Hoşgeldiniz!

sırtlan

Aslan Öyle Bir Şey Yaptı Ki 01:19
Aslan Öyle Bir Şey Yaptı Ki 817.121 izlenme - 8 yıl önce Aslan kendi bölgesine giren sırtlana acımadı...İşte vahşi doğada kameralara yansıyan o karşılaşma.
2 Genç Aslan 2 Sırtlanı Öldürüyor 01:31
2 Genç Aslan 2 Sırtlanı Öldürüyor 91.436 izlenme - 9 yıl önce Lions Kill Hyena
Erkek Aslan ve Kraliçe Sırtlan 01:43
Erkek Aslan ve Kraliçe Sırtlan 69.416 izlenme - 7 yıl önce Erkek Aslan ve Kraliçe Sırtlan dişi aslanları rahatsız eden sırtlanların liderini öldüren erkek aslan
Sırtlanlar Paketi 2013 vs Erkek Aslan - Deli Dövüş 03:00
Sırtlanlar Paketi 2013 vs Erkek Aslan - Deli Dövüş 64.115 izlenme - 8 yıl önce Sırtlanlar Paketi 2013 vs Erkek Aslan - Deli Dövüş
Aslanlar ve Sırtlanlar Alemi 08:59
Aslanlar ve Sırtlanlar Alemi 59.322 izlenme - 8 yıl önce Aslan ve Sırtlanların ezeli rekabeti ve düşmanlıkları. Aslanlar da Sırtlanlar da genellikle sürü halinde avlanır. ...
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 00:34
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 68.685 izlenme - 7 yıl önce Ölü taklidi yapan geyik! Sırtlan ters köşe oldu Ölü taklidi yapan geyik, ölümden döndü. Sırtlanın dişleri arasındayken, hareketsizce yerde yatarak ölü taklidi yapan geyik, sırtlanın bir anlık boşluğundan faydalanarak kaçmayı başardı.
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 00:42
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 46.690 izlenme - 7 yıl önce Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop Antilobu kendisine av olarak seçen sırtlanın zorlu dakikalarının birlikte izliyoruz.
Sürüden Ayrılan Sırtlanı Aslan Kapıyor! 04:02
Sürüden Ayrılan Sırtlanı Aslan Kapıyor! 49.575 izlenme - 9 yıl önce Sırtlanlar ile Aslanların savaşı hiç bitmiyor. Bunun son örneği ise, sürüden ayrılan bir sırtlanın peşine düşen ve onu parçalayan aslan oldu.
Bufalonun Hazin Sonu 00:49
Bufalonun Hazin Sonu 14.910 izlenme - 5 yıl önce Arkasını sağlama almayan bufalonun hazin sonu. İbretlik olayımızı hep beraber izliyoruz
Hindistan'da Yolda Yürüyen Yaşlı Adama Sırtlan Saldırdı 00:29
Hindistan'da Yolda Yürüyen Yaşlı Adama Sırtlan Saldırdı 2.152 izlenme - 10 ay önce Hindistan’ın Pune kentinde yolda yürüyen yaşlı bir adam sırtlanın saldırısına uğradı. Çevredekiler yaşlı adamın yardımına yetişti.
Sırtlanların Saldırısına Uğrayan Aslan 2 (Devam İçerir) 03:33
Sırtlanların Saldırısına Uğrayan Aslan 2 (Devam İçerir) 8.380 izlenme - 4 yıl önce İlk videoda Saldırıya uğrayan aslan'ın sonu gösterilmeden bitiyordu. BBC, tepki alınca devamını içeren bir belgesel daha yayınlamış
Sırtlanlanarın Geri Vitesi 06:42
Sırtlanlanarın Geri Vitesi 8.845 izlenme - 4 yıl önce Aslanların ve Sırtlanların Av kapışması kızışırken birden araya Erkek Aslan girmesiyle Sırtlanlar korkudan geri çekilirler ..
Hayvanlar Aleminin Pipili Ablaları - Benekli Sırtlan 02:53
Hayvanlar Aleminin Pipili Ablaları - Benekli Sırtlan 24.132 izlenme - 8 yıl önce Insan hergün yeni birsey ögreniyor. Sahsen uzun süredir ögrendigim en tuhaf sey bu. Videoda görünen benekli sirtlanlar disi. Ancak göreceginiz gibi ablalar 5 bacakli. Altyazi eklemeyi bilmedigim icin aciklama kisminda anlatayim: disi benekli sirtlanlarin asiri gelismis klitorisleri var. Üstüne üstlük ereksiyon da oluyorlar. Simdi siki durun! En fenasi da, bu dalgalardan dogum yapiyorlar!!! Bu sebepten dolayi ilk defa dogum yapan benekli sirtlanlarin yavrulari 60% oraninda ölü doguyormus. Dar oldugu icin dogum esnasinda yavrular boguluyormus. Ha buarada, ciftesme esnasinda da erkek sirtlanin dalgasi disinin dalgasina giriyormus. Bunun gerceklesmesi icin disi olan dalgayi iceri dogru cekiyormus. Gözle görülmese inanilmayacak doga olaylarindan...
