Hoşgeldiniz!

şeyma

Gel Barışılam Diyen Ahmet Hakan Video İle Cevabını Verdi 00:15
Gel Barışılam Diyen Ahmet Hakan Video İle Cevabını Verdi 39.718 izlenme - 2 ay önce Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl sert bir tartışmaya giriştiği Ahmet Hakan'ın "Gel barışalım" çağrısına olumlu cevap verdi.
Şeyma Subaşı Ve Acun Ilıcalı Domuzlarla Denize Girdiler 01:20
Şeyma Subaşı Ve Acun Ilıcalı Domuzlarla Denize Girdiler 13.717 izlenme - 1 ay önce Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı Bahama tatili sırasında domuz besledi. Dünyanın dört bir yanını gezme fırsatı bulan ve burada geçirdiği keyifli vakitleri sosyal medya hesabından da paylaşan Şeyma Subaşı bu defa Bahama'dan paylaşım yaptı. Kocası Acun Ilıcalı’nın Survivor 2018 için Dominik’te olmasını fırsat bilen Şeyma, soluğu dünyanın en ünlü tatil mekanlarından olan Bahama Ada Sahilleri’nde aldı. Sözcü'nün haberine göre Masmavi suları ve neredeyse el değmemiş gibi görünen kumsallarıyla hemen herkesin görmek istediği bu yerde tatilin tadını çıkartan Şeyma Subaşı, Bahama tatili sırasında yaklaşık 30 yıldır doğal ortamda yaşayan domuzları beslemeyi de ihmal etmedi.
Yusuf Güney Şeyma Erdoğan - Değilsin 04:08
Yusuf Güney Şeyma Erdoğan - Değilsin 632.757 izlenme - 5 yıl önce Yusuf Güney Ft. Şeyma Erdoğan - Değilsin
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 00:15
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 58.496 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyayı en sık kullanan ünlülerin başında gelen Acun Ilıcalı'nın müstakbel eşi Şeyma Subaşı arkadaşlarıyla birlikte ufak çaplı parti vermiş. Kızı sesten rahatsız olunca annesini "Çok Ses Yapıyorsunuz Anne" deyip uyarmış.
Dans Edemeyen Acun'dan Samimi İtiraflar (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 01:14
Dans Edemeyen Acun'dan Samimi İtiraflar (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 24.216 izlenme - 5 ay önce Acun'un düğün görüntülerine takılmaya devam eden Beyaz, dans edememe konusunu da yeniden gündeme getirmiş. Şeyma Subaşı'nın aksine dans etme konusunda yeteneksiz olduğunu kabul eden Acun Ilıcalı, işi bilenlerin yanında işe hiç karışmamanın daha doğru olacağını ifade eden bir benzetmeyle konuyu noktalamış.
Ork'un O Ses Türkiye Performansı - Netflix 01:22
Ork'un O Ses Türkiye Performansı - Netflix 14.545 izlenme - 3 ay önce Ork'un O Ses Türkiye Performansı, Netflix Türkiye, Bright reklamıdır.
Şeyma Subaşı'nın Aşırı Gülünç Acun Videosu 00:11
Şeyma Subaşı'nın Aşırı Gülünç Acun Videosu 5.033 izlenme - 4 hafta önce Sosyal medyayı aktif kullanan Şeyma Subaşı, eşi Acun Ilıcalı'nın amcalarıyla çektirdiği fotoğrafa yapılan montajı kahkahalarla paylaştı.
Şeyma Subaşı'nın Ev hali Görenleri Şaşırttı (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 05:18
Şeyma Subaşı'nın Ev hali Görenleri Şaşırttı (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 10.511 izlenme - 5 ay önce Sosyal medya paylaşımlarıyla göz önünde olan Şeyma Subaşı, evde zıt bir yaşam sürüyor! Paylaşımlarında son moda giysiler ve eğlence anları bolca... Peki evde nasıl? Beyaz ve Şeyma Subaşı'nın birlikte oynadıkları muhteşem skeci izliyoruz efendim.
Kendi Düğününden Sıkılan Acun 00:10
Kendi Düğününden Sıkılan Acun 9.139 izlenme - 6 ay önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğününde, Acun'un "Bi bitse de gitsek amk" tandanslı tavırlarını izliyoruz.
