Hoşgeldiniz!

şirin baba

Şirinler - Şirin Baba 11:35
Şirinler - Şirin Baba 6.953 izlenme - 8 yıl önce Şirinler - Şirin Baba Şirinler TÜrkçe Şirinler Türkçe izle Şirin baba türkçe şirinler türkçe izle Şirin Baba 1 saat Şirin Baba 1 saat izle
Şirin Köyü 22:31
Şirin Köyü 2.404 izlenme - 4 yıl önce Çiçek perisi Şirin Köyü'ne geldiğinde, tüm Şirinler onun güzelliğine ve zekasına vurulurlar. Sonra da kendileri için bir tür Şirin Anne olacağını öğrenirler.
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 39:25
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 4.015 izlenme - 7 yıl önce Sene 2000. O dönemlerde kaset satışları peynir ekmek gibi satmaktaydı.Her gün çıkan yeni bir şarkıcı, kaseti satmasa bile bir şekilde meşhur olmayı başarabiliyordu. İşte bu dönemde fırsattan istifade çocukların çok sevdiği Şirinler'e özel bir kaset yapılması planlandı fakat bunun için bir şarkıcının şarkıları söylemesi gerekir diye düşünüldü. İlk başta teklif o dönem çocukların en sevdiği isim olan (tabi şimdilerde değil) Ham Çökelek'le star olmuş Atilla Taş'a gelmişti.Atilla Taş gelen teklif parasının az olduğunu düşünüp kabul etmemişti.Daha sonra Mustafa Sandal ve bir çok şarkıcıya da teklif gitmiş olsa da kabul eden olmamıştı. Daha sonra şirinleri seslendirecek bir dublör bulunup şarkıları söylemesi sağlandı. Kaset, 2000 yazında çıktı ve birden çok satmaya başladı.Öyle ki çocukluğumuzda elbet bir çoğumuz bu kaseti almışızdır. Ben de sizlere bu nostaljik kaseti paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Şirinler - Şirin Baba'nın Düğünü 22:31
Şirinler - Şirin Baba'nın Düğünü 945 izlenme - 5 yıl önce Çiçek perisi Şirin Köyü'ne geldiğinde, tüm Şirinler onun güzelliğine ve zekasına vurulurlar. Sonra da kendileri için bir tür Şirin Anne olacağını öğrenirler. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Azerice Şirinler - Bulutlardan Daş Yagır 02:28
Azerice Şirinler - Bulutlardan Daş Yagır 1.280 izlenme - 7 yıl önce 90'larda ve 2000'lerde çocukken hepimizin severek izlediğimiz Şirinler çizgi filminin komik olmuş azerice versiyonudur . Keyifli izlemeler .
Şirinler - Gelecek Taşı 12:47
Şirinler - Gelecek Taşı 436 izlenme - 5 yıl önce Sakar Şirin garip bir taş bulur. Taşın içinde, olacak olan olayları görebilmektedir. Ancak geleceğin bir kısmını bilmek kötü şans getirir.
Şirinler - Şirinler Labirentte 12:41
Şirinler - Şirinler Labirentte 368 izlenme - 5 yıl önce Şakacı Şirin, meşhur yok olan kutu numarasının yaratıcısı Muhteşem Melchior'la tanışmayı çok istemektedir. Gargamel, Melchior'un şaşırtıcı labirentinin içinde Şirinler'i yakalayabilecek midir? Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Romeo ve Şirine 22:35
Şirinler - Romeo ve Şirine 346 izlenme - 5 yıl önce Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şirinlerin Rüyaları 12:46
Şirinler - Şirinlerin Rüyaları 336 izlenme - 5 yıl önce Gargamel, Şirinler'i ortadan kaldırabileceği yeni bir plan tasarlar. Artık onların rüyalarına etki edecektir. Neyse ki Şirin Baba rüyaların sihirli altın tacından haberdardır.
Şirinler - Gizemli Tablolar 22:38
Şirinler - Gizemli Tablolar 266 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Jokey'in En İyi Esprileri 01:57
Şirinler - Jokey'in En İyi Esprileri 237 izlenme - 5 yıl önce Huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını takip edin. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Son Gülen İyi Güler 12:48
Şirinler - Son Gülen İyi Güler 221 izlenme - 5 yıl önce Gargamel, Şirinler'den kurtulmak için yeni bir plan yapar. Şirinler'i çaresizce kahkahalara boğacak parlak bir toz. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Sevimli Şirinlerin İntikamı 12:32
Şirinler - Sevimli Şirinlerin İntikamı 206 izlenme - 5 yıl önce Orta çağlarda bir savaş.. Sıcak takipte olan zırhlı şövalyeler yanlışlıkla Şirin Köyü'nü yerle bir ederler. Bu nedenle küçük bir Şirin grubu bu haksızlığın intikamını almaya karar verir. Şirin Baba bunun insanlara özgü bir tepki olduğunu düşünmeyecek midir? Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Minnettar Şirin 12:32
Şirinler - Minnettar Şirin 199 izlenme - 5 yıl önce Usta Şirin, Sakar Şirin'i korkunç bir sondan kurtarır. Sakar Şirin kurtarıcısına ebedi bağlılık yemini eder ve borcunu ödemek için elinden geleni yapar. Garip sonuçlarıyla birlikte. Sakar Şirin'in iyi niyetli felaketlerini durdurmak için usta bir plana ihtiyaç vardır. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şirin Telefon 12:44
Şirinler - Şirin Telefon 144 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Sahte Şirine 12:44
Şirinler - Sahte Şirine 159 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Gökyüzü Yıkılıyor 12:48
Şirinler - Gökyüzü Yıkılıyor 106 izlenme - 5 yıl önce Korkak Şirin gökyüzünün yıkılmakta olduğunu bağırarak köye girer. Şirin Baba kontrol edilemez hapşırık krizlerine kapılmıştır. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.