Sırtlanların Oyununa Gelen Aslan 01:48
Sırtlanların Oyununa Gelen Aslan 6.956 izlenme - 3 yıl önce Aslan avına ortak olmak isteyen sırtlanlardan birini yakalamışken arkadaşları bir şekilde aslanı peşlerine düşürüp sırtlanı kurtarmışlar.
Sırtlanların Sıkıştırdığı Domuzu Kapan Timsah 00:35
Sırtlanların Sıkıştırdığı Domuzu Kapan Timsah 5.442 izlenme - 2 yıl önce Su birikintisinden su içerken sırtlanların baskınına uğrayan domuz suya doğru geri çekildikçe asıl tehlike sudan gelmiş. Fırsatı değerlendiren timsah domuzu kapmış.
Sırtlanların Saldırısına Uğrayan Erkek Aslan 02:36
Sırtlanların Saldırısına Uğrayan Erkek Aslan 9.901 izlenme - 4 yıl önce Acımasız sırtlanlar aslanın etrafını çevreleyerek ardı ardına saldırıya başlıyorlar. Yalnız ve tek başına dolaşan erkek aslan yaklaşık olarak yirmi sırtlan tarafından saldırıya uğruyor.
Antilop Ailesine Rağmen Yavruyu Kapan Sırtlan 01:01
Antilop Ailesine Rağmen Yavruyu Kapan Sırtlan 3.638 izlenme - 2 yıl önce Bir sırtlan yavru antilobu gözüne kestirmiş ancak antilop ailesi uzun süre yavruyu kaptırmamak için direnmiş. Ama sırtlan galip gelmiş.
doberman kangal 00:43
doberman kangal 40.187 izlenme - 13 yıl önce doberman ve kangallar
Aslan vs Sırtlan - O Bir Sırtlan Katili 04:30
Aslan vs Sırtlan - O Bir Sırtlan Katili 23.125 izlenme - 7 yıl önce Daha çocukken ulusal kanalların güzel güzel belgesel verdiği yıllarda izlemiştim. Erkek aslanın ''nerde lan o mına goduğum'' dercesine gelişi yavaş çekimde müzik efektiyle o kovalama sahnesi en klasik belgesel sahnesidir hafızamda. Aynı meskeni paylaşan bu geçimsiz iki türün mücadelesinde genel olarak fikir sahibi olabileceğimiz bir kesiti sunuyorum. Tabi avını sırtlanlara kaptırıp kaçan dişiler bu konuda skoru değiştirebilir.
Bufalonun Toplarını Kapan Sırtlan 01:37
Bufalonun Toplarını Kapan Sırtlan 7.741 izlenme - 4 yıl önce Aslanlar ile girdiği çok uzun bir mücadele ettikten sonra, başına dert olan sırtlan. Arkasından sinsice gelip toplarından ısırıp çekiştiriyor.
Sırtlan Yine Parçalıyor 03:55
Sırtlan Yine Parçalıyor 21.988 izlenme - 9 yıl önce Kebanda Sırtlan Olarakta Bilinen Horozumun Bir Antremanını Sizlerle Paylaştım Saygılarımla Kayhan Yılmaz
3 Erkek Aslanın Bufaloyu Canlı Canlı Yemeye Başlaması 09:17
3 Erkek Aslanın Bufaloyu Canlı Canlı Yemeye Başlaması 10.580 izlenme - 5 yıl önce Bir tanesi nefesini kesip ölfürmeye çalışırken, diğer 2'si ölmesini beklemeden yemeye çalışıyorlar. Biri nedense genital bölgeyle fazla uğraştı. Ancak Bufalo gerçekten güçlü, 3 aslana rağmen ölmesi bayağı zor oldu.
