Hoşgeldiniz!

siri

Siri'ye Şehadet Getirtmek 02:08
Siri'ye Şehadet Getirtmek 20.224 izlenme - 7 yıl önce Sözler köşkünden fatih yağcının Apple yazılımı Siri'ye şehadet getirtmesi, ibret alarak izliyoruz.
Bir Engelli Ve Siri 05:29
Bir Engelli Ve Siri 8.631 izlenme - 6 yıl önce Bazen önemsiz gördüğümüz küçük ayrıntılar birilerinin hayatını değiştirebilir. (Bu video iPhone 5s ile çekilmiş ve iMovie ile düzenlenmiştir.) https://www.facebook.com/bayGece https://twitter.com/bayGece https://www.instagram.com/baygece/
Türkçe konuşma Özelliği Sonrası Siri 01:58
Türkçe konuşma Özelliği Sonrası Siri 9.040 izlenme - 8 yıl önce İos 8,3 güncellemesi ile türkçe konuşma özelliğine kavuşan siri, yeni eğlencemiz olmaya aday:) işte sirinin verdiği birbirinden eğlenceli cevaplar
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Siri ile imtihanı 00:39
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Siri ile imtihanı 1.753 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca sesli asistan Siri'nin cemaatle konuşması sırasında araya girip sohbeti bölmesinden dert yanmış.
Kurabiye Canavarı ve Siri İle Kurabiye Pişiriyor 01:00
Kurabiye Canavarı ve Siri İle Kurabiye Pişiriyor 8.064 izlenme - 7 yıl önce Kurabiye Canavarı yeni asistanı Siri ile bir fırın kurabiyeyi pişiriveriyor. Susam sokağının doymak bilmeyen kahramanın kurabiye yapma macerası oldukça sevimli. Bu canavarı seviyorum gerçekten. Çalan şarkı: Jim Croce - Time in a bottle
Siri'yi Müslüman Yapan Yurdum İnsanı 02:03
Siri'yi Müslüman Yapan Yurdum İnsanı 6.163 izlenme - 6 yıl önce Apple’n kullanıcı asistanı "Siri" yeni yapılan kullanıcı lisansı sözleşmesi gereği artık söyleneni tekrar etmeyince bu kez Türk kullanıcılar Siri'ye Kelime-i Şehadet getirtmek için farklı bir yöntem geliştirmiş efendim.
Ali Koç'un Siri ile İmtihanı 00:14
Ali Koç'un Siri ile İmtihanı 1.991 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin Antalya'da kamp yaptığı otelde basın toplantısı düzenleyen Ali Koç,gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken toplantıya, akıllı telefon uygulaması Siri damga vurmuş.
iphone 7 Siri'si İman Testi 05:19
iphone 7 Siri'si İman Testi 3.906 izlenme - 7 yıl önce Gün geçmiyor ki bir Apple ürünü daha teste girmesin. Evet bu seferki test iphone ne kadar müslümandır. Evet müslüman.
Siri'nin İşitme Engelli Kızın Sesine Tepkileri 06:58
Siri'nin İşitme Engelli Kızın Sesine Tepkileri 2.016 izlenme - 3 yıl önce iPhone sahiplerinin neredeyse hepsinin kullandığı Siri uygulamasını bu kez işitme engelli olan Cheyenna test ediyor. Kızın söylemek istediği, aslında söylediği ve Siri'nin anladığı arasında inanılmaz kombinasyonlar mevcut; izleyelim.
Siri ile Kız Tavlama - The Post 03:01
Siri ile Kız Tavlama - The Post 3.058 izlenme - 6 yıl önce Sosyal deney ve şaka ekibi The Post, insanların yanında Siri ile konuşarak onların tepkisini ölçmüş.
Siri ile Beatbox Yapan Gençler 00:30
Siri ile Beatbox Yapan Gençler 3.607 izlenme - 7 yıl önce Siri ile Beatbox Yapan Gençler Telefon uygulaması olan siri ile üç genç kulağa hoş gelen beatbox yapıyor.
