Hoşgeldiniz!

Şirinler Çizgi Filmi

şirinler filmi fragmanı 01:52
şirinler filmi fragmanı 113.961 izlenme - 11 yıl önce şirinler filmi fragmanı http//www.cizgifilmseyret.com & http//www.oyunuoyna.com sunar
Sihirli Top - Şirinler (Türkçe İzle) 12:46
Sihirli Top - Şirinler (Türkçe İzle) 22.189 izlenme - 5 yıl önce Şirinler ormanda oynarken yeraltı cücelerinin sihirli küresi Şirinler'in eline geçer. Küre kırılır fakat Şirinler yeni bir küre tuzağıyla karşılaşır. Sonra Şirin Baba durumu anlar ve üstesinden gelecek hamleler yapar.
Üçkağıtçı Gargamel - Şirinler (Türkçe İzle) 12:47
Üçkağıtçı Gargamel - Şirinler (Türkçe İzle) 21.324 izlenme - 5 yıl önce Gargamel bu serüvende Şirinler'in elmaslarının nereye gizleniildiğini öğrenmek adına Şirinler'e iyi davranır. Bunu Şirinler ilk başta fark edemez ancak sonradan Gargamel'in gerçek yüzü ortaya çıkar. Bundan kurtulmak için ise plan yaparlar.
Hava Şirinleme Makinesi - Şirinler (Türkçe İzle) 12:47
Hava Şirinleme Makinesi - Şirinler (Türkçe İzle) 9.851 izlenme - 5 yıl önce Yağmurlardan artık bıkan Şirinler hava durumlarını kontrol edebilecekleri bir sistem üzerinde çalışır Fakat burada da fikir ayrılıklarına düşerler. Kimi yağmur yağsın ister kimi hava açık olsun. E makine de bu duruma dayanamaz ve sonunda gümm.
Tuzaklanan Para Ağacı - Şirinler (Türkçe İzle) 12:47
Tuzaklanan Para Ağacı - Şirinler (Türkçe İzle) 9.465 izlenme - 5 yıl önce En az Gargamel kadar kötü olan annesi, kötü bir plan kurgulayarak para ağacı tuzağı kurgular. Obur Şirin ve arkadaşları ise gittikçe hain plana kendini kaptırırlar. Bakalım şirinler bu sinsi plana düşecekler mi?
Şirinler için Cennet Köşesi - Şirinler (Türkçe İzle) 12:47
Şirinler için Cennet Köşesi - Şirinler (Türkçe İzle) 6.202 izlenme - 5 yıl önce Herkes ürün toplarken ve işinde gücünde iken Tembel Şirin ne bir işin ucundan tutar ne de heveslidir. Şirin Baba ise bu duruma çok sinirlenir ondan ve Obur Şirin'den odun toplamasını ister fakat onlar kendi bildiklerini yapar. Tembel Şirin uyur ve Cennet Adası'na doğru yola çıkar.
Korkunç Mağara - Şirinler (Türkçe İzle) 12:46
Korkunç Mağara - Şirinler (Türkçe İzle) 5.304 izlenme - 5 yıl önce Şirinler çok açlardır. Karınları zil çalar. Bu sırada içinde donuş halde olan yiyecekler sürüsünün bulunduğu bir mağaraya rastlarlar. Ancak bu mağara güçler tarafından korunmaktadır. Gargamel haini yiyecekleri alır ancak beklemediği bir gerçekle karşılaşır. Sihirli elmas ...
Ürkütücü Kar Yaratığı - Şirinler (Türkçe İzle) 12:47
Ürkütücü Kar Yaratığı - Şirinler (Türkçe İzle) 2.851 izlenme - 5 yıl önce Lüzumsuz işlerin peşinde koşan Gözlüklü Şirin çok nadir bulunan kar çiçeğini toplamak üzere Buz Dağı'na gitmek üzere yola çıkar. Yolda korkunç kar canavarı ile karşılaşırlar aslında durumlar kötüye gidebilecekken Şirine'nin çekiciliği sayesinde durumdan yırtarlar.