Hoşgeldiniz!

sıçan

Restoranı Ele Geçiren Fare Çetesi 01:11
Restoranı Ele Geçiren Fare Çetesi 5.878 izlenme - 10 ay önce Rusya'da gece geç saatlerde bir restoranın önünden geçenler gözlerine inanamamış. Restoranı fareler basmış.
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 02:05
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 37.224 izlenme - 11 yıl önce İşler Her Zaman Yolunda Gitmeyebilir En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 00:32
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 19.596 izlenme - 6 yıl önce Yine sokağa sıçan bir yiğido misyonunu bitirmeye yaklaşmışken ne yazık ki bokunun kurbanı oluyor.
Fareyi Direğe Bağlayıp Sigara İçirmek 01:35
Fareyi Direğe Bağlayıp Sigara İçirmek 8.453 izlenme - 5 yıl önce Şerefsiz herifler, öldürecen mi bırakacan mı ne yapacaksan yap ama eziyet etmek nedir? Yazık hayvancağız öylece kalakalmış. benzerlerini de görmüştük https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/358470/rehin-tutularak-dovulen-fare-hindistan http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/333680/pirincini-calan-fareye-esir-muamelesi-yapan-cinli
Metro İstasyonunda Ayaküstü Sıçan Adam 00:59
Metro İstasyonunda Ayaküstü Sıçan Adam 11.277 izlenme - 7 yıl önce Çin'de yaşanan olayda metroya binmek için metro istasyonuna gelen adam, büyük tuvaletini daha fazla tutamamış ve olduğu yere salıvermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 00:39
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 10.512 izlenme - 9 yıl önce Şişli Etfal'de ayaküstü sıçan teyze'nin başlattığı akımın diğer bir örneği. İki araç arası, sokakta sıçan teyze. Yoksa yeni bir akım mı doğuyor?
Marketin Orta Yerine Sıçan Adam 01:50
Marketin Orta Yerine Sıçan Adam 6.919 izlenme - 7 yıl önce Alışveriş için gittiği marketi büyük tuvaleti gelen adam tuvalete kadar yetişemeyeceğini anlayınca hiç yoktan tuvalet kağıtlarının yanına yapayım demiş.
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 00:38
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 7.646 izlenme - 8 yıl önce sokaklara pisleyen insanlara bir yenisi daha eklendi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fokur Fokur Tuvaletini Yapan Bebek (+18) 00:09
Fokur Fokur Tuvaletini Yapan Bebek (+18) 5.472 izlenme - 5 yıl önce Sevimli bebek oturduğu yerde sıçmaya başlamış. Annesi o an kamerasını eline almış ve çekmeye başlamış.
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 00:38
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 5.098 izlenme - 8 yıl önce Tuvalet insan sıkışınca insanların görmediği bir yere yapıveriyo,nabalım dükkan uzaksa oluyo böyle şeyler bu görüntüdeki abla yörüngeyi şaşırmış sokak ortası niye sokak arası olur yeşillik olur neyse izliyoruz
Adana'da Telefon Bayisine Sıçan Kadın Hırsız 00:59
Adana'da Telefon Bayisine Sıçan Kadın Hırsız 6.648 izlenme - 7 yıl önce Adana'da hırsızlık yaparken yakalanan kadın dükkan çalışanlarının şaşkın bakışları arasında dükkana sıçmış.
Oyun Oynarken Etrafa Sıçan Rus Adam 00:20
Oyun Oynarken Etrafa Sıçan Rus Adam 3.205 izlenme - 7 yıl önce Oyun oynarken nereye sıçacağına şaşıran adam sıkışıyor ne yapacağını bilemiyor yerinde duramıyor ve gidip köşelere sıçıyor sonra değisik şekillerde boşaltım yapıyor.
ramon vs emanuella 03:41
ramon vs emanuella 4.732 izlenme - 15 yıl önce
Slot Makinesinden Ayrılmak İstemeyince Kumarhaneye Sıçan Adam 01:54
Slot Makinesinden Ayrılmak İstemeyince Kumarhaneye Sıçan Adam 3.094 izlenme - 9 yıl önce Daha önce tuvaleti gelip de otobüs durağına, bankamatik önüne, asansöre çaktırmadan sıçanlara rastladık. Şimdiki adam ise kumarhanede slot makinesinde başkasına para kaptırmamak için tuvalete gitmeye üşenip orta yere sıçıyor ve oynamaya devam ediyor.
Hayvanların Gözünden Dünya 02:00
Hayvanların Gözünden Dünya 3.714 izlenme - 9 yıl önce Köpek, kedi, kuş, sinek, yılan, köpek balığı, balık ve sıçanın görüşü ile insan görüşünün karşılaştırmalı olarak sergilendiği video.
