Hoşgeldiniz!

Sevimli Kahramanlar

Yeni Sevimli Kahramanlar 14.Bölüm 10:32
Yeni Sevimli Kahramanlar 14.Bölüm 5.914 izlenme - 1 yıl önce Yeni Sevimli Kahramanlar Tavşan Modu/Çevik Bugs Bunny 14a ve 14b bölümü cizgivedizi.fandom'a teşekkürler sezon 1.sezondur anahtar kelimeler : Yeni Sevimli Kahramanlar , Tavşan Modu/Çevik Bugs Bunny,Cartoon Network
Sevimli Kahramanlar Türkçe  - Hızlı Gonzales  01:17
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Hızlı Gonzales 10.782 izlenme - 7 yıl önce Boomerang Türkiye resmi YouTube kanalımıza abone olun ve eğlenceden geri kalmayın! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Minik Horoz 01:55
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Minik Horoz 8.063 izlenme - 7 yıl önce Sevimli Kahramanlar'ın çok bilmiş horozu bildiklerini bir miniğe öğretmeye çalışır. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Foghorn Leghorn - Türkçe Dublaj 01:55
Foghorn Leghorn - Türkçe Dublaj 6.199 izlenme - 5 yıl önce 1946 yılında çizilen çizgi diziden bir kesit izleyeceğiz. Bu çizgi dizi toplam 28 bölümdür ve 1963 yılında bitirilmiştir. Türkçe seslendirmesini Kurtlar Vadisi dizisinden tanıdığımız Haldun Boysan yapmıştır.
Minik Sevimli Kahramanlar- Kayıp Battaniye 03:35
Minik Sevimli Kahramanlar- Kayıp Battaniye 5.465 izlenme - 6 yıl önce Minik Slyvester'ın battaniyesi kayboluyor. Küçük kahramanlarımız hemen arama çalışmalarına başlıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Roma Savaşı | Yeni Sevimli Kahramanlar Türkçe | Çizgi Film 02:56
Roma Savaşı | Yeni Sevimli Kahramanlar Türkçe | Çizgi Film 3.211 izlenme - 5 yıl önce Bugs Bunny eski Roma'nın gladyatörlerine meydan okuyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minik Sevimli Kahramanlar - Daffy'nin Korkusu 04:13
Minik Sevimli Kahramanlar - Daffy'nin Korkusu 4.295 izlenme - 6 yıl önce Sudan korkan minik Duffy için arkadaşlarının bir planı var. Minikler göreve hazır! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar Türkçe - İnanılmazus Hızlananus 01:54
Sevimli Kahramanlar Türkçe - İnanılmazus Hızlananus 3.662 izlenme - 7 yıl önce Coyote’nin tek istediği Road Runner’ı mideye indirmektir, bunu başarmak için ise binbir türlü yöntem denemeye kararlıdır. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Minik Sevimli Kahramanlar - Kayıp Taz 03:52
Minik Sevimli Kahramanlar - Kayıp Taz 4.179 izlenme - 6 yıl önce Minik Taz kayıplara karışıyor. Bizim minikler hiç beklemeden hemen arama çalışmalarına başlıyor. Sorumlu olan Bugs'ın başı dertte gibi. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar - Koca Ayak 02:27
Sevimli Kahramanlar - Koca Ayak 3.417 izlenme - 6 yıl önce Kocak Ayak'ın peşinde neredeyse bir ordu var ve tabii ki ona yardım etmek Bugs Bunny'e düşüyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Büyütme | Yeni Sevimli Kahramanlar | Çizgi Film 03:32
Büyütme | Yeni Sevimli Kahramanlar | Çizgi Film 2.477 izlenme - 5 yıl önce Bugs Bunny tarım konusunda oldukça deneyimli gibi. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Tazmanya Canavarı 02:33
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Tazmanya Canavarı 3.357 izlenme - 7 yıl önce Hakkında araştırma yaparken Tazmanya Canavarı ile karşılaşan Bugs, onu dünya mutfağının başka lezzetlerine yönlendirmek için elinden geleni yapar.
Sevimli Kahramanlar - Acı Biber Sosu 01:40
Sevimli Kahramanlar - Acı Biber Sosu 3.971 izlenme - 7 yıl önce Sylvester Speedy Gonzales’i bir biber fabrikasında kovalamaya başlar. Bakalım onu yakalayabilecek mi? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Ördek Twacy 01:18
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Ördek Twacy 3.323 izlenme - 7 yıl önce Ördek Twacy çalınan domuz kumbaralarının –kendisininki de dahil- peşine düşüyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Hindistan Cevizi 01:59
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Hindistan Cevizi 3.269 izlenme - 7 yıl önce Bulduğu bowling topunu Hindistan Cevizi sanan sincap, onu kırmak için her yolu dener. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı (Türkçe) 02:17
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı (Türkçe) 4.103 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'de doksanlı yıllarda yayınlanan, Looney Tunes'un efsane karakterleri, havuç müptelası Bugs Bunny ile fırıldak ve etobur Tazmanya Canavarı. Bu arada, Taz sudan nefret eder!
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Sylvester’ın Oğlu 01:38
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Sylvester’ın Oğlu 3.243 izlenme - 7 yıl önce Sylvester ‘ın oğlu babası ve kendisi için bir ev bulmaya karar vermiştir. Fakat ev sahibi Sylvester’ı, oğlu kadar şirin bulmayacaktır.
Sevimli Kahramanlar - Soyguna Yolculuk 02:43
Sevimli Kahramanlar - Soyguna Yolculuk 3.014 izlenme - 6 yıl önce Yosemite Sam yine bir soygun peşinde ama şoförü çok güvenilir değil gibi. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Yer Altı 01:30
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Yer Altı 2.971 izlenme - 7 yıl önce Ekti kaktüs madeninde Coyote, Roadrunner’ı kovalar, ama çok uzun sürmez. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar - Zamana Yolculuk  03:22
Sevimli Kahramanlar - Zamana Yolculuk 2.424 izlenme - 5 yıl önce Bugs Bunny, zamanda geri gidiyor ve dinozorların sofrasına konuk oluyor. om ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Minik Sevimli Kahramanlar - Okulculuk Oyunu 03:13
Minik Sevimli Kahramanlar - Okulculuk Oyunu 3.245 izlenme - 6 yıl önce Minik Bugs okula gitmek istiyor, Büyük Anne izin veriyor ve oyun başlıyor. om ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Gösteri | Yeni Sevimli Kahramanlar | Çizgi Film 04:20
Gösteri | Yeni Sevimli Kahramanlar | Çizgi Film 1.874 izlenme - 5 yıl önce Bugs ve Victor tavşanın özgürlüğü için bir anlaşmaya varıyorlar. Sıra Bugs’a gelince neler olacak dersin? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevimli Kahramanlar Uzay Maceraları - Buzdağının Görünmeyen Kısmı   03:52
Sevimli Kahramanlar Uzay Maceraları - Buzdağının Görünmeyen Kısmı 3.163 izlenme - 6 yıl önce İşgalci uzaylılar dünyayı ele geçirme derdinde. Ama bu tavşan varken biraz zor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Ev Kedisi 02:12
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Ev Kedisi 2.769 izlenme - 7 yıl önce Sylvester’ın oğlu iyiden iyiye eve yerleşmiştir fakat babası dışarıda olduğu için kendini suçlu hissediyordur. Sylvester ise eve girmek için her türlü numarayı deniyordur.
Sevimli Kahramanlar - Uzay Jeti 01:50
Sevimli Kahramanlar - Uzay Jeti 2.666 izlenme - 7 yıl önce Coyote bu sefer süper hızlı bir jet yapar. Bakalım bu defa Road Runner’ı yakalayabilecek mi? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Yeni Sevimli Kahramanlar - Ayı Ailesi 02:40
Yeni Sevimli Kahramanlar - Ayı Ailesi 1.152 izlenme - 3 yıl önce Bugs Bunny, Ayı Ailesi'nin evine konuk oluyor, Ayı Ailesi bu durumdan pek memnun olmuyor. Looney Tunes ve Merrie Melodies karakterlerinden uyarlanan Warner Bros. Animation tarafından yapılmış Amerikan komedi çizgi filmi yeni sevimli kahramanlardan bir bölüm izliyoruz.
Sevimli Kahramanlar Uzay Maceraları - Karanlıkta Mücadele 02:43
Sevimli Kahramanlar Uzay Maceraları - Karanlıkta Mücadele 2.766 izlenme - 6 yıl önce Kahramanlarımız karanlığın ortasında ve düşmanlar etrafını çevirdi. Güvenebilecekleri tek bir kişi var! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Sevimli Kahramanlar Uzay Maceraları - Çikolata Sorunu 03:04
Sevimli Kahramanlar Uzay Maceraları - Çikolata Sorunu 2.657 izlenme - 6 yıl önce Minik uzay yaratıklarının uzak durmaları gereken tek bir şey var: Çikolata! Kahramanlarımız bir yandan canavarlarla mücadele ederken diğer taraftan da çikolata temizliği yapmak zorunda.
Sevimli Kahramanlar - Hazine 01:49
Sevimli Kahramanlar - Hazine 2.159 izlenme - 6 yıl önce Bugs Bunny yüzünden Yosemite Sam'in aklı kocaman bir hazinenin hayaliyle kaplanıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.