Hoşgeldiniz!

şirin baba

Şirin Köyü 22:31
Şirin Köyü 1.619 izlenme - 2 ay önce Çiçek perisi Şirin Köyü'ne geldiğinde, tüm Şirinler onun güzelliğine ve zekasına vurulurlar. Sonra da kendileri için bir tür Şirin Anne olacağını öğrenirler.
Şirinler - Şirin Baba 11:35
Şirinler - Şirin Baba 6.760 izlenme - 4 yıl önce Şirinler - Şirin Baba Şirinler TÜrkçe Şirinler Türkçe izle Şirin baba türkçe şirinler türkçe izle Şirin Baba 1 saat Şirin Baba 1 saat izle
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 39:25
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 2.096 izlenme - 3 yıl önce Sene 2000. O dönemlerde kaset satışları peynir ekmek gibi satmaktaydı.Her gün çıkan yeni bir şarkıcı, kaseti satmasa bile bir şekilde meşhur olmayı başarabiliyordu. İşte bu dönemde fırsattan istifade çocukların çok sevdiği Şirinler'e özel bir kaset yapılması planlandı fakat bunun için bir şarkıcının şarkıları söylemesi gerekir diye düşünüldü. İlk başta teklif o dönem çocukların en sevdiği isim olan (tabi şimdilerde değil) Ham Çökelek'le star olmuş Atilla Taş'a gelmişti.Atilla Taş gelen teklif parasının az olduğunu düşünüp kabul etmemişti.Daha sonra Mustafa Sandal ve bir çok şarkıcıya da teklif gitmiş olsa da kabul eden olmamıştı. Daha sonra şirinleri seslendirecek bir dublör bulunup şarkıları söylemesi sağlandı. Kaset, 2000 yazında çıktı ve birden çok satmaya başladı.Öyle ki çocukluğumuzda elbet bir çoğumuz bu kaseti almışızdır. Ben de sizlere bu nostaljik kaseti paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
 Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 00:06
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 1.742 izlenme - 5 yıl önce Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 00:06
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 1.109 izlenme - 3 yıl önce Şirin Baba, Şirine'ye çok kızmış belli ki. İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe'nin Şirinler uyarlamasını izliyoruz.
Azerice Şirinler - Bulutlardan Daş Yagır 02:28
Azerice Şirinler - Bulutlardan Daş Yagır 880 izlenme - 3 yıl önce 90'larda ve 2000'lerde çocukken hepimizin severek izlediğimiz Şirinler çizgi filminin komik olmuş azerice versiyonudur . Keyifli izlemeler .
Scorp - Şirin Baba Türk Olsaydı 00:22
Scorp - Şirin Baba Türk Olsaydı 487 izlenme - 3 yıl önce Şirin Baba Türk Olsaydı " Şirin Baba'ya seslenirim şöyle... "
Halil Söyletmez - Şirin Baba Nerde? 00:04
Halil Söyletmez - Şirin Baba Nerde? 722 izlenme - 4 yıl önce Halil Söyletmez - Şirin Baba Nerde?
Şirinler - Romeo ve Şirine 22:35
Şirinler - Romeo ve Şirine 48 izlenme - 2 ay önce Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirin Babanın Balık Avı 01:27
Şirin Babanın Balık Avı 835 izlenme - 5 yıl önce Olta Ve Ağ Kullanmadan, Sadece Suya Dalıp Balığı Çıkartan Şirin Baba :)
Şirinler - Sevimli Şirinlerin İntikamı 12:32
Şirinler - Sevimli Şirinlerin İntikamı 37 izlenme - 2 ay önce Orta çağlarda bir savaş.. Sıcak takipte olan zırhlı şövalyeler yanlışlıkla Şirin Köyü'nü yerle bir ederler. Bu nedenle küçük bir Şirin grubu bu haksızlığın intikamını almaya karar verir. Şirin Baba bunun insanlara özgü bir tepki olduğunu düşünmeyecek midir? Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şirin Baba'nın Düğünü 22:31
Şirinler - Şirin Baba'nın Düğünü 35 izlenme - 2 ay önce Çiçek perisi Şirin Köyü'ne geldiğinde, tüm Şirinler onun güzelliğine ve zekasına vurulurlar. Sonra da kendileri için bir tür Şirin Anne olacağını öğrenirler. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler Dans Ediyor 00:33
Şirinler Dans Ediyor 555 izlenme - 4 yıl önce Şirinler Ve Sokak Gösterisi
Şirinler - Ne Çiçek Ne Çelenk 12:48
Şirinler - Ne Çiçek Ne Çelenk 22 izlenme - 2 ay önce Zavallı Tembel Şirin artık uyuyamamaktadır. Son anlarını yaşamakta olduğuna inanır ve önceden yapmaya üşendiği tüm heyecan verici şeyleri yapmaya koyulur.
