Hoşgeldiniz!

sıkışık

Çin'de Bayram Trafiği 02:03
Çin'de Bayram Trafiği 6.032 izlenme - 1 yıl önce Çin'de kutlanan "Altın Hafta" bayramında, bir haftalık tatil için 750 milyon kişi yollara çıkmış ve 50 şeritli Pekin-Hong Kong-Macau otobanı kilitlenmiş. 50 şeritli otoban yap, o bile yetmesin...
Sıkışık  Stuck 2014 Fragman 04:58
Sıkışık Stuck 2014 Fragman 2.405 izlenme - 3 yıl önce Sıkışık Stuck
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 02:31
Korelilerden Boş Park Yeri Uygulaması 869 izlenme - 2 yıl önce Trafiğinde sıkıntılar yaşayan Kore'de hem pahalı hem de totalde çok fazla benzin harcayan bir ülke olmalarından dolayı bir petrol şirketi kâr kârdır diyerekten böyle bir uygulamaya gitmiş,mantıklı.
grup sıkışık ile forum'da müzik ziyafeti 07:42
grup sıkışık ile forum'da müzik ziyafeti 1.183 izlenme - 6 yıl önce grup sıkışık forum mersin'de herkese keyifli dakikalar yaşattı. işte o konserden alıntılar.
Get Stuck 2014 Trailer 04:58
Get Stuck 2014 Trailer 614 izlenme - 3 yıl önce Sıkışık 2014 Fragman
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 469 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 01:02
Kübalı'nın Toplu Taşıma Aracıyla İmtihanı 460 izlenme - 2 yıl önce Askeri bir kamyonetten bozma otobüse kaç Kübalı sığar? Küba'nın kanayan yarası toplu taşıma araçları sizlerle. Bunu izleyen Che Guevara mezarında ters döndü. İyi seyirler.
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 01:35
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 234 izlenme - 2 yıl önce Etiyopya'nın en işlek kavşaklarından birinden alınmış görüntüler. Kavşakta hiçbir trafik ışığı ya da yönlendirme sistemi bulunmuyor. Keşmekeş. Vietnam Çin gibi bi şey olmuş.
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 01:20
Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm. 351 izlenme - 4 yıl önce Sıkışık Trafiğe Zekice Çözüm.
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 219 izlenme - 2 yıl önce Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 03:44
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 2 64 izlenme - 1 yıl önce Önceki tepe kamerasından izlediğimiz görüntülerin bir de saha içi kamerasıyla çekilmiş görüntüsü. Ortalıkta ne yaya var ne de araba, bol bol motorpisiklet hakim trafiğe, daha iyi, o yoğunluğun arabayla trafikte olduğunu düşünemiyorum
Trafikte Gasp Anı 00:54
Trafikte Gasp Anı 97 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da meydana gelen olayda, sıkışık trafikte bekleyen bir araca saldıran saldırganlar arabaya zarar verip araçtakileri gasp etti.
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 03:46
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 55 izlenme - 2 yıl önce Bazı insanların trafikte rahatlık adına neden motorsikletleri, scooterları kullandığının bence bir kanıtıdır bu video. Eleman artık hatim etmiş trafiği, araçları. Ülkemizde yaygın olmamasının sebebini halen anlayamıyorum.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 40 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Trafikte Nasıl Çıldırıyoruz? (Animasyon) 03:51
Trafikte Nasıl Çıldırıyoruz? (Animasyon) 15 izlenme - 1 yıl önce Trafikte sürücülerin nasıl an be an çıldırdıklarını anlatan, Neil Theis imzalı bu harika animasyon çok kısa bir süre önce yayınlandı ve beğeniyle karşılandı. Severek (ve gülerek) paylaşıyoruz.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 32 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.