Hoşgeldiniz!

Sıkışmak Videoları İzle

Genç Kız Hava Balonuna Sıkıştı 00:36
Genç Kız Hava Balonuna Sıkıştı 25.511 izlenme - 3 yıl önce Hava balonunun içine giren genç kız, balonda mahsur kalınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Kocasını Aldatan Kadının Penis ile İmtihanı 06:44
Kocasını Aldatan Kadının Penis ile İmtihanı 9.896 izlenme - 2 yıl önce Kenya'da bir adam evli bir kadınla ilişkiye girerken cinsel organı sıkışıyor ve ortaya ilginc görüntler çıkıyor. İzliyoruz.
Çocuklar Her Yere Sıkışıyor 01:18
Çocuklar Her Yere Sıkışıyor 13.869 izlenme - 3 yıl önce Çocukları yalnız bıraktığınız zaman sürekli başlarına bir şeyler gelir, ama en çok rastlananı onların biyerlere sıkışması. Kafaları, kıyafetleri, popoları sürekli bir yerlere sıkışan çocuklar karşınızda
Ayağı Asansöre Sıkışan Kız 00:21
Ayağı Asansöre Sıkışan Kız 1.635 izlenme - 2 yıl önce Kore'de asansöre binmek için bekleyen genç kız kapı kapanmasın diye ayagını asansöre koyunca felaket kaçınılmaz oluyor.
Kavanoza Sıkışan Kediyi Kurtarmak 01:03
Kavanoza Sıkışan Kediyi Kurtarmak 151 izlenme - 2 ay önce Kafası sıkışmış kediyi, zarar vermeden çıkarmaya çalışan güzel insanları izliyoruz
İki Kadın Şoför Otoparkta Karşılaşırsa Ne Olur? 06:18
İki Kadın Şoför Otoparkta Karşılaşırsa Ne Olur? 3.802 izlenme - 3 yıl önce Neden bu kadar kabiliyetsizler anlamıyorum, hayatta genellemeyi sevmem ama artık genellemek istiyorum bu bayan şoförleri. Nerdeyse çarpışan oto süremeyecek kadarlar.
Salıncağa Sıkışan Popoyu Kurtarma Operasyonu 01:24
Salıncağa Sıkışan Popoyu Kurtarma Operasyonu 2.073 izlenme - 2 yıl önce Güzel kızımız nasıl olmuşta becermişse sıkıştırmış popocuğunu kocaman lastiğin çemberine.Uzun uğraşlar sonucu lop diye düşüyor poposu ve kendisi.Geçmiş olsun diyor poponuza sahip olun diyoruz.
Artık kilo vermeliyim denen an 02:50
Artık kilo vermeliyim denen an 2.724 izlenme - 5 yıl önce Şişman adam park alanında sıkışıp kalıyor
Çamaşır Makinesine Sıkışan Kız 04:46
Çamaşır Makinesine Sıkışan Kız 1.875 izlenme - 2 yıl önce Ne bok yemeye girdin ki oraya? alkol kafası dedikleri bu olsa gerek.
İnek sıkışması 00:29
İnek sıkışması 5.740 izlenme - 9 yıl önce İnek kapının arkasındaki kadını sıkıştıra sıkıştıra sonunda ağlatıyor.
Salıncakta kız nasıl sıkıştı 01:24
Salıncakta kız nasıl sıkıştı 717 izlenme - 2 yıl önce Bir kız salıncakta nasıl sıkışıp bu halde kalır Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız...
