Hoşgeldiniz!

sevimli kediler

Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 01:47
Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 10.832 izlenme - 5 yıl önce Bu kediler yürek yemiş ve kendinden büyük kediler saldırıyor. Kimi komik kimi anlamlı haydi bakalım kediler köpeklere karşıyı izleyelim.
Gözleriyle Fark Yaratan Kedi 01:58
Gözleriyle Fark Yaratan Kedi 1.780 izlenme - 3 yıl önce Yıllar önce kedi sahiplenen genç kız , kedisinin gözlerinin çok farklı olduğunu sadece kendisi ve çevredekiler biliyordu. Genç kız kedisinin fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya başlayınca kedisi bir anda fenomen hale gelmiş.
Türk Bayrağını Düzelten Milliyetçi Kedi 00:16
Türk Bayrağını Düzelten Milliyetçi Kedi 3.688 izlenme - 5 yıl önce Şu memlekette şu kedi kadar delikanlı olmayan şerefsizler var. Tesadüfen de olsa şu tesadüfü bile yaşayamayan insan kılıklı etekliler var. Kedimizi canı gönülden kutluyoruz..
Araba Çarpan Dişisine Kalp Masajı Yapan Kedi 08:18
Araba Çarpan Dişisine Kalp Masajı Yapan Kedi 1.476 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da cadde ortasında otomobil çarpan dişisini hayata döndürmek için kalp masajı yaparcasına göğsüne dokunması kameraya yansımış.
Dondurmasını Kedisiyle Paylaşan Kız 00:44
Dondurmasını Kedisiyle Paylaşan Kız 1.186 izlenme - 3 yıl önce Sahibinin dondurma yediğini gören sevimli kedi hemen gelip dondurmaya ortak olmuş. Dondurmayı beraber yemeye başlamışlar.
Saklandığını Sanan Obez Kedi 00:14
Saklandığını Sanan Obez Kedi 578 izlenme - 3 yıl önce Meraklı ve yaramaz kedilerden biri yerdeki kameraya ilerlerken saklanarak bu işi gerçekleştirmiş. Ancak kedi obez olduğunu unutmuş olacak ki görünmediğini sanmış.
 Sarhoş Edilen Kedilerin Mama Yeme Çabaları 00:48
Sarhoş Edilen Kedilerin Mama Yeme Çabaları 1.324 izlenme - 8 yıl önce Hani bir söz vardı. Hayvanların dini olsaydı şeytanı insan olurdu diye öyle bir şeydi sanırım. Vicdanı yoksun bir şahsiyet şu canlıları sarhoş edip mama yedirmiş. Derdin nedir yani ne zararı var bu hayvanın sana. O da bir canlı...
Sevimli Dostlarımız Kediler 02:35
Sevimli Dostlarımız Kediler 1.046 izlenme - 10 yıl önce Müzik Yanni - Love is blue
Kedilere Keman Çalan Kadın 00:50
Kedilere Keman Çalan Kadın 413 izlenme - 4 yıl önce Keman çalan kadını büyük bir aşkla izleyen kediyi ve diğer haytayı izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...