Niğdeli Dayının Siri ile İmtihanı 00:36
Niğdeli Dayının Siri ile İmtihanı 1.027 izlenme - 2 yıl önce Elindeki akıllı telefondan siri uygulaması ile konuşan dayı, siriye Niğde'nin hava durumunu sormuş ancak bir türlü istediği cevabı alamamış.
Siri Reklamı - Dwayne Johnson 03:41
Siri Reklamı - Dwayne Johnson 2.103 izlenme - 6 yıl önce Dwayne Johnson'ın bir gün içinde Siri ile birlikte neler yapabileceğini gösteren bir Apple reklamı izleyeceğiz.
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 00:41
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 2.364 izlenme - 7 yıl önce Apple iPhone telefondan siri ile konuşan muhabbet kuşuna hey siri'yi öğreten işsiz arkadaş kuşun siriye seslenme anına şahit oluyoruz.
Türk İşi Siri: Şakir 06:19
Türk İşi Siri: Şakir 1.807 izlenme - 8 yıl önce Türk yapımı Siri olsaydı nasıl olurdu? "Şakir" bu büyük teknolojik boşluğu doldurabiliyor mu?
Bir Engelli ve Siri - 2 03:38
Bir Engelli ve Siri - 2 1.720 izlenme - 6 yıl önce Bazen önemsiz gördüğümüz küçük ayrıntılar birilerinin hayatını değiştirebilir. http://www.plantronics.com/us/product... https://www.facebook.com/bayGece https://twitter.com/bayGece https://www.instagram.com/baygece/
Siri İle Hayat Kurtarmak 01:22
Siri İle Hayat Kurtarmak 1.512 izlenme - 5 yıl önce Görüntüde 911 ile iletişime geçen bir ufaklığı izliyoruz. Telefonun Siri adlı sanal sekreter özelliğini kullanarak annesinin hayatını kurtarmış efendim. Teknoloji çok güzel bir şey.
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 03:19
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 2.307 izlenme - 9 yıl önce Efenim şu Siri ne güzel bir buluştur der ve anlatmaya başlarım olayı, şimdi videodaki arkadaşlar Siri'yi kullanarak etrafındaki kızları aramasını ister, ismini sorar gibi gibi. ve olanlar olur. İzliyoruz.. Not: 5s özelliğiymiş.
siri ile araba çalıştırmak 00:47
siri ile araba çalıştırmak 913 izlenme - 12 yıl önce
Ayfon'u Seslendiren Teyze - Siri - Susan Bennett 02:04
Ayfon'u Seslendiren Teyze - Siri - Susan Bennett 742 izlenme - 8 yıl önce iPhone'nun ses komut sistemi Siri'nin seslendiricisi Susan Bennett adlı bayan, CNN'in kırmızı koltuk programına çıkmış. Meğer o ses, bu teyzeninmiş. (Kadına teyze deyip, kendimi genç göstermeye çalışıyorum)
Türkçe Siri'yi Seslendiren Abla - Yelda Uğurlu 01:28
Türkçe Siri'yi Seslendiren Abla - Yelda Uğurlu 1.174 izlenme - 8 yıl önce iPhone’lara iOS 8.3 güncellemesi ile gelen Siri kısa sürede Türklerin ilgi odağı oldu. Neredeyse Türkiye’nin en çok evlenme teklifi alan kadını oldu. Radyocu olan Yelda Uğurlu farkına bile varmadan Siri’yi üç yıl önce hem de tahmin edildiği gibi çok yüksek miktarda paralara değil gayet uygun bir fiyata seslendirmiş.
Siri ile Beatbox Yapmak! 00:25
Siri ile Beatbox Yapmak! 544 izlenme - 7 yıl önce Daha önce Siri'nin kendi başına beatbox yapabildiğini görmüştük ancak ikili beatbox'ı ilk defa göreceksiniz. 1 milyon üssü 10'un söylemeye çalışan Siri ve Marcus'tan kulaklarınızın pasını azaltacak bir performans.