Dağ Sıçanının Banyo Keyfi 02:21
Dağ Sıçanının Banyo Keyfi 175 izlenme - 10 ay önce Sevimli dağ sıçanını lavaboda yıkayan adam ve yıkanmaktan keyif alan dağ sıçanının o hallerini izliyoruz...
Dünyanın Altın Madalyalı Tek Sıçanı 01:52
Dünyanın Altın Madalyalı Tek Sıçanı 727 izlenme - 4 yıl önce Magawa isimli bir kahraman sıçan, tarihin altın madalya ile ödüllendirilen ilk sıçanı olmayı başardı. Bu madalyayı kazanma nedeni ise, mayınları bulma konusundaki büyük başarısı.
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 00:32
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 608 izlenme - 6 yıl önce Yine sokağa sıçan bir yiğido misyonunu bitirmeye yaklaşmışken ne yazık ki bokunun kurbanı oluyor.
Sıçan ve Pisik (Çizgi Film) 13:55
Sıçan ve Pisik (Çizgi Film) 1.494 izlenme - 9 yıl önce Sıçan ve Pisik (Çizgi Film) - Güzel Bir Azerbeycan Çizgi Filmi İzleyin Çok Güzel Düzenli Şekilde Çizgi Filmler Nefer26medya kanalında
Keseli Sıçanı Yutan Piton Yılanı 01:16
Keseli Sıçanı Yutan Piton Yılanı 279 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'nın Sydney şehrinde bir piton yılanının keseli sıçanı yutma anı kameralara yakalandı. Keseli sıçan piton yılanına yem olmuş.
Dağ Sıçanlarının Amansız Kavgası 00:06
Dağ Sıçanlarının Amansız Kavgası 12 izlenme - 1 ay önce Dağcı adam tırmanış sırasında iki dağ sıçanının kavgasına şahit olmuş. Dağ sıçanlarının kavgası acımasızca devam etmiş.
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 02:09
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 2.053 izlenme - 11 yıl önce Kendisini daha fazla tutamayıp altına kaçıran hanımefendi zar zor kendinisi araba yıkama servisine atıyor. Pisliğe bulaşan elbiselerini çıkaran kadına yardım edip, temizlenmesini sağlayan yıkama görevlisini alkışlıyoruz.
Yavrularını Boğulmaktan Kurtaran Fare 02:25
Yavrularını Boğulmaktan Kurtaran Fare 314 izlenme - 4 yıl önce .Şiddetli yağmurlar beraberinde seli getirince bu durumdan sadece insanlar değil hayvanlarda mağdur oluyor. Bu farede yuvasını basan selden yavrularını kurtarma çabasına girişmiş.
Yılanın Tavuk Yumurtasını Yutma Anı 00:32
Yılanın Tavuk Yumurtasını Yutma Anı 435 izlenme - 6 yıl önce Bir doğu sıçan yılanı bir tavuk yumurtası yutar. Tavuk yumurtasını sürükleye sürükleye yutmaya başaran yılanın hızlandırılmış görüntüleri.
Keseli Sıçan Yiyecek Almak İçin Kokarcayı Isırdı 00:19
Keseli Sıçan Yiyecek Almak İçin Kokarcayı Isırdı 17 izlenme - 5 ay önce Bir evin verandasına bırakılan tabaktaki yemekleri yemek isteyen kokarca ve keseli sıçan arasında küçük bir rekabet yaşanmış.
Klozetten Çıkan Sıçan 00:07
Klozetten Çıkan Sıçan 193 izlenme - 4 yıl önce Ev ahalisi tuvaletten gelen sesler üzerine merak edip tuvalete gittiklerinde klozetin içindeki sıçanla karşılaşmışlar.
Çin'de Bulunan Metro istasyonunda Adamın Ayaküstü Sıçması 01:35
Çin'de Bulunan Metro istasyonunda Adamın Ayaküstü Sıçması 320 izlenme - 7 yıl önce Çin'de bulunan Metro istasyonunun içine çok sıkışmış bir halde kıçını tutarak inen adam musait bir bölge tespit ettikten sonra, çaresizlikten ayak üstü kibarca sıçmayı başarıyor.
Yolun Ortasında Kavgaya Tutuşan Dağ Sıçanları 00:19
Yolun Ortasında Kavgaya Tutuşan Dağ Sıçanları 34 izlenme - 1 yıl önce Çin'de ormanlık alanın yakınından geçen yola inen dağ sıçanları kavgaya tutuşmuş. Sıçanları çevredeki arabalarda durduramamış.
Belalı Sıçanın Süpürgeli Kadınla Savaşı 00:36
Belalı Sıçanın Süpürgeli Kadınla Savaşı 192 izlenme - 7 yıl önce Agresif bir sıçan ve ona asla bulaşmaması gereken bir ninja abla. Bu hikaye çok başka! Keyifli seyirler efenim...