Hoşgeldiniz!

shaun

Koyun Shaun 18:53
Koyun Shaun 225.567 izlenme - 3 yıl önce Koyun Shaun Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Koyun Shaun (Shaun The Sheep) Çizgi Film İzle 48:00
Koyun Shaun (Shaun The Sheep) Çizgi Film İzle 153.272 izlenme - 2 yıl önce Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Eğlenceli Koyun Shaun 06:15
Eğlenceli Koyun Shaun 168.234 izlenme - 3 yıl önce Funny Cartoon Shaun The Sheep 2013 Ep 14 Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe Dublajlı Fragman 01:02
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe Dublajlı Fragman 136.261 izlenme - 2 yıl önce Ünlü İngiliz çizgi film serisi Shaun the Sheep'in 2015 yapımı animasyon filmi Kuzular Firarda, 17 Nisan 2015'te sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Koyun Shaun (Shaun The Sheep) Çizgi Filmi 07:00
Koyun Shaun (Shaun The Sheep) Çizgi Filmi 81.716 izlenme - 2 yıl önce Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Shaun The Sheep & Flock Dance 00:16
Shaun The Sheep & Flock Dance 71.700 izlenme - 3 yıl önce Shaun The Sheep & Flock Dance
Shaun The Sheep - Zebra Ducks Of The Serengeti 06:16
Shaun The Sheep - Zebra Ducks Of The Serengeti 80.395 izlenme - 3 yıl önce Shaun The Sheep - Zebra Ducks Of The Serengeti
Koyun Shaun - Çizgi Çizmek (Draw The Line) 12:16
Koyun Shaun - Çizgi Çizmek (Draw The Line) 166.667 izlenme - 3 yıl önce Koyun Shaun Draw The Line Koyun Shaun futbol oynuyor ama futbol sahası çizgileri çizmek gerektiği zaman yaşadıkları macerayı hep beraber izliyoruz :)
Koyun Shaun - Yüzme Vakti  ( Offıcıal Vıdeo) 01:18
Koyun Shaun - Yüzme Vakti ( Offıcıal Vıdeo) 59.752 izlenme - 3 yıl önce Shaun the Sheep - Championsheeps - Swimming (OFFICIAL VIDEO) Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Koyun Shaun (Shaun the Sheep) - Büyük Takip (Çizgi Film) 11:36
Koyun Shaun (Shaun the Sheep) - Büyük Takip (Çizgi Film) 41.442 izlenme - 2 yıl önce Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Shaun The Sheep -Stick With Me 05:56
Shaun The Sheep -Stick With Me 55.056 izlenme - 3 yıl önce Shaun the sheep Full 2013 Stick with Me Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
shaun the sheep - of the ba! 07:02
shaun the sheep - of the ba! 77.165 izlenme - 6 yıl önce sağlam bir yapım oyun hamurlarından yapılmıştır...
Kuzular Firarda - Animasyon 1 00:10
Kuzular Firarda - Animasyon 1 32.157 izlenme - 2 yıl önce KUZULAR FİRARDA sinemalarda! www.facebook.com/wearefabula twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
shaun the sheep - the kite 07:00
shaun the sheep - the kite 63.527 izlenme - 6 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
Shaun The Sheep The Four - The Magpie 11:36
Shaun The Sheep The Four - The Magpie 24.987 izlenme - 2 yıl önce Shaun The Sheep The Four Shaun The Sheep The Four - The Magpie
Shaun the Sheep the Movie (2015) Fragman 01:00
Shaun the Sheep the Movie (2015) Fragman 29.394 izlenme - 3 yıl önce
Koyunların Futbol Aşkı Shaun The Sheep 05:56
Koyunların Futbol Aşkı Shaun The Sheep 26.449 izlenme - 4 yıl önce Koyunların Futbol Aşkı
Shaun The Sheep - The Big Chase 2011 - Phn 1/4 11:22
Shaun The Sheep - The Big Chase 2011 - Phn 1/4 14.962 izlenme - 2 yıl önce Shaun The Sheep - The Big Chase 2011 - Phn 1/4..
shaun the sheep - big top timmy 07:02
shaun the sheep - big top timmy 24.647 izlenme - 6 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
shaun the sheep - washday 07:00
shaun the sheep - washday 18.966 izlenme - 6 yıl önce güzel bir oyun hamuru çalışması...
shaun the sheep - tidy up 07:00
shaun the sheep - tidy up 16.052 izlenme - 6 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
Film başlıyor! Cep telefonlarınızı kapatınız 00:29
Film başlıyor! Cep telefonlarınızı kapatınız 6.364 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
shaun the sheep - hiccups 07:00
shaun the sheep - hiccups 11.633 izlenme - 6 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması
Play Doh Oyun Hamuru İle Koyun Shaun Yapımı (Shaun The Sheep) - Oyuncaktv 11:55
Play Doh Oyun Hamuru İle Koyun Shaun Yapımı (Shaun The Sheep) - Oyuncaktv 1.452 izlenme - 9 ay önce Merhaba arkadaşlar, oyun hamuru videolarımıza Kuzular (Shaun The Sheep) çizgi film karakterlerinden Shaun yapımı ile devam ediyoruz! Yapmamızı istediğiniz diğer oyun hamuru şekillerini yorum olarak yazabilirsiniz, İyi seyirler! ;) - Kanalımıza abone olmak için tıklayın: http://goo.gl/ot13mN Oyuncak TV kanalımızda çeşitli oyun hamuru şekillerinden oluşan oyun hamuru videoları, birbirinden güzel sürpriz yumurtalar ve çeşitli oyuncak videoları izleyebilirsiniz! Kanalımızda her hafta yeni videolar yayınlanmaktadır. Kanalımıza abone olmayı unutmayın! ;) - Facebook sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/oyuncaktv - Instagram'da takip edin: http://www.instagram.com/oyuncaktv - Twitter'da takip edin: http://www.twitter.com/oyuncak_tv - Oyuncak TV Blog: http://oyuncaktvblog.blogspot.com İlginizi çekebilecek diğer oyun hamuru videolarımız; - Oyun Hamuru ile Karpuz Dilimi Yapımı https://youtu.be/Z9V_dSRQAjI - Oyun Hamuru ile Fil Yapımı: https://youtu.be/mj6IJ8gCTZc - Oyun Hamuru ile Hamburger Yapımı: https://youtu.be/_ql_OYpmnxQ - Oyun Hamurundan Sürpriz Yumurtalar https://youtu.be/3pRp3SZEKGU - Oyun Hamuru ile Meyve Yapımı https://youtu.be/kx3vLqIG6l4 - Play Doh Oyun Hamuru ile Makaron Yapımı https://youtu.be/kkTsqGA36y0 *************
Koyun Shaun 5.Bölüm 08:56
Koyun Shaun 5.Bölüm 0 izlenme - 3 saat önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oliver Heldens & Shaun Frank ft. Delaney Jane - Shades of Grey 04:40
Oliver Heldens & Shaun Frank ft. Delaney Jane - Shades of Grey 2.873 izlenme - 2 yıl önce Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey ft. Delaney Jane [Lyric Video] 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): I'm losing sleep Got to smoke so I can breathe It's too dark, it's too loud in the city If I had a God, I would say he was wrong Got these scars, but I think they're pretty So I say Hey Been high since yesterday You know it kills the pain It's hard to find the love through every shade of grey So tired, they're the same Never seems to change It's hard to find the love through every shade of grey (x3) I'm losing sleep Got to smoke so I can breathe It's too dark, it's too loud in the city If I had a God, I would say he was wrong Got these scars but I think they're pretty So I say Hey Been high since yesterday You know it kills the pain It's hard to find the love through every shade of grey So tired, they're the same Never seems to change It's hard to find the love through every shade of grey It's hard to find the love through every shade of grey (x3) __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Oliver Heldens & Shaun Frank ft. Delaney Jane - Shades of Grey [Lyric Video] Oliver Heldens & Shaun Frank ft. Delaney Jane - Shades of Grey will be available on Spinnin' Records June 22. Sing-a-long to Oliver Heldens & Shaun Frank ft. Delaney Jane 'Shades Of Grey' and earn your place in the official fan video! Upload your best try to YouTube through the link below for your chance to be selected! Oliver Heldens, Shaun Frank and Delaney Jane will personally select all of the winning entries!
shaun the sheep  - shape up 07:00
shaun the sheep - shape up 5.776 izlenme - 6 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
shaun the sheep - whos the mummy 07:00
shaun the sheep - whos the mummy 5.135 izlenme - 6 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
DVBBS & Shaun Frank - La La Land ft. Delaney Jane 04:07
DVBBS & Shaun Frank - La La Land ft. Delaney Jane 1.018 izlenme - 8 ay önce DVBBS & Shaun Frank ft. Delaney Jane - LA LA LAND (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): I'm so over the game and living for the weekend Let me outta this cage, so we can stop breathing Oohh, fuck it let them talk about us, let them talk about us, Oh they wanna play rough, Oohh fuck it we never gon' stop Move to California and never grow up, You and me in La La La La La Land, We'll be safe in La La La La La Land, These hollywood dreams started in the bedroom, You were telling me I could be anything, If only we could, Run away to La La La La La Land, You and Me in, You and Me in, You and Me in La La La La La Land, The life I'm living right now, Is never what I dreamed of, So Baby can we just drive, til' we hit the ocean, just put the keys in, Oohh, fuck it let them talk about us, let them talk about us, Oh they wanna play rough, Oohh, fuck it they don't know where we'd stop, Move to California and never look back, You and me in La La La La La Land, We'll be safe in La La La La La Land, These hollywood dreams started in the bedroom, You were telling me I could be anything, If only we could, Run away to La La La La La Land, If only we could, Find a way to La La La La La Land You and Me in, You and Me in, You and Me in La La La La La Land, If only we could Run away to La La La La La Land, If only we could, Find a way to La La La La La Land If only we could, Fall a sleep in La La La La La Land (end) __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! DVBBS & Shaun Frank - LA LA LAND ft. Delaney Jane (Official Music Video) Canadian electro duo DVBBS & Canadian DJ/producer Shaun Frank take you on a trip to La La Land guided by the magical voice of Delaney Jane. Dreamy pop vibes intertwined with a catchy modern beat. The perfect soundtrack for a Summer roadtrip. MASSIVE HIT!
shaun the sheep - sheepwalking 06:59
shaun the sheep - sheepwalking 4.049 izlenme - 6 yıl önce güzel bir oyun hamuru çalışması...