Hoşgeldiniz!

sırrı süreyya önder

Sırrı Süreyya Önder Polisi Tartakladı  00:37
Sırrı Süreyya Önder Polisi Tartakladı 13.592 izlenme - 6 yıl önce HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, patlama sonrası inceleme yapmak üzere geldiği olay yerinde polis ile birbirine girdi.
Sırrı Süreyya Önder: Alın Lan Canımızı 00:11
Sırrı Süreyya Önder: Alın Lan Canımızı 9.187 izlenme - 5 yıl önce HDP'ye gece yarısı operasyon sırasında gözaltına alınan ve daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in 5 yıl önce söylediği sözler sosyal medyada yeniden paylaşıldı. Önder, "Alın lan canımızı, başka da ne hüneriniz varsa yapmazsanız namertsiniz" demişti.
Sırrı Süreyya: Bugün Türk Milliyetçisi Gibi Konuşmak İstiyorum 01:47
Sırrı Süreyya: Bugün Türk Milliyetçisi Gibi Konuşmak İstiyorum 8.683 izlenme - 6 yıl önce Sırrı Süreyya Önder: Bugün Türk milliyetçisi gibi konuşmak istiyorum Sırrı Süreyya Önder Meclis'te konuştu HDP'li milletvekili Sırrı Süreyya Önder uzun bir aradan sonra Meclis'te konuşma yaptı.
Önder - Kandil'den Talimat Alan Kimmiş Mahkemelerde Söyleyeceğiz 01:30
Önder - Kandil'den Talimat Alan Kimmiş Mahkemelerde Söyleyeceğiz 6.841 izlenme - 5 yıl önce Mecliste akpli milletvekiliyle tartışan Önder'in ağzından çıkan iddia ülkede düşünebilen herkesi bir kez daha vay be duruşuna geçirdi.
Sırrı Süreyya Önder - Böyle Bir Ölüm Hepimize Nasip Olsun! 06:07
Sırrı Süreyya Önder - Böyle Bir Ölüm Hepimize Nasip Olsun! 5.824 izlenme - 6 yıl önce 14 Haziran 2011 tarihinde Sivas İmranlı ilçesinde çıkan çatışmada yaşamını yitiren 3 HPG gerillasıdan biri olan Coşkun Doğan şehadetinin kırkıncı gününde İstanbul Gazi Cem evinde yapılan etkinlikle anıldı.. Etkinliğine katılan BDP İstanbul milletvekili Sıtkı Süreyya Önder yaptığı konuşmada " Böyle bir ölüm hepimize nasip olsun " dedi ..
Sivas'a Neden Turist Gelmez? - Düğün Dernek 02:49
Sivas'a Neden Turist Gelmez? - Düğün Dernek 5.482 izlenme - 7 yıl önce Düğün Dernek filminden yaran bir sahne. Bu sahnede Sivas'ın turizm pastasından neden pay alamadığını kısa ve net bir şekilde açıklamış Tüpçü Fikret.
Yaşar Okuyan - Saray'da Kim Kimi Düdüklüyor 07:43
Yaşar Okuyan - Saray'da Kim Kimi Düdüklüyor 3.287 izlenme - 6 yıl önce Okuyan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Burak için, 'çakayım testislerine' ifadesini kullandı, Yiğit Bulut ve Cemil Ertem ile ilgili iddialara, 'Saray'da kim kimi düdüklüyor' yorumunu yaptı. Okuyan, Suriye'ye karadan girmek isteyen Suudi Arabistan ordusu için, 'her tarafları oynuyor heriflerin, çıngır mıngır Melahat' diye konuştu. Okuyan ayrıca HDP'li Sırrı Süreyya Önder'in pembe iç çamaşırı giydiğini söyleyerek, 'bunlar ne ayak ya' dedi.
Sırrı Süreyya Önder'in Elif Çakır'la Maytap Geçmesi 04:50
Sırrı Süreyya Önder'in Elif Çakır'la Maytap Geçmesi 1.828 izlenme - 7 yıl önce İstanbul Belediye Başkan adayı S.S. Önder, gazeteci Elif Çakır'ın sorularına cevap veriyor ve lafı gediğine koyuyor, izliyoruz.