Acun'la Şeyma Subaşı'ya Görgüsüz Diyen Kadın 00:45
Acun'la Şeyma Subaşı'ya Görgüsüz Diyen Kadın 7.926 izlenme - 6 ay önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı düğün ve nikahtan sonra eğlenmeye bara gittiğinde kadın davetli dans eden Acun ve Şeyma Subaşı2ya beklenmedik bir tepki gösterdi
Şeyma Erdoğan & Ozan Beydağı -  Beyaz 03:29
Şeyma Erdoğan & Ozan Beydağı - Beyaz 71.501 izlenme - 4 yıl önce Şeyma Erdoğan & Ozan Beydağı - Beyaz (Canlı Peformans) 2013
Arkadaşımın Küçük Kardeşi,13 Yaşındaki Şeyma’dan M 03:34
Arkadaşımın Küçük Kardeşi,13 Yaşındaki Şeyma’dan M 60.597 izlenme - 11 yıl önce MÜKEMMEL BİR DANS... yaş 13 ama büyüklere taş çıkaracak şekilde dans ediyor...
Acun Ilıcalı'nın Kendi Düğününü Sunması! 02:04
Acun Ilıcalı'nın Kendi Düğününü Sunması! 2.434 izlenme - 6 ay önce Ünlü televizyoncu tv 8 patronu acun ılıcalı ile 8 yıldır sevgili olan İnstagram fenomeni şeyma subaşı evledi. Düğüne beyaz gelinlikler içinde ve ağlayarak çıkan şeyma subaşı kızı melisa ılıcalıyıda küçük gelin yaptı.Sembolik nikah törenin ardından ilk dansı eden şeyma ılıcalı acun ılıcalına bizde buradan mutluluklar diliyoruz efendim.
Şeyma Subaşı'ya Altın Takan Yarışmacı - O Ses Türkiye (15 Ekim 2017) 01:39
Şeyma Subaşı'ya Altın Takan Yarışmacı - O Ses Türkiye (15 Ekim 2017) 1.987 izlenme - 5 ay önce Çok izlnen yarışma O Ses Türkiye'de Acun Ilıcalı'nın karısına yarışmacı altın takarak değşik bir renk kattı.
Şeyma Subaşı'nın Evleniyorum Paylaşımı 00:58
Şeyma Subaşı'nın Evleniyorum Paylaşımı 3.458 izlenme - 8 ay önce Acun Ilıcalı ile Fransa'da üç gün üç gece sürecek bir düğünle evlenecek olan Şeyma Subaşı, Mikanos'ta bekarlığa veda partisi düzenlemiş.Şeyma Subaşı, partiye ait fotoğrafları ve videoları sosyal medya hesabından yayınlamış. Subaşı'nın ingilizce "8 yılın sonunda evleniyorum" paylaşımı büyük ilgi görmüş.
Acun Ilıcalı'nın Seçilmiş Kişi Olduğunun Kanıtı 03:53
Acun Ilıcalı'nın Seçilmiş Kişi Olduğunun Kanıtı 5.675 izlenme - 12 ay önce Tesadüfsüz isimli bir Youtuber'ın Acun Ilıcalı hakkında yaptığı muhteşem tespit.
Şeyma Özbay - Herkes Konuşur 02:55
Şeyma Özbay - Herkes Konuşur 209 izlenme - 2 hafta önce Şeyma Özbay'ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Zaman" albümünde yer alan "Herkes Konuşur" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Şeyma Özbay Düzenleme: Ahmet Faik Dökmeci, Bora Çifterler Yönetmen: Gökhan Palas (YüzdeYüz Film) Şeyma Özbay'ın Dijital Medya Hesapları https://www.seymaozbay.com https://www.facebook.com/seyma0zbay https://www.instagram.com/seyma0zbay https://www.twitter.com/seyma0zbay "Şeyma Özbay" şarkı sözleri ile Anlat kalmasın içinde kolay mı sağlam durmak Sağından solundan çekenler varken delirmeden yaşamak Ah! O çok bilenler bir türlü bitmek bilmediler Elbet bir gün savrulup gidecekler Herkes konuşur Kırılma bozulma yıkılma Vururlar atarlar kadınsan Bakarlar sorarlar adamsan Ne yapsan yaranamazsın melek bile olsan Her şey bozulur Takılma yorulma bırakma Bağırma konuşma kadınsan Bakarlar sorarlar adamsan Ne yapsan dayanamazsın kral olsan! Anlat kalmasın içinde böyle görmeden yol almak Arkanda ziyan var önünde karanlık bu ip üstünde yaşamak Ah! O çok bilenler bir türlü bitmek bilmediler “Nefes al! Nefes ver!” Ne nankör zihinler Bitmeyen öğütler
Acun Düğününe Beyaz'ı Neden Çağırmadı? (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 01:43
Acun Düğününe Beyaz'ı Neden Çağırmadı? (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 1.750 izlenme - 5 ay önce Yakın dönemde Şeyma Subaşı ile evlenerek düğün etkinlikleriyle çok konuşulan Acun Ilıcalı, Beyaz'ın dilinden kurtulamıyor!