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olan Aadam 00:47
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olan Aadam 824 izlenme - 2 yıl önce gerçekten rezalet bir durum bi ara emaneti indirmeye çalışıyor ama nafile sonunda olan oluyor burdan spoiler vermiyorum izleyelim görelim ne olduğunu
Düdüklü Tencereye Sıkışan Çocuk 01:34
Düdüklü Tencereye Sıkışan Çocuk 876 izlenme - 3 yıl önce Bu ilginç olay geçtiğimiz yıl eylül ayında yaşandı. İddiaya göre, Yıldız ailesinin 4 yaşındaki çocuğu Esma, yemek hazırlığı yapan annesinin çıkardığı çelik düdüklü tencerenin içerisine girdi. Oyun oynamak için tencerenin içine giren çocuk, düdüklü tencerede sıkıştı. Ne yapacağını şaşıran aile, tencerenin içindeki çocuklarını hastaneye götürdü. Doktorlar karşılaştıkları manzara karşısında şaşkına döndü. Ancak onlar çocuğu çıkaramayınca devreye itfaiye girdi. Elektrikli kesici ile tencere kesildi, çocuk tencereden kurtarıldı. Böyle de haber anlatırcasına içerik açıklaması girilir. Evet.
Asansörde Köpeğin Hayatta Kalma Mücadelesi 01:00
Asansörde Köpeğin Hayatta Kalma Mücadelesi 646 izlenme - 2 yıl önce 2 köpeğiyle asansöre binen genç kız köpeklerinden birinin tasma ipinin asansör kalkmadan dışarda sıkıştığını fark eder fakat biraz geç kalmış.Asansörün kalkmasıylada zavallı köpek kendini bi anda havada bulmuş.Kıza ne kadar kızsak boş aslında uzun uğraşlar sonucu boynundaki tasmayı köpekten kurtaran kız köpeğin hayatta kalmasını sağlamış.zaten videonun sonlarına doğru kızda şoka giriyor.zor durum
Asansöre Sıkışan Köpek Son Anda Kurtuldu 01:01
Asansöre Sıkışan Köpek Son Anda Kurtuldu 466 izlenme - 3 yıl önce Asansöre iki köpeği ile binen kadının yaşadıkları korku filmlerini aratmadı. İpi asansör kapısına sıkışan köpeğin birden bire yerden yükselmesi genç kızı korkuttu. Köpeğini kurtarabilmek için uzun bir uğraş veren genç kız, tasmaya takılı ipin kopmasıyla rahat bir nefes aldı. Gözyaşları içerisinde olan bitene anlam vermeye çalışan genç kız, olayın şokunu dakikalarca üzerinden atamadı.
Messi İle El Sıkışmaya Çalışan Çocuk 00:06
Messi İle El Sıkışmaya Çalışan Çocuk 399 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam oynanan maçtan önce küçük çocuk Messi'nin elini sıkmak için hevesle yanına gidiyor ama umduğunu bulamıyor yüz ifadesi çok ironik. Ben büyük bir Messi hayranıyım görse kesinlikle boş geçmezdi buna eminim ama fark etmemiş.
Emniyet Kemerine Sıkışan Amca 02:06
Emniyet Kemerine Sıkışan Amca 495 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı olduğunu zannettiğimiz amca göbeği emniyet kemerine kaptırınca ortaya bu görüntüler çıkıyor. Siz siz olun ile başlayan bi cümle kurmak isterdim ama bunu zaten yapamazsınız galiba.
İyi Ben de Sıkıştım Hemen Geliyorum! 02:00
İyi Ben de Sıkıştım Hemen Geliyorum! 527 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz ve mükemmel yeşilçam filmlerimizden Ne Olacak Şimdi'den bir sahne izliyoruz. Çapkınlık konusunda master aşamasını çoktan geçen Şener abi her fırsatta gacıları götürmenin peşindedir.Ancak bu işi çocuk saflığında eda ettiğinden mütevellit Perran ablamızın gözünden hiç bişey kaçmaz, onu her yerde enseleme yetsini sahiptir. Birden sıkışır ve ortadan kaybolur enselenmesi an meslesidir.
9 Metrelik Odaya 162 Kişi Doluşmak 04:31
9 Metrelik Odaya 162 Kişi Doluşmak 459 izlenme - 3 yıl önce Lausanne Otel'e gelen öğrenciler bu şekilde bir deneme yapmışlar, fazla söylenecek bir şey yok, biz buna işsizlik değil gevurluk diyoruz. Neyse yine de iyi bir çalışma.
