Hoşgeldiniz!

sıçan

 Arkadaşının Suratına Sıçan Panda 00:24
Arkadaşının Suratına Sıçan Panda 39.205 izlenme - 6 yıl önce Hayvanlar ne biçim dicen olmaz,bazı hayvanlar akıllı bazıları pek rahat görüntüde pandanın arkadaşının suratına edişini izliyoruz
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 00:32
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 19.340 izlenme - 4 yıl önce Yine sokağa sıçan bir yiğido misyonunu bitirmeye yaklaşmışken ne yazık ki bokunun kurbanı oluyor.
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 02:05
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 37.157 izlenme - 9 yıl önce İşler Her Zaman Yolunda Gitmeyebilir
Market Ortamında İçini Döken Adam! 00:56
Market Ortamında İçini Döken Adam! 30.809 izlenme - 5 yıl önce Eşi ile market alışverişine çıkan adam büyük tuvaleti geldiğinde sadece etrafa bakmakla yetinip marketi ortasına sıçıveriyor.
Dev Sıçanın Vietnamlı Kadına Saldırması 00:36
Dev Sıçanın Vietnamlı Kadına Saldırması 20.901 izlenme - 5 yıl önce Çılgın erkekler etrafı kapalı küçük bir bölgeye kız arkadaşlarını indirip birde o bölgeye büyük bir fare (sıçan) bırakınca ortaya komik görüntüler çıkmış. İzliyoruz efendim.
Fareyi Direğe Bağlayıp Sigara İçirmek 01:35
Fareyi Direğe Bağlayıp Sigara İçirmek 8.082 izlenme - 3 yıl önce Şerefsiz herifler, öldürecen mi bırakacan mı ne yapacaksan yap ama eziyet etmek nedir? Yazık hayvancağız öylece kalakalmış. benzerlerini de görmüştük https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/358470/rehin-tutularak-dovulen-fare-hindistan http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/333680/pirincini-calan-fareye-esir-muamelesi-yapan-cinli
Spaghetti Yiyen Sıçan 00:58
Spaghetti Yiyen Sıçan 12.731 izlenme - 7 yıl önce 05.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Spaghetti Yiyen Sıçan" başlıklı videoyu izleyin.Yeni videolar ve canlı videolar için kanalıma abone olun
Dükkan Önünde Ayakta Sıçan Adam 00:31
Dükkan Önünde Ayakta Sıçan Adam 11.680 izlenme - 4 yıl önce Tuvaleti gelen adam tuvalete gitme gereği duymadan sokak ortasında büyük tuvaletini koyvermiş. Tabi o anda güvenlik kamerasıda kayıttaymış.
Otobüse Büyük Tuvaletini Yapan Adam 00:10
Otobüse Büyük Tuvaletini Yapan Adam 14.174 izlenme - 5 yıl önce Uzakdoğu ülkelerinin birinde yaşanan olayda toplu taşıma aracı olan otobüste bütün insanların içinde tuvaletini yapan adamı izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Metro İstasyonunda Ayaküstü Sıçan Adam 00:59
Metro İstasyonunda Ayaküstü Sıçan Adam 10.656 izlenme - 5 yıl önce Çin'de yaşanan olayda metroya binmek için metro istasyonuna gelen adam, büyük tuvaletini daha fazla tutamamış ve olduğu yere salıvermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 00:39
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 10.330 izlenme - 7 yıl önce Şişli Etfal'de ayaküstü sıçan teyze'nin başlattığı akımın diğer bir örneği. İki araç arası, sokakta sıçan teyze. Yoksa yeni bir akım mı doğuyor?
Sıçarken Yakalanan Veledin Komik Kaçışı 00:11
Sıçarken Yakalanan Veledin Komik Kaçışı 7.526 izlenme - 4 yıl önce Videoyu izlerken şöyle bir doksanlara gitmedim değil hani. En güzeli inşaata sıçmaktı sanki. Böyle alanlar riskli
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 00:21
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 7.844 izlenme - 8 yıl önce Bu videodan çıkaracağımız sonuç, ishalsen ne olursa olsun karnını sıkıştıracak hareket yapma, gaz çıkarma! Yok sa alta sıçmak kaçınılmaz.
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 02:37
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 12.953 izlenme - 6 yıl önce Fareleri bilirsiniz en sağlam zehirler bile zor öldürür. Ama böyle allahsızca yapılan tuzaklarla fareleri şamar oğlanına döndüren düzenekleri izliyoruz.
Fokur Fokur Tuvaletini Yapan Bebek (+18) 00:09
Fokur Fokur Tuvaletini Yapan Bebek (+18) 3.886 izlenme - 3 yıl önce Sevimli bebek oturduğu yerde sıçmaya başlamış. Annesi o an kamerasını eline almış ve çekmeye başlamış.
