Hoşgeldiniz!

sevimli kediler

Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 01:47
Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 6.962 izlenme - 6 ay önce Bu kediler yürek yemiş ve kendinden büyük kediler saldırıyor. Kimi komik kimi anlamlı haydi bakalım kediler köpeklere karşıyı izleyelim.
Kediler Çevrelerindeki Dünyayı Nasıl Görür? 01:55
Kediler Çevrelerindeki Dünyayı Nasıl Görür? 9.951 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda kedilerin gözünden çevreleri ve yaşadıkları mekanları nasıl gördüklerini izliyoruz.
Ronaldo'nun Kediler Üzerindeki Etkisi 00:09
Ronaldo'nun Kediler Üzerindeki Etkisi 12.397 izlenme - 4 yıl önce Ronaldo'nun Kediler Üzerindeki Etkisi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
En Komik Kedi Miyavlamaları 04:22
En Komik Kedi Miyavlamaları 5.373 izlenme - 3 yıl önce Bir çok kedinin miyavlama şekli bu videoda.
Sevimli Eğlenceli Kediler 06:42
Sevimli Eğlenceli Kediler 925 izlenme - 7 ay önce Birbirinden enteresan birbirinden ilginç yaşanan kazalar bu sefer kedilere ait, Sevimli dostlarımız kediler hedeflerine ulaşmak istedikleri yerde yaptıkları.
Gülme Krizine Sokan Kediler 08:28
Gülme Krizine Sokan Kediler 606 izlenme - 7 ay önce Birbirinden enteresan birbirinden ilginç yaşanan kazalar bu sefer kedilere ait, Sevimli dostlarımız kediler hedeflerine ulaşmak istedikleri yerde yaptıkları.
Kedinin İntikamı :) 00:05
Kedinin İntikamı :) 6.011 izlenme - 7 yıl önce kedi kafasına televizyonu düşürdür:))
İnsan Gibi Davranan Tuhaf Kediler 02:22
İnsan Gibi Davranan Tuhaf Kediler 1.977 izlenme - 4 yıl önce İnsan Gibi Davranan Tuhaf Kedilerden Oluşan Bir Derleme. İyi Seyirler
Sahibini Uyandıramayan Kedi Uyuya Kaldı 00:46
Sahibini Uyandıramayan Kedi Uyuya Kaldı 118 izlenme - 4 ay önce Sevimli kedi, uyuyan sahibini uyandırmak istedi. Şirinlikler yapsa da başarılı olamayan kedi, sahibinin yanına kıvrıldı. Video özellikle hayvan severler tarafından tıklanma rekoru kırdı.
UYUYAN KEDİNİN BURNUNA OT DEĞDİRME ŞAKASI  :) 01:13
UYUYAN KEDİNİN BURNUNA OT DEĞDİRME ŞAKASI :) 1.098 izlenme - 2 yıl önce Uyuyan kediye komik şaka,kedi uyurken ot ile burnuna sürüldüğünde kedinin aldığı şekiller sizi gülme krizine sokacak,kesinlikle izleyin derim. Sohbet chat kanalı :http://xat.com/atesvebarut
 Sarhoş Edilen Kedilerin Mama Yeme Çabaları 00:48
Sarhoş Edilen Kedilerin Mama Yeme Çabaları 1.239 izlenme - 3 yıl önce Hani bir söz vardı. Hayvanların dini olsaydı şeytanı insan olurdu diye öyle bir şeydi sanırım. Vicdanı yoksun bir şahsiyet şu canlıları sarhoş edip mama yedirmiş. Derdin nedir yani ne zararı var bu hayvanın sana. O da bir canlı...
Haha Koptum Bu Kedilere 00:17
Haha Koptum Bu Kedilere 181 izlenme - 8 ay önce Haha koptum bu kedilere
konuşan sevimli kediler @ mehmet ali arslan yayınl 01:11
konuşan sevimli kediler @ mehmet ali arslan yayınl 2.458 izlenme - 6 yıl önce mehmet ali arslan yayınlarıinternette ilk yayın grubu
Sevimli Yavru Kediler 06:09
Sevimli Yavru Kediler 142 izlenme - 7 ay önce Birbirinden enteresan birbirinden ilginç yaşanan kazalar bu sefer kedilere ait, Sevimli dostlarımız kediler hedeflerine ulaşmak istedikleri yerde yaptıkları.