Şeyma.şeyma.şeyma 04:28
Şeyma.şeyma.şeyma 10.466 izlenme - 10 yıl önce kemalı nseymaya yaptıgı vıdeosu yanı sevdıgıne yaptıgı vıdeo su
Şeyma Subaşı'dan Apaçi Dansı 01:07
Şeyma Subaşı'dan Apaçi Dansı 927 izlenme - 6 ay önce Eşi Acun Ilıcalı'nın deyimiyle Instagram fenomeni Şeyma Subaşı'nın düğün dansı şaşırttı. Magazin dünyası Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin düğününü konuşuyor. Geçtiğimiz gün Fransa'nın ünlü şehirlerinden Marsilya'da dünya evine giren yılın çifti, dün de düğünlerini yaptı. ACUN TEPKİ VERMEDİ Düğün esnasında sahneye çıkan Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı’yı ”O Instagram fenomeni, alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı” sözleriyle sahneye davet etti. Gelin Subaşı, daha sonra sahnede Acun Ilıcalı'yı da karşısına alıp dans etti. Acun Ilıcalı'nın tepkisiz halleri dikkatlerden kaçmadı. DAVETLİLER ŞEYMAN'NIN DANSINA KİLİTLENDİ Düğünden sonra davetliler Byblos Otel’in içindeki Cave isimli kulüpte sabaha kadar süren partide eğlendi. Şeyma Subaşı, after parti için özel hazırlattığı gelinliğini giydi ve hemen sahneye çıkıp dans etmeye başladı. Subaşı'nın ilginç dansını davetliler şaşkınlıkla izledi. Gecede dünyaca ünlü DJ Solomun'un sahneye çıktı. ACUN ŞEYMA'YI UYARIYOR Bu fotoğraftan da anlaşılacağı üzerine düğünde Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'nı sürekli uyardığı ve tartıştıkları da söylentiler arasında...
Danla Bilic'in Şeyma Subaşı Taklidi 00:54
Danla Bilic'in Şeyma Subaşı Taklidi 776 izlenme - 6 ay önce Danla Bilic, son videosunda Şeyma Subaşı'dan bahsettiği bir makyaj videosu yayınlamış videoda da Şeyma Subaşı'yı taklit etmeyi unutmamış. Peki acaba Şeyma Subaşı, buna bir cevap verecek mi?
Kafalar'dan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Taklidi 00:08
Kafalar'dan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Taklidi 751 izlenme - 6 ay önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğünü sosyal medyada büyük ilgiyle takip edildi, bu ilgiye yine sosyal medya fenomeni olan Kafalar grubundan eğlenceli bir video gelmiş.
