Hoşgeldiniz!

seyyar satıcı

Gırgır Satıcısının Müthiş İkna Kabiliyeti 02:46
Gırgır Satıcısının Müthiş İkna Kabiliyeti 15.968 izlenme - 5 yıl önce Aday olsa muhtar olur; Gırgır satarak ekmeğinin peşinde koşan satıcının ikna kabiliyeti. Adeta büyüleyip satış yapıyor.
Telsiz Şakasıyla Seyyar Satıcının Aklını Almak 00:07
Telsiz Şakasıyla Seyyar Satıcının Aklını Almak 10.552 izlenme - 4 yıl önce Yere serdiği tişörtleri satarak ekmeğinin derdinde olan olan seyyar satıcıya gençler ufak bir şaka yapmış. Zabıta geldiğini sanan seyyar satıcı neredeyse can verecekmiş.
Pazarlama Dahisi Gırgır Satıcısı 01:02
Pazarlama Dahisi Gırgır Satıcısı 20.196 izlenme - 7 yıl önce Sokakta gırgır satan seyyar satıcı fenomen oldu. Kendine has tavrı ve konuşmasıyla ilgi odağı olan satıcı halin çok memun görünüyor
Ekrana Para Uzatıp Alma Hissi Uyandıran Seyyar Satıcı 05:05
Ekrana Para Uzatıp Alma Hissi Uyandıran Seyyar Satıcı 1.820 izlenme - 1 yıl önce Kimsenin kullanmayacağı cam kesici alet satarak tanıdığımız dayı yeni ürünü ile piyasaya çıkmış. Şimdi ise saç kesen tarak ürününü pazarlıyor. Seyyar satıcı dayı yine oldukça başarılı...
Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 01:38
Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 11.611 izlenme - 8 yıl önce Sokakta limon sıkacağı satan seyyar satıcı fenomen oldu. Kendine has tavrı ve konuşmasıyla ilgi odağı olan satıcı halin çok memun görünüyor
Suryeliye Posta Koyan Urfalı Seyyar Satıcı (Küfür İçerir) 01:03
Suryeliye Posta Koyan Urfalı Seyyar Satıcı (Küfür İçerir) 5.671 izlenme - 5 yıl önce Şanlıurfa'da seyyar satıcılık yapan bir adam sürekli kendi muhitinden geçen bir suriyeli seyyar atıcıdan fazla rahatsız olmuş.
Pazarlama Bölümünü Dereceli İle Bitiren Takım Elbiseli Seyyar Satıcı 05:05
Pazarlama Bölümünü Dereceli İle Bitiren Takım Elbiseli Seyyar Satıcı 8.044 izlenme - 5 yıl önce Sokakta takım elbisesi ile beş liralık saç kesme aleti satan seyyar satıcı bu işte oldukça başarılı.
Pazarlama Yeteneğine Hayran Kalacağınız Seyyar Satıcı 00:30
Pazarlama Yeteneğine Hayran Kalacağınız Seyyar Satıcı 5.371 izlenme - 5 yıl önce Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yaşayan pazarlama yeteneği ile hayranlık uyandıran, farklı satış tekniği sayesinde çok sevilen Ferdi abimizin görüntülerini izliyoruz.
Seyyar Satıcılık Yapan Ninesini Zabıtalardan Savunan Ufaklık 00:37
Seyyar Satıcılık Yapan Ninesini Zabıtalardan Savunan Ufaklık 5.131 izlenme - 6 yıl önce Adam gibi adamlıkta bu hafta zirveyi bu ufaklığa verin. Bu ne cesarettir yarabbi seni tanımak istiyorum yiğidim!
İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan İşportacı 02:01
İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan İşportacı 4.453 izlenme - 4 yıl önce 1 liralık limon sıkacağı satmak için eşsiz bir pazarlama yöntemi sunan işportacı ağabeyimizin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Tuvalete Gitmeye Üşenen Seyyar Satıcı 00:27
Tuvalete Gitmeye Üşenen Seyyar Satıcı 6.297 izlenme - 5 yıl önce Olay her nerede geçiyor bilmiyorum ama sokakta gıda olarak seyyar satıcılık yapan bu pis adam tuvalete gitmeye üşenmiş olacak'ki önlüğünü kamufle ederek pet şişenin içine işiyor.
Sattıklarını Sayabilene Bedava Veren Seyyar Satıcı 00:25
Sattıklarını Sayabilene Bedava Veren Seyyar Satıcı 4.887 izlenme - 5 yıl önce Omuzuna asılı çantasında atletten çoraba her şey bulunan seyyar satıcı abimiz. Sattığı ürünleri öyle bir sayıyor ki seyyar satıcı abimiz döktürüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı 02:07
İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı 5.130 izlenme - 5 yıl önce İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı * Görüntüler Ankara'dan...
İzlemeye Doyum Olmayan Seyyar Satıcı 01:31
İzlemeye Doyum Olmayan Seyyar Satıcı 3.326 izlenme - 4 yıl önce Sattığı meyve sebze soyacağı aleti satmak için farlı yöntemler seçen seyyar satıcı teknolojiye de ayak uydurmuş mikrofonu ile şovunu yapmış.
İşportacılığın Hakkını Veren Abimiz 01:22
İşportacılığın Hakkını Veren Abimiz 4.901 izlenme - 5 yıl önce Anlatımı ve akıcı konuşması ile işportacılığın hakkını veren emekçi abimiz.
Zabıta ile Ot Satan Teyzenin Diyaloğu 01:37
Zabıta ile Ot Satan Teyzenin Diyaloğu 2.393 izlenme - 4 yıl önce Bir zabıta memurunun sokakta kendi topladığı otları satan teyze ile diyalog yürekleri ısıtan cinsten. Zabıta teyzeyi güzellikle uyarmış teyze de zabıtayı kırmamış.
Bir Mısır Alana Bir Espri Bedava 01:48
Bir Mısır Alana Bir Espri Bedava 4.652 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır'da sıradışı bir seyyar satıcı: http://bbc.in/2F8xYQw
Tezgahının Başında Durmasa Da Müşterinin Geldiğini Hisseden Seyyar Satıcı 00:36
Tezgahının Başında Durmasa Da Müşterinin Geldiğini Hisseden Seyyar Satıcı 4.320 izlenme - 5 yıl önce Seyyar satıcının tezgahının başına gittiğinizde, satıcıyı siz görmeseniz de o sizin görür ve saniyeler içinde tezgahının başında olur. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Sinek Bandı Satan Trakyalı Seyyar Satıcı 00:53
Sinek Bandı Satan Trakyalı Seyyar Satıcı 2.944 izlenme - 5 yıl önce Yurdumun seyyar satıcısı bile eğlenceli Trakyalı bu seyyar satıcı elindeki sinek bandını satarken eğlenceli bir performans sergilemiş.
Annesinin Mısır Tezgahında Uyuyan Ufaklık 01:28
Annesinin Mısır Tezgahında Uyuyan Ufaklık 1.279 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da mısır satarak geçimini sağlayan kadın küçük kızını da yanına almış. Ancak ufaklık mısır arabasında uyuyakalmış.
Seyyar Holding 27:33
Seyyar Holding 2.316 izlenme - 6 yıl önce Seyyar pilavın mazisi ve seyyar pilav satıcılarının tecrübe ve hikayelerinden oluşan keyifli güzel bir program olmuş,keyifli izlemeler. yönetmen,ilker yiğen
Diva Edasında Elma Satan Amca 01:00
Diva Edasında Elma Satan Amca 3.738 izlenme - 5 yıl önce Seyyar satıcılardan etkileyici bir çok performans izlemiştik. Ancak bu amca elma satan bir satıcı olarak işinin zirvesinde.
Ekrana Para Uzatma İsteği Uyandıran Sokak Satıcısı 02:23
Ekrana Para Uzatma İsteği Uyandıran Sokak Satıcısı 1.168 izlenme - 3 yıl önce Pazarlama teknikleriyle izleyeni ekrana kilitleyen ve ekrana para uzatıp ürünü alma isteği uyandıran sokak satıcısı adam. Pazarlamaya giriş dersinde izletilmesi gereken eğlenceli bir video.
Zabıta Amirine Kafa Atıp Burun Kıran Seyyar Satıcı 01:43
Zabıta Amirine Kafa Atıp Burun Kıran Seyyar Satıcı 2.654 izlenme - 4 yıl önce Seyyar satıcı tezgahını almak isteyen zabıta memuruna kafa atarak burnunu kırdı.
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 02:10
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 3.791 izlenme - 8 yıl önce İstanbul Eminönü’nde seyyar satıcılar, zabıta ekiplerine palalarla saldırdı. Adeta bir meydan savaşını andıran görüntülerse, kameralara yansıdı. Eminönü’nde sabah saatlerinde seyyar satıcı denetimi yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri, seyyar satıcıların saldırısına uğradı.
Önce İlaçlama Sonra Tıraşlama Yapan Seyyar Satıcı 00:56
Önce İlaçlama Sonra Tıraşlama Yapan Seyyar Satıcı 1.196 izlenme - 3 yıl önce Sattığı ürünün tanıtımını yapan seyyar satıcı amca bu işte tam bir profesyonel olmuş. İnsanın ekrana parayı uzatıp bir tane alası geliyor.
Çin İşi Seyyar Satıcı 03:07
Çin İşi Seyyar Satıcı 1.843 izlenme - 4 yıl önce Ülkemizde görmeye alıştığımız , sattığı ürünü şiirsel anlatımlarıyla tanıtan seyyar satıcıların Çin şubesini izliyoruz. Gözünü seveyim bizim seyyar satıcılarımızın...
Seyyar Satıcıların En Kibarı Helvacı Amca 00:31
Seyyar Satıcıların En Kibarı Helvacı Amca 1.757 izlenme - 4 yıl önce İlerlemiş yaşına rağmen sırtında helva torbası ile ekmeğini taştan çıkaran helvacı amca kibarlığı ile kimseyi kırmadan satışını yapıyor.