Kurt vs Sırtlan Kapışması (Karşılaştırma Videosu-Kim Kazanır) 02:24
Kurt vs Sırtlan Kapışması (Karşılaştırma Videosu-Kim Kazanır) 6.154 izlenme - 5 yıl önce İstek video Olan (İsteyenler Ahmet Murat Saral ve Efe Saral Teşekkür Ederim) Kurt vs Sırtlan Yayında Kazanına Belirlemedim Çünkü Kendi Fikrimi Belirttiğimde Taraf Tutmakla Yargıladım(bakınız aslan vs kaplan) Bu Yüzden Bu Videoda Oylama Açık Yorumlardan VE Kartlardan Oylayıp Fikrinizi Belirtebilirsiniz Müzik Kanalıma Abone Olursanız Sevinirim Link: https://www.youtube.com/channel/UCW8T... Video Metni: Kurt vs Sırtlan Ormanların iki vahşi avcısı ikiside yıllardır özgürlüklerine gem vurdurmamış özgürce ormanlarında dolaşmış hayvanlar bugün iki türü karşılaştırıyoruz bakalım kim galip gelecek Kurt veya boz kurt, köpekgiller familyasının en yaygın ve en iri türü Her hayvanda olduğu gibi Kurtların boyutları da yöresel olarak değişir: En büyük kurtlar Doğu Avrupa, Alaska, Orta Rusya, İskandinavya ve Kuzeybatı Kanada'da görülür, 160 cm vücut uzunluğuna (+ 52 cm kuyruk) ve ayakta dururken 80 cm boya erişirler. Bu kurtlar 65–80 kg ağırlığa kadar ulaşabilir Asıl sırtlanlar, sırtlangiller familyasının bir alt familyası. Büyükçe sayılabilecek karasal etobur memelidirler. Afrika'da bulunan etobur hayvanların arasındaki (timsahlardan sonra) en güçlü çeneye sahip hayvandır.Asıl sırtlanların çeneleri o kadar kuvvetlidir ki kemikleri bile kırabilirler. Bu yüzden aç kaldıklarında kemik yedikleri de görülmüştür. Kurt Boy : 160 cm Sırtlan Boy: 95–150 cm Kurt Kilo: 65–80 kg Sırtlan Kilo: 40 kg Kurt Çene Gücü: 400 lbs Sırtlan Çene Gücü: 1000 lbs Dünyanın En Tehlikeli Bilgisayar Virüsleri https://youtu.be/lJLadgIOJYQ
sırtlan ve bektaş  (aĞlarim) 03:31
sırtlan ve bektaş (aĞlarim) 16.729 izlenme - 14 yıl önce
Leoparın Ödünü Patlatan Sırtlan 01:14
Leoparın Ödünü Patlatan Sırtlan 2.067 izlenme - 2 yıl önce Doğal yaşam parkında bir sırtlan kendisine bakım yapan leoparın yanına sinsice yaklaşmış. Yanına gelen sırtlanı son anda fark eden leopar çok korkmuş.
İmpalayı Canlı Canlı Yiyen Çitalar Ve Sırtlanlar 02:23
İmpalayı Canlı Canlı Yiyen Çitalar Ve Sırtlanlar 5.435 izlenme - 4 yıl önce Çitalar yakaladıkları impalayı daha ölmeden yemeğe başlarken arkalarından gelen sırtlanlar onları kovalayıp kendileri yemeğe başladılar. Bazen doğa, ölümcül olmayanlar için değildir. Avcıların avlarını nasıl yedikleri ne kadar acımasız görünüyorsa da, tabiat doğadır ve hisleri yoktur. Hayvanların hayatta kalması gerekiyor. Impena'yı yiyen Çitaların ve sırtlanların bu görüntünün özüdür.
Yakaladığı İmpalayı Sırtlana Kaptıran Leopar 01:46
Yakaladığı İmpalayı Sırtlana Kaptıran Leopar 4.536 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde büyük bir ustalıkla yakaladığı impalayı ısırıp öldükten sonra yeme aşamasına geçtiğinde bir anda gelen sırtlana kaptırıyor.
Erkek Aslan Yavrusunu Öldüren Sırtlanı Parçalıyor 04:19
Erkek Aslan Yavrusunu Öldüren Sırtlanı Parçalıyor 7.643 izlenme - 7 yıl önce Sırtlanlar ile aslanlar arasında bitmek bilmeyen savaş devam ediyor. Bu sefer bir sırtlan, bir aslanın yavrusunu öldürüyor. Normalde erkek aslanlar için yavruları önemli değildir. Hatta çoğu yavru aslanı bizzat yetişkin erkek aslanlar öldürür. Ancak işin içinde sırtlanlar varsa, o zaman işler değişiyor. Bir erkek aslan, yavrusunu öldüren sırtlanı yakalayıp boynunu kırarak öldürüyor.
Bektaş Sırtlan 03:38
Bektaş Sırtlan 19.087 izlenme - 14 yıl önce bektaş sırtlan ağlarım şarkısı