Hoşgeldiniz!

Sibel Turnagöl

Kendimi Kadın Olarak Hissettim 01:46
Kendimi Kadın Olarak Hissettim 52.254 izlenme - 2 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
bakire misiniz?sibel turnagöl 01:07
bakire misiniz?sibel turnagöl 33.146 izlenme - 8 yıl önce sibel turnagöl ün oynadığı sinema sahnesinden küçük bir bukle.. bakire misiniz? soruna cevap bilmem..
Kendimi Kadın Olarak Hissettim 01:46
Kendimi Kadın Olarak Hissettim 12.225 izlenme - 2 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Sibel Turnagöl Elli Yıllık Aşk 04:32
Sibel Turnagöl Elli Yıllık Aşk 15.556 izlenme - 8 yıl önce sibel turnagöl elli yıllık aşk adlı parçası başka yerde yok yorumlarınızı beklerim
Oğluna Seks Koçu Tutan Adam 02:43
Oğluna Seks Koçu Tutan Adam 6.059 izlenme - 2 yıl önce "Aile Şerefi" filminde hayırsız oğlu Oktay'a yaptığı inanılmaz yardımlarla ve kıyaklarla hatırladığımız Muhip Arcıman, bu kez "Yolun Sonundaki Karanlık" filminde, içine kapanık oğluna seks hocası ayarlıyor. İzliyoruz...
Yolun Sonundaki Karanlık - Sibel Turnagöl & Yalçın Gülhan (1987 - 85 dk) 01:25:08
Yolun Sonundaki Karanlık - Sibel Turnagöl & Yalçın Gülhan (1987 - 85 dk) 6.001 izlenme - 2 yıl önce Ailesini terk ederek İstanbul'da bir otele yerleşen Zeynep'in (Sibel Turnagöl) amacı şöhret olmaktır. Genç kız, gittiği bir figürasyon bürosunda oyuncu seçimleri yapan Cemil'le (Savaş Yurttaş) tanışır. Bir süre sonra da Zeynep, Cemil'in evinde kalmaya başlar. Bir gece gittikleri diskotekte polis baskınına uğrayan Zeynep, orada bulunan Necdet'in (Yalçın Gülhan) dikkatini çeker. Kendisine bu yolda yardımcı olacağını söyleyen Necdet'in gerçek yüzü ortaya çıkar. Çünkü, Zeynep kendini paralı işadamlarının yatağında bulur. Yönetmen : Orhan Aksoy Senaryo : Orhan Aksoy Yapımcı : Ferit Turgut, Kadir Turgut Görüntü Yönetmeni : Abdullah Gürek Süre : 82 dk Tür : Dram, Duygusal, Kara Film, Macera Özellikler: 35 mm, Renkli Oyuncular: Sibel Turnagöl, Yalçın Gülhan, Savaş Yurttaş, Cezmi Baskın, Levent Kazak, Haluk Kurtoğlu, Muhip Arcıman, Hasan Yıldız, Dündar Aydınlı, Gülsen Tuncer , Mustafa Suphi Baltacı, Yılmaz Kurt, Sami Hazinses, Zeliha Ulutürk, Gülten Ceylan, Günay Güner, Mustafa Yavuz, Müdrike Coşansu, Pekcan Koşar
ADEM İLE HAVVA | TARIK AKAN SİBEL TURNAGÖL 03:49
ADEM İLE HAVVA | TARIK AKAN SİBEL TURNAGÖL 2.543 izlenme - 2 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Sibel Turnagöl ve Kadirizmin Çöküşü 03:45
Sibel Turnagöl ve Kadirizmin Çöküşü 2.622 izlenme - 2 yıl önce Mayolu Sibel Turnagöl meyve suyu reklamında ateşiyle meyve sularını kaynatıyor. Hapisten yeni çıkmış dolu fişek Kadir abimiz bakakalıyor kalakalıyor, şaşı bakıp şaşırıyor.
Adem ile Havva Film Müziği - Paris Nere Bura Nere 01:54
Adem ile Havva Film Müziği - Paris Nere Bura Nere 815 izlenme - 2 yıl önce 1986 yapımı Şerif Gören'in yönetmenliğini yaptığı Adem ile Havva filminin müziği.Tarık Akan ve Sibel turnagöl, adanalı bir mafya babası ile, paris'te eğitim gören elit bir kızın aşkını anlatan bu filmin müzikleri Melih Kibar tarafından yapılmıştır.Açılış ve Kapanış sahneleri olmak üzere filmde iki kere çalar. ne tesadüf aşık olur iki insan birbirine oğlan milli kültürünün verdiği nezaketle kız bir paris mektebinden öğrendiği zerafetle öyle ayrı dünyaların insanıydı ikisi sanki sokak kedisiyle ciğercinin kedisi akrep de yelkovana denk değildir aslında ama yine de 12'den vurulmuşlar sevdaya kızın sevdiği parfüm, oğlanınki kolonya zor ki zor çok zor bu iş paris nere bura nere au revoir (hoşça kal) diye biter bu iş paris nere bura nere
sibel turnagöl - elli yıllık aşk 04:30
sibel turnagöl - elli yıllık aşk 1.270 izlenme - 5 yıl önce demireyo6/sibel turnagöl/elli yıllık aşk/şereflikoçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/sibel turnagöl la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime/damarsa damar burada herşey gönlünce olsun sevgili dinleyicilerim.
