Hoşgeldiniz!

Şirin Baba Videoları İzle

Şirinler - Çizgi Film İzle Türkçe [25. Bölüm] 32:22
Şirinler - Çizgi Film İzle Türkçe [25. Bölüm] 504.523 izlenme - 2 yıl önce Şirinler (The Smurfs) çizgi filminin 1981'de ilk kez yayınlanan 10. bölümü (a kısmı) The Magic Egg. Bölüm özeti: Bu bölümde Şirinler, istedikleri tüm dilekleri gerçeğe döndürecek sihirli bir yumurta bulurlar. Şirinler'in en iyi bölümlerini tek parça olarak ve Türkçe izleyin. Şirin Baba ve şirinlerin minik kahramanlarının kötü büyücü gargamele karşı mücadelelerini izliyoruz. Şirin baba'nın 99 oğlu ve bir kızı vardır. Bunlardan bazıları: Şirin Baba: Asıl adı: Schtroumpf. Şirinler'in lideridir. Diğer şirinlerin aksine kırmızı kıyafetleriyle dikkat çeker. Sihir konusunda uzmandır. Şirine: Şirin Köyü'ndeki ilk kız şirindir. Uzun, dalgalı ve sarı saçlara sahiptir. İlk olarak Gargamel tarafından Şirinler'i yok etmek amacıyla ortaya çıktı ancak Şirin Baba onu sihirle değiştirdi. Gözlüklü Şirin: Şirinler içinde tek gözlüklü olanı. Kitap okur, kitap yazar ayrıca çok gevezedir. Genellikle konuşmasını bitiremeden diğer Şirinler tarafından fırlatılıp atılır ve hep kafa üstü düşer. Şirin Babanın yardımcısıdır. Usta Şirin: Köyün her konuda uzman dâhi Şirin'i. Yaptığı icatlar sayesinde Şirinler'in hayatını kolaylaştırır. Ve akıllıdır. Kulağının arkasında bir kalem takılıdır. Hayalci Şirin: Her zaman hayalî yerler ve kişiler görür. Somurtkan Şirin: Köydeki en anti-sosyal Şirin'dir. Her şeyden nefret eder. Aşçı Şirin: Köyün obur aşçısı. Çoğu zaman kendi yemeklerini köydekilere silah olarak verir ya da kendisi yer. Güçlü Şirin: Köyün en güçlüsüdür. Genellikle evinde ağırlık malzemeleri bulunur. Kolunda bir kalp dövmesi vardır. Ve Şirineye aşıktır. Süslü Şirin: Kulak arkasında bir çiçek takılıdır. Elinde aynası eksik olmaz. Şakacı Şirin: Köyde herkese şaka yapan şirindir. Çoğu zaman diğer şirinlere bir hediye paketi verir ve pu paket her seferinde aynı şekilde açan şirinin elinde patlar. Tembel Şirin: İki ağaca bağladığı hamağında sürekli uyur ve başka biri şirinin onu dürtüklemesiyle hamaktan düşerek uyanır. Gargamel: Şirinler'in baş düşmanı ve Şirinler'in varlığından haberdar olan tek kişi. Amacı onları yakalayarak altına çevirmek ya da onları satarak para kazanmaktır ve onları yemektir. Azman: Gargamel'e yardım eden bir kedidir. Her zaman Şirinleri yemek ister.
Şirinler - Şirin Baba 11:35
Şirinler - Şirin Baba 6.183 izlenme - 3 yıl önce Şirinler - Şirin Baba Şirinler TÜrkçe Şirinler Türkçe izle Şirin baba türkçe şirinler türkçe izle Şirin Baba 1 saat Şirin Baba 1 saat izle
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 39:25
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 1.622 izlenme - 2 yıl önce Sene 2000. O dönemlerde kaset satışları peynir ekmek gibi satmaktaydı.Her gün çıkan yeni bir şarkıcı, kaseti satmasa bile bir şekilde meşhur olmayı başarabiliyordu. İşte bu dönemde fırsattan istifade çocukların çok sevdiği Şirinler'e özel bir kaset yapılması planlandı fakat bunun için bir şarkıcının şarkıları söylemesi gerekir diye düşünüldü. İlk başta teklif o dönem çocukların en sevdiği isim olan (tabi şimdilerde değil) Ham Çökelek'le star olmuş Atilla Taş'a gelmişti.Atilla Taş gelen teklif parasının az olduğunu düşünüp kabul etmemişti.Daha sonra Mustafa Sandal ve bir çok şarkıcıya da teklif gitmiş olsa da kabul eden olmamıştı. Daha sonra şirinleri seslendirecek bir dublör bulunup şarkıları söylemesi sağlandı. Kaset, 2000 yazında çıktı ve birden çok satmaya başladı.Öyle ki çocukluğumuzda elbet bir çoğumuz bu kaseti almışızdır. Ben de sizlere bu nostaljik kaseti paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
 Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 00:06
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 1.635 izlenme - 4 yıl önce Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 00:06
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 833 izlenme - 2 yıl önce Şirin Baba, Şirine'ye çok kızmış belli ki. İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe'nin Şirinler uyarlamasını izliyoruz.
