Hoşgeldiniz!

Sıkışık Videoları İzle

Çin'de Bayram Trafiği 02:03
Çin'de Bayram Trafiği 7.695 izlenme - 2 yıl önce Çin'de kutlanan "Altın Hafta" bayramında, bir haftalık tatil için 750 milyon kişi yollara çıkmış ve 50 şeritli Pekin-Hong Kong-Macau otobanı kilitlenmiş. 50 şeritli otoban yap, o bile yetmesin...
Sıkışık  Stuck 2014 Fragman 04:58
Sıkışık Stuck 2014 Fragman 2.532 izlenme - 3 yıl önce Sıkışık Stuck
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 01:35
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 2.348 izlenme - 2 yıl önce Etiyopya'nın en işlek kavşaklarından birinden alınmış görüntüler. Kavşakta hiçbir trafik ışığı ya da yönlendirme sistemi bulunmuyor. Keşmekeş. Vietnam Çin gibi bi şey olmuş.
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 00:24
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 537 izlenme - 2 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförler birbirleriyle taş kağıt makas oynuyor.
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 02:31
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 994 izlenme - 2 yıl önce Trafiğinde sıkıntılar yaşayan Kore'de hem pahalı hem de totalde çok fazla benzin harcayan bir ülke olmalarından dolayı bir petrol şirketi kâr kârdır diyerekten böyle bir uygulamaya gitmiş,mantıklı.
Abdestte Sıkışık İken Namaz Kılınır Mı ? 00:35
Abdestte Sıkışık İken Namaz Kılınır Mı ? 264 izlenme - 2 yıl önce Şemseddin Özaykan Medine İslam Üniversitesi Hadis Fakültesi Mezunu
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 04:02
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 553 izlenme - 3 yıl önce Abimizin Derdi Ne Tam Olarak Anlamadım. Neden Bir İnsan Kendi Hayatını Bu Kadar Tehlikeye Atar Ki? İbretle İzliyoruz.."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 01:02
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 589 izlenme - 2 yıl önce Askeri bir kamyonetten bozma otobüse kaç Kübalı sığar? Küba'nın kanayan yarası toplu taşıma araçları sizlerle. Bunu izleyen Che Guevara mezarında ters döndü. İyi seyirler.
Get Stuck 2014 Trailer 04:58
Get Stuck 2014 Trailer 653 izlenme - 3 yıl önce Sıkışık 2014 Fragman
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 505 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 04:02
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 159 izlenme - 2 yıl önce Abimizin derdi ne tam olarak anlamadım. Neden bir insan kendi hayatını bu kadar tehlikeye atar ki? ibretle izliyoruz..
Bayan Şoför Sıkışık Trafikte Makyaj Yaparsa 01:43
Bayan Şoför Sıkışık Trafikte Makyaj Yaparsa 218 izlenme - 2 yıl önce Direksiyonda makyaj yapmaya çalışan sürücünün kullandığı otomobil önündeki araca çarptı. Bu kadın direksiyon başında bir daha makyaj yapmaz herhalde.
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 03:44
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 100 izlenme - 2 yıl önce Önceki tepe kamerasından izlediğimiz görüntülerin bir de saha içi kamerasıyla çekilmiş görüntüsü. Ortalıkta ne yaya var ne de araba, bol bol motorpisiklet hakim trafiğe, daha iyi, o yoğunluğun arabayla trafikte olduğunu düşünemiyorum
Grup Sıkışık İle Forum'da Müzik Ziyafeti 07:42
Grup Sıkışık İle Forum'da Müzik Ziyafeti 1.201 izlenme - 7 yıl önce grup sıkışık forum mersin'de herkese keyifli dakikalar yaşattı. işte o konserden alıntılar.
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 253 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 01:20
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 358 izlenme - 5 yıl önce Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm.
Çalışır Halde Bırakılan Aracı Çalan Hırsız Sıkışık Trafikte Aracı Terk Etti 07:55
Çalışır Halde Bırakılan Aracı Çalan Hırsız Sıkışık Trafikte Aracı Terk Etti 14 izlenme - 8 ay önce İzmir'de market önünde çalışır durumda bıraktığı aracını çalan hırsız, girdiği çıkmaz sokakta aracı terk etti. Serhat Balkaya aracını, hırsızın araçtan çalmadığı telefon sayesinde buldu.
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 03:46
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 77 izlenme - 2 yıl önce Bazı insanların trafikte rahatlık adına neden motorsikletleri, scooterları kullandığının bence bir kanıtıdır bu video. Eleman artık hatim etmiş trafiği, araçları. Ülkemizde yaygın olmamasının sebebini halen anlayamıyorum.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 53 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Trafikte Gasp Anı 00:54
Trafikte Gasp Anı 99 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da meydana gelen olayda, sıkışık trafikte bekleyen bir araca saldıran saldırganlar arabaya zarar verip araçtakileri gasp etti.