Yusuf Güney Ft. Şeyma Erdoğan - Değilsin (Özel Klip) 04:09
Yusuf Güney Ft. Şeyma Erdoğan - Değilsin (Özel Klip) 7.225 izlenme - 5 yıl önce bekle sevdiceğim daha çok erken umudum bittiği yerde değilsin hayaller umutlar bir bir tükensin dik duramayan şen değilsin olmazı oldurmak denktir yanlışa o sıcak sevdayı döndürür kışa düz ovada gönül yolunu şaşar her şeyi kapatan perde değilsin gönlüm sevdi seni hemde delice hayaline uzanır elim gizlice hatalar yapar gündüz gece sen sarılacak türde degilsin parmak basıp durma gönül yarama ben cözüm bulamadım sende arama aşk alır götürür bir yere ama hiç göremeyen körde degilsin
Yusuf Güney ft. Şeyma Erdoğan - Değilsin 04:08
Yusuf Güney ft. Şeyma Erdoğan - Değilsin 8.961 izlenme - 5 yıl önce Yusuf Güney ft. Şeyma Erdoğan - Değilsin (Orjinal 2013) Şarkı Sözleri; Bekle sevdiceyim daha çok erken umudum bitti yerde degilsin hayaller umutlar bir bir tükensin dik duramayn sen degilsin olmazı oldurmak denk dir yanlışa o sıcak sevdayı döndürür kışa biz ovada gönül yolunu şaşa herşeyi kapatan perde degilsin gönlüm sevdi seni hemde delice hayaline uzanır elim gizlice hatalar yapar gündüz gece sen sarılacak türde degilsin parmak basıp durma gönül yarama ben çözüm bulamadım sende arama aşkının götürür beni yere ama hiç göremeyen çölde degilsin bekle sevdiceyim daha çok erken umudum bitti yerde degilsin hayaller umutlar bir bir tükensin dik duramayn sen degilsin olmazı oldurmak denk dir yanlışa o sıcak sevdayı döndürür kışa biz ovada gönül yolunu şaşa herşeyi kapatan perde degilsin gönlüm sevdi seni hemde delice hayaline uzanır elim gizlice hatalar yapar gündüz gece sen sarılacak türde degilsin parmak basıp durma gönül yarama ben cözüm bulamadım sende arama comaaaaaaa aaa aşkının götürür beni yere ama hiç göremeyen çölde degilsin gönlüm sevdi seni hemde delice hayaline uzanır elim gizlice hatalar yapar gündüz gece sen sarılacak türde degilsin parmak basıp durma gönül yarama ben çözüm bulamadım sende arama aşkının götürür beni yere ama hiç göremeyen çölde degilsin
Şeyma Korkmaz 01:48
Şeyma Korkmaz 3.286 izlenme - 4 yıl önce Şeyma Korkmaz
Şeyma Subaşı'nın Skandal Görüntülerine Acun'un Tepkisi 01:12
Şeyma Subaşı'nın Skandal Görüntülerine Acun'un Tepkisi 486 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen bir görüntü gündem oldu. Videoda Şeyma Subaşı bir partide dans ediyor, arkasında eğlenenler de ‘hap var mı?’’ diye soruyor.Bu video ortaya çıktıktan sonra Acun Ilıcalı’ya ait bir video daha sosyal medyaya düştü. O görüntüde de Acun Ilıcalı telefonda konuştuğu birisine “Birileri yapar, videoda bir şey yok ki zaten, hap var mı, ne yani hap var mı?” diyor.
Kırmızı Acı Odası -  Grinin Elli Tonu Parodisi 01:56
Kırmızı Acı Odası - Grinin Elli Tonu Parodisi 3.503 izlenme - 2 yıl önce Gişe rekoları kıran, fakat kitabı kadar sevilmeyen Grinin Elli Tonu filminin parodisi.
Serhat Ve Şeyma İçin Grup Seyran 05:50
Serhat Ve Şeyma İçin Grup Seyran 8.116 izlenme - 9 yıl önce dj boner t-İ-l-k-İ- a-n-d-r-e
Şeyma Erdoğan & Yusuf Güney - Değilsin 04:08
Şeyma Erdoğan & Yusuf Güney - Değilsin 4.324 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: bekle sevdiceğim daha çok erken umudum bittiği yerde değilsin hayaller umutlar bir bir tükensin dik duramayan şen değilsin olmazı oldurmak denktir yanlışa o sıcak sevdayı döndürür kışa düz ovada gönül yolunu şaşa her şeyi kapatan perde değilsin sarkisozu.acikgoz.org gönlüm sevdi seni hemde delice hayaline uzanır elim gizlice hatalar yapar gündüz gece sen sarılacak türde degilsin parmak basıp durma gönül yarama ben cözüm bulamadım sende arama aşkının götürür beni yere ama hiç göremeyen çölde degilsin
Artist Kızı  Dinleyin....güzel Soyluyor..... 01:43
Artist Kızı Dinleyin....güzel Soyluyor..... 6.411 izlenme - 10 yıl önce GÜZELİM NASIL SOYLUYORR...