Hoşgeldiniz!

sıkılmış

Şahzade ve Derin İngilizcesi 01:05
Şahzade ve Derin İngilizcesi 155 izlenme - 7 yıl önce Şahzade isimli ablamız hayvanları pardon hayranları için kendini her geçen gün geliştirmekte imiş. Son olarak da yabancı hayranları için İngilizce eğitimine ağırlık veren Şahzade ile yapılan kısa bir röpostajı izliyoruz.
Ve Sanayici Duşu Yarattı 00:51
Ve Sanayici Duşu Yarattı 99 izlenme - 7 yıl önce Evet efenim malumunuz sıcaklar aldı yürüdü, 40-41-42-43 derece derken vatandaşın da kafa pişti, beyin aktı akacak tabi. Eee sıcaklardan etkilenen sanayi esnafımız da çareyi duşu icat etmekte bulmuş.
Ansızın Bi' İnfilak - Sıkılmış Macun, Diş Fırçan 03:30
Ansızın Bi' İnfilak - Sıkılmış Macun, Diş Fırçan 17 izlenme - 4 yıl önce Ansızın Bi' İnfilak'ın, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Atımı Hazırlayın" albümünde yer alan "Sıkılmış Macun, Diş Fırçan" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Emre Yasak Müzik: Barış Eskikaya Düzenleme: Ertan Onur Gülanber "Sıkılmış Macun, Diş Fırçan" şarkı sözleri ile Nerden geldiğini bilmesem bile Hiç nerden geldiğini anlamasam daha iyi Belki o zaman anlardım seni… Sensiz olmazdı, yerine koyamazdım Sensiz olmazdı, yerine koyamazdım Peşinden koşup hep ağlardım.. Sensiz yalan, bana kalan Sıkılmış macun, diş fırçan.. Nerden geldiğimi, bilmesen bile Nerden geldiğimi , anlamasan daha iyi Belki o zaman anlardın beni… Sensiz yalan, bana kalan, sensiz yalan bana kalan Sıkılmış macun, diş fırçan.. Sensiz yalan, bana kalan, sensiz yalan bana kalan Sıkılmış macun.. Sıkılmış macun.. Sıkılmış macun…. diş fırçan...