Hoşgeldiniz!

Şişman

Şişman Gencin Kaydırak ile İmtihanı 00:22
Şişman Gencin Kaydırak ile İmtihanı 354 izlenme - 2 hafta önce Kaydıraktan kaymayı deneyen şişman genç, kilolarından dolayı zor anlar yaşamış. Gencin kayması hiçte kolay olmamış.
Deveye Zulüm Olan Şişman Adam 00:19
Deveye Zulüm Olan Şişman Adam 767 izlenme - 3 hafta önce Deveye binmek isteyen adam biraz kilolu olunca deve için adamı kaldırmak hiçte kolay olmamış. Deve adamı bir türlü kaldıramamış.
Denize Atlama Stiliyle Şaşırtan Şişman 00:06
Denize Atlama Stiliyle Şaşırtan Şişman 3.589 izlenme - 3 ay önce Şişman adam iskeleden denize atlamak isterken kendisinden beklenmedik bir performans sergilemiş. Başarılı bir atlayış yapmış.
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 03:34
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 97.530 izlenme - 8 yıl önce Bu Çocuğun Dansını Hayretle İzleyeceksiniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Koşu Yarışında Hile Yapan Şişman Çocuk 00:25
Koşu Yarışında Hile Yapan Şişman Çocuk 61.650 izlenme - 8 yıl önce İlkokul öğrencileri, öğretmenleri tarafından koşu yarışı etkinliği yapıyor. Şişman olan çocuk, yarı yoldan dönüp hile yapıyor. Ortaya komik görüntüler çıkıyor.
Tinder'da Tanıştığın Erkeğin Şişman Çıkması Vs Tanıştığın Kadının Şişman Çıkması 03:55
Tinder'da Tanıştığın Erkeğin Şişman Çıkması Vs Tanıştığın Kadının Şişman Çıkması 27.788 izlenme - 5 yıl önce Simple Pickup ekibi Tinder buluşmasında flörtün şişman çıkması üzerine bir çalışma yaptı. Buluşmaya giden kadınların karşısına çıkan şişman erkek ve erkeklerin karşısına çıkan şişman kadın... Bakalım ilk yüz yüze tanışmalarda şişmanlık etkili olmuş mu? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yazık Adama Be! :)) 00:49
Yazık Adama Be! :)) 193.246 izlenme - 13 yıl önce adamın çekeceği var :)
Küvetten Çıkamayan Şişman Kedi 00:35
Küvetten Çıkamayan Şişman Kedi 49.808 izlenme - 8 yıl önce Sahibi tarafından küvetin içine bırakılan şişman kedi onca uğraşa rağmen bir türlü küvetten çıkamadı.
Aldığı Bikinileri Tek Tek Giyip Tanıtan Tombul Abla 12:50
Aldığı Bikinileri Tek Tek Giyip Tanıtan Tombul Abla 24.641 izlenme - 5 yıl önce Tombul abla alışverişe çıkmış yazın yapacağı tatil için kendine bikini almış ve aldığı bikinileri bizimle paylaşmak istemiş.
Kas Yığını Adamı Bantla Madara Eden Şişman 00:49
Kas Yığını Adamı Bantla Madara Eden Şişman 6.179 izlenme - 3 yıl önce Body sporuyla uğraşıyorsunuz ve tüm zorlu hareketlerle, ağırlıklarla mücadele ediyorsunuz. Fakat sporla alakası olmayan arkadaşınız size diyor ki benim yaptığım hareketi sen yapamazsın. Yapabilecek mi?
Harlem Shake - Şişman Versiyon (Meme İçerir) 00:34
Harlem Shake - Şişman Versiyon (Meme İçerir) 59.330 izlenme - 9 yıl önce Benim gibi asosyal takılan bi gencin yaptığı harlem shake dansı. Yağların her cm karesinin çılgınca dans ettiği bi video.
Şişman Kadın Havuzu Bile Kurutuyor 01:13
Şişman Kadın Havuzu Bile Kurutuyor 85.833 izlenme - 12 yıl önce kaydıraktan kendini havuza bırakan şişman kadın çocuk havuzunda su bırakmıyor. bu kadının derhal zayıflaması lazım
Bir Türlü Denizden Çıkamayan Şişman Abla 01:29
Bir Türlü Denizden Çıkamayan Şişman Abla 8.735 izlenme - 4 yıl önce Sanırım latin amerika ülkelerinden birinde gerçekten cevval bir deniz de yaşanmış bu olay. Okyanus kıyısı olabilir çünkü deniz bi enteresan. İçine çekip çekip dalgayı çarpıyor. Ablamız da kıyıya bir türlü çıkamıyor ve çevredeki erkekler yaman bir kurtarma çabasına girişiyor...
Kaslı MMA Dövüşcüsünü Deviren Şişman Adam 03:34
Kaslı MMA Dövüşcüsünü Deviren Şişman Adam 8.579 izlenme - 4 yıl önce Yolda görseniz yağ tulumu diye nitelendirebileceğiniz Eric Butterbean adlı sporcu iri yarı ve kaslı MMA dövüşcüsü James Thompson'ı çok kısa bir sürede nakavt ederek insanları hayrete düşürüyor. İyi seyirler dilerim.
