Hoşgeldiniz!

serdar gökhan

Kara Murat İstanbul Kabadayısı - Serdar Gökhan (1972 - 73 Dk) 01:12:43
Kara Murat İstanbul Kabadayısı - Serdar Gökhan (1972 - 73 Dk) 4.545 izlenme - 5 yıl önce Filmde, bir kabadayının kendisine iftira atan adamlardan intikam alması anlatılır. Kara Murat kendisi gibi kabadayı olan Kamil tarafından iftiraya uğrar. Kamil yalancı şahitler tutarak Kara Murat’ı hapse attırır. Kara Murat, hapisten çıktıktan sonra yalancı şahitlerin peşine düşer. O sırada Kamil’in adamlarından Muhsin, Kara Murat’a her şeyi anlatan bir mektup gönderir. Kara Murat, düşmanlarını ararken Kamil tüm delilleri ortadan kaldırmaya çalışacaktır. Yönetmen:Kemal Kan Senaryo:Adem Ayral Yapımcı:Kemal Kan Görüntü Yönetmeni:Güngör Tetiker Oyuncular:Serdar Gökhan,Ayten Özbay,Zeki Tüney,Şefik Döğen,Nur Azak,Sıırı Elitaş,Hayal Sirer,Nuri Kırgeç,Funda Ege,Kadir Savun,Kenan Karagöz
Duvardaki Kan - 1. Bölüm (TRT - 1986) 49:27
Duvardaki Kan - 1. Bölüm (TRT - 1986) 7.798 izlenme - 7 yıl önce Bir Ermeni olan Sogomon Teyleryan, Berlin’de bulunan Talat Paşa’yı Charlottenburg’da bir sokakta öldürmüştür. Katil belli, silah ortada, deliller ise cinayette taammüt olduğuna işaret etmektedir. Ancak asıl sorun, suçun işleniş sebebini bulmaktır. Ortaya sunulan sebep ise soykırımdır. Dava Berlin’de sürdürülmektedir. Mahkemede ifade veren Teyleryan Erzurum doğumlu olup, 1915 yılında Türklerin bölgeye tehcir diye gelerek, oradaki bütün Ermenileri katlettiklerini iddia etmektedir. Talat Paşa’yı da bu sebeple vurduğunu söylemektedir. Ancak davanın seyrinden, mahkemenin Teyleryan’ın yargılanmasından ziyade, Talat Paşa’nın suçlanmasına dönüştüğünü gören savcı Gollnick, Cemiyet üyesi olan ve o dönem yurtdışında bulunan bazı İttihatçıları yanına çağırtarak özel olarak konuşmak ister. Zira mahkemede Türk tarafı bulunmamaktadır. Savcı Gollnick, Talat Paşa’nın Ermeni meselesinde suçu olup olmadığını ortaya çıkartmak için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktadır.
Hülya Koçyiğit Şaman Dansı 03:15
Hülya Koçyiğit Şaman Dansı 2.640 izlenme - 4 yıl önce yeşilçam'ın usta yönetmeni ömer lütfi akad'ın yönettiği gökçe çiçek filminde hülya koçyiğit'in şaman dansı sahnesi .
Altın Kafes - Gönül Yazar & Serdar Gökhan (1982 - 84 Dk) 01:23:21
Altın Kafes - Gönül Yazar & Serdar Gökhan (1982 - 84 Dk) 2.928 izlenme - 5 yıl önce Film, bir kadının yaşamaya mecbur kaldığı hayattan kaçarak yeni bir hayat kurma hikâyesini anlatır. Gönül, bir gazinonun assolistidir. Gazinonun sahibi Nuri ile geçmişte severek beraber olmuştur. Ancak duyguları değişmiştir. Gönül, Nuri'nin boyunduruğu altında ve devamlı onun adamlarının kontrolünde bir hayat yaşamaktadır. Bu hayattan kaçma girişiminde bulunur. Son denemesinde Nuri'nin talimatıyla onun adamları tarafından trafik kazası süsü ile ölüme terk edilir. Onu yol kenarında bulan Şahin, Gönül’ü hastaneye götürür. Gönül kaza sebebiyle kör olmuştur. Herkese kimliği ile alakalı yalan söyler ve yeni bir hayata adım atar. Bu hayat büyük bir aşkın da başlangıcı olacaktır. Yönetmen:Yücel Uçanoğlu Senaryo:Yücel Uçanoğlu Yapımcı:Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni:Hüseyin Özşahin Oyuncular:Gönül Yazar,Serdar Gökhan,Münir Özkul,Sümer Tilmaç,Nevzat Okçugil,Hüseyin Kutman,İsmet Erten,Yüksel Gözen,Yaşar Şener,Yılmaz Kurt,Şeref Çokşeker,Necip Tekçe,Hakkı Kıvanç,Süheyl Eğriboz,İhsan Gedik,Cevdet Arıkan
Serdar Gökhan'dan İbrahim Kurt'a Elektrikli İşkence 00:36
Serdar Gökhan'dan İbrahim Kurt'a Elektrikli İşkence 935 izlenme - 5 yıl önce Testere filmini andıran sahnede Serdar Gökhan yeşilçam emekçisi İbrahim Kurt'a elektrikle işkence yapıyor.
