Hoşgeldiniz!

seyyar satıcı

Pazarlama Bölümünü Dereceli İle Bitiren Takım Elbiseli Seyyar Satıcı 05:05
Pazarlama Bölümünü Dereceli İle Bitiren Takım Elbiseli Seyyar Satıcı 7.539 izlenme - 1 ay önce Sokakta takım elbisesi ile beş liralık saç kesme aleti satan seyyar satıcı bu işte oldukça başarılı.
Tezgahının Başında Durmasa Da Müşterinin Geldiğini Hisseden Seyyar Satıcı 00:36
Tezgahının Başında Durmasa Da Müşterinin Geldiğini Hisseden Seyyar Satıcı 4.105 izlenme - 4 hafta önce Seyyar satıcının tezgahının başına gittiğinizde, satıcıyı siz görmeseniz de o sizin görür ve saniyeler içinde tezgahının başında olur. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Sinek Bandı Satan Trakyalı Seyyar Satıcı 00:53
Sinek Bandı Satan Trakyalı Seyyar Satıcı 1.977 izlenme - 3 hafta önce Yurdumun seyyar satıcısı bile eğlenceli Trakyalı bu seyyar satıcı elindeki sinek bandını satarken eğlenceli bir performans sergilemiş.
Zabıta Ekiplerinin Müdahalesine Vatandaş Kalkan Oldu 01:50
Zabıta Ekiplerinin Müdahalesine Vatandaş Kalkan Oldu 3.781 izlenme - 2 ay önce Trabzon'da yetiştirdiği gıda ürünlerini satmaya çalışan Asiye Y.’ye zabıta ekipleri müdahale ederek götürmek istedi. Vatandaş tepki gösterip Asiye teyzeye kalkan olunca zabıta ekipleri de olay yerinden ayrıldı.
Gırgır Satıcısının Müthiş İkna Kabiliyeti 02:46
Gırgır Satıcısının Müthiş İkna Kabiliyeti 14.251 izlenme - 8 ay önce Aday olsa muhtar olur; Gırgır satarak ekmeğinin peşinde koşan satıcının ikna kabiliyeti. Adeta büyüleyip satış yapıyor.
Zabıtanın Yere Döktüğü Çilekleri Vatandaşın Satın Alması 00:44
Zabıtanın Yere Döktüğü Çilekleri Vatandaşın Satın Alması 8.198 izlenme - 5 ay önce Adana’da Atatürk Caddesi’nde seyyar satıcının tablasında bulunan çilekleri zabıta ekipleri yere dökmüş. Ekipler seyyar satıcının tablasını alarak olay yerinden ayrılırken yere dökülen çileği çevredeki vatandaşlar satın almak için birbiriyle yarışmış.
Bir Mısır Alana Bir Espri Bedava 01:48
Bir Mısır Alana Bir Espri Bedava 4.597 izlenme - 3 ay önce Diyarbakır'da sıradışı bir seyyar satıcı: http://bbc.in/2F8xYQw
İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı 02:07
İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı 5.013 izlenme - 5 ay önce İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı * Görüntüler Ankara'dan...
Sattıklarını Sayabilene Bedava Veren Seyyar Satıcı 00:25
Sattıklarını Sayabilene Bedava Veren Seyyar Satıcı 4.664 izlenme - 6 ay önce Omuzuna asılı çantasında atletten çoraba her şey bulunan seyyar satıcı abimiz. Sattığı ürünleri öyle bir sayıyor ki seyyar satıcı abimiz döktürüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İşportacılığın Hakkını Veren Abimiz 01:22
İşportacılığın Hakkını Veren Abimiz 4.741 izlenme - 5 ay önce Anlatımı ve akıcı konuşması ile işportacılığın hakkını veren emekçi abimiz.
Pazarlama Dahisi Gırgır Satıcısı 01:02
Pazarlama Dahisi Gırgır Satıcısı 19.369 izlenme - 3 yıl önce Sokakta gırgır satan seyyar satıcı fenomen oldu. Kendine has tavrı ve konuşmasıyla ilgi odağı olan satıcı halin çok memun görünüyor
Temizliği İle Örnek Alınması Gereken Seyyar Satıcı 00:53
Temizliği İle Örnek Alınması Gereken Seyyar Satıcı 3.364 izlenme - 4 ay önce Brezilya'da yol üzerinde yiyecek satan adamın yemek pişirmek için suyu aldığı yer amatör kameraya böyle yansımış.
Taksim’de Şemsiye Satıcılarının Meydan Kavgası 00:48
Taksim’de Şemsiye Satıcılarının Meydan Kavgası 5.784 izlenme - 8 ay önce İstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle Taksim Meydanı’na çıkan seyyar şemsiye satıcıları yer kapma yüzünden birbirine girmiş.
Doktora Da Ben Gözlük Satıyorum Diyen İşportacı 03:12
Doktora Da Ben Gözlük Satıyorum Diyen İşportacı 3.303 izlenme - 8 ay önce İşportada ulu orta satılan gözlükler ve parfümler tehlike saçıyor. Güneş gözlüğünün yanında numaralı gözlük de satan bir satıcı, ‘Doktor bile bizden alıyor’ diyerek müşteriyi ikna etmeye çalışıyor
Zabıta ile Kadın Seyyar Satıcı Arasında Yaşanan Arbede 00:59
Zabıta ile Kadın Seyyar Satıcı Arasında Yaşanan Arbede 4.673 izlenme - 11 ay önce İstanbul Üsküdar'da izinsiz satış yaptığı iddiasıyla zabıtanın müdahale ettiği seyyar satıcı kadın ile Üsküdar Zabıtası arasında yaşanan arbede amatör kameraya böyle yansımış. Satıcı kadının bayılmasıyla sona eren görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Üsküdar Belediyesi, 2 zabıta memurunun açığa almış.