Şirinler - Minnettar Şirin 12:32
Şirinler - Minnettar Şirin 21 izlenme - 2 ay önce Usta Şirin, Sakar Şirin'i korkunç bir sondan kurtarır. Sakar Şirin kurtarıcısına ebedi bağlılık yemini eder ve borcunu ödemek için elinden geleni yapar. Garip sonuçlarıyla birlikte. Sakar Şirin'in iyi niyetli felaketlerini durdurmak için usta bir plana ihtiyaç vardır. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Zeynep Reklamda 00:39
Zeynep Reklamda 359 izlenme - 6 yıl önce Hürriyet promosyon reklamı
Şirin Baba ve Şirine 00:06
Şirin Baba ve Şirine 293 izlenme - 5 yıl önce Bir Murat Emre Taklidi
Alemci Baba Yorgun 00:35
Alemci Baba Yorgun 487 izlenme - 9 yıl önce ßµ ålêmdê $êklì ßêñ køyår ßêñ ¢ìzêrìm. Øyµñµ ßêñ ßå$låtir ßêñ ßìtìrìrìm. i$ìñê gêlmêzsê game Øver bebeĞİm:
Şirin Baba 5 03:18
Şirin Baba 5 202 izlenme - 6 yıl önce
Şirinler - Gökyüzü Yıkılıyor 12:48
Şirinler - Gökyüzü Yıkılıyor 12 izlenme - 2 ay önce Korkak Şirin gökyüzünün yıkılmakta olduğunu bağırarak köye girer. Şirin Baba kontrol edilemez hapşırık krizlerine kapılmıştır. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şirinler Labirentte 12:41
Şirinler - Şirinler Labirentte 12 izlenme - 2 ay önce Şakacı Şirin, meşhur yok olan kutu numarasının yaratıcısı Muhteşem Melchior'la tanışmayı çok istemektedir. Gargamel, Melchior'un şaşırtıcı labirentinin içinde Şirinler'i yakalayabilecek midir? Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Gelecek Taşı 12:47
Şirinler - Gelecek Taşı 11 izlenme - 2 ay önce Sakar Şirin garip bir taş bulur. Taşın içinde, olacak olan olayları görebilmektedir. Ancak geleceğin bir kısmını bilmek kötü şans getirir.
Şirinler - Son Gülen İyi Güler 12:48
Şirinler - Son Gülen İyi Güler 10 izlenme - 2 ay önce Gargamel, Şirinler'den kurtulmak için yeni bir plan yapar. Şirinler'i çaresizce kahkahalara boğacak parlak bir toz. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Jokey'in En İyi Esprileri 01:57
Şirinler - Jokey'in En İyi Esprileri 6 izlenme - 2 ay önce Huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını takip edin. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şüpheli Şirin 12:47
Şirinler - Şüpheli Şirin 5 izlenme - 2 ay önce Gözlüklü Şirin'in, Gargamel'i Şirin Köyü'ne getirdiğine inanır mıydınız? Elbette getirmedi. Ancak diğerleri ondan şüphelenmektedirler. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şirinlerin Rüyaları 12:46
Şirinler - Şirinlerin Rüyaları 3 izlenme - 2 ay önce Gargamel, Şirinler'i ortadan kaldırabileceği yeni bir plan tasarlar. Artık onların rüyalarına etki edecektir. Neyse ki Şirin Baba rüyaların sihirli altın tacından haberdardır.
Kekatos 4.5 Buçuk 06:03
Kekatos 4.5 Buçuk 28 izlenme - 1 yıl önce Bugün sizlerle kanalıma özel üretilmiş Kekatos 4.5buçuk deniyorum. Umarım bolca bu salak şeyden alırsınız. Yayınları yüklediğim kanal; bit.ly/teasyayin Zenginler el atsın, gelirler düştü; https://www.patreon.com/TeasyCat Daha fazlası için abone olmayı, beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum bırakmayı unutmayın! Konsol oyun satışı ve takası için; www.konsoloyun.com Ucuza oyunun adresi; http://bit.ly/2gbk93s LootCrate; http://bit.ly/TeasyLoot Canlı yayınlar; http://www.twitch.tv/teasycat Twitter; https://twitter.com/erenminareci Instagram; https://instagram.com/erenminareci/
Şirinler - Gargamel Aşkına 12:46
Şirinler - Gargamel Aşkına 2 izlenme - 2 ay önce Şirinler'in üstünde denediği yeni formülü geri tepince, Gargamel kendini taşa dönüştürür. Şirinler sevinçten deliye dönerler. Eski baş düşmanları artık onlara acı çektiremeyecektir. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler Parti Malzemeleri |Şirinler Doğum Günü Süsleri Parti Dükkanım 01:24
Şirinler Parti Malzemeleri |Şirinler Doğum Günü Süsleri Parti Dükkanım 8 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla ürün incelemek için. https://partidukkanim.com/erkek-parti-konseptleri/sirinler-parti-malzemeleri IIIIIIIIIIIIIIIIIIII TIKLAYINIZ IIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIII ARADIĞINIZ HERŞEY PARTİ DÜKKANIM'DA IIIIIIIIIIIIII