Sırrı Sureyya Onder - TBMM Klasikleri 07:15
Sırrı Sureyya Onder - TBMM Klasikleri 2.561 izlenme - 7 yıl önce TBMM nin renkli kişilikli milletvekillerinden Sırrı Sureyya Onder'den seçmeceler izliyoruz... 1. Haydar 2. Rol yeteneği 3. Mü'min 4. Bardak 5. Deve eşek metaforu 6. Sosyoloji dersi 7. Traş 8. Su bile vermeyen zihniyetin adamı 9. Gel hele gel gel
Türk, Kürt ve Ermeni Fıkrası: Sırrı Süreyya Önder 01:20
Türk, Kürt ve Ermeni Fıkrası: Sırrı Süreyya Önder 1.969 izlenme - 7 yıl önce Sırrı süreyya, çok sevdiğim ve insan olarak onur duyduğum bu fıkrası ile bana şunu hatırlattı: Bertolt Brecht Bir şiirinde aynen şunları yazmıştı: "Naziler önce komünistleri tutukladılar; Komünist değilim diye ses çıkarmadım. Sonra Yahudileri tutukladılar, Yahudi değilim dedim, sesimi çıkarmadım. Sosyal demokratları tutukladılar, Savunmak bana mı kaldı dedim, sesimi çıkarmadım. Sıra bana geldiğinde; Etrafta tutuklanmama ses çıkaracak kimse kalmamıştı!"
Sırrı Süreyya Önder Messi'ye Karşı - Bırakın Gelsin 00:13
Sırrı Süreyya Önder Messi'ye Karşı - Bırakın Gelsin 1.595 izlenme - 7 yıl önce Sırrı Süreyya Önder o sözleri TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner'le tartıştığı sırada söylemişti. Bu sahneyi Messi'nin videosu ile monyajlayan bir arkadaş sosyal medyada herkesi kırıp geçiriyormuş. ( kırıp geçiriyor ve sosyal medya kelimelerini milliyet.com'dan arakladım)
Sırrı Süreyya'dan Çok İlginç Fenerbahçe Yorumu! 01:39
Sırrı Süreyya'dan Çok İlginç Fenerbahçe Yorumu! 2.329 izlenme - 8 yıl önce İMC TV'de bir programa konuk olan BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Fenerbahçeliler için bakın ne dedi..
Mecliste İroni Yapmak - Sırrı Süreyya Önder 00:46
Mecliste İroni Yapmak - Sırrı Süreyya Önder 2.313 izlenme - 7 yıl önce Meclis içerisindeki en sağlam ironilerden biri olarak görüyorum ben bunu. Zamanında arşivime almıştım ama Alkışlarla'da göremedim bunun videosunu. Paylaşayım istedim, iyi seyirler gençler.
Sırrı Süreyya Önder - Hapishane Hatırası 10:13
Sırrı Süreyya Önder - Hapishane Hatırası 1.253 izlenme - 6 yıl önce Sırrı Süreyya Önder'in 17.05.2011 tarihinde Beyoğlu Evlendirme Dairesinde düzenlenen programda anlattığı hapishane anısı.
Ananızdan Projeyle mi Doğdunuz  - Sırrı Süreyya Önder 02:00
Ananızdan Projeyle mi Doğdunuz - Sırrı Süreyya Önder 1.282 izlenme - 6 yıl önce HDP İstanbul adayı Sırrı Süreyya Önder başkan olduktan sonra yapacakları ile değil yaptırmayacağı şeyler ile anılması üzerine verdiği ilginç cevabı izliyoruz. Köprü yok, havalimanı yok. Anladığım kadarıyla AKP'nin her yapmak istediğine karşı çıkıp izin vermeyeceğim vaadi ile muhalif oyları toplama peşinde. Üslüp da biraz Şener Şen havası sezmedim değil.
Sırrı Süreyya Önder'in Halkı Terörle Tehdit Etmesi 00:36
Sırrı Süreyya Önder'in Halkı Terörle Tehdit Etmesi 1.540 izlenme - 7 yıl önce istanbul büyükşehir belediyesi başkan adayı sırrı süreyya önder'in fethiye'deki hdp bürosuna yapılan saldırıyı referans göstererek türk halkını tehdit etmesi durumudur.