Gavat Hancı Ve Motor Karısı 01:32
Gavat Hancı Ve Motor Karısı 1.686 izlenme - 8 yıl önce Çocuk sahibi olmak insanoğlunun sürekliliği için gerekli bir olgudur. Bunu gerçekleştirmek ancak bir erkek ve kadınla mümkündür. Daha fazla ayrıntıya girmeden ibret verici, ders çıkartıcı kesitmizi izleyelim.
Deve! Ne Demek Deve? 02:02
Deve! Ne Demek Deve? 1.631 izlenme - 8 yıl önce Sana zaafımdam yapmadım güzelim, biliyorsun ki türküm yani 3 temel özelliğim mevcuttur. 1- Yanımızdaki kadınlara kimse sulanamaz. 2- Bir türk dünyaya bedeldir. 3-Hesabı erkek öder. Deve! Ne demek deve? Yadigar Ejder'in gelmiş geçmiş en bomba repliğidir.
Osmanlı Eğitim Videosu 01:06
Osmanlı Eğitim Videosu 2.029 izlenme - 8 yıl önce Osmanlı askerinin çok gizli eğitim videosu karşınızda.Tokat güçlendirmek için mermer dövülür.Kılıç tekniği için halı kesilir, ok atmak için elma vurulur.
Ay Van Tu Kil Yu 00:47
Ay Van Tu Kil Yu 1.219 izlenme - 8 yıl önce Yeşilçam'ın ayna karşısında 3 kez şeker adam diyince ortaya çıkan bir şeker adamı yoktur. Bu filmleri yeşilçam filmlerine olan aşinalığımız artsın sinemamıza sahip çıkalım maksatıyla yayınlıyoruz. Yerli şeker adamın özellikleri kısaca, iyi derece ingilizce bilmesi, iyi derecede yüzmesi ve slip mayo giymemesidir.
Serdar Gökhan - Otobüs Çalıştırmasını Sevmem 01:45
Serdar Gökhan - Otobüs Çalıştırmasını Sevmem 914 izlenme - 8 yıl önce İçeriden yeni çıkan Ferhat,beş senedir kadın yüzü görmediği için ilk yatağa attığı hatunu alt üst eder.Alt üst olan abla bir anda malını mülkünü Ferhat'a vermeye onun için her şeyi yapmaya razı olur.Mesleği gezgincilik olan Ferhat ablanın otobüs şirketinde müdür olmayı reddeder ve kendi rüzgarına kapılıp orayı terk eder.
Serdar Gökhan - Cellat (Turkish Death Wish) 02:34
Serdar Gökhan - Cellat (Turkish Death Wish) 1.567 izlenme - 8 yıl önce 1974 yılında Charles Bronson‘u sinemanın seçkin intikamcısı haline getiren DEATH WISH filmi çevrilir. Takip eden yıl orjinal filmin Bülent Oran‘ın senaryosuyla bir parça değiştirilip ülkemize uyarlanmış versiyonu olan CELLAT sinemalarda gösterime girer.Charles Bronson‘un yerini Serdar Gökhan, yönetmen koltuğunda ki Michael Winner‘in yerini ise Memduh Ün almıştır. İki filmin ana teması olarak bir ailenin başına gelebilecek en kötü yıkımlardan birisinin neticesinde intikam makinesi haline dönüşen aile reisinin yaşadıkları konu edilmektedir.
Al Pacino Eğitim Videosu 03:04
Al Pacino Eğitim Videosu 1.242 izlenme - 8 yıl önce Al Pacino'nun kör bir albayı canlandırdığı 1992 yapımı scent of a woman filmine nasıl hazırlandığı ortaya çıkarılmıştır. Pacino rolüne hazırlanırken yeşilçam da körlerin en etkin rol aldığı yukarıda kesitini izlediğiniz filmden esinlendiğini geçen haftaki basın toplantısında açıkladı. Tecavüze yeltenen Osman kör olacaktır. Osman'ı soymak isteyen Rıza da aynı kaderi paylaşacaktır. Rıza'nın kör olması ise keskin nişancılığına engel teşkil etmemektedir. Dip not: Kör olan kişiye sıcak su ısıtmanın faydaları hala bilinememektedir.
İspiyoncu Arap İsmail'in Hazin Sonu 02:09
İspiyoncu Arap İsmail'in Hazin Sonu 540 izlenme - 4 yıl önce 1974 yapımı Ertem Göreç'in yönettiği Sevmek filminden bir sahne.
Kalçadan Yaş Tayin Etmek - Malkoçoglu Kurtbey 01:16
Kalçadan Yaş Tayin Etmek - Malkoçoglu Kurtbey 1.066 izlenme - 8 yıl önce Serdar Gökhan'ın canlandırdığı Malkoçoğlu Kurtbey'in insanların yaşını belirlemekte kullandığı yöntem oldukça farklıdır. Eski zamanda, takvimsiz dönemde yaşını öğrenmek isteyen Malkoçoğlu'na gider ve şaplak vurulma yöntemiyle kemik yaşınız tayin edilirdi.