Roblox Şişman 11:39
Roblox Şişman 4.668 izlenme - 4 yıl önce KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: http://goo.gl/wcwC5x ----------------------------------------------------------------------------------------- ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ??Instagram - https://www.instagram.com/ahmetagatv ?? Roblox Grubumuz : https://goo.gl/fE7s89 ??Facebook Profil - https://facebook.com/ahmetsaid.cihan ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- ? Videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim umarım videomu izlerken eğlenmişsinizdir. Kanalıma abone olmayı unutmayın. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mail Adresim(Business) : agaofficial@hotmail.com
Şişman Adamı Kaldıramayan Deve 00:45
Şişman Adamı Kaldıramayan Deve 1.593 izlenme - 2 yıl önce Deveye binmeye çalışan şişman adam. Adam çok şişman olduğu için deve adamı taşıyamıyor.
Kadının Ağırlığıyla İsyan Eden At 00:39
Kadının Ağırlığıyla İsyan Eden At 213 izlenme - 9 ay önce Ata binmek isteyen şişman kadına adamlar yardım etmek istemiş. Ancak kadın hem kilolu hem de beceriksiz olunca at bu işten vazgeçmiş.
Oturduğu Yerden Dünyaları Kusan Amerikan Ayısı 01:00
Oturduğu Yerden Dünyaları Kusan Amerikan Ayısı 3.097 izlenme - 2 yıl önce Ya arkadaşım çok yemek çok içki içmek ve bunları karıştırmak ne zaman doğru bir sonuç vermiş ki? İşte amerikalı beyzbol izleyici bir arkadaşımız yediği hotdog içtiği fıçı biraları maçın da heyecanı ile sızdıra sızdıra tüm stada kusuyor. İyi seyirler...
Küçük Adamın Büyük Denizde Boğulma İsteği 00:14
Küçük Adamın Büyük Denizde Boğulma İsteği 13.169 izlenme - 5 yıl önce Bu nasıl bir kendine güvendir yareppi! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İnsanı Akımdan Soğutan Şişman Abla 00:26
İnsanı Akımdan Soğutan Şişman Abla 438 izlenme - 1 yıl önce Hareket halindeki arabadan inip dans etme akımına katılmak isteyen şişman abla bunu başarmış ama ortaya pekte hoş görüntüler çıkmamış.
Bünyesi Koşmayı Kaldırmayan Şişman 00:07
Bünyesi Koşmayı Kaldırmayan Şişman 136 izlenme - 9 ay önce Aralarında iddiaya girip koşmaya başlayan şişman adamlardan biri daha yarış yeni başladığında düşmüş.
Su Kaydırağından Havuza Süzülen Şişman Adam 00:36
Su Kaydırağından Havuza Süzülen Şişman Adam 2.922 izlenme - 3 yıl önce Oldukça şişman adam arkadaşlarının gazına gelmiş ve su kaydırağından havuza uçuşa geçmiş. Adam kaydıraktan uçunca sanki bir kuğu gibi süzülmüş.
Şişman Seven R&B'ci - Doctor Scott 03:42
Şişman Seven R&B'ci - Doctor Scott 14.980 izlenme - 7 yıl önce Siteyi dikkatli takip edenler, arkadaşımızı hemen tanıyacaktır . Yüreğindeki bbw sevgisini durduramayan Scott ve garip bir şekilde dile dolanan eserini izleyelim. İyi seyirler. Diğer içerik ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/122562/sisman-seven-rbci
Bisikleti Pert Eden Şişman Genç 00:09
Bisikleti Pert Eden Şişman Genç 750 izlenme - 2 yıl önce Çift kişilik bisikleti olan amcanın arkasına binmek isteyen şişman genç ağırlığını bisiklete verinde bisiklet ağlamış.
Aşırı Kilolu Adamın Ata Binmek İstemesi 00:33
Aşırı Kilolu Adamın Ata Binmek İstemesi 5.583 izlenme - 3 yıl önce Kıçını kaldırmakta zorlanan bu kilolu adam ata binmek ister ama zavallı at adamın aşırı kilosuna dayanamaz.
Şişman Kız 00:03
Şişman Kız 44.199 izlenme - 15 yıl önce şişmankız kendini tutamıyor bisikleten düşüyor
Gürbüz Amerikan Karılarının Tribün Kavgası 02:06
Gürbüz Amerikan Karılarının Tribün Kavgası 2.566 izlenme - 3 yıl önce Efendim Amerika da bir spor karşılaşmasında tribündeki obez ablalar bir nedenden dolayı hırlaşmışlar. Sonuçta bu fiziksel şiddete kadar varmış ve işin kötüsü gelen polislere de saldırmaya çalışmışlar. Hep birlikte bu acı tabloyu izliyoruz.
Yeşil Sahaların En Şişman Futbolcusu 02:04
Yeşil Sahaların En Şişman Futbolcusu 2.508 izlenme - 3 yıl önce Manisa 2'nci Amatör Lig'de mücadele eden Alaybeyspor forması giyen 24 yaşındaki Hasan Can Vatan aşırı kilolarına rağmen forma şansı buluyormuş.
Şişman Kadını Kıyıya Çıkarmak İçin Seferber Olmak 01:29
Şişman Kadını Kıyıya Çıkarmak İçin Seferber Olmak 1.840 izlenme - 3 yıl önce Denize girip serinlemek isteyen şişman kadın dalgalar büyümeye başlayınca bir türlü kıyıya çıkamamış. Sahilde ne kadar adam varsa hepsi kadını kıyıya çıkarmak için uğraşmış.
Bisikleti Pert Eden Şişman Güvenlik 00:09
Bisikleti Pert Eden Şişman Güvenlik 2.350 izlenme - 3 yıl önce Şişman güvenlik yolda bisikleti ile ilerleten arkadaşının arkasına binmek istemiş ancak bisiklet şişman güvenliği taşımamış ve resmen çökmüş.