Scorp - Şirin Baba Türk Olsaydı 00:22
Scorp - Şirin Baba Türk Olsaydı 450 izlenme - 2 yıl önce Şirin Baba Türk Olsaydı " Şirin Baba'ya seslenirim şöyle... "
Halil Söyletmez - Şirin Baba Nerde? 00:04
Halil Söyletmez - Şirin Baba Nerde? 720 izlenme - 3 yıl önce Halil Söyletmez - Şirin Baba Nerde?
Azerice Şirinler - Bulutlardan Daş Yagır 02:28
Azerice Şirinler - Bulutlardan Daş Yagır 508 izlenme - 2 yıl önce 90'larda ve 2000'lerde çocukken hepimizin severek izlediğimiz Şirinler çizgi filminin komik olmuş azerice versiyonudur . Keyifli izlemeler .
Şirin Babanın Balık Avı 01:27
Şirin Babanın Balık Avı 831 izlenme - 4 yıl önce Olta Ve Ağ Kullanmadan, Sadece Suya Dalıp Balığı Çıkartan Şirin Baba :)
Şirinler Dans Ediyor 00:33
Şirinler Dans Ediyor 482 izlenme - 3 yıl önce Şirinler Ve Sokak Gösterisi
Kekatos 4.5 Buçuk 06:03
Kekatos 4.5 Buçuk 16 izlenme - 3 hafta önce Bugün sizlerle kanalıma özel üretilmiş Kekatos 4.5buçuk deniyorum. Umarım bolca bu salak şeyden alırsınız. Yayınları yüklediğim kanal; bit.ly/teasyayin Zenginler el atsın, gelirler düştü; https://www.patreon.com/TeasyCat Daha fazlası için abone olmayı, beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum bırakmayı unutmayın! Konsol oyun satışı ve takası için; www.konsoloyun.com Ucuza oyunun adresi; http://bit.ly/2gbk93s LootCrate; http://bit.ly/TeasyLoot Canlı yayınlar; http://www.twitch.tv/teasycat Twitter; https://twitter.com/erenminareci Instagram; https://instagram.com/erenminareci/
Zeynep Reklamda 00:39
Zeynep Reklamda 350 izlenme - 5 yıl önce Hürriyet promosyon reklamı
Şirin Baba ve Şirine 00:06
Şirin Baba ve Şirine 272 izlenme - 4 yıl önce Bir Murat Emre Taklidi
Alemci Baba Yorgun 00:35
Alemci Baba Yorgun 485 izlenme - 8 yıl önce ßµ ålêmdê $êklì ßêñ køyår ßêñ ¢ìzêrìm. Øyµñµ ßêñ ßå$låtir ßêñ ßìtìrìrìm. i$ìñê gêlmêzsê game Øver bebeĞİm:
Şirin Baba 5 03:18
Şirin Baba 5 201 izlenme - 5 yıl önce
Şirinler Parti Malzemeleri |Şirinler Doğum Günü Süsleri Parti Dükkanım 01:24
Şirinler Parti Malzemeleri |Şirinler Doğum Günü Süsleri Parti Dükkanım 4 izlenme - 8 ay önce Daha Fazla ürün incelemek için. https://partidukkanim.com/erkek-parti-konseptleri/sirinler-parti-malzemeleri IIIIIIIIIIIIIIIIIIII TIKLAYINIZ IIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIII ARADIĞINIZ HERŞEY PARTİ DÜKKANIM'DA IIIIIIIIIIIIII