Şiveli Konuşan Navigasyon Cihazı 03:37
Şiveli Konuşan Navigasyon Cihazı 426 izlenme - 8 yıl önce Efendim Iphone a siri özelliği gelmeden navigasyonlara çok önceden gelmişti. Aslında biz çok şeyler yapıcaz da önümüzü kesiyolar... bunlar hep dış güçlerin oyunları.
Siri ile Egosunu Tatmin Eden Kız 00:45
Siri ile Egosunu Tatmin Eden Kız 515 izlenme - 5 yıl önce Hayal edilen hayatı yaşamakla meşgul olan ufaklığı izliyoruz efendim...
Cortana & Siri ve Google Now Arasındaki Düello 07:21
Cortana & Siri ve Google Now Arasındaki Düello 467 izlenme - 8 yıl önce WPCentral.com, sesle komut teknolojileri olan Cortana (Microsoft), Siri (Apple) ve Google Now arasında düello yapmış. Bu düelloda Cortana hepsinin eline vermiş gibi gözüküyor. Dipnot: Cortana, 29 Temmuz'da çıkacak olan Windows 10'a dahil olarak gelecek. (başgan cortana)
Türklerin Çince Siri ile İmtihanı 01:24
Türklerin Çince Siri ile İmtihanı 562 izlenme - 8 yıl önce Iphone'nun Siri uygulamasını kullanan bir Türk arkadaşımızın başından geçenler. Her şey güzel başlamıştı ancak sonu mahalle kavgasına kadar vardı.
Siri ve Fatih Terim İngilizcesi 07:43
Siri ve Fatih Terim İngilizcesi 448 izlenme - 8 yıl önce Siri uygulamasının sınırlarının zorlanarak test edilebileceği belki de en nadide ingilizcelerden birisidir Fatih Terim'in ingilizcesi. Ve bu durumu iPhonedo da değerlendirmiş tabi ki vakti zamanında ve de sirinin Fatih Terim İngilizcesinden ne kadar anlayabileceğini güzel bir test ile bizlere sunmuş.
Türk Usulü Siri Testi 07:50
Türk Usulü Siri Testi 259 izlenme - 8 yıl önce Web Tekno ekibi iOS 8.3'ün 2. betası ile birlikte gelen Türkçe Siri'yi bizim için test etmiş ve çoğumuzun söylemek istediği olası şeyleri söylemiş.İzliyoruz efendim.. Android siker hacı..
İç Güveysinden Hallice Olmak - Siri İçerir 02:20
İç Güveysinden Hallice Olmak - Siri İçerir 334 izlenme - 8 yıl önce Siri artık Türkçe konuşabilecekmiş. Hoca da durur mu yapıştırmış cevabı, ne kadar konuşabilecek ? Videoyu bizzat kendim çektim kalite rezalet evet ekranda da sarı lekeler var neyse konumuz o değil Siriyle dalga geçmeye çalışırken iç güveysinden hallice olmasıyla videomu sonlandırmıştır. Israrla izleyiniz efem.
Türkçe Siri ve Komik Cevapları - Diyalogları 07:37
Türkçe Siri ve Komik Cevapları - Diyalogları 252 izlenme - 8 yıl önce İphone 6 'ya yeni gelen güncelleme ile Siri artık Türkçe oldu ve birçok kişi bu güncellemeyi indirdi. Siri, sorulan Türkçe sorulara o kadar komik cevaplar veriyor ki şaşıracaksınız. Hatta Android kullanıcıları bile Türkçe Siri'nin peşinde :) Bu videoları çekerken yıllarca Atv , Show Tv gibi kanallarda en son ve en güncel haberleri sunan ve seslendiren biri olarak hem ciddi ama çoğunlukla eğlenceli , komik ,fail ve mizah dolu bir anlatım kullanıyorum. açıklama:kanaldan alıntıdır