Emniyet Kemerine Sıkışan Amca 02:06
Emniyet Kemerine Sıkışan Amca 295 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı olduğunu zannettiğimiz amca göbeği emniyet kemerine kaptırınca ortaya bu görüntüler çıkıyor. Siz siz olun ile başlayan bi cümle kurmak isterdim ama bunu zaten yapamazsınız galiba.
Foto Muhabiri Koyuncu, Demir Kapıya Sıkıştı 04:49
Foto Muhabiri Koyuncu, Demir Kapıya Sıkıştı 371 izlenme - 3 yıl önce Sabah gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu, Galatasaray'ın antremanı öncesi tesislerin girişindeki demir kapıya sıkışması sonucu ağır yaralandı.
Tuvalette Sıkışıp Kalan Çocuk 00:58
Tuvalette Sıkışıp Kalan Çocuk 320 izlenme - 2 yıl önce Genç kardeşimizi kurtarmak için seferber oluyorlar. Baktılar olacak gibi değil, en sonunda kapıyı sökmek zorunda kalıyorlar. Oraya nasıl sıkıştıysa artık...
Kafası Sıkışan Ayıya Yardım Etmek 02:03
Kafası Sıkışan Ayıya Yardım Etmek 248 izlenme - 2 yıl önce ABD nin Winconsin eyaletinde tarla içerisinde debelenen ayıyı gören oduncu abilerimiz kütük istifinde kullandıkları traktörle kafası süt kovasına sıkışan ayıya yardımcı olmuşlar. Kamera açısına laf etmenize gerek yok onlar sizi duyamazlar.
Motosikletin Tekerine Sıkışan Talihsiz Kız 00:14
Motosikletin Tekerine Sıkışan Talihsiz Kız 281 izlenme - 3 yıl önce Motosiklet sürücüsünün arkasında oturan kız bir anda motosikletin arka tekerleğine sıkıştı.Talihsiz kızın başına gelenler yürekleri ağızlara getirdi.
Okuldan Kaçarken Kafasını Kapıya Sıkıştıran Çocuk 00:46
Okuldan Kaçarken Kafasını Kapıya Sıkıştıran Çocuk 232 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan’da okuldan kaçmayı kafaya koyan küçük öğrencinin girişimi kapının altında son buluverdi. Ülkenin Taif kentinde derslerden sıkılan küçük bir öğrenci okuldan kaçmaya karar verdi, ancak duvarların yüksek olması nedeniyle dış kapının altından kaçmaya kalkan küçük haylaz dev demir kapının altına sıkıştı. Çocuğun bağrışmaları üzerine olay yerine gelen okul görevlileri küçük kaçağı sıkıştığı yerden kapıyı kaldırarak çıkardı. Geriye bu görüntüler kaldı…
Tuvalete Sıkışan Kadın 4 Saatte Kurtarıldı 01:09
Tuvalete Sıkışan Kadın 4 Saatte Kurtarıldı 241 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Guangyuan eyaletinde takma dişlerini tuvalete düşüren kadın, dişlerini çıkarmak isterken kolu sıkışınca 4 saat mahsur kaldı. 85 yaşındaki kadın takma dişlerini temizlemek için banyodayken dişleri elinden kayarak tuvalet deliğine düştü. Dişlerini kurtarmak için kolunu deliğe sokan kadın sıkışarak mahsur kaldı.
Kafası Sandalyeye Sıkışan İnek 01:49
Kafası Sandalyeye Sıkışan İnek 380 izlenme - 3 yıl önce Kafası Sandalyeye Sıkışan İneği böyle kurtardılar
karizma yerlerde sürünüyor 00:56
karizma yerlerde sürünüyor 803 izlenme - 9 yıl önce adamın havasından geçilmiyo asansörden inene kadar...
Kafası Metroya Sıkışan Adam 01:00
Kafası Metroya Sıkışan Adam 5 izlenme - 3 hafta önce Kafası metroya sıkışan adam - acemikamera.com
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 01:17
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 179 izlenme - 2 yıl önce Küçük çocuk Hindistan'da kafasını nasıl yaptıysa demir parmaklıkların arasına sıkıştırmayı başarıyor. Babası da her yolu deniyor fakat başarılı olamıyor