İhsan Eliaçık - Vaaz Sahnesi (İtirazım Var) 01:31
İhsan Eliaçık - Vaaz Sahnesi (İtirazım Var) 1.202 izlenme - 6 yıl önce Serkan Keskin - "itirazım var" filimnden vaaz sahnesi (ihsan eliaçık) “İhtiyaçtan fazla mal haramdır, hırsızlıktır… Altın ve gümüş, yoksullar üzerinde hegemonya kurmak için kullanılıyor… İnfak edilmiyor… Mülkte şirk koşuluyor… Kırkta bir diye bir şey tutturulmuş gidiyor… Komşusu açken tok yatmamak için zengin mahallelerine taşınanlar var… Peki sokaktaki açtan, yoksuldan haberiniz var mı? Bu dinin klasik fıkıh anlayışı, yeryüzünün sokaklarında aç gezen 1 milyar insan için ne diyor? O fıkıh, Ömer’i vuranların, Ebuzer’i çöle gömenlerin, Ali’yi hançerleyenlerin, Hüseyin’i susuz bırakanların, Medine’yi yağmalayarak 900 sahabe kadınına tecavüz edenlerin ve Kabe’yi mancınıkla ateşe verenlerin fıkhıdır. O fıkıhtan bir şey çıkmaz. O, zenginlerin, kodamanların, cariye ve köle sahibi olma peşine düşmüşlerin fıkhıdır. Sultanların, harem ağalarının, zindandan İmam-ı Azam’ın kırbaçtan morarmış cesedini çıkaranların, kırkta bircilerin fıkhıdır… Ebuzer Ğıfari’nin dediği gibi ‘Geceyi aç geçirip de kılıcına davranmayanın aklından şüphe ederim…’”
Dilber Ay - Akşama Geleceğim (Beynelmilel) 01:35
Dilber Ay - Akşama Geleceğim (Beynelmilel) 1.178 izlenme - 6 yıl önce Beynelmilel filminde Dilber Ay ve Cezmi Baskın'ın birlikte söyledikleri şarkı. Şehrin asayişinden sorumlu binbaşının kendisi için yapılan bir eğlencede önce marş çalan ve söyleyen orkestraya "Bunları zaten hergün dinliyoruz, başka şeyler çalın" demesiyle çaldıkları parça. Dinleyin, yerinizde duramayacaksınız. Filmi de mutlaka izleyin.
Sırrı Süreyya Önder - Yetimlik Üzerine 01:48
Sırrı Süreyya Önder - Yetimlik Üzerine 1.606 izlenme - 7 yıl önce Sırrı Süreyya Önder'in kendi yetimlik hikayesini anlatıyor.Kendisini siyasi duruşundan dolayı çok sevmeyen olabilir ancak bu videosunu çok değerli buldum. Kesinlikle izlenmeye değer.
Yeraltı - Engin Günaydın & Sırrı Süreyya Önder 05:02
Yeraltı - Engin Günaydın & Sırrı Süreyya Önder 1.101 izlenme - 6 yıl önce Zeki Demirkubuz'un son filmi Yeraltı'nın oyuncularından Engin Günaydın ve Sırrı Süreyya Önder'in filmin arkaplanı ile ilgili sohbetleri.. Son dakikada Sırrı Süreyya Önder'li sahnelerin filmden çıkartılması ve bunun üzerine dönen muhabbetlerden bağımsız çok keyifli bir sohbet.
Sırrı Süreyya Önder ve Engin Günaydın Yeraltı Sonrası Sohbeti 04:52
Sırrı Süreyya Önder ve Engin Günaydın Yeraltı Sonrası Sohbeti 329 izlenme - 2 yıl önce Sırrı Sureyya ve Engin Günaydın'ın makara dolu sohbeti..
Abdullah Öcalan Seneye Diyarbakır'da Halkı Selamlayacak - Sırrı Süreyya Önder 07:24
Abdullah Öcalan Seneye Diyarbakır'da Halkı Selamlayacak - Sırrı Süreyya Önder 757 izlenme - 6 yıl önce Binlerce şehidimizin mezarında kemiklerini sızlatacak Barış Elçici, tatlı su solcusu Sırrı Süreyya Önder'in müthiş beyanatı! Teröre taviz vererek terörü bitiren Dünya'daki ilk başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkesinde, barış, özgürlük, hümanizm adı altında binlerce insanımızın katili terör ele başı Abdullah Öcalan muhtemelen masabaşında dönen oyunlar ile önümüzdeki yıllarda serbest kalacak! Akabinde videomuzda adı geçen Diyarbakır'dan milletvekili adayı yapılarak mecliste olacak! Ben lafa değil icraata bakarım ben lafa değil Abdullah Öcalan'ı serbest bırakana bakarım!