Türk Sineması' nda Trafik Kazaları 03:38
Türk Sineması' nda Trafik Kazaları 798 izlenme - 8 yıl önce Yeşilçam sinemasında ilgimi çeken hadiselerden biri de yaşanan trafik terörüdür. Zaman zaman bazı filmlerden kestiğim sahneleri topladım. Bunların birçoğu da sitede bulunmuyor. Yalnızca 3 tanesini daha önce paylaşmıştım ki bunlar çeşitli internetçi arakçıların yeniden servise sunduğu yine benim olan içeriklerdi. Her neyse, imkan bulabilirsem bu şekilde birkaç trafik kazası derlemesi daha yapmayı düşünüyorum. Kesitteki filmler sırasıyla; "Efkariye", "Tokat", "Gel Gardaş Gel", "Sezercik Yavrum Benim" "Zavallı", "Mavi Mersedes", "Bana Allah Acısın", "Yüzünü Şeytan Görsün", "Avanak Apti", "Aklın Durur"... Bu arada son kesit yalnızca keyif almak içindi. İzliyoruz...
Serdar Gökhan'ın Bozuk Parayla Adam Dövmesi (Cellat Filmi 1975) 02:01
Serdar Gökhan'ın Bozuk Parayla Adam Dövmesi (Cellat Filmi 1975) 517 izlenme - 6 yıl önce Memduh Ün'ün yönettiği 1975 yapımı Cellat filminde, Serdar Gökhan'ın bozuk para ile adam dövme sahnesi sosyal medyada çok izlenenler arasına girmiş.
Bahtsız Türk'ü Handa Bizans'lı Sever 01:47
Bahtsız Türk'ü Handa Bizans'lı Sever 483 izlenme - 8 yıl önce Film her zaman ki seyirinde devam etmekteydi.Yağız Türk akıncısı yatağında yarı çıplak uzanmış, hafiften memişleri gözüken hancının motor kızı delikanlımıza özel dakikalar yaşatmak üzeredir.Bu sırada beklenmedik bir şey olur.İlaçlı içkiyle Nuri Alço'nun büyük büyük dedesi tarafından tuzağa düşürülen türk yiğiti, önce 3 bizanslı ile baygın halde kalacak, saray hapishanesine düştükten sonra ise hekimbaşını görüp hadım olacaktır.Böylelikle bir efsane daha sona erecektir.
Alternatif Narkoz Yöntemi - Tıp Mucizesi 02:07
Alternatif Narkoz Yöntemi - Tıp Mucizesi 411 izlenme - 8 yıl önce Hastayı acil ameliyat etmek gereklidir. Ama imkanlar kısıtlıdır. Hasta acı çeksin istenmemektedir. İşte o anda bu videoyu izleyen doktorlarımız hastaya alternatif bayıltma işlemi uygulayarak ameliyatı gerçekleştireceklerdir.
Hesap Günü - Fragman(1975) 02:36
Hesap Günü - Fragman(1975) 482 izlenme - 8 yıl önce Başrollerinde Serdar Gökhan,Parla Şenol,İsmail Hakkı Şen,Kenan Pars,İhsan Baysalın oynadığı filmdir. Ayrıca Feri Cansel filmde kısa bir rolde gözükmektedir.
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 02:13
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 271 izlenme - 8 yıl önce Hatırlamak istiyorum ama kafamın içi öylesine bomboş ki boşluğu doldurmak için kendimi zorlarken gözlerim beynim acıyor. Bu acıyı dindirmek imkansız gibi gözüküyor lakin hasta yakını ve doktorun da pek zeki olduğu şüphelidir.
Karate Yengen 02:02
Karate Yengen 316 izlenme - 8 yıl önce Pazartesi sendromunu aşmanın iki temel öğesi vardır. İlki pazartesi günleri işe gitmmek ikincisi ise Türk sinemasından bir aksiyon sahnesi izlemektir. Haftada minimum 45 saat çalışmak zorunda olan bünyelerin 2.ci seçeneği uygulamaktan başka çareleri yoktur.
Motor Darbesiyle Uçan Kukla - Sezer Oğluum 00:10
Motor Darbesiyle Uçan Kukla - Sezer Oğluum 187 izlenme - 8 yıl önce Sezer yaşı daha ufak olmasına rağmen 100 metreyi on saniyede koşabiliyordu bu bir dünya rekoru değildi. O yüzden de arkasından hızla gelen motordan kaçamadı. Yeşilçamın bu absürd sahnesi akıllara bir sürü soru getirdi. 1)Sezer neden yolda motorun önünde koşuyor. 2)Havada uçan kuklanın neden elleri ve ayakları yok. 3)Sezer'in annesi ve babası neden karşılıklı tezahürat yaparcasına bağırıyorlar. 4)0n saniyelik içerikte üç madde bulabildim.
Malkaçoğlu Kurtbey  aka Hulk 02:49
Malkaçoğlu Kurtbey aka Hulk 173 izlenme - 8 yıl önce Malkaçoğlu Kurtbey deyu deyu ilahisiyle gaza gelip hulka dönüştükten sonra kaya falan dinlemiyor...