Hoşgeldiniz!

Sıkışık Videoları İzle

Çin'de Bayram Trafiği 02:03
Çin'de Bayram Trafiği 7.570 izlenme - 2 yıl önce Çin'de kutlanan "Altın Hafta" bayramında, bir haftalık tatil için 750 milyon kişi yollara çıkmış ve 50 şeritli Pekin-Hong Kong-Macau otobanı kilitlenmiş. 50 şeritli otoban yap, o bile yetmesin...
Sıkışık  Stuck 2014 Fragman 04:58
Sıkışık Stuck 2014 Fragman 2.523 izlenme - 3 yıl önce Sıkışık Stuck
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 00:24
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 531 izlenme - 2 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförler birbirleriyle taş kağıt makas oynuyor.
Abdestte Sıkışık İken Namaz Kılınır Mı ? 00:35
Abdestte Sıkışık İken Namaz Kılınır Mı ? 260 izlenme - 1 yıl önce Şemseddin Özaykan Medine İslam Üniversitesi Hadis Fakültesi Mezunu
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 02:31
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 981 izlenme - 2 yıl önce Trafiğinde sıkıntılar yaşayan Kore'de hem pahalı hem de totalde çok fazla benzin harcayan bir ülke olmalarından dolayı bir petrol şirketi kâr kârdır diyerekten böyle bir uygulamaya gitmiş,mantıklı.
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 04:02
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 550 izlenme - 3 yıl önce Abimizin Derdi Ne Tam Olarak Anlamadım. Neden Bir İnsan Kendi Hayatını Bu Kadar Tehlikeye Atar Ki? İbretle İzliyoruz.."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 01:02
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 584 izlenme - 2 yıl önce Askeri bir kamyonetten bozma otobüse kaç Kübalı sığar? Küba'nın kanayan yarası toplu taşıma araçları sizlerle. Bunu izleyen Che Guevara mezarında ters döndü. İyi seyirler.
Get Stuck 2014 Trailer 04:58
Get Stuck 2014 Trailer 646 izlenme - 3 yıl önce Sıkışık 2014 Fragman
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 01:35
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 436 izlenme - 2 yıl önce Etiyopya'nın en işlek kavşaklarından birinden alınmış görüntüler. Kavşakta hiçbir trafik ışığı ya da yönlendirme sistemi bulunmuyor. Keşmekeş. Vietnam Çin gibi bi şey olmuş.
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 04:02
Motosikletle Sıkışık Trafikte Yardırmak 157 izlenme - 2 yıl önce Abimizin derdi ne tam olarak anlamadım. Neden bir insan kendi hayatını bu kadar tehlikeye atar ki? ibretle izliyoruz..
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 504 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Bayan Şoför Sıkışık Trafikte Makyaj Yaparsa 01:43
Bayan Şoför Sıkışık Trafikte Makyaj Yaparsa 217 izlenme - 2 yıl önce Direksiyonda makyaj yapmaya çalışan sürücünün kullandığı otomobil önündeki araca çarptı. Bu kadın direksiyon başında bir daha makyaj yapmaz herhalde.
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 03:44
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 100 izlenme - 2 yıl önce Önceki tepe kamerasından izlediğimiz görüntülerin bir de saha içi kamerasıyla çekilmiş görüntüsü. Ortalıkta ne yaya var ne de araba, bol bol motorpisiklet hakim trafiğe, daha iyi, o yoğunluğun arabayla trafikte olduğunu düşünemiyorum
Grup Sıkışık İle Forum'da Müzik Ziyafeti 07:42
Grup Sıkışık İle Forum'da Müzik Ziyafeti 1.201 izlenme - 7 yıl önce grup sıkışık forum mersin'de herkese keyifli dakikalar yaşattı. işte o konserden alıntılar.
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 250 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 01:20
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 358 izlenme - 4 yıl önce Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm.
Çalışır Halde Bırakılan Aracı Çalan Hırsız Sıkışık Trafikte Aracı Terk Etti 07:55
Çalışır Halde Bırakılan Aracı Çalan Hırsız Sıkışık Trafikte Aracı Terk Etti 13 izlenme - 7 ay önce İzmir'de market önünde çalışır durumda bıraktığı aracını çalan hırsız, girdiği çıkmaz sokakta aracı terk etti. Serhat Balkaya aracını, hırsızın araçtan çalmadığı telefon sayesinde buldu.
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 03:46
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 75 izlenme - 2 yıl önce Bazı insanların trafikte rahatlık adına neden motorsikletleri, scooterları kullandığının bence bir kanıtıdır bu video. Eleman artık hatim etmiş trafiği, araçları. Ülkemizde yaygın olmamasının sebebini halen anlayamıyorum.
Gezegendeki En Sıkışık Trafik - Çin! ( China Has The Most insane Traffic Jams in The Planet! ) 02:03
Gezegendeki En Sıkışık Trafik - Çin! ( China Has The Most insane Traffic Jams in The Planet! ) 24 izlenme - 1 yıl önce Çin’de 7 günlük ulusal ‘Golden Week’ tatilinin ardından evlerine dönmek üzere yola çıkan 750 milyon kişi olarak tahmin edilen Çinli halk, trafik kabusuyla karşılaştı. Başkent Pekin'de , Pekin-Hong Kong-Makau ekspres yolu dünyanın en uzun trafik kuyruklarından birine sahne olurken, sürücüler kilometrelerce süren kuyruklarda çileden çıktı. Özellikle 50 şeritten oluşan yolun 20 şeride düşmesiyle kontrol noktaları önünde yaşanan sıkışıklık, sisli havanın da etkisiyle iyice karmaşık bir hal aldı. Ulusal tatil nedeniyle ülkede 750 milyon kişinin yollara çıktığı tahmin ediliyor. - This is what happens when people come back from vacation in China and try to get into Beijing. And you thought your puny traffic jams were crazy.
Trafikte Nasıl Çıldırıyoruz? (Animasyon) 03:51
Trafikte Nasıl Çıldırıyoruz? (Animasyon) 19 izlenme - 2 yıl önce Trafikte sürücülerin nasıl an be an çıldırdıklarını anlatan, Neil Theis imzalı bu harika animasyon çok kısa bir süre önce yayınlandı ve beğeniyle karşılandı. Severek (ve gülerek) paylaşıyoruz.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 53 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 35 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Trafikte Gasp Anı 00:54
Trafikte Gasp Anı 99 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da meydana gelen olayda, sıkışık trafikte bekleyen bir araca saldıran saldırganlar arabaya zarar verip araçtakileri gasp etti.