Hoşgeldiniz!

Sıçan Videoları İzle

Metro İstasyonunda Ayaküstü Sıçan Adam 00:59
Metro İstasyonunda Ayaküstü Sıçan Adam 7.023 izlenme - 3 hafta önce Çin'de yaşanan olayda metroya binmek için metro istasyonuna gelen adam, büyük tuvaletini daha fazla tutamamış ve olduğu yere salıvermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Market Ortamında İçini Döken Adam! 00:56
Market Ortamında İçini Döken Adam! 24.787 izlenme - 4 ay önce Eşi ile market alışverişine çıkan adam büyük tuvaleti geldiğinde sadece etrafa bakmakla yetinip marketi ortasına sıçıveriyor.
Kamyon Sesinden Çılgına Dönen Sıçan Sürüsü  00:18
Kamyon Sesinden Çılgına Dönen Sıçan Sürüsü 4.880 izlenme - 4 hafta önce Çiftlikte kamyon çıkarttığı sesle bir sıçan ülkesini ayaklandırmış nerdeyse sıçanlar bir o yana bir bu yana kaçıyor.Görüntüler Avustralya'dan
 Arkadaşının Suratına Sıçan Panda 00:24
Arkadaşının Suratına Sıçan Panda 24.057 izlenme - 10 ay önce Hayvanlar ne biçim dicen olmaz,bazı hayvanlar akıllı bazıları pek rahat görüntüde pandanın arkadaşının suratına edişini izliyoruz
Maçın İçine Eden Kafes Dövüşçüsü 01:21
Maçın İçine Eden Kafes Dövüşçüsü 46.029 izlenme - 2 yıl önce "The Brown Bomber" Travis Wolford abimiz maçta ne sebeptense artık bildiğin sıçıyor. Tipik bir mercimek çorbası kurbanı.
Spaghetti Yiyen Sıçan 00:58
Spaghetti Yiyen Sıçan 11.626 izlenme - 2 yıl önce 05.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Spaghetti Yiyen Sıçan" başlıklı videoyu izleyin.Yeni videolar ve canlı videolar için kanalıma abone olun
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 02:05
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 36.701 izlenme - 4 yıl önce İşler Her Zaman Yolunda Gitmeyebilir
Mağaza Ortasına Sıçan 22 Yaşında Kız 01:14
Mağaza Ortasına Sıçan 22 Yaşında Kız 21.720 izlenme - 2 yıl önce Etfal'de sıçan teyzenin başlattığı akıma İngiltere'den genç bir kızımız da katılmış.. Yolun sonu shit bucket challenge'a doğru gidiyor beyler, benden uyarması..
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 02:37
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 12.530 izlenme - 9 ay önce Fareleri bilirsiniz en sağlam zehirler bile zor öldürür. Ama böyle allahsızca yapılan tuzaklarla fareleri şamar oğlanına döndüren düzenekleri izliyoruz.
Capslere Konu Olan CatDog Sahnesi 00:06
Capslere Konu Olan CatDog Sahnesi 11.141 izlenme - 1 yıl önce https://imgflip.com/readImage?iid=30583214 Nickelodeon'da yayınlanan ve vücutları birbirine yapışık bir kedi-köpeğin maceralarını anlatan CatDog çizgi filminde, capslere konu olmuş o meşhur sahne... Farenin adı Winslow Oddfellow'dur.
Korkudan Altına Sıçan Adam 00:21
Korkudan Altına Sıçan Adam 17.884 izlenme - 4 yıl önce Korkudan Altına Sıçan Adam
Sıçanların Bastığı kafeterya 00:37
Sıçanların Bastığı kafeterya 2.047 izlenme - 7 ay önce Madrid'in en merkezi caddelerinden Alcala caddesindeki bir kafeteryanın önünden sabahın ilk saatlerinde geçen insanlar gördüklerine inanamadılar. Bir grup sıçanın vitrindeki sandviçlerin arasında cirit attıklarını görenlerin yetkililere haber vermesiyle işletme mühürlenerek kapatıldı. İspanya'da 300'den fazla işletmesi bulunan meşhur kafe/fırın zinciri Granier olaydan sonra büyük üzüntü duyduklarını ve şirket olarak olayın derinlemesine araştırılacağını ve sorumlulara gerekli yaptırımların yapılacağını duyurdu.
Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 02:45
Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 3.376 izlenme - 8 ay önce Ortalarına aldıkları sıçanla maytap geçen bu şerefsiz adi kargalar hayvanseverlerin tepkisini aldı.
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 00:21
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 6.851 izlenme - 2 yıl önce Bu videodan çıkaracağımız sonuç, ishalsen ne olursa olsun karnını sıkıştıracak hareket yapma, gaz çıkarma! Yok sa alta sıçmak kaçınılmaz.
1.5 Milyon Dolarlık Tablonun İçine Sıçan Çocuk 01:05
1.5 Milyon Dolarlık Tablonun İçine Sıçan Çocuk 8.366 izlenme - 2 yıl önce Tayvan’ın başkenti Taipei’de bir sanat galerisinde, elinde içecek kutusuyla yürümekte olan 12 yaşındaki bir çocuk, dengesini kaybederek 1.5 milyon dolarlık bir tablonun üzerine düştü. Tablonun üzerinde yumruk büyüklüğünde bir delik açıldı. (DHA)
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 00:39
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 4.616 izlenme - 2 yıl önce Şişli Etfal'de ayaküstü sıçan teyze'nin başlattığı akımın diğer bir örneği. İki araç arası, sokakta sıçan teyze. Yoksa yeni bir akım mı doğuyor?
Oyun Oynarken Etrafa Sıçan Rus Adam 00:20
Oyun Oynarken Etrafa Sıçan Rus Adam 735 izlenme - 4 ay önce Oyun oynarken nereye sıçacağına şaşıran adam sıkışıyor ne yapacağını bilemiyor yerinde duramıyor ve gidip köşelere sıçıyor sonra değisik şekillerde boşaltım yapıyor.
Ağır Çekimde Fare Avlamak 04:03
Ağır Çekimde Fare Avlamak 4.447 izlenme - 2 yıl önce Bahçeyi işgal eden farelerin birer birer avlanması. Yeni yapılmış ateş dolu bir sabah seksinden sonra iyi gider bu video.
Konserde Sıçan Hanım Kız 01:25
Konserde Sıçan Hanım Kız 10.294 izlenme - 3 yıl önce Ehh konser ortamı, her yer zaten olmuş folloş, hanım kızımızın kafası zaten olmuş 56, ee bok desen baş vermiş boyuna zorluyor o da oturmuş yeşilliklere sıyırmış külotu (dikkatinizi çekerim kilot değil) koyvermiş gitmiş. Ohhh içine dert mi edecen be anacım koyver tabi.
Seks Bağımlısı Erkek Farenin Dramı 01:40
Seks Bağımlısı Erkek Farenin Dramı 5.637 izlenme - 3 yıl önce Mikili filmlere ilham veren fare kardeşimiz 2 haftalık çiftleşme sezonunda yemeden içmeden kanguru gibi sekerek karı kız kovalamaktadır. Nihayetinde kendi ölür geride sayabildiğim kadarıyla 6-7 tane gözü yaşlı dul bırakır.
Çin'de Bulunan Metro istasyonunda Adamın Ayaküstü Sıçması 01:35
Çin'de Bulunan Metro istasyonunda Adamın Ayaküstü Sıçması 151 izlenme - 3 hafta önce Çin'de bulunan Metro istasyonunun içine çok sıkışmış bir halde kıçını tutarak inen adam musait bir bölge tespit ettikten sonra, çaresizlikten ayak üstü kibarca sıçmayı başarıyor.
Keseli Sıçanı Evcilleştiren Adam 00:54
Keseli Sıçanı Evcilleştiren Adam 1.268 izlenme - 8 ay önce Bu hayvanın ismi “Opossum”. Türkçe’de “Amerikan keseli sıçanı” diye geçiyor. Avustralyalı bu abimiz hayvanı bulup eğitiyor daha bebek denecek yaştaki minik yavru da gayet mutlu görünüyor.Yavru daldan dala atlıyor, adamın cebine girip çıkyor neşeli bir şekilde beraber yaşayıp gidiyorlar.
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 00:22
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 7.625 izlenme - 4 yıl önce http://www.facebook.com/fhm.13 Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın
Tuvalet Faresi 00:57
Tuvalet Faresi 3.234 izlenme - 3 yıl önce Videoda görüldüğü üzre fareler veya bizim değimimizle sıçanlar ile ilgili bir deney yapılıyor. Deneyde görüyoruz ki sıçan su dolu dar tuvalet borularından rahatça ve gayet profesyonelce geçip yüzeye ulaşabiliyor. Yani şu videodan sonra evin etrafında falan bir sıçan gördükten sonra gidip rahatça sıçabilecek misiniz?
Şişli Etfal'de Ayaküstü Sıçan Teyze 01:06
Şişli Etfal'de Ayaküstü Sıçan Teyze 2.503 izlenme - 2 yıl önce Şu pardösü ve çarşaf ne büyük bir rahatlık, ne büyük bir konformuş şimdi anladım. İzleyelim.
Asansörde Sıçan Kadın 00:42
Asansörde Sıçan Kadın 4.222 izlenme - 2 yıl önce Benim mi yanlışım var yoksa yabancı ülkelerde tuvalet sıkıntısı mı anlamış değilim. Geçen süpermarkette tanık olduğumuz olay bu sefer asansörde gerçekleşiyor. Bu seferki en azından necasetten taharet'ini yapmış. Süpermarketin içine etme : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/121494/supermarketin-ortasina-sican-kadin
Uzakdoğu Usulü Fare Yahnisi (+18 ) 02:24
Uzakdoğu Usulü Fare Yahnisi (+18 ) 3.885 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu ülkelerinin birinde (sanırım japonlar) farelerle yapılan Bir yemeğin hazırlanış aşaması anlatıyor. Bizde nasıl Milli yiyeceğimiz kokoreçse bunlarında fare yahni herhalde..
Hayvanların Gözünden Dünya 02:00
Hayvanların Gözünden Dünya 2.417 izlenme - 2 yıl önce Köpek, kedi, kuş, sinek, yılan, köpek balığı, balık ve sıçanın görüşü ile insan görüşünün karşılaştırmalı olarak sergilendiği video.
Slot Makinesinden Ayrılmak İstemeyince Kumarhaneye Sıçan Adam 01:54
Slot Makinesinden Ayrılmak İstemeyince Kumarhaneye Sıçan Adam 1.347 izlenme - 2 yıl önce Daha önce tuvaleti gelip de otobüs durağına, bankamatik önüne, asansöre çaktırmadan sıçanlara rastladık. Şimdiki adam ise kumarhanede slot makinesinde başkasına para kaptırmamak için tuvalete gitmeye üşenip orta yere sıçıyor ve oynamaya devam ediyor.
Sıçan Ve Pisik - Azerbaycan Çizgi Filmleri 13:55
Sıçan Ve Pisik - Azerbaycan Çizgi Filmleri 3.329 izlenme - 4 yıl önce Sıçan Ve Pisik - Azerbaycan Çizgi Filmleri