Zile Basınca Doymayı Öğrenen Kediler 00:40
Zile Basınca Doymayı Öğrenen Kediler 82 izlenme - 4 ay önce Sevimli kedilerin videosu sosyal medyada izlenme rekoru kırdı. Mama yemek isteyen kedilerin sürekli zile basması izleyenleri güldürürken, bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.
Komik Kediler The Best Funny cats 08:28
Komik Kediler The Best Funny cats 770 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Komik Kediler Komik Hayvanlar Best Funny Kitten Compilation Funny cats Most Hilarious Videos Of Cats funny animals sweet cats
Rahat Kedi 00:21
Rahat Kedi 1.433 izlenme - 9 yıl önce rahatlıktan yaymış :)
ceku’nun kedileri xd 03:05
ceku’nun kedileri xd 1.353 izlenme - 9 yıl önce www.popomundo.com
Sevimli Dostlarımız Kediler 02:35
Sevimli Dostlarımız Kediler 932 izlenme - 5 yıl önce Müzik Yanni - Love is blue
Kedilerin Hemen Başvurması Gereken 9 Meslek Dalı 01:36
Kedilerin Hemen Başvurması Gereken 9 Meslek Dalı 39 izlenme - 3 ay önce Sarılmak belki de insanoğlunun bulduğu en güzel şey. Sarıldığınızda zor geçen bir gün sona erer, yağmur diner, soru işaretleri silinir. Sarılmayı o çok sevdiğimiz hayvan dostlarımızdan görünce ve bu bize karşı olunca içimiz daha da bi kıpır kıpır oluyor. Çünkü onlar sarıldıklarında sevgiyi gözlerimizle görebiliyoruz.
En Zeki Kediler 05:09
En Zeki Kediler 344 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Zeki Kedileri
Yok böyle sevimli kediler 00:43
Yok böyle sevimli kediler 364 izlenme - 2 yıl önce Annesinin terkettiği yavru kediler birbirine kenetlenmiş
Kim Demiş Geçinemezler Diye ? (Kediler ve Köpekler) 05:02
Kim Demiş Geçinemezler Diye ? (Kediler ve Köpekler) 420 izlenme - 2 yıl önce Kediler ile köpeklerin dostuluğu hepimizin yüzünü gülümsetecek cinste. Amerikan sineması sözüm sana. Yıllarca kedi ve köpekleri bize düşmanmış gibi gösterdin (!) Daha fazlası için lütfen üye olun.
Dondurma Yalarken Beyni Donan Kedi 00:17
Dondurma Yalarken Beyni Donan Kedi 2 izlenme - 5 gün önce
Kediler Sarhoş Olurmu ? 03:22
Kediler Sarhoş Olurmu ? 265 izlenme - 3 yıl önce
Kedi Kavgaları 03:50
Kedi Kavgaları 43 izlenme - 7 ay önce Birbirinden enteresan birbirinden ilginç yaşanan kavgalar bu sefer kedilere ait, Sevimli dostlarımız kediler hedeflerine ulaşmak istedikleri yerde yaptıkları.
Teknoloji Bağımlısı Kediler 02:39
Teknoloji Bağımlısı Kediler 13 izlenme - 2 ay önce Televizyondaki kuşa saldıran komik kedi, ekrandakini canlı sanan kedi, internette gezinen kedi, bilgisayar seven kedi, tabletteki fareyi anlamaya çalışan kedi, ekrandaki ile kavga eden aptal kedi, ekrandaki balıklara saldıran şaşkın kediler, .Hepsi ve daha fazlasını Teknoloji Bağımlısı Kediler videosunda izleyebilirsiniz. Bu Komik kazalar videosunu izlediğiniz zaman kedinize akıllı telefon alacaksınız.
Minik Kediler Korosu 00:36
Minik Kediler Korosu 182 izlenme - 3 yıl önce Kedilerin Müziğe Tepkileri
Gözleri Kırmızı Olan Kedi 00:14
Gözleri Kırmızı Olan Kedi 165 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı gözlü kedi görmediyseniz işte karşınızda SEVİMLİ KEDİNİN GÖZLERİ Bİ BAŞKA BAKIYOR..
Kediler Ve Geyiklerin İlk Karşılaşması 02:16
Kediler Ve Geyiklerin İlk Karşılaşması 117 izlenme - 3 yıl önce Kediler ve geyiklerin ilk defa karşılaşırsa neler olur izleyip görelim. Sevimli kedilerin ve geyiklerin arkadaşlıkları