Sırrı Süreyya Önder'in İstiklal Marşı Fıkrası 01:43
Sırrı Süreyya Önder'in İstiklal Marşı Fıkrası 1.218 izlenme - 7 yıl önce 31 Mart seçimlerinde HDP'den İstanbul adayı olan Sırrı Süreyya Önder; ünlü halk ozanımız Neşet Ertaş ile örneklendirerek geçen Abdal fıkrasını anlatıyor. Dinleyelim..
Düğün Dernek - Sırrı Süreyya Önder Sahnesi 02:30
Düğün Dernek - Sırrı Süreyya Önder Sahnesi 995 izlenme - 7 yıl önce Düğün Dernek - Sırrı Süreyya Önder
Sırrı Süreyya Önder'den Rüşvet Teklifi 04:52
Sırrı Süreyya Önder'den Rüşvet Teklifi 905 izlenme - 7 yıl önce Zeki Demirkubuz'un Yeraltı filminden sonra Sırrı Süreyya ile Engin Günaydın gizli bir toplantı yaparlar. Oynadığı sahnelerin kurguda atılmasına ve o sahneler için "balon" denmesine çok kızar. Sırrı Süreyya Engin Günaydın'a çok makul teklifler sunar. Filmse film, rolse rol, paraysa para hepsini yapmaya hazırdır. Engin'in de kafasına yatar. En Heyecanlı Yeri'nde izliyoruz efendim:)
Sırrı Süreyya Önder - Mecliste Gaz Bombası Yarasını Göstermek 01:26
Sırrı Süreyya Önder - Mecliste Gaz Bombası Yarasını Göstermek 928 izlenme - 6 yıl önce Gezi Parkı'nda kepçenin geldiği ilk gün önüne geçerek yıkımı durduran Sırrı Süreyya Önder mecliste Gezi Olayları konuşulurken "polis gaz bombası yağdırdı" deyince bizim Akp Milletvekilleri "ne gaz bombası" diye tepki göstermiş. Bunun üzerine de gaz bombası fişeği ile yaralanan Sırrı Süreyya gömleğini çıkararak yarayı gösteriyor. Ölülerimiz, yaralılarımız, gözünü kaybedenler var iken mecliste hala "ne gaz bombası" deniyorsa aklıma Bertolt Brecht'in lafı geliyor: ''Bari yöneticiler halkı lağvedip, kendilerine yeni bir halk seçsin..'' Bu arada umarım konu başka yerlere çekilmez, olaya odaklanalım.
Mehmet Ali Birand - Gülme Krizine Girmek 00:46
Mehmet Ali Birand - Gülme Krizine Girmek 791 izlenme - 6 yıl önce Gün geçmiyor ki, Mehmet Ali Birand'ın ekranlarda ilginç hareketler sergilemesiyle karşılaşmayalım. Kendisine nice ana haber bültenleri diliyoruz.
Sırrı Süreyya Önder'in Kepçenin Önüne Atlaması 04:53
Sırrı Süreyya Önder'in Kepçenin Önüne Atlaması 839 izlenme - 7 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nın yıkılışını önlemek amacıyla İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in, yıkıp ekiplerinin ruhsatları olmadığı gerekçesiyle yıkımı engellemek istemesi sebebiyle kendisini kepçenin önüne atmasını izliyor ve dile getirdiği tepkisini dinliyoruz. Dileriz içinde biraz olsun doğa sevgisi olan tüm vekillere ders olur.
Sırrı Süreyya Öder'in Türk Milliyetçiliği Yapması - Herkes Türktür 00:15
Sırrı Süreyya Öder'in Türk Milliyetçiliği Yapması - Herkes Türktür 561 izlenme - 7 yıl önce Esprili yanıyla da tanıdığımız HDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder katıldığı bir programda kinaye yaparak türk milliyetçiliği yapmasını izliyoruz. Daha önce herkes Türktür. Onu da bırak ondan biraz daha önce tüm dünya Türktür. Palu'dan çıkmıştır Türkler. Not: Ne kadar da sempatik deği mi :) (değil)
Sırrı Süreyya Önder'in Ntv Canlı Yayında Ntv'ye Verdiği Ayar 00:26
Sırrı Süreyya Önder'in Ntv Canlı Yayında Ntv'ye Verdiği Ayar 494 izlenme - 6 yıl önce rivayet odur ki oğuz aksever bu ayardan sonra b"ben bi köye varıp gidirem" deyip "allaaaah" nidalarıya topukları götüne vura vura koşmaya başlamış.