Marketin Orta Yerine Sıçan Adam 01:50
Marketin Orta Yerine Sıçan Adam 4.496 izlenme - 5 yıl önce Alışveriş için gittiği marketi büyük tuvaleti gelen adam tuvalete kadar yetişemeyeceğini anlayınca hiç yoktan tuvalet kağıtlarının yanına yapayım demiş.
Oltaya Gelen Sıçan 00:13
Oltaya Gelen Sıçan 1.496 izlenme - 3 yıl önce Buz tutan gölde balık avlamak isteyen adamlara bir sürpriz ile karşılaşmış. Oltaya balık geldiğini sanan adamların karşısına bir sıçan çıkmış.
Boğulmaktan Kurtarılan Sıçan 01:00
Boğulmaktan Kurtarılan Sıçan 2.706 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Michigan eyaletinde, tekneyle tura çıkan çift, suyun yüzeyinde kalmaya çalışmaktan yorgun düşmüş bir keseli sıçanı boğulmaktan kurtarmış.
Çıngıraklı Yılandan Her Defasında Kurtulan Kanguru Sıçanı 01:18
Çıngıraklı Yılandan Her Defasında Kurtulan Kanguru Sıçanı 1.961 izlenme - 3 yıl önce İki ayak üzerinde kanguru gibi sıçramalarından dolayı kanguru sıçanı denilen bu fare cinsi çevikliği sayesinde kendisine saldıran yılandan her defasında kurtulmuş.
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 00:38
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 4.670 izlenme - 6 yıl önce sokaklara pisleyen insanlara bir yenisi daha eklendi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Keseli Sıçanı Yutan Piton Yılanı 01:16
Keseli Sıçanı Yutan Piton Yılanı 196 izlenme - 3 ay önce Avustralya'nın Sydney şehrinde bir piton yılanının keseli sıçanı yutma anı kameralara yakalandı. Keseli sıçan piton yılanına yem olmuş.
1.5 Milyon Dolarlık Tablonun İçine Sıçan Çocuk 01:05
1.5 Milyon Dolarlık Tablonun İçine Sıçan Çocuk 8.753 izlenme - 7 yıl önce Tayvan’ın başkenti Taipei’de bir sanat galerisinde, elinde içecek kutusuyla yürümekte olan 12 yaşındaki bir çocuk, dengesini kaybederek 1.5 milyon dolarlık bir tablonun üzerine düştü. Tablonun üzerinde yumruk büyüklüğünde bir delik açıldı. (DHA)
Adana'da Telefon Bayisine Sıçan Kadın Hırsız 00:59
Adana'da Telefon Bayisine Sıçan Kadın Hırsız 4.889 izlenme - 5 yıl önce Adana'da hırsızlık yaparken yakalanan kadın dükkan çalışanlarının şaşkın bakışları arasında dükkana sıçmış.
Şişli Etfal'de Ayaküstü Sıçan Teyze 01:06
Şişli Etfal'de Ayaküstü Sıçan Teyze 5.104 izlenme - 7 yıl önce Şu pardösü ve çarşaf ne büyük bir rahatlık, ne büyük bir konformuş şimdi anladım. İzleyelim.
Tuvalet Faresi 00:57
Tuvalet Faresi 4.740 izlenme - 8 yıl önce Videoda görüldüğü üzre fareler veya bizim değimimizle sıçanlar ile ilgili bir deney yapılıyor. Deneyde görüyoruz ki sıçan su dolu dar tuvalet borularından rahatça ve gayet profesyonelce geçip yüzeye ulaşabiliyor. Yani şu videodan sonra evin etrafında falan bir sıçan gördükten sonra gidip rahatça sıçabilecek misiniz?
Oyun Oynarken Etrafa Sıçan Rus Adam 00:20
Oyun Oynarken Etrafa Sıçan Rus Adam 3.122 izlenme - 5 yıl önce Oyun oynarken nereye sıçacağına şaşıran adam sıkışıyor ne yapacağını bilemiyor yerinde duramıyor ve gidip köşelere sıçıyor sonra değisik şekillerde boşaltım yapıyor.
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 00:38
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 2.800 izlenme - 6 yıl önce Tuvalet insan sıkışınca insanların görmediği bir yere yapıveriyo,nabalım dükkan uzaksa oluyo böyle şeyler bu görüntüdeki abla yörüngeyi şaşırmış sokak ortası niye sokak arası olur yeşillik olur neyse izliyoruz
Dev Piton Keseli Sıçanı Mideye İndirdi 02:04
Dev Piton Keseli Sıçanı Mideye İndirdi 2.743 izlenme - 5 yıl önce Avustralya'nın Queensland eyaletinde bir evin arka bahçesinde yaklaşık olarak 2 metre boyundaki dev piton'un gözüne kestirdiği keseli sıçanı yutma anı böyle görüntülenmiş.
ramon vs emanuella 03:41
ramon vs emanuella 4.707 izlenme - 13 yıl önce