - Cellat (Turkish Death Wish) 02:34
Serdar Gökhan - Cellat (Turkish Death Wish) 214 izlenme - 1 yıl önce 1974 yılında Charles Bronson‘u sinemanın seçkin intikamcısı haline getiren DEATH WISH filmi çevrilir. Takip eden yıl orjinal filmin Bülent Oran‘ın senaryosuyla bir parça değiştirilip ülkemize uyarlanmış versiyonu olan CELLAT sinemalarda gösterime girer.Charles Bronson‘un yerini Serdar Gökhan, yönetmen koltuğunda ki Michael Winner‘in yerini ise Memduh Ün almıştır. İki filmin ana teması olarak bir ailenin başına gelebilecek en kötü yıkımlardan birisinin neticesinde intikam makinesi haline dönüşen aile reisinin yaşadıkları konu edilmektedir.
Alternatif Narkoz Yöntemi - Tıp Mucizesi 02:07
Alternatif Narkoz Yöntemi - Tıp Mucizesi 171 izlenme - 2 yıl önce Hastayı acil ameliyat etmek gereklidir. Ama imkanlar kısıtlıdır. Hasta acı çeksin istenmemektedir. İşte o anda bu videoyu izleyen doktorlarımız hastaya alternatif bayıltma işlemi uygulayarak ameliyatı gerçekleştireceklerdir.
Bahtsız Türk'ü Handa Bizans'lı Sever 01:47
Bahtsız Türk'ü Handa Bizans'lı Sever 115 izlenme - 1 yıl önce Film her zaman ki seyirinde devam etmekteydi.Yağız Türk akıncısı yatağında yarı çıplak uzanmış, hafiften memişleri gözüken hancının motor kızı delikanlımıza özel dakikalar yaşatmak üzeredir.Bu sırada beklenmedik bir şey olur.İlaçlı içkiyle Nuri Alço'nun büyük büyük dedesi tarafından tuzağa düşürülen türk yiğiti, önce 3 bizanslı ile baygın halde kalacak, saray hapishanesine düştükten sonra ise hekimbaşını görüp hadım olacaktır.Böylelikle bir efsane daha sona erecektir.
Karate Yengen 02:02
Karate Yengen 149 izlenme - 1 yıl önce Pazartesi sendromunu aşmanın iki temel öğesi vardır. İlki pazartesi günleri işe gitmmek ikincisi ise Türk sinemasından bir aksiyon sahnesi izlemektir. Haftada minimum 45 saat çalışmak zorunda olan bünyelerin 2.ci seçeneği uygulamaktan başka çareleri yoktur.
Motor Darbesiyle Uçan Kukla - Sezer Oğluum 00:10
Motor Darbesiyle Uçan Kukla - Sezer Oğluum 91 izlenme - 1 yıl önce Sezer yaşı daha ufak olmasına rağmen 100 metreyi on saniyede koşabiliyordu bu bir dünya rekoru değildi. O yüzden de arkasından hızla gelen motordan kaçamadı. Yeşilçamın bu absürd sahnesi akıllara bir sürü soru getirdi. 1)Sezer neden yolda motorun önünde koşuyor. 2)Havada uçan kuklanın neden elleri ve ayakları yok. 3)Sezer'in annesi ve babası neden karşılıklı tezahürat yaparcasına bağırıyorlar. 4)0n saniyelik içerikte üç madde bulabildim.
Hesap Günü - Fragman(1975) 02:36
Hesap Günü - Fragman(1975) 107 izlenme - 1 yıl önce Başrollerinde Serdar Gökhan,Parla Şenol,İsmail Hakkı Şen,Kenan Pars,İhsan Baysalın oynadığı filmdir. Ayrıca Feri Cansel filmde kısa bir rolde gözükmektedir.
Malkaçoğlu Kurtbey  aka Hulk 02:49
Malkaçoğlu Kurtbey aka Hulk 81 izlenme - 1 yıl önce Malkaçoğlu Kurtbey deyu deyu ilahisiyle gaza gelip hulka dönüştükten sonra kaya falan dinlemiyor...