Hoşgeldiniz!

sıkışık

Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 01:35
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 16.434 izlenme - 3 yıl önce Etiyopya'nın en işlek kavşaklarından birinden alınmış görüntüler. Kavşakta hiçbir trafik ışığı ya da yönlendirme sistemi bulunmuyor. Keşmekeş. Vietnam Çin gibi bi şey olmuş.
Çin'de Bayram Trafiği 02:03
Çin'de Bayram Trafiği 8.570 izlenme - 2 yıl önce Çin'de kutlanan "Altın Hafta" bayramında, bir haftalık tatil için 750 milyon kişi yollara çıkmış ve 50 şeritli Pekin-Hong Kong-Macau otobanı kilitlenmiş. 50 şeritli otoban yap, o bile yetmesin...
Sıkışık  Stuck 2014 Fragman 04:58
Sıkışık Stuck 2014 Fragman 2.589 izlenme - 4 yıl önce Sıkışık Stuck
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 00:24
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 571 izlenme - 3 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförler birbirleriyle taş kağıt makas oynuyor.
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 02:31
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 1.025 izlenme - 3 yıl önce Trafiğinde sıkıntılar yaşayan Kore'de hem pahalı hem de totalde çok fazla benzin harcayan bir ülke olmalarından dolayı bir petrol şirketi kâr kârdır diyerekten böyle bir uygulamaya gitmiş,mantıklı.
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 04:02
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 566 izlenme - 3 yıl önce Abimizin Derdi Ne Tam Olarak Anlamadım. Neden Bir İnsan Kendi Hayatını Bu Kadar Tehlikeye Atar Ki? İbretle İzliyoruz.."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Abdestte Sıkışık İken Namaz Kılınır Mı ? 00:35
Abdestte Sıkışık İken Namaz Kılınır Mı ? 278 izlenme - 2 yıl önce Şemseddin Özaykan Medine İslam Üniversitesi Hadis Fakültesi Mezunu
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 01:02
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 742 izlenme - 3 yıl önce Askeri bir kamyonetten bozma otobüse kaç Kübalı sığar? Küba'nın kanayan yarası toplu taşıma araçları sizlerle. Bunu izleyen Che Guevara mezarında ters döndü. İyi seyirler.
Get Stuck 2014 Trailer 04:58
Get Stuck 2014 Trailer 694 izlenme - 4 yıl önce Sıkışık 2014 Fragman
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 509 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Grup Sıkışık İle Forum'da Müzik Ziyafeti 07:42
Grup Sıkışık İle Forum'da Müzik Ziyafeti 1.207 izlenme - 8 yıl önce grup sıkışık forum mersin'de herkese keyifli dakikalar yaşattı. işte o konserden alıntılar.
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 04:02
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 168 izlenme - 3 yıl önce Abimizin derdi ne tam olarak anlamadım. Neden bir insan kendi hayatını bu kadar tehlikeye atar ki? ibretle izliyoruz..
Audi Q5 Akıllı Teknolojiler | Sıkışık Trafik Asistanı 00:28
Audi Q5 Akıllı Teknolojiler | Sıkışık Trafik Asistanı 7 izlenme - 6 ay önce Audi sıkışık trafik asistanı, trafik sıkıştığında 65 km/sa'ya varan hızlarda aracı yavaşlatıp hızlandırabilir ve gerektiğinde direksiyon müdahelesiyle araca yön verebilir. Sistem, ön kameranın yanı sıra radar ve ultrason sensörlerini kullanır ve sistem sınırları dâhilinde hafif direksiyon ayarlamaları yaparak otomobili yönlendirir. Sıkışık trafik yardımcısı bunu yaparken, şerit çizgilerini ve yoldaki diğer araçları kullanır. Sistem sınırlarına eriştiğinde, örneğin trafik hafiflediğinde veya önde keskin bir viraj varsa sürücü tamamen direksiyonu ele almalıdır. Sistem bu durumu sürücüye farklı seviyelerde bildirir. Sistem, aracı otomatik frenleme ile tamamen durdurma ve öndeki araç hareket ettiğinde otomatik olarak harekete geçirme özelliğine de sahiptir.
Bayan Şoför Sıkışık Trafikte Makyaj Yaparsa 01:43
Bayan Şoför Sıkışık Trafikte Makyaj Yaparsa 227 izlenme - 3 yıl önce Direksiyonda makyaj yapmaya çalışan sürücünün kullandığı otomobil önündeki araca çarptı. Bu kadın direksiyon başında bir daha makyaj yapmaz herhalde.
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 293 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 03:44
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 108 izlenme - 2 yıl önce Önceki tepe kamerasından izlediğimiz görüntülerin bir de saha içi kamerasıyla çekilmiş görüntüsü. Ortalıkta ne yaya var ne de araba, bol bol motorpisiklet hakim trafiğe, daha iyi, o yoğunluğun arabayla trafikte olduğunu düşünemiyorum
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 01:20
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 363 izlenme - 5 yıl önce Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm.
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 03:46
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 88 izlenme - 3 yıl önce Bazı insanların trafikte rahatlık adına neden motorsikletleri, scooterları kullandığının bence bir kanıtıdır bu video. Eleman artık hatim etmiş trafiği, araçları. Ülkemizde yaygın olmamasının sebebini halen anlayamıyorum.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 58 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Çalışır Halde Bırakılan Aracı Çalan Hırsız Sıkışık Trafikte Aracı Terk Etti 07:55
Çalışır Halde Bırakılan Aracı Çalan Hırsız Sıkışık Trafikte Aracı Terk Etti 15 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de market önünde çalışır durumda bıraktığı aracını çalan hırsız, girdiği çıkmaz sokakta aracı terk etti. Serhat Balkaya aracını, hırsızın araçtan çalmadığı telefon sayesinde buldu.
Trafikte Gasp Anı 00:54
Trafikte Gasp Anı 100 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da meydana gelen olayda, sıkışık trafikte bekleyen bir araca saldıran saldırganlar arabaya zarar verip araçtakileri gasp etti.