Galiba Bakireyim 01:07
Galiba Bakireyim 727 izlenme - 3 yıl önce Manken,fotoğrafçı ve abazan üçgeni iç açıları toplamı 180 derecedir.90 dereceyi kenardan manken kızımızı kesen abazanlarımız oluştururken mankem kızımız! ve fotoğrafçıların nasibine 45 er derecelik açılar düşmektedir.Oysa ki o gariban boyacıya bir iki sıvazlık poz daha versen ne olur sana soruyorum manken apla.Kasadan da kaybetmezsin hem de bir iyilik yapmış olursun.Sırf bu yüzden internet öncesi nesil tekefon hatlarında heba olmuştur.
Kadir İnanır - Kahve Falı (Kadirizmin Çöküşü) 01:17
Kadir İnanır - Kahve Falı (Kadirizmin Çöküşü) 367 izlenme - 2 yıl önce Kadir İnanır'ın Sibel Turnagöl'ü evine götürebilmek için falcı ayağına yattığı evdeki havayı yumuşatmak uğruna ağdalı bir kahve falı bakarak karizmayı dağıttığı hayat köprüsü filminden bir sahne.
Suyu Isıt Geliyorum 00:40
Suyu Isıt Geliyorum 582 izlenme - 2 yıl önce Tarık, arkadaş tavsiyesi üzerine aldığı delikli hacışakir sabunundan da randıman alamayınca imdadına, altın suyuna batırılmış ama çok tutulmadan çekilmiş telefon ahizesiyle "şeftali özlü minnoş" şampuanı yetişecektir.
Kanal D Geliyor! 01:49
Kanal D Geliyor! 544 izlenme - 2 yıl önce Doğan ve Doğuş Holding'in mutlu fakat pek de uzun sürmeyen beraberliklerinin tek ürünüydü Kanal D. İlk kurulduğunda çok göze çarpmasa da 3-4 sene içinde reytinglerde birinci sıraya çıkmış, çok zorda kaldıkça da inmemişti. Halen daha zibilyon tane dizisiyle orta direk türk ailesini neşelendirmeyi ve reklama boğmayı amaç edinmiş kanalımız, hangi ahval ve şeraitlerde yayına başlamış dersiniz? Helikopter ile İstanbul'u turlamak, Galleria önüne tır çekmek gibi enteresan aksiyonların bir özeti olan, Kanal D'nin 15.yılı şerefine yapılmış Disko Kralı'nda ilk defa yayınlanmış bu görüntüleri sizlerle paylaşırken, YouTube'a ekleyen KutayTube'u alkışlarla yaşatıyoruz. Dizi izlemeye devam edin.
Hav Hav Hav 00:38
Hav Hav Hav 421 izlenme - 2 yıl önce Bir ağa Münir Kozan (Tarık Akan) ve onun gönlünü kaptırdığı modern şehrin kadını Aykız (Sibel Turnagöl) Filmin Adı: Adem ile Havva Yönetmen: Şerif Gören Oyuncular: Tarık Akan, Sibel Turnagöl, Erdal Özyağcılar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
Maço Tarık Akan'dan Sibel Turnagöl'e Tokat 02:13
Maço Tarık Akan'dan Sibel Turnagöl'e Tokat 380 izlenme - 2 yıl önce Bir ağa Münir Kozan (Tarık Akan) ve onun gönlünü kaptırdığı modern şehrin kadını Aykız (Sibel Turnagöl) Filmin Adı: Adem ile Havva Yönetmen: Şerif Gören Oyuncular: Tarık Akan, Sibel Turnagöl, Erdal Özyağcılar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
Belki Sapığım ? 00:25
Belki Sapığım ? 208 izlenme - 2 yıl önce Toplumuzda eşya ile ilişki en fazla yastık yada divan delme seviyelerinde oynasa da Tarık, elektrikli süpürge, su ısıtıcısı, hidrofor borusu derken işi bulaşık makinasına kadar götürmüştür. Bu kazma kürek kullanmadan dağları delen Ferhat'ın gelecek vaadeden performansı ablamızı yürekten etkileyecektir.
Bu Kadınlar Kime Gülüyor? 01:04
Bu Kadınlar Kime Gülüyor? 171 izlenme - 2 yıl önce Bir ağa Münir Kozan (Tarık Akan) ve onun gönlünü kaptırdığı modern şehrin kadını Aykız (Sibel Turnagöl) Filmin Adı: Adem ile Havva Yönetmen: Şerif Gören Oyuncular: Tarık Akan, Sibel Turnagöl, Erdal Özyağcılar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
Abuzer'in Kişilik Bölünmesi Final Sahnesi 04:04
Abuzer'in Kişilik Bölünmesi Final Sahnesi 7 izlenme - 1 ay önce
Son Umut Dizisi - Jenerik (1992) 01:14
Son Umut Dizisi - Jenerik (1992) 91 izlenme - 2 yıl önce Belki de bilgilsayar animasyonunun dizi sektöründe ki ilk kullanımlarından biri bile olabilir bu göreceğiniz jenerik. Yoksa ne diye bir serum şişesinin içine sokulsun ki bütün bir dizi ekibi değil mi? Neyse efenim jenerik 1992 yılına ait olan Son Umut adlı diziye aitdir.