Seyyar Satıcılık Yapan Ninesini Zabıtalardan Savunan Ufaklık 00:37
Seyyar Satıcılık Yapan Ninesini Zabıtalardan Savunan Ufaklık 5.092 izlenme - 1 yıl önce Adam gibi adamlıkta bu hafta zirveyi bu ufaklığa verin. Bu ne cesarettir yarabbi seni tanımak istiyorum yiğidim!
Diva Edasında Elma Satan Amca 01:00
Diva Edasında Elma Satan Amca 3.149 izlenme - 7 ay önce Seyyar satıcılardan etkileyici bir çok performans izlemiştik. Ancak bu amca elma satan bir satıcı olarak işinin zirvesinde.
Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 01:38
Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 11.497 izlenme - 3 yıl önce Sokakta limon sıkacağı satan seyyar satıcı fenomen oldu. Kendine has tavrı ve konuşmasıyla ilgi odağı olan satıcı halin çok memun görünüyor
Van'ın Romantik Fındık Satıcısı 00:24
Van'ın Romantik Fındık Satıcısı 2.246 izlenme - 6 ay önce Seyyar satıcılar genelde avazı çıktığı kadar bağırıp ürünlerini satmaya bağlamış. Ancak bu dayı işi romantizme bağlamış.
Seyyar Holding 27:33
Seyyar Holding 2.264 izlenme - 12 ay önce Seyyar pilavın mazisi ve seyyar pilav satıcılarının tecrübe ve hikayelerinden oluşan keyifli güzel bir program olmuş,keyifli izlemeler. yönetmen,ilker yiğen
Bakan' a Küfür Eden Seyyar Satıcı 00:50
Bakan' a Küfür Eden Seyyar Satıcı 10.999 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da Ulu Camii çıkışı, Bakan Faruk Çelik'in korumalarından isyan eden seyyar satıcı amcamızın duygularına gem vuramadığı an...
çorlu zabıta seyyar satıcı kavgası 00:06
çorlu zabıta seyyar satıcı kavgası 16.683 izlenme - 7 yıl önce çorlu zabıta seyyar satıcı kavgası
Hipnoz Etkisi Yaratan Seyyar Satıcı 04:36
Hipnoz Etkisi Yaratan Seyyar Satıcı 1.124 izlenme - 5 ay önce Bursa da seyyar satıcı abimizin muhteşem ürün tanıtımı. Gırgır tarzında sattığı ürünü öyle bir tanıtıyor ki gelen geçen ürünü hipnoz olmuşcasına alıyor.
Seyyar Satıcının İkna Etme Kabiliyeti 01:22
Seyyar Satıcının İkna Etme Kabiliyeti 1.108 izlenme - 5 ay önce Pazarlama yeteneği üst düzeyde olan ve limon suyu sıkacağı satan seyyar satıcının müthiş ikna etme kabiliyeti izleyenleri hayran bırakmış efendim.
Zabıtadan Dükkanıyla Birlikte Kaçan Ayakkabıcı  Dayı 01:13
Zabıtadan Dükkanıyla Birlikte Kaçan Ayakkabıcı Dayı 2.152 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da Büyükşehir Belediyesi'nin seyyar satıcılara karşı yaptığı operasyonda geçimini ayakkabı boyacılığı ve tamiri ile geçinen bu dayının zabıtadan dükkanıyla beraber kaçması kameralara yansıdı.
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 02:10
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 3.593 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Eminönü’nde seyyar satıcılar, zabıta ekiplerine palalarla saldırdı. Adeta bir meydan savaşını andıran görüntülerse, kameralara yansıdı. Eminönü’nde sabah saatlerinde seyyar satıcı denetimi yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri, seyyar satıcıların saldırısına uğradı.
Haşlanmış Mısırı 2 Saniyede Yiyen Dombili 00:32
Haşlanmış Mısırı 2 Saniyede Yiyen Dombili 2.910 izlenme - 3 yıl önce Mısırcı arkadaşımız, etraftakilere mısır yemenin daha önce hiç denenmemiş bir yolunu gösteriyor. Birkaç saniye içinde mısırdan geriye sadece koçanı kalıyor.
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 00:13
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 2.364 izlenme - 3 yıl önce Abimiz yüksek ihtimal önemli mercilere çok ince mesaj göndermiş. Başka türlü de olabilir tabii. İbretle izleyelim.
İlginç Pamuk Şeker Yapımı 01:28
İlginç Pamuk Şeker Yapımı 5.767 izlenme - 5 yıl önce Pamuk şeker satıcısı bizim alışık olmadığımız şekilde figürlerle pamuk şekeri yapıyor.
Komik Seyyar Satıcı 01:37
Komik Seyyar Satıcı 753 izlenme - 2 yıl önce Seyyar satıcı çok gördük ama bu seyyar satıcı ötekilerinden farklı bu seyyar satıcı ile röportaj yaoıldı karşısındaki adamı hal